PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آهنگ خیلی دوست دارم لیلا فروهر

!!yalda!!
05-08-2015, 09:17 PM
به تو احساسی دارم که بینهایت کمشههرجا میرم دله من عشق تو دور و ورشهنمیدونی برای تو دلم چجوری تنگهوقتی به تو فکر میکنم چقدر برام قشنگهخیلی دوست دارممن از فکر تو شبا بیدارممن از زندگی بی تو بیزارمعزیزم خیلی دوست دارمخیلی دوست دارمواسه تو چیزی کم نمیزارمواسه تو خوشبختی میارمعزیزم خیلی دوست دارم♫♫♫گذر زمان با تو حس نمیکنم اصلاًاینو بدون عشقم جز خوبی نمیبینی از مننمیدونی حالم تو که نیستی خیلی بد میشهنمیدونی دنیا واسه من چجوری رد میشهخیلی دوست دارممن از فکر تو شبا بیدارممن از زندگی بی تو بیزارمعزیزم خیلی دوست دارمخیلی دوست دارمواسه تو چیزی کم نمیزارمواسه تو خوشبختی میارمعزیزم خیلی دوست دارم♫♫♫کاری کردی دنیا واسه من قشنگ و زیبا شهعاشق تو بودن برام معنی زندگی باشهغمی نمیمونه برام با تو تا ته دنیاتا تویی کنارم میدونم نمیمونم تنهاخیلی دوست دارممن از فکر تو شبا بیدارممن از زندگی بی تو بیزارمعزیزم خیلی دوست دارمخیلی دوست دارمواسه تو چیزی کم نمیزارمواسه تو خوشبختی میارمعزیزم خیلی دوست دارم