PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آقا محسن چقدر زود یکپارس داره می شه 1پارس !!!

**FERESHTEH**
06-01-2015, 03:52 AM
آقا محسن تو جاده اگه یه لحظه پشت فرمون چشماتو ببندی . یک عمر پشیمونی به بار میاری. بیدار و هوشیار رانندگی کن . داری جاده خاکی میری برادر، برگرد تو جاده اصلی !!! ما ، رو دیوارت یادگاری و آرزوهامونو نوشتیم ،نذار دیوار خراب شه.رو انتخابت دقت کن ، حتی اگه آدماش نور چشمات باشن. شده با 10 تا یوزر سر کن ، اما مثل همیشه مرد بمون. نامرد دورت جمع نکن.با نامردا مدارا نکن .رفتی تو کار دکور؟ خیلی از اون قرمزها و سبزها دکورن. بهار داره تموم میشه ویترینتو عوض کن.
یه سری به خودت بزنتقديم شما

گلی می خواییم که در سایه اش باشیم

وگرنه سایه ی دیوار بسیار

mohsen32
06-01-2015, 06:15 AM
سلام فرشته خانم
اگه منظورت يوزر مجازيه که تقريبا تو همه چتا به ازاي هر مرورگري که وجود داره يک يوزر ميزارن تا مشکلات اون چت با اون مرورگر دستشون بياد و حل کنن
به عنوان مثلا تورج بعد از اينهمه تحقيق ما فهميديم که داره به اين شکل تحقيق سايت خودش ميکنه
حالا بگيد چطور
تورج تو تمام چترما با همين اسم حضور داره
اگه دقت کنيد موس که رو اسمش نگه بداريد نوشته چت فلش دات اي ار که اين مي خواد با اين روش چت خودشو تبليغ کنه
پس ميبينيد که بعضياش اصلا دست ما نيست
در ضمن يوزر مجازي چه ربطي به تبديل شدن به اون 1 پارس را داره خواهر من؟

**FERESHTEH**
06-01-2015, 01:27 PM
نه داداش‌ عزیزم منظورم اینا که گفتی نبود، یک باره دیگه بخون

**FERESHTEH**
06-01-2015, 01:31 PM
تقديم شما

Scheitern
06-01-2015, 05:59 PM
سلام فرشته خانماگه منظورت يوزر مجازيه که تقريبا تو همه چتا به ازاي هر مرورگري که وجود داره يک يوزر ميزارن تا مشکلات اون چت با اون مرورگر دستشون بياد و حل کننبه عنوان مثلا تورج بعد از اينهمه تحقيق ما فهميديم که داره به اين شکل تحقيق سايت خودش ميکنهحالا بگيد چطورتورج تو تمام چترما با همين اسم حضور دارهاگه دقت کنيد موس که رو اسمش نگه بداريد نوشته چت فلش دات اي ار که اين مي خواد با اين روش چت خودشو تبليغ کنهپس ميبينيد که بعضياش اصلا دست ما نيستدر ضمن يوزر مجازي چه ربطي به تبديل شدن به اون 1 پارس را داره خواهر من؟چرا ميزنيش برادر من ؟

Scheitern
06-01-2015, 06:01 PM
آقا محسن تو جاده اگه یه لحظه پشت فرمون چشماتو ببندی . یک عمر پشیمونی به بار میاری. بیدار و هوشیار رانندگی کن . داری جاده خاکی میری برادر، برگرد تو جاده اصلی !!! ما ، رو دیوارت یادگاری و آرزوهامونو نوشتیم ،نذار دیوار خراب شه.رو انتخابت دقت کن ، حتی اگه آدماش نور چشمات باشن. شده با 10 تا یوزر سر کن ، اما مثل همیشه مرد بمون. نامرد دورت جمع نکن.با نامردا مدارا نکن .رفتی تو کار دکور؟ خیلی از اون قرمزها و سبزها دکورن. بهار داره تموم میشه ویترینتو عوض کن. یه سری به خودت بزنتقديم شما
وگرنه سایه ی دیوار بسیارلايك عزيزم بووووووس

mohsen32
06-01-2015, 06:04 PM
چرا ميزنيش برادر من ؟
ببخشيد دستم خورد يهويي:p

Scheitern
06-01-2015, 06:44 PM
ببخشيد دستم خورد يهويي:p

لوووووووول عيبي نداره

Scheitern
06-01-2015, 07:22 PM
آقا محسن تو جاده اگه یه لحظه پشت فرمون چشماتو ببندی . یک عمر پشیمونی به بار میاری. بیدار و هوشیار رانندگی کن . داری جاده خاکی میری برادر، برگرد تو جاده اصلی !!! ما ، رو دیوارت یادگاری و آرزوهامونو نوشتیم ،نذار دیوار خراب شه.رو انتخابت دقت کن ، حتی اگه آدماش نور چشمات باشن. شده با 10 تا یوزر سر کن ، اما مثل همیشه مرد بمون. نامرد دورت جمع نکن.با نامردا مدارا نکن .رفتی تو کار دکور؟ خیلی از اون قرمزها و سبزها دکورن. بهار داره تموم میشه ویترینتو عوض کن.
یه سری به خودت بزنتقديم شما

وگرنه سایه ی دیوار بسیار

فرشته خانوم كاش منظورتو ميگفتى گلم البته گرچه مشخصه لطفا واضح بگو تا عادلانه جواب بگيرى خانم محترم

**FERESHTEH**
06-01-2015, 08:16 PM
یلدا جون عدالتو خوب اومدی.از کدوم عدالت حرف میزنی؟ همون عدالتیکه دیشب اجرا کردی!!! شما با دوستان خوش باش ،جواب نداده هم عزیزی خانم محترم:)

Scheitern
06-01-2015, 08:32 PM
یلدا جون عدالتو خوب اومدی.از کدوم عدالت حرف میزنی؟ همون عدالتیکه دیشب اجرا کردی!!! شما با دوستان خوش باش ،جواب نداده هم عزیزی خانم محترم:)

عجب به شما دوست عزيز!!!

تورو خدا يكم عادل باشيد فرشته خانوم،شما انتظار داريد رفتار من با همه كأربرا يك مدل باشه؟ نه دوست گلم اشتباه ميكنى خواهر گلم نبايد همه رو با يه چشم ديد !

بنظرت اگه من اونا رو بن كنم مشكل حل ميشه؟ فكر عاقبتش رو هم بكن لطفا(در ضمن من اومدم حرفاشون تموم شده بود ديدى تا من اومدم بحث عوض شد و اينكه اميدوارم اخطار منو ديده باشى كه گفتم يا خودتون پاكسازى كنيد تا من كارى نكردم!)و اينكه گفتم دوستان با اين كارتون شايد شما شاد باشيد اما بقيه ناراحت ميشن ميتونى از سارا بپرسي اونم بود :))

مديريتى كه با كينه باشه باعث ميشه تا كاربر با كينه بياد و شروع كنه به فحاشى پس بايد تدبيرانه عمل كرد گلم ددونه دونه

باز هم اگه خطا از طرف من بوده و نامردى براى اينجا از بوده گفتم به آدمين بنده رو حذف كنن من راضى هستم عزيزم (موفق باشي)