PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهمان این سری از صندلی داغ خانم آوا اااااااااااااااااااااااا

**FERESHTEH**
10-17-2015, 03:12 PM
http://up.vbiran.ir/uploads/545114364019441187_HOT%20beanch.png

دوستانی که تمایل دارند در این تایپیک شرکت کرده و از آوای نازنین سوال بپرسند،میتونن ازامروز(25-07-1394) به مدت یک هفته ، سوالات خودشونو مطرح کنند. تعداد سوالها دلخواه هست.

نکته بعدی اینکه ،دوستان عزیز باید ادب رو رعایت کنند و به شان پرسش شونده توهین نکنن ،در صورتی که نوع سوالات خارج از عرف و یا توهین آمیز باشد، حذف خواهد شد.

آوا جان شما هم لطف کنید سوالات رو، با دقت و باحوصله جواب بدید. جوابها نباید توهین آمیز و حدالمقدور به همه سوالات جواب بدید.
برای پاسخ دادن به هر سوال، ابتدا سوالات دوستان رو نقل قول کرده بعد جواب بدید.

امام حسین (ع) :

إن لَم یَکُن لَکُم دینٌ و کُنتُم لاتَخافونَ المَعادَ فَکونوا اَحراراً فِی دُنیاکُم؛

اگر دین ندارید و از قیامت نمی ترسید، لااقل در دنیای خود آزاده باشید.

آخ آخ آخ ، همیشه یکی از فانتزیام این بود که آوا رو بسوزونم. کاش از خدا یه چیز دیگه می خواستم:54: :39::9:

1- یه بیوگرافی کامل از خودت بده ، تا ببینیم این ادمین آواکیه؟ چی کاره هست؟
2- به نظرت ازدواجی که پایش از چت بوده، دوام داره؟
3- می دونم که بعضی وقتها، تو یکپارس خیلی اذیت میشی، چی باعث شده هنوزم به فعالیتت ادامه بدی؟
4- معیارت برای ازدواج چیه؟(شعاری نباشه)
5- تو یکپارس چقدر تیغت میبره؟
6– دنیای مجازی چقدر توزندگی واقعیت تاثیر گذاره؟
7 – الان که بیشتر میای چت،وقت میکنی با دوستای خارج از نتت یا فامیل ارتباط داشته باشی؟
8- برخورد محسن با فحشرا و یا کسانی که تو روم بی ادبی میکنن رو قبول داری ؟ چرا؟
9- حضور و نقشت تو اجتماع هم به اندازی یکپارس تاثتر گذار هست؟
10- ماه محرم که میشه خوشحالی مردم میریزن بیرون، اخویهارو دید می زنی؟

11- بین دوستای یکپارسی

بهترین:
بدترین:
بینمک ترین:
بیخیالترین:
مغرورترین:
خوشاخلاق ترین:
بداخلاقترین:
گردن کلفترین:
شوخترین:
بچه ترین:
بزرگترین:
خاصترین:
بی ادبترین :

12- اگه کسی تو روم سعی کنه برات پاپوش درست کنه یا با حرفهای دروغ آبروتو ببره بای نت میدی یا ایستادگی میکنی؟

13- با دیدن کلمات زیر اولین چیزی که به نظرت می رسه چیه؟

یکپارس
ایران
عشق
گوگوش
پوره
سیب زمینی
فرشته
امام رضا
دی
جی
جسی
ادمین یلدا
انجمن
محسن
نیکروز
آوا
مادر
چت
کتاب
بیمارستان
14-بهترین دوستت تو روم کیه؟ (فقط یک نفر، میخوام بذارمت تو رودروایسی):28::72:
15 - یک خصوصیت مثبت و یک خصوصیت منفی از خودت رو بگو.

فعلا اینارو جواب بده تا بعد:7::30::17:

sahar1
10-17-2015, 03:32 PM
به به اوا جون

اوا سوال اول :چی شد که اولین بار چت اومدی؟

سوال دوم :بهترین خاطرت توی چت چی بوده؟

سوال سوم:اصلا فازت چیه همون وات د فاز خودمون وبعدم اینکه مهمترین فانتزیت چیه

ودر اخر اینکه به نظرت میشه ی شوهر خوب برا تو و فرشته اینجا پیدا کرد یا نه:17: امیدی نیست:17:

!!yalda!!
10-17-2015, 05:46 PM
سلام اوا جان​
1بهترین و بدتری روز هفته کدوم روزه واست؟
2 از دوستت چه انتظاری داری؟
3از مسئولیتت در چت راضی ؟ و چه چیز بیشتر ناراحتت می کنه در چت؟
4 از کدام بیشتر میترسی؟ تاریکی سوسک
5 بطور کل ادم ارومی هستی یا شلوغ؟
6 شده دل کسی رو بشکنی؟:17:

*Ava*
10-17-2015, 08:46 PM

آخ آخ آخ ، همیشه یکی از فانتزیام این بود که آوا رو بسوزونم. کاش از خدا یه چیز دیگه می خواستم:54: :39::9:

1- یه بیوگرافی کامل از خودت بده ، تا ببینیم این ادمین آواکیه؟ چی کاره هست؟
2- به نظرت ازدواجی که پایش از چت بوده، دوام داره؟
3- می دونم که بعضی وقتها، تو یکپارس خیلی اذیت میشی، چی باعث شده هنوزم به فعالیتت ادامه بدی؟
4- معیارت برای ازدواج چیه؟(شعاری نباشه)
5- تو یکپارس چقدر تیغت میبره؟
6– دنیای مجازی چقدر توزندگی واقعیت تاثیر گذاره؟
7 – الان که بیشتر میای چت،وقت میکنی با دوستای خارج از نتت یا فامیل ارتباط داشته باشی؟
8- برخورد محسن با فحشرا و یا کسانی که تو روم بی ادبی میکنن رو قبول داری ؟ چرا؟
9- حضور و نقشت تو اجتماع هم به اندازی یکپارس تاثتر گذار هست؟
10- ماه محرم که میشه خوشحالی مردم میریزن بیرون، اخویهارو دید می زنی؟

11- بین دوستای یکپارسی

بهترین:
بدترین:
بینمک ترین:
بیخیالترین:
مغرورترین:
خوشاخلاق ترین:
بداخلاقترین:
گردن کلفترین:
شوخترین:
بچه ترین:
بزرگترین:
خاصترین:
بی ادبترین :

12- اگه کسی تو روم سعی کنه برات پاپوش درست کنه یا با حرفهای دروغ آبروتو ببره بای نت میدی یا ایستادگی میکنی؟

13- با دیدن کلمات زیر اولین چیزی که به نظرت می رسه چیه؟

یکپارس
ایران
عشق
گوگوش
پوره
سیب زمینی
فرشته
امام رضا
دی
جی
جسی
ادمین یلدا
انجمن
محسن
نیکروز
آوا
مادر
چت
کتاب
بیمارستان
14-بهترین دوستت تو روم کیه؟ (فقط یک نفر، میخوام بذارمت تو رودروایسی):28::72:
15 - یک خصوصیت مثبت و یک خصوصیت منفی از خودت رو بگو.

