PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحلیل جالب عشق از نگاه آدمای مختلف

* asal *
11-21-2015, 10:22 AM
عشق از دید حاج آقا: استغفرالله باز از این حرفای بی ناموسی زدین؟(جمله ی عاشقانه:خداوند همه رو به راه راست هدایت کند انشاااله)عشق از دید یک ریاضیدان: عشق یعنی دوست داشتن بی شمار بدون فرمول!(جمله ی عاشقانه:اه عزیزم!به اندازه ی سطح زیر منحنی دوستت دارم!)عشق از دید رحیم گوشت کوب.بقال سر کوچه: والا زمان ما عشق مشق نبود!ننمون رفت این فاطی اتوماتیک رو واس ما گرفت!(جمله ی عاشقانه:هوی فاطی!شام چی داریم؟)عشق از دید دوست دختر: عزیزم تو که عاشقمی پس چرا هزینه ی عمل دماغمو نمیدی؟واسه ناهار بریم سورنتو؟نادیا و دوستشن میان!دوست نادیا واسش یه ماتیز گرفته تو حاضر نیستی واسه من که اینهمه دوست دارم یه ماکسیما بخری؟!(جمله ی عاشقانه:عزیزم گوشی سونی میخوام راستی دوستم دارم!)عشق از دید غلام شوفر: رادیاتور عشق من از برایت جوش امده باور نداری بر امپرم بنگر!(جمله ی عاشