PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اقدام ناپسند آمریکایی ها علیه ملی پوش ایران!

mahsa22
11-12-2015, 01:58 PM
http://media.jamnews.ir/medium1/1394/07/24/JamNewsImage13272698.jpg
کارشکنی عجیب برای غیبت بازیکن تیم ملی در بازی گوام

اقدام زشت آمریکایی ها علیه ملی پوش ایران!
علیرضا حقیقی از کارشکنی عجیب برای غیبتش در بازی با گوام می‌گوید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، عليرضا حقيقي بازي با گوام را از دست داد‌؛ اين هم به خاطر كارشكني آمريكايي‌ها بود. درباره كاري كه با او كرده‌اند، توجيهي وجود ندارد. ويزاي حاج‌صفي را ندادند، همين‌طور ويزاي سردار آزمون و سعيد عزت‌اللهي را. ولي مسئله حقيقي با ديگران متفاوت بود. به او ويزا داده بودند و با كارشكني تمام، همان ويزا را باطل كردند تا نتواند همراه تيم‌ملي به گوام برود‌؛ انگار پس از صدور ويزايش تماس گرفته بودند كه نبايد همراه تيم‌ملي به اين كشور برود!

اگر ويزاي او صادر نمي‌شد، بحث فرق مي‌كرد ولي حالا همه چيز ناگفته پيداست. عليرضا حقيقي هم از اتفاقي كه برايش افتاده، بهت‌زده است. او اولين لژيونري بود كه براي گرفتن ويزايش اقدام كرد. او به محض اينكه از هند به روسيه برگشت، به كمك مسئولان روبين كازان مداركش را براي گرفتن ويزا آماده كرد: «من خيلي زود اقدام كردم و به جرأت مي‌توانم بگويم مو لاي درز مداركم نمي‌رفت. كوچكترين مشكلي نداشت و به خاطر همين ويزایم را صادر كردند.»

عليرضا بعد از كنفرانس مطبوعاتي ديروز، در اين باره به خبرورزشي توضيح داد: «به من ايميل زدند كه ويزا آماده است، من هم يكي از دوستانم را فرستادم تا آن را بگيرد، منتها به او گفته بودند ويزا آماده نشده است. مي‌خواستند پاسپورت را برگردانند كه گفتم به چه درد من مي‌خورد. پيش‌‌تان بماند تا ويزايم را بدهيد.»

پس از آخرين بازي روبين كازان، انتظار حقيقي براي دريافت ايميل از سفارت آمريكا بي‌نتيجه بود. او دو راه داشت‌؛ اينكه بماند و بازي با تركمنستان را از دست دهد و يا اينكه به ايران برگردد و قيد ويزاي آمريكا را بزند: «راستش روز آخر به سفارت آمريكا رفتم و گفتم اگر ويزا آماده نشده، حداقل پاسپورتم را بگيرم و به ايران برگردم تا بازي با تركمنستان را از دست ندهم. وقتي پاسپورتم را گرفتم در كمال تعجب ديدم كه ويزايم براي آمريكا صادر شده است.» پس چرا او حالا نمي‌تواند همراه تيم‌ملي به گوام برود؟ «اما عجيب‌تر اين بود كه روي آن را خط‌خطي كرده بودند! يعني ويزايم باطل شده بود. حالا اينكه چرا چنين كاري كرده‌اند، برايم سؤال بي‌جوابي بود. وقتي هم پرسيدم به من پاسخ درستي ندادند.»

دروازه‌بان تيم‌ملي ديروز همچنان در كنفرانس مطبوعاتي‌‌اش درباره حواشي اخير كه در فوتبال ايران پيش آمد، حرف‌هايي زد. او گفت: «خوشبختانه يا متأسفانه در ايران نيستم و حواشي را زياد دنبال نمي‌كنم. سرم به كار خودم است و تمام تمركزم اين است كه براي باشگاهم مؤثر باشم و زماني كه به تيم‌ملي مي‌آيم، دوست دارم بهترين عملكرد را داشته باشم. من در جريان حواشي نيستم و نمي‌توانم راجع به اين مسائل اظهارنظري داشته باشم.»