فعلا اینارو جواب بده تا بعد:7::30::17:

سلام فرشته جان,

1. آوا 25 ساله از مشهد هستم. لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی دارم .. هم ترجمه می کنم هم تدریس.
2. برای هیچ چیزی نمی شه یک جواب قاطع داد و مثلا بگی ازدواج اینترنتی کلا بد هست چراکه من از نزدیکانم هستن که اینترنتی ازدواج کردن و الان بعد از سالها خوش و خرم زندگی می کنند. چیزی که اهمیت داره ,چه حال از طریق نت چه از طریق دیگه, اینکه دو طرف چه شناخت و توقعاتی از هم دارند.
3. همانطور که بعضی روزا اذیت شدم در مقابل روزها و ساعاتی هم بودن که واقعا اینجا بهم خوش گذشته. در مورد انجمن و مجله هم باید بگم این خبر و پست گذاشتن خیلی فایده ها برام داره خیلی چیزا یاد گرفتم و می گیرم.
4. معیار من درک و شعور طرف هست. کسی که درک و شعورش بالا باشه تو باقی مسائل راحت می تونی باهاش به تفاهم برسی.
5. منظورت از تیغت می بره اگه نفوذ هست باید بگم من همیشه نظراتم رو درباره همه چه به مدیریت می گم, دیگه اینکه قبول میشه یا رد به ایشون بستگی داره. (محسن بخشها رو اضافه نکردیااا)
6. من دنیای مجازی و دنیای واقعی رو کلا از هم جدا کردم واسه همین تاثیری نداشته.
7. آره من همیشه واسه خونوادم و دوستام وقت دارم...خیلی وقت ها هم شده به خاطر بودن با اونا چت نیومدم.
8. خب به نظر من محسن باید یه مقداری جدی تر برخورد کنه البته هرکسی برای کارای خودش دلایل خودش رو داره.
9. میشه گفت آره, البته الان خیلی وقته که خودم رو درگیر کار گروهی نمی کنم و ترجیح میدم کاری اگه دارم خود به شخصه انجام بدم چونکه وقتی گروهی میشه همه زحمتها رو دوش خودم هست واسه اینکه من کلا از کار همه ایراد میگرم. :P
10. راستش من اصلا اهل رفتن به این مراسم ها نیستم پس برام فرقی نمی کنه محرم یا غیر محرم.
11. بهترین:لیدا و فرشته
بدترین: دوست که دیگه بدترین نداره
بینمک ترین:بابابزرگ
بیخیالترین:سحر1
مغرورترین: نداریم
خوشاخلاق ترین: جاسوس
بداخلاقترین: دوستم نیست کاربر چت روم بود الان نمی دونم میاد یا نه Hossein 021
گردن کلفترین: نداریم
شوخترین: رامتین
بچه ترین: نیکی (سنی منظورمه)
بزرگترین: محسن
خاصترین: gst
بی ادبترین : دوستم نیست یکی از کاربرا نیکروز

12. ایستادگی می کنم.
13.یکپارس : چت روم, انجمن,مجله
ایران: وطن
عشق: قشنگه
گوگوش: نمی دونی نمی دونی
پوره: بچه 6 ماهه
سیب زمینی: خیلی دوس دارم مخصوصا سرخ کرده
فرشته: پرحاشیه و پر جنب و جوش
امام رضا: آرامش
دیجی: فرشته
جسی: گاها با نمکه
ادمین یلدا: صبور و مهربون
انجمن : بازدید کننده, مطلب
محسن : مدیر
نیکروز: هنوز تو شوق و ذوق اولیه نت و دنیای مجازی مونده
آوا: جریانات فکریش زیاده
مادر: زندگی
چت: تفریح
کتاب: بهترین تفریح
بیمارستان:الکل

14. بهترین دوست یکی نیست پس نمی گم. :P
15. مثبت: صبورم منفی: زودرنج

*Ava*
10-17-2015, 08:58 PM
به به اوا جون

اوا سوال اول :چی شد که اولین بار چت اومدی؟

سوال دوم :بهترین خاطرت توی چت چی بوده؟

سوال سوم:اصلا فازت چیه همون وات د فاز خودمون وبعدم اینکه مهمترین فانتزیت چیه

ودر اخر اینکه به نظرت میشه ی شوهر خوب برا تو و فرشته اینجا پیدا کرد یا نه:17: امیدی نیست:17:

سلام سحر عزیز,

1. من زمستون پارسال یک ماهی کلا بیکار بودم قبلش درگیر مقاله بودم از صبح تا شب کتاب بخون, مقاله بخون تا اینکه تموم شد. بعد تو اون روزا بیکاری اصلا کتاب می دیدم سرم درد می گرفت فیلم خیلی دوس دارم اما روزی بیشتر از 3 تا دیگه نمی تونستم ببینم واسه همین یه کاره دیگه می خواستم سرم گرم بشه اومدم تو گوگل زدم چت روم آدرس چت قبلی اومد وارد چت روم شدم اصلا خوشم نیومد چونکه شلوغ بود اصلا نمی فهمیدم کی با کی حرف می زنه روز بعد رفتم روم خارج اونجا خلوت بود اوایل فقط به حرفا بچه ها نگا می کردم بعد کم کم خودم هم وارد بحثاشون شدم اولین نفر فکر کنم با پرشین گرل دوس شدم و بعد فرشته گذشت رفتم روم 30 با لیدا اینا هم دوس شدم گفتم حالا که میام اینجا بزا عضو بشم ...رفتم عضو شدم 4 روز بعد چت روم بسته شد. :))
2. لحظه های خوب زیاد بوده اما اولین باری که توی این چت بودیم و من واقعا می خندیدم پای مانیتور زمانی بود که بچه ها تازه اومده بودن اینجا و یه شب حرف می زدیم تا اینکه محسن یه سوتی داد شد سوژه کلی خندیدیم یلدا بانو هم عکس گرفت گذاشت انجمن البته اون موقع کسی هنوز انجمن نمیومد چونکه تازه را افتاده بود.
3. فازم چیه؟ فازم مثبته :p
4. شنیدی می گن به امید همسایه بخوابی شب باید گشنه بخوابی ما هم به امید محسن هستیم آخر سر بی شوهر می مونیم...اگه با همین سن و سال کاربر بخواد بیاد نه امیدی نیست که شوهری پیدا بشه.

*Ava*
10-17-2015, 09:05 PM
سلام اوا جان​
1بهترین و بدتری روز هفته کدوم روزه واست؟
2 از دوستت چه انتظاری داری؟
3از مسئولیتت در چت راضی ؟ و چه چیز بیشتر ناراحتت می کنه در چت؟
4 از کدام بیشتر میترسی؟ تاریکی سوسک
5 بطور کل ادم ارومی هستی یا شلوغ؟
6 شده دل کسی رو بشکنی؟:17:

سلام یلدا جان,
1. بدترین روز هفته جمعه هست من کلا از تعطیلی خوشم نمیاد. بهترین روز هم دوشنبه هست چونکه نه اول هفته است نه آخر هفته.:d
2. انتظار خاصی از دوستم ندارم چونکه میدونم مشکلات خودش رو داره تنها انتظار اینه که زود زود یادم کنه. :p
3. مستری خیلی سخته و فول مستری سختر. کلا مدیریت حوصله می خواد و اعصاب. چیزی که ناراحت می کنه توهین هست حالا چه فحش باشه چه تهمت باشه.
4. سوسک
5. بطور کلی آدم خیلی خیلی آرومی هستم.
6. من همیشه تلاش کردم که نشکنم و کسی هم نبوده ازم ناراحت بشه...نمی دونم شاید شدن به خودم نگفتن به هر حال من در جریان نیستم البته امیدوارم که واقعا دلی کسیو نشکسته باشم.

19*
10-18-2015, 08:25 AM
سلام اوای گلم
خوبی؟
منم چندتا سوال میپرسم

1-نظرت درباره تقدیر چیه؟ اگه که هست یعنی از قبل نوشته شده پس چه فایده ما زندگی میکنیم اینا که همش معلومه(اراده ما چیه)؟ اگه نه پس یعنی خدا از آینده خبر نداره؟

2-تو محرم هستیم من چند روز پیش چنین سوالی برام پیش اومد از نظرت اگه امام حسین میدانست جنگ رو می بازه باز هم میرفت؟ از نظرت جنگ امام باخت بود یا مثل خیلی ها نظرت اینه امام پیروز بوده؟

3-عشق بدون شناخت ممکنه؟ اصلا عشق شناخت رو می طلبه یا در یک نگاهه؟ یا به دله؟اگه تو یه نگاه هست چجوره که همه دنیا ندیده عاشق خدایی میشن که ندیدن؟ اگه به دله چرا خيلی از ادما دلشون برای معشوقی چون خدا نمیتپه و اشتباه میکنن؟(مگه تو دلشون نیست؟)

4- اگه به حقانیت چیزی معتقد هستی اما برات از حقانیت اون نقض بیارن چه میکنی؟ تعصبی برخورد میکنی؟

5-اگه یه روز تو یه چاهی دو نفر گیر کردند یکی پیرزن یکی دختر بچه و تو میتونی یکی رو نجات بدی یعنی وقت هست یکی رو نجات بدی کدوم رو نجات میدی؟

6-حالا خودمونیم اون قضیه مرتضی پاشائی واقعا درست بود یا نه؟ به چند نفر گفتی؟ چند نفر تائید کردن؟

7- اسم یکی از بهترین کتابهایی که خوندی رو میگی؟

**FERESHTEH**
10-18-2015, 02:54 PM
سلام فرشته جان,

1. آوا 25 ساله از مشهد هستم. لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی دارم .. هم ترجمه می کنم هم تدریس.
2. برای هیچ چیزی نمی شه یک جواب قاطع داد و مثلا بگی ازدواج اینترنتی کلا بد هست چراکه من از نزدیکانم هستن که اینترنتی ازدواج کردن و الان بعد از سالها خوش و خرم زندگی می کنند. چیزی که اهمیت داره ,چه حال از طریق نت چه از طریق دیگه, اینکه دو طرف چه شناخت و توقعاتی از هم دارند.
3. همانطور که بعضی روزا اذیت شدم در مقابل روزها و ساعاتی هم بودن که واقعا اینجا بهم خوش گذشته. در مورد انجمن و مجله هم باید بگم این خبر و پست گذاشتن خیلی فایده ها برام داره خیلی چیزا یاد گرفتم و می گیرم.
4. معیار من درک و شعور طرف هست. کسی که درک و شعورش بالا باشه تو باقی مسائل راحت می تونی باهاش به تفاهم برسی.
5. منظورت از تیغت می بره اگه نفوذ هست باید بگم من همیشه نظراتم رو درباره همه چه به مدیریت می گم, دیگه اینکه قبول میشه یا رد به ایشون بستگی داره. (محسن بخشها رو اضافه نکردیااا)
6. من دنیای مجازی و دنیای واقعی رو کلا از هم جدا کردم واسه همین تاثیری نداشته.
7. آره من همیشه واسه خونوادم و دوستام وقت دارم...خیلی وقت ها هم شده به خاطر بودن با اونا چت نیومدم.
8. خب به نظر من محسن باید یه مقداری جدی تر برخورد کنه البته هرکسی برای کارای خودش دلایل خودش رو داره.
9. میشه گفت آره, البته الان خیلی وقته که خودم رو درگیر کار گروهی نمی کنم و ترجیح میدم کاری اگه دارم خود به شخصه انجام بدم چونکه وقتی گروهی میشه همه زحمتها رو دوش خودم هست واسه اینکه من کلا از کار همه ایراد میگرم. :P
10. راستش من اصلا اهل رفتن به این مراسم ها نیستم پس برام فرقی نمی کنه محرم یا غیر محرم.
11. بهترین:لیدا و فرشته
بدترین: دوست که دیگه بدترین نداره
بینمک ترین:بابابزرگ
بیخیالترین:سحر1
مغرورترین: نداریم
خوشاخلاق ترین: جاسوس
بداخلاقترین: دوستم نیست کاربر چت روم بود الان نمی دونم میاد یا نه Hossein 021
گردن کلفترین: نداریم
شوخترین: رامتین
بچه ترین: نیکی (سنی منظورمه)
بزرگترین: محسن
خاصترین: gst
بی ادبترین : نیکروز

12. ایستادگی می کنم.
13.یکپارس : چت روم, انجمن,مجله
ایران: وطن
عشق: قشنگه
گوگوش: نمی دونی نمی دونی
پوره: بچه 6 ماهه
سیب زمینی: خیلی دوس دارم مخصوصا سرخ کرده
فرشته: پرحاشیه و پر جنب و جوش
امام رضا: آرامش
دیجی: فرشته
جسی: گاها با نمکه
ادمین یلدا: صبور و مهربون
انجمن : بازدید کننده, مطلب
محسن : مدیر
نیکروز: هنوز تو شوق و ذوق اولیه نت و دنیای مجازی مونده
آوا: جریانات فکریش زیاده
مادر: زندگی
چت: تفریح
کتاب: بهترین تفریح
بیمارستان:الکل

14. بهترین دوست یکی نیست پس نمی گم. :P
15. مثبت: صبورم منفی: زودرنج

من اومدم بازم سوال بپرسمممممم :72:

1 - آوا جان تو جوابهات گفتی که :معیارت درک و شعور طرف هست. کسی که درک و شعورش بالا باشه تو باقی مسائل راحت می تونی باهاش به تفاهم برسی.
یعنی اگه کسی بیاد خواستگاریت که درک خیلی بالایی داشته باشه و شعورش در حد تیم ملی برزیل باشه ، اما تحصیلاتش سیکل و از دار دنیا ،فقط یه موتور ، اونم قسطی ، و شغلش پیک موتوری باشه.باهاش به تفاهم میرسی و زنش میشی؟؟؟:20:

!RoYa!
10-18-2015, 08:38 PM
آخرین بار کی‌ دست توی دماغت کردی؟
دماغت بزرگه؟
دماغتو عمل کردی؟
دوست داری دماغه شوهرت بزرگ باشه؟
توی مهریه ات حق دماغ میگیری؟
حالا از دماغ بیاییم بیرون، از خوشگلی‌ به خودت بین ۱ تا ۱۰ چند میدی؟
داخل روم قربون چند نفر میری , تو ویس پشت سرشون غیبت میکنی‌؟

*Ava*
10-18-2015, 09:00 PM
سلام اوای گلم
خوبی؟
منم چندتا سوال میپرسم

1-نظرت درباره تقدیر چیه؟ اگه که هست یعنی از قبل نوشته شده پس چه فایده ما زندگی میکنیم اینا که همش معلومه(اراده ما چیه)؟ اگه نه پس یعنی خدا از آینده خبر نداره؟

2-تو محرم هستیم من چند روز پیش چنین سوالی برام پیش اومد از نظرت اگه امام حسین میدانست جنگ رو می بازه باز هم میرفت؟ از نظرت جنگ امام باخت بود یا مثل خیلی ها نظرت اینه امام پیروز بوده؟

3-عشق بدون شناخت ممکنه؟ اصلا عشق شناخت رو می طلبه یا در یک نگاهه؟ یا به دله؟اگه تو یه نگاه هست چجوره که همه دنیا ندیده عاشق خدایی میشن که ندیدن؟ اگه به دله چرا خيلی از ادما دلشون برای معشوقی چون خدا نمیتپه و اشتباه میکنن؟(مگه تو دلشون نیست؟)

4- اگه به حقانیت چیزی معتقد هستی اما برات از حقانیت اون نقض بیارن چه میکنی؟ تعصبی برخورد میکنی؟

5-اگه یه روز تو یه چاهی دو نفر گیر کردند یکی پیرزن یکی دختر بچه و تو میتونی یکی رو نجات بدی یعنی وقت هست یکی رو نجات بدی کدوم رو نجات میدی؟

6-حالا خودمونیم اون قضیه مرتضی پاشائی واقعا درست بود یا نه؟ به چند نفر گفتی؟ چند نفر تائید کردن؟

7- اسم یکی از بهترین کتابهایی که خوندی رو میگی؟

سلام همساده گلم آزی جان,

1. خب من به تقدیر اعتقادی ندارم و باورم بر این است که خدا انسان رو آفریده و سپس عقل و اختیار یا همون اراده رو بهش داده که تو این دنیا زندگی کنه. اینکه اراده به ما داده به این معنا نیست که خداوند از آینده خبر نداشته. یک معلم رو در نظر بگیر اگه بیاد به شاگرداش بگه که سوالای امتحان چیه اون وقت به نظرت اون امتحان معیار سنجش خوبی می شه؟ قضیه خداوند و انسان هم همینطوره خداوند همه چیز در اختیار انسان قرار داده اینکه انسان کدوم بخشها رو بیشتر بخونه که تو امتحان الهی قبول بشه دیگه به همون اراده برمی گرده.

2. احادیث زیادی داریم دال بر اینکه نه تنها امام حسین بلکه بقیه ائمه هم می دونستند که پایان جنگ شهادت است اما با این وجود امام حسین به میدان جنگ رفت. توی همان زمان و ظاهرا امام حسین بازنده جنگ بود اما در واقع پیروز بود چراکه الان بعد 1000 سال می بینیم که شیعیان پیرو امامان هستند و در ماه محرم حتی کسایی که ممکنه نماز و روزه نگیرند توی ماه محرم ارادت خاصی رو به ائمه و امام حسین نشون می دن.

3. عشق در یک نگاه که عشق نیست یک گلدون بذار رو به روت و فقط یک بار بهش نگاه کن و بعد چشمات رو ببند چی تو ذهنت هست از اون گل؟ خب مسلما زیبایی گلها بوده. اما شاید گلدانش شکسته بود, شاید چند تا برگش خشک شده بود و ... اینا رو توی اون یک نگاه ندیدی. عشق به خداوند در یک نگاه نیست چونکه ما هر لحظه به اطرافمون که نگاه می کنیم نشانه ای از خداوند می بینیم. زیبایی ها, شگفتی ها و... و بیشتر و بیشتر به وجودش پی می بریم. حالا وقتی ما یک شخصی و بعد از مدتی بهش علاقه مند شدیم چونکه نسبت بهش شناخت پیدا کردیم وارد دل ما هم می شه و سعی می کنیم اونجور که او دوس داره زندگی کنیم. وقتی شناخت ما به خدا بیشتر شد, وارد دل هم میشه.

4. من چیز رو اگه قبول داشته باشم قبول دارم اگر هم کسی نقضش رو بیاره به حرفاش گوش می دم و میرم بیشتر و بیشتر در اون مورد اطلاعات جمع می کنم تا خودم بفهمم نقض هست یا نه. من تعصبی برخورد نمی کنم و هیچ وقت هم اعتقادم رو به کسی تحمیل نمی کنم به اعتقادات دیگران هم تا وقتی صدمه نزنه کاری ندارم.

5. خب آدم باید همیشه تا لحظه ای آخر برای هر کاری تلاش کنه حالا اگه نجات جون یک آدم باشه که بیشتر ولی اگه واقعا مجبور باشم یکی نجات بدم خب اون دختر بچه رو نجات می دم.

6. به نظر من که درست بود به اعضا خانواده هم گفتم اما به دلیل پاره ی از مشکلات روند تحقیقات کامل نشد.. اما زن داداشم با من موافق بود. :p =)) (محسن من چرا شکلک ندارم پاسخگو باشششششششششش)

7. کتابی هست که در واقع یک نمایشنامه هست به نام "اتوبوسی به نام هوس" از این کتاب خیلی خوشم اومد وقتی که خوندمش.

*Ava*
10-18-2015, 09:05 PM
من اومدم بازم سوال بپرسمممممم :72:

1 - آوا جان تو جوابهات گفتی که :معیارت درک و شعور طرف هست. کسی که درک و شعورش بالا باشه تو باقی مسائل راحت می تونی باهاش به تفاهم برسی.
یعنی اگه کسی بیاد خواستگاریت که درک خیلی بالایی داشته باشه و شعورش در حد تیم ملی برزیل باشه ، اما تحصیلاتش سیکل و از دار دنیا ،فقط یه موتور ، اونم قسطی ، و شغلش پیک موتوری باشه.باهاش به تفاهم میرسی و زنش میشی؟؟؟:20:

بازم سلام فرشته عزیز,

خب تحصیلات به معنا درک و شعور نیست می تونه کمک کننده باشه اما دلیلی هم نمی تونه باشه که کسی که تحصیلات نداره آدم مناسبی نیست. میشناسم کسی که تحصیلاتش پایینه اما طرز فکرش از یک دکترا بهتر و بالاتره پس مدرک سیکل مشکلی نداره. معیاری که گفتم معیار اصلی هست ولی تنها معیار نیست. شغل طرف آبرومندانه باشه و از پس خرج زندگی بربیاد هرچی باشه مشکلی ندارم.

*Ava*
10-18-2015, 09:09 PM
آخرین بار کی‌ دست توی دماغت کردی؟
دماغت بزرگه؟
دماغتو عمل کردی؟
دوست داری دماغه شوهرت بزرگ باشه؟
توی مهریه ات حق دماغ میگیری؟
حالا از دماغ بیاییم بیرون، از خوشگلی‌ به خودت بین ۱ تا ۱۰ چند میدی؟
داخل روم قربون چند نفر میری , تو ویس پشت سرشون غیبت میکنی‌؟

سلام رویا جان,

از دست تو با این سوالات :d
1. دست تو دماغم نمی کنم چون به شدت وسواسی هستم.
2. نه بزرگ نه کوچیک متوسط.
3. نه عملی نیست.
4. نه دوس ندارم. :d
5. ها ها نه بابا اما حق کشتن شوهر در صورت نافرمانی از همسر رو می گیرم. :d
6. هممم به خودم 6 میدم.
7. من رک هستم اگه با کسی خوب نباشم نیستم قربون صدقه الکی هم نمی رم.

farzad
10-18-2015, 10:07 PM
سلام اوا

خوبی؟

اگه یکی بیاد بهت بگه که دوست داره باور میکنی؟

اگه باورت نمیشه چه کار باید بکنه باور بکنی؟

KnighTHero
10-18-2015, 11:51 PM
با شنیدن کلمه "تنها" اولین جمله ای که به نظرتون میرسه چیه ؟

بزرگترین شکست زندگیت کی بوده ؟ (که آرزو کرده باشی کاش میتونستی از اول شروع کنی)

*Ava*
10-19-2015, 01:15 PM
سلام اوا

خوبی؟

اگه یکی بیاد بهت بگه که دوست داره باور میکنی؟

اگه باورت نمیشه چه کار باید بکنه باور بکنی؟

فرزاد سلام,

اگه کسی که منو نمی شناسه یهو بیاد بگه دوسم داره مسلما باور نمی کنم. برای اثبات دوس داشتن کار خاصی نیاز نیست طرف مقابل انجام بده. همین که واقعا دوس داشته باشه کافیه.

*Ava*
10-19-2015, 01:20 PM
با شنیدن کلمه "تنها" اولین جمله ای که به نظرتون میرسه چیه ؟

بزرگترین شکست زندگیت کی بوده ؟ (که آرزو کرده باشی کاش میتونستی از اول شروع کنی)

سلام ارسلان,

1. با شنیدن کلمه تنها چیزی که میاد توی ذهنم غصه هست و یک شخصی که از همه دنیا و آدماش خسته شده.
2. شکست به معنای واقعی شکست نداشتم اما اون زمان که تصمیم گرفتم حقوق بخونم و براش وقت گذاشتم و در انتها هم پشیمون شدم و رفتم زبان انگلیسی خوندم اون موقع دوس داشتم از اول شروع کنم تا اون سالهایی که هدر رفت رو جبران کنم.

ghost
10-19-2015, 01:44 PM
سلام به آوای عزیزم
به صندلی داغ خوش اومدی

1. آوا جان نظرت راجب به من چیه؟ (بدون رودروایستی بگو)
2. تا بحال توی چت روم به کسی عکس خودتو نشان دادی؟
3. فکر کن در یک رستوران نشستی و داری غذا میل میکنی ناگهان میبینی یک کودک خیابانی از پشت شیشه به تو خیره شده و داره نگاهت میکنه. تو در اون لحظه چه کار میکنی؟
4. فیلم روح که بهت گفتم حتماً بیبن رو نگاه کردی؟ اگه نکردی حتماً ببین خیلی قشنگه.
5. از چه رنگی خیلی خوشت میاد و از چه رنگی بدت میاد؟
6. رنگ چشمهای زیبات چه رنگیه؟

*Ava*
10-19-2015, 06:30 PM
سلام به آوای عزیزم
به صندلی داغ خوش اومدی

1. آوا جان نظرت راجب به من چیه؟ (بدون رودروایستی بگو)
2. تا بحال توی چت روم به کسی عکس خودتو نشان دادی؟
3. فکر کن در یک رستوران نشستی و داری غذا میل میکنی ناگهان میبینی یک کودک خیابانی از پشت شیشه به تو خیره شده و داره نگاهت میکنه. تو در اون لحظه چه کار میکنی؟
4. فیلم روح که بهت گفتم حتماً بیبن رو نگاه کردی؟ اگه نکردی حتماً ببین خیلی قشنگه.
5. از چه رنگی خیلی خوشت میاد و از چه رنگی بدت میاد؟
6. رنگ چشمهای زیبات چه رنگیه؟

سلام رویا,

1. نظرم اینکه تو موضوعاتی که شما هیچکاره هستین دخالت می کنید گاها, خوش مشرب هستین.
2. من عکسم را به هیچ کس ندادم.
3. شاید اگه بگم که میرم و برای اون بچه هم غذا میگرم همه فکر کنن شعاره ولی من واقعا این کارو می کنم چونکه باورم اینه که با اون 20-30 هزار تومن من نه فقیر میشم نه پولدار ولی با شاد کردن دل یه نفر اونم بچه خیلی چیزا گیرم میاد.
4. نه اون فیلم رو ندیدم چراکه هارد کامپیوتر پره و وقت هم برای دانلود ندارم.
5. همه رنگا قشنگ هستن اما من رنگهای تیره مثل قهوه ای رو بیشتر دوس دارم. از رنگی بدم نمیاد.
6. حالا کی گفته چشمای من زیبا هست؟؟؟!! مشکیه.

19*
10-19-2015, 11:15 PM
سلام گلک(گل دوست داشتنی)
خوبی؟
من باز سوال بپرسم

1-از نظرت خدا بین آدما فرق میذاره تو امتحان کردن(بعضی بیشتر سختی میده بعضی ها کمتر؟)

2-نظرت درباره این جمله چیه؟(خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو) درسته نادرسته؟ چرا؟

3-یه بیت شعر رو با معنی برام مینویسی؟

4-تو روزای سخت به کی تکیه میکنی؟ پدر؟ مادر؟ یا...

5-ته ته روزای نا امیدی به چی فک میکنی؟ اصا نا امید میشی؟ چی باعث میشه ادامه بدی و امیدوار شی؟

6-به نظرت کَندن گلای باغچه قتل(گرفتن زندگی) هست؟ اگه هست چرا این همه گل میچینن؟ چرا گل فروشی داریم؟

7- حقوق مرد و زن یکی هست؟

مرسی که جواب میدی

Arash
10-19-2015, 11:54 PM
با عرض سلام به آوا خانم،

به نظر شما چه چیزایی رو میشه با برنج یا پلو خورد؟

-- آرش

*Ava*
10-20-2015, 10:14 PM
سلام گلک(گل دوست داشتنی)
خوبی؟
من باز سوال بپرسم

1-از نظرت خدا بین آدما فرق میذاره تو امتحان کردن(بعضی بیشتر سختی میده بعضی ها کمتر؟)

2-نظرت درباره این جمله چیه؟(خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو) درسته نادرسته؟ چرا؟

3-یه بیت شعر رو با معنی برام مینویسی؟

4-تو روزای سخت به کی تکیه میکنی؟ پدر؟ مادر؟ یا...

5-ته ته روزای نا امیدی به چی فک میکنی؟ اصا نا امید میشی؟ چی باعث میشه ادامه بدی و امیدوار شی؟

6-به نظرت کَندن گلای باغچه قتل(گرفتن زندگی) هست؟ اگه هست چرا این همه گل میچینن؟ چرا گل فروشی داریم؟

7- حقوق مرد و زن یکی هست؟

مرسی که جواب میدی

سلام عزیزم,

1. امتحان خداوند برای بندهاش یکی نیست گاهی بعضی از انسان ها رو خیلی مورد امتحان قرار می ده. حدیثی خوندم که خداوند کسانی رو که دوست داره بیشتر امتحان میکنه..بازم یک مثال می زنم من خودم الان که تدریس می کنم وقتی از شاگردی سوال می کنم و بلد نیست دوباره دیگه سوال نمی کنم یا شاید یکبار دیگه بپرسم اما شاگردی که بلده رو بارها و بارها ازش سوال می کنم چونکه برام خوشاینده ببینم حاصل تلاش من برای درس دادن این بود که حداقل یک نفر یاد گرفته. خدا هم امتحان های مختلف قرار می ده تا ببینه بنده های خوبش تا کجا می تونن ادامه بدن. (نظر شخصی من بود)

2. گاهی بین آدمای ناجوری هستی که اگه مثل اونها نشی تو جمع خودشون رات نمی دن واسه این مورد درست نیست اما بعضی وقتا با کسانی هستی که از هر لحاظ تحسین برانگیز هستند خب خوبه که آدم تو این مورد همرنگ جماعت بشه.

3. یک بیت شعر هست که خیلی کوتاه و شاعرش هم ناشناس هست اما من این شعر و خیلی دوس دارم (از زبان یک نوزاد هشت ماهه هست):
Epitaph on an infant eight months old
Since I have been so quickly done for,
I wonder what I was begun for.
معنی:
مرثیه در وصف مرگ یک نوزاد هشت ماهه
از آنجاییکه خیلی زود به پایان زندگی رسیدم
تعجب می کنم که اصلا برای چه به دنیا آمدم.
4. به هر دو هم مادر, هم پدر.

5. برای موضوعاتی که کسب کردنی هست تا حالا ناامید نشدم اگر براش تلاش کردم بهش رسیدم اگر تلاش نکردم خب مسلما بهش نرسیدم پس دلیلی هم برای نا امیدی نیست. برای باقی موضوعات هم همیشه ته دلم چیزی هست که میگه درست می شه. (مثبت فکر کردن تاثیری زیادی داشته تو زندگیم بخاطر همین مدتیه که اینطور فکر می کنم.)

6. کندن گلها قتل نیست چونکه ماهیت و ذات گل و گیاه در این هست که هرس بشن. نمی دونم گلدون داری تو خونه یا نه اما گلدونایی آپارتمانی اگه برگاشون نزنی رشد نمی کنند اما چند تا از برگاشو بکن از همون جایی که برگی کندی جوونه می زنه شاخه جدید رشد می کنه و اون ساقه اصلی هم قوی تر می شه. گلهای باغچه هم همینطور هستن وقتی که چیده می شن بیشتر گل می دن خب حالا اون گل هایی که چیده شده رو به جا اینکه دور بریزیم برای زیبا کردن اطرافمون یا هدیه دادن استفاده می کنیم.

7. نه از نظر من هنوز حقوق زن و مرد یکسان نشده البته نسبت به گذشته خیلی بهتر شده اما تو خیلی از مسائل می بینیم که حقوق خانم ها زیر پا گذاشته می شه.

*Ava*
10-20-2015, 10:16 PM
با عرض سلام به آوا خانم،

به نظر شما چه چیزایی رو میشه با برنج یا پلو خورد؟

-- آرش

آرش سلام,

بستگی داره کی باشه اگه من باشم خوب با خورش و مرغ و ماهی اینا اما اگه یه بنده خدا باشه با سوسیس می خوره با تن ماهی با تخم مرغ و ... :d یک نفر و دیدم که با کوکو هم می خورد. :p

alireza021
10-20-2015, 11:09 PM
با سلام خدمت تو همساده عزیزم
اول این که حالت چه طوره چ خبنگ

:25:

1 . نظرت در باره من چیه ؟

2. نظرت در باره آیندت چیه ؟

3 نظرت در باره ازدواج چیه ؟

4. نماز می خونی ؟ خدا رو چقد دوس داری امام حسین رو تا چ حد با ور داری ؟

5. دوس پسر چند تا داشتی ؟

6. معلم خصوصی من میشی ؟
:9:

7. تاحالا عاشق شدی ؟

8. تا حالا دل کسیو شکوندی ؟

9. خانوادتون چند نفرس ؟

10. اشپزی بلدی ؟

11. اما رضارو چقد دوس داری

12. تا حالا دلت شکسته ؟

13. جوشی هستی با اروم ؟

14. مریضی خاستی داری یا نه ؟

15. دوس داری مهمون بعدی صندلی داغ کی باشه

16. اگه یک روز منو ببینی تو خیابون چی کار میکنی همساده ؟

17 . خسته شدی ؟

18. گریت گرفته ؟

19. من خیلی رو اعصابم نه

20. الان پشیمونی که گفتی تو صندلی داغت شرکت کنم ؟

حیف نامزد دارم ............... برو خدارو شکر کن دختر

*Ava*
10-20-2015, 11:37 PM
با سلام خدمت تو همساده عزیزم
اول این که حالت چه طوره چ خبنگ

:25:

1 . نظرت در باره من چیه ؟

2. نظرت در باره آیندت چیه ؟

3 نظرت در باره ازدواج چیه ؟

4. نماز می خونی ؟ خدا رو چقد دوس داری امام حسین رو تا چ حد با ور داری ؟

5. دوس پسر چند تا داشتی ؟

6. معلم خصوصی من میشی ؟
:9:

7. تاحالا عاشق شدی ؟

8. تا حالا دل کسیو شکوندی ؟

9. خانوادتون چند نفرس ؟

10. اشپزی بلدی ؟

11. اما رضارو چقد دوس داری

12. تا حالا دلت شکسته ؟

13. جوشی هستی با اروم ؟

14. مریضی خاستی داری یا نه ؟

15. دوس داری مهمون بعدی صندلی داغ کی باشه

16. اگه یک روز منو ببینی تو خیابون چی کار میکنی همساده ؟

17 . خسته شدی ؟

18. گریت گرفته ؟

19. من خیلی رو اعصابم نه

20. الان پشیمونی که گفتی تو صندلی داغت شرکت کنم ؟

حیف نامزد دارم ............... برو خدارو شکر کن دختر

سلام علیرضا همساده عزیز دیگر من در چت روم,
وای چقدر سوال پرسیدی :d
1. نظرم در مورد تو اینه که پسر خوبی هستی با معرفتی.
2. اگه کارام همینجور خوب پیش بره آینده خیلی خوبی در انتظارمه.
3. ازدواج هم بخشی از زندگیه به وقتش خوبه.
4. نماز می خونم و خدا رو هم خیلی دوس دارم امام حسین رو هم خیلی باور دارم.
5. کوفتت... 3 تا فکر کنم . :p
6. نه نمیشم اعصابمو بهم می ریزی...=))
7. آره.
8. اینو قبل تو یلدا هم پرسید جواب دادم...برو بخون. :p (
من همیشه تلاش کردم که نشکنم و کسی هم نبوده ازم ناراحت بشه...نمی دونم شاید شدن به خودم نگفتن به هر حال من در جریان نیستم البته امیدوارم که واقعا دلی کسیو نشکسته باشم.)
9. در حال حاضر 3 نفر هستیم.
10. آره بلدم میشه گفت خوبم هست. :d
11. خیلی.
12. آره یه بار خیلی دلم شکست از اینکه بازیچه شدم.
13. کلا آروم هستم اما درونی حرص می خورم.. :d
14. ندارم (الان هدفت از پرسیدن این سوال چی بود؟؟؟؟)
15. محسن
16. اول می خندم بعد می گم ااا علیرضا تویی؟؟ چطوری؟؟ و حرف می زنیم .
17. نه نشدم. =))
18. نه برعکس دارم می خندم =))
19. گاها آره :d
20. نه پشیمون نیستم خیلی هم ازت ممنون هستم که شرکت کردی. :25:

mohsen32
10-21-2015, 08:40 AM
سلام
تشکر از اینکه دعوت مدیریت یک پارس را پذیرفتید
مثل همیشه منم سوالای که می خوام بپرسم به دو بخش تقسیم میشه
1-چرا یک پارس؟
2-بیشتر به خاطر خودت فعالیت میکنی یا به خاطر مثلا احترامی که واسه مدیر اینجا قائلی؟
3-اگه به خاطر خودت و سر گرمیو ارامش خودته ایا اگه با مدیریت بحثت بشه بازم میای یا میری
4-نظرت در مورد پست استعفا بعضیا مثلا فرشته یلدا و بقیه چیه چرا یهو استعفا میدن
5-یه پیشنهاد خوب و عملی برای پیشرفت اینجا مطرح کن(میدونی که پیشنهاد باید جوری باشه که خودت بتونی اجراش کنی)
6-من همه پستات نخوندم اگه تکراریه معذرت. بگو خانواده چند نفری هستید و چند خواهر برادر و سنشون هم بگو اگه امکانش هست
7-شما مشهدید چشاتونم مثه افغانیس ؟ لهجتون چی؟
8-ایا افتخار میکنید که همسایه ایرانید یا افتخار میکنید همسایه افغانستان
9-قصد دارید تا چه مدرکی ادامه تحصیل بدید؟
10-اصلا ارزوت چیه؟ حقیقتا حرف دلت بزن
11-یه جمله تو چتروم از خودت پیدا کن که اخرش اسمایل خنده نباشه یعنی تو خونه هم همینطوری؟
12-یه عکس از خودت بزار قول میدم کسی نگاه نکنه

*Ava*
10-22-2015, 11:00 AM
سلام
تشکر از اینکه دعوت مدیریت یک پارس را پذیرفتید
مثل همیشه منم سوالای که می خوام بپرسم به دو بخش تقسیم میشه
1-چرا یک پارس؟
2-بیشتر به خاطر خودت فعالیت میکنی یا به خاطر مثلا احترامی که واسه مدیر اینجا قائلی؟
3-اگه به خاطر خودت و سر گرمیو ارامش خودته ایا اگه با مدیریت بحثت بشه بازم میای یا میری
4-نظرت در مورد پست استعفا بعضیا مثلا فرشته یلدا و بقیه چیه چرا یهو استعفا میدن
5-یه پیشنهاد خوب و عملی برای پیشرفت اینجا مطرح کن(میدونی که پیشنهاد باید جوری باشه که خودت بتونی اجراش کنی)
6-من همه پستات نخوندم اگه تکراریه معذرت. بگو خانواده چند نفری هستید و چند خواهر برادر و سنشون هم بگو اگه امکانش هست
7-شما مشهدید چشاتونم مثه افغانیس ؟ لهجتون چی؟
8-ایا افتخار میکنید که همسایه ایرانید یا افتخار میکنید همسایه افغانستان
9-قصد دارید تا چه مدرکی ادامه تحصیل بدید؟
10-اصلا ارزوت چیه؟ حقیقتا حرف دلت بزن
11-یه جمله تو چتروم از خودت پیدا کن که اخرش اسمایل خنده نباشه یعنی تو خونه هم همینطوری؟
12-یه عکس از خودت بزار قول میدم کسی نگاه نکنه

سلام آقا محسن ادمین عزیز,

آره مثل همیشه تبلیغ یک پارس رو تو سوالاتتون گنجوندین. :P
1. چرا یک پارس چی؟ چرا یک پارس خوبه؟ چرا یک پارس بده؟ چرا یک پارس رو به پیشرفته؟ چرا یک پارس و انتخاب کردم؟ و ... . این سوال ایهام داره قادر به پاسخگویی نیستم. :D

وقتی که چت روم قبلی بسته شد من دیگه چت روم نمی رفتم تا اینکه با گپ 98 آشنا شدم همه چت روم های اونجا رو رفتم اما از هیچ کدوم خوشم نیومد..من از چت رومهایی که عکس و جینگولک بازی اطرافش زیاده یا پس زمینه هاشون تیره هست اصلا خوشم نمیاد و دلایل دیگه. بعد در انتها ورودی اینجا رو دیدم روزای اول کسیو نمی شناختم تا اینکه پرشین گرل و فرشته و سپس لیدا و رویا هم اومدن اینجا دیکه اینجا شد پاتوق بخاطر دوستام. و اینکه اگرچه تعداد کاربرا کم بود ولی خیلی جو خوبی داشت و داره صمیمیت اینجا رو تو هیچ چت رومی ندیدم.

2. من فعالیتهام حالت تفریح داشت برام و بعد از اینکه مدیریت اینجا از فعالیت هام تشکر کردن, نظرمو در مورد انجمن و ... پرسیدن خب بخاطر احترام متقابل فعالیتم بیشتر شد.

3. من سعی می کنم کارمو به نحو احسنت انجام بدم اما خب ممکنه جایی اشتباه کنم و مدیریت تذکر بدن یا انتقاد کنن که این اوکی هست و مشکلی پیش نمیاد اما اگه بحثی بشه که به خودم توهین بشه و همه تلاشها و کمک هایی که کردم به ارزش دیده بشه باید بگم اصلا برام قابل تحمل نخواهد بود و حتما میرم. :P

4. اینجا یک مکان تفریحی مجازی هست حالا یک تعدادی به دلیل فعالیت بیشتر پست هایی گرفتند. ولی کلا اگه فعالیتی میشه برای خودمون هست اگه پست میذاریم, اگه چت می کنیم, و ... برای خودمونه اینجا به کسی حقوق نمیدن پس استعفا فقط برای زمانی هست که واقعا کسی نتونه بیاد چت حالا به دلیل کاری, درسی, و... اینکه مثلا فرشته برای شوخی استعفا میده و پشت سر اون دیگران هم از این شوخی استفاده می کنند یا دیگران برای جلب توجه استعفا میدن جالب نیست. اگر نمی تونن همکاری کنن دیگه این بحث نداره با مدیریت صحبت کنن حالا یا برای موقت یا برای همیشه استعفا بدن.

5. محسن این همه من پیشنهاد دادم همه رو هم اجرا کردم ... روت شد این سوال رو پرسیدی؟ ولی یک پیشنهاد دارم حالا به وقتش می گم. :P

6. خب اشتباه کردید باید می خوندید...خب فقط اونی که ازدواج نکرده رو می گم یه برادرم دارم 28 ساله البته با ما زندگی نمی کنه و در حال حاضر 3 نفر هستیم.

7. اصلا هم مثل افغانیا نیستیم, خیلی هم چشمهای زیبایی داریم یه سر بیان مشهد خودتون متوجه می شید. لهجمون به افغانی ها شباهت نداره ولی اگه داشته باشه مشکلی نیست چونکه از لهجه جهرمی بهتره, راحت تر می شه فهمید. :P

8. والا در حقیقت این ایران هست که افتخار می کنه که مشهد رو تو محدوده مرزی خودش داره. :ِِD

9. اگه خدا بخواد دکترا.
10.آرزویی که دارم خیلی بزرگه ولی امیدوارم که اتفاق بیافته و اونم اینکه برنده جایزه نوبل بشم. :P :D

11. ها ها ... نه واقعا چنین جمله ای نیست چند بار هم شده داشتم جدی صحبت می کردم بعد این شکلک رو زدم طرف فکر کرده مسخره می کنم و برام دردسر شده ولی همینجا میگم بعضی وقتا واقعا ناخواسته این شکلک رو میزنم لطفا سوتفاهم نشه و ناراحت نشید. خب می شه گفت آره همیشه لبخند رو دارم.

12. باشه میذارم قول دادین کسی نبینه :D

http://up.facenama.com/file/117224/1445498974311381_jpg.jpg

Scheitern
10-22-2015, 07:42 PM
4. اینجا یک مکان تفریحی مجازی هست حالا یک تعدادی به دلیل فعالیت بیشتر پست هایی گرفتند. ولی کلا اگه فعالیتی میشه برای خودمون هست اگه پست میذاریم, اگه چت می کنیم, و ... برای خودمونه اینجا به کسی حقوق نمیدن پس استعفا فقط برای زمانی هست که واقعا کسی نتونه بیاد چت حالا به دلیل کاری, درسی, و... اینکه مثلا فرشته برای شوخی استعفا میده و پشت سر اون دیگران هم از این شوخی استفاده می کنند یا دیگران برای جلب توجه استعفا میدن جالب نیست. اگر نمی تونن همکاری کنن دیگه این بحث نداره با مدیریت صحبت کنن حالا یا برای موقت یا برای همیشه استعفا بدن.

استغفرلله

اين نيز بگذرد...

jEsi
10-23-2015, 05:24 AM
.............bah bah AA khanoom :9:
....................................albate bebakhhsina kiborde man V nadare:9:
.................................................. .......................khob brim soal konim:9:k vaght tange:9:
1.
...........che fekri kardi k rafti master shoodi ? :9:
2.
................shomare pat chande:9:
3.
...........az man che ghad badet miyad dorost javab bede ke bad in solao az man kardi pashimon nashi......................... :9:
4.
.............ghad?vazn......? :9:
5.
...........age gharar bood shohareto az to in chat rom entekhab koni ?kodom agha mitonest ....bashe?bayad ye esm haghighi begi. :9:
6.
.............chand ta dadash dari o chand ta khahar? :9:
7.
..............ta hala asheghe ki shoodi k deleto shekaste?...:9:
..............base yeho neftrin mikoni zamin gir mishim:9:

*Ava*
10-24-2015, 12:18 AM
.............bah bah AA khanoom :9:
....................................albate bebakhhsina kiborde man V nadare:9:
.................................................. .......................khob brim soal konim:9:k vaght tange:9:
1.
...........che fekri kardi k rafti master shoodi ? :9:
2.
................shomare pat chande:9:
3.
...........az man che ghad badet miyad dorost javab bede ke bad in solao az man kardi pashimon nashi......................... :9:
4.
.............ghad?vazn......? :9:
5.
...........age gharar bood shohareto az to in chat rom entekhab koni ?kodom agha mitonest ....bashe?bayad ye esm haghighi begi. :9:
6.
.............chand ta dadash dari o chand ta khahar? :9:
7.
..............ta hala asheghe ki shoodi k deleto shekaste?...:9:
..............base yeho neftrin mikoni zamin gir mishim:9:

سلام نیما (معروف به جسی),

اگه آوا رو درست می نوشتی جای تعجب داشت...آره شما رو کیبوردت "و" نداری و فرشته هم "o" نداره. :D

1. خب اون روزا اول میشه گفت کسی بودم که حضورم از همه بیشتر بود بعد چند بار عکسایی ناجور گذاشتن من اعتراض کردم که چرا مستر نبوده و بعد بهم پیشنهاد مستری دادن منم قبول کردم. :P (البته چندین بار پیشنهاد دادن من رد می کردم دفعه آخر تو رودربایستی گیر کردم :D) الان محسن اینجوری داره نیگا می کنه :shaki .
2. فضولی؟ :D
3. همم اوایل خیلی ازت بدم میومد واسه اینکه خیلی رو اعصاب بودی, خیلی اذیت می کردی منم هنوز نمی شناختم شوخیهات بهم بر می خورد اما الان می تونم بگم که ازت بدم نمیاد...شوخیات هم بعضیاش جالبه :P
4. قد: کوفتتتتت , وزن: دردددددددد
5. واییی اصلا حرفشم نزن هیچ کدوم اینا همه جای بچه من حساب می شن گروه سنی چت روم 18-20 هست اصلا به عنوان فانتزی هم نمیشه به این مساله نگا کرد ( محسن یه +30 میاوردی من بتونم این سوال رو جواب بدم :ish)
6. این دفعه سومه که این سوال رو می پرسین برو پستا قبلیو بخون. lol
7. یک نفر بود که برای یه مدتی دوسش داشتم اما بعدا فهمیدم که همون بهتر که رفت و منم فراموشش کردم اما همون موقعه که رفت دلم شکست.

**FERESHTEH**
10-24-2015, 01:05 AM
سلام دوستان نازنین،

با توجه به اینکه دوستان از این پست به خوبی استقبال کردند، تایپیک صندلی داغ خانم آوا تا 3شنبه ادامه خواهد داشت و دوستان فرصت دارند سوالات خودشون رو مطرح کنند. :12:

با تشکر
فرشته

**FERESHTEH**
10-24-2015, 01:40 AM
آرش سلام,

بستگی داره کی باشه اگه من باشم خوب با خورش و مرغ و ماهی اینا اما اگه یه بنده خدا باشه با سوسیس می خوره با تن ماهی با تخم مرغ و ... :d یک نفر و دیدم که با کوکو هم می خورد. :p

- آوا جان، قسمت سوسیس رو اگه فاکتور بگیریم ،بنده هم، بنده شرمنده هم، سبزی پلو یا برنج ساده رو با تن ماهی و کوکو سبزی خوردم، روم به دیوار چند بار هم برنج سفید رو با تخم مرغ خوردم .یعنی خیلیها رو دیدم ،که اینجوری بودن .الان تکلیف ما چی میشه؟؟ یعنی ما غیر عادی هستیم یا نه؟؟ یا شما خیلی اعیونی و دیپلم به بالا غذا میخورین !!! اعیونی یا ایونی ، کدوم درسته ؟ یا امام هشتم مدیر انجمن و باش ، بلد نیست بنویسه :55: دوستان شما هم نظر بدین لطفا :17:

**FERESHTEH**
10-24-2015, 01:50 AM
سلام نیما (معروف به جسی),

اگه آوا رو درست می نوشتی جای تعجب داشت...آره شما رو کیبوردت "و" نداری و فرشته هم "o" نداره. :D

1. خب اون روزا اول میشه گفت کسی بودم که حضورم از همه بیشتر بود بعد چند بار عکسایی ناجور گذاشتن من اعتراض کردم که چرا مستر نبوده و بعد بهم پیشنهاد مستری دادن منم قبول کردم. :P (البته چندین بار پیشنهاد دادن من رد می کردم دفعه آخر تو رودربایستی گیر کردم :D) الان محسن اینجوری داره نیگا می کنه :shaki .
2. فضولی؟ :D
3. همم اوایل خیلی ازت بدم میومد واسه اینکه خیلی رو اعصاب بودی, خیلی اذیت می کردی منم هنوز نمی شناختم شوخیهات بهم بر می خورد اما الان می تونم بگم که ازت بدم نمیاد...شوخیات هم بعضیاش جالبه :P
4. قد: کوفتتتتت , وزن: دردددددددد
5. واییی اصلا حرفشم نزن هیچ کدوم اینا همه جای بچه من حساب می شن گروه سنی چت روم 18-20 هست اصلا به عنوان فانتزی هم نمیشه به این مساله نگا کرد ( محسن یه +30 میاوردی من بتونم این سوال رو جواب بدم :ish)
6. این دفعه سومه که این سوال رو می پرسین برو پستا قبلیو بخون. lol
7. یک نفر بود که برای یه مدتی دوسش داشتم اما بعدا فهمیدم که همون بهتر که رفت و منم فراموشش کردم اما همون موقعه که رفت دلم شکست.

آوا جان منO رو کیبوردم دارم، اما نمی دونم چرا نمی یاد زیر انگشتم،کلید بقلیشو i رو همیشه می زنم، همیشه هم وقتی می خوام بنویسم mohsen مینویسم mihsen .
-شماره پات نکنه بزرگه که نمی گیییییییییی!!!!
-أصلا به من چه که آوا قد بلند و ترکه ای و خوش تیپه، وقتی خودش نمی خواد بگه، مگه من فضولم، تازه صداش اینقدر قشنگه، اما مگه من خبرچین و فضولم که اینجا بگم بچه ها بدونن . من هر چیم بد باشه ،همین رازداریم خوبه :9::75:

*Ava*
10-25-2015, 09:05 PM
- آوا جان، قسمت سوسیس رو اگه فاکتور بگیریم ،بنده هم، بنده شرمنده هم، سبزی پلو یا برنج ساده رو با تن ماهی و کوکو سبزی خوردم، روم به دیوار چند بار هم برنج سفید رو با تخم مرغ خوردم .یعنی خیلیها رو دیدم ،که اینجوری بودن .الان تکلیف ما چی میشه؟؟ یعنی ما غیر عادی هستیم یا نه؟؟ یا شما خیلی اعیونی و دیپلم به بالا غذا میخورین !!! اعیونی یا ایونی ، کدوم درسته ؟ یا امام هشتم مدیر انجمن و باش ، بلد نیست بنویسه :55: دوستان شما هم نظر بدین لطفا :17:

حالا تن ماهی قابل قبوله چونکه من خودم هم خوردم :p ولی با تخم مرغ اصلا نمی تونم تصور کنم...نه بابا اعیونی کجا بود...خب لازم نیست که حتما برنج باشه یه غذا می خورم که برنج نداشته باشه... :d

*Ava*
10-25-2015, 09:09 PM
آوا جان منO رو کیبوردم دارم، اما نمی دونم چرا نمی یاد زیر انگشتم،کلید بقلیشو i رو همیشه می زنم، همیشه هم وقتی می خوام بنویسم mohsen مینویسم mihsen .
-شماره پات نکنه بزرگه که نمی گیییییییییی!!!!
-أصلا به من چه که آوا قد بلند و ترکه ای و خوش تیپه، وقتی خودش نمی خواد بگه، مگه من فضولم، تازه صداش اینقدر قشنگه، اما مگه من خبرچین و فضولم که اینجا بگم بچه ها بدونن . من هر چیم بد باشه ،همین رازداریم خوبه :9::75:

اگه حرف o داری پس حتما کار نمی کنه واسه همون i می زنی...یه بار نشد محسن رو درست بنویسی...یه کاری می کنی محسن بره اسمشو بذاره mihsen. لووول
آره خیلییییی... پا گنده به هنگ کنگ می رود. :D
ها ها الان هر کی ندونه فکر می کنه صدا من چی هست ...اینقدر شایعه پراکنی نکن. :D

ماندانا
10-26-2015, 04:10 PM
سلام اواجان این فرشته گیر داده میگه بیا شرکت کن حالا من چی بگم انقد سوال ازت پرسیدن دیگه جا واسه من نیست
1.نظرت درمورد من چیه؟
2.نظرت درمورد پسرای چت روم چیه؟
3.تا حالا از دست من اعصبانی شدی؟
4.اگه لب یه دره باشی و فقط بتونی یه نفرو نجات بدی کسی دو نجات میدی که دوستت داره یا کسی که دوستش داری؟

*Ava*
10-26-2015, 06:25 PM
سلام اواجان این فرشته گیر داده میگه بیا شرکت کن حالا من چی بگم انقد سوال ازت پرسیدن دیگه جا واسه من نیست
1.نظرت درمورد من چیه؟
2.نظرت درمورد پسرای چت روم چیه؟
3.تا حالا از دست من اعصبانی شدی؟
4.اگه لب یه دره باشی و فقط بتونی یه نفرو نجات بدی کسی دو نجات میدی که دوستت داره یا کسی که دوستش داری؟

سلام ماندانا جان,

خب واسه اینکه دیر اومدی زود میومدی همون اول سوال می کردی. :d حالا هم دیر نشده البته.
1. به نظر من دختر آروم, با ادب و بعضی وقتا بانمک هستی. خوش صحبتی اینجوری که اگه خودت با یک نفر تو چت روم باشی بازم صحبت می کنی و این خیلی خوبه بعضیا را با انبر باید ازشون حرف کشید. :p
2. نظر خاصی در مورد پسرا چت روم ندارم بعضیاشون که اصلا در حد نظر دادن نیستند اما یه چندتاشون هستن که وقتی میان چت روم گرم میشه و حد و حدود شوخیو رو هم می دونن.
3. نه هیچ وقت.
4. کسی رو که دوستم داره رو نجات می دم چونکه بعدا قدر می دونه اما اونی که دوس دارمو اگه نجات بدم بعد از نجات میذاره میره دلمو خون می کنه. :d

**FERESHTEH**
10-27-2015, 10:38 PM
ازتمامی دوستان گلم ،که وقت گذاشتند و پرسشهاشونو مطرح کردند و ‌همچنین از آوای نازنینم ، به خاطر صبر و حوصله برای جوابگویی به سوالها صمیمانه سپاسگذارم. دوستتون دارم.:12:

فرشته

پست بسته شد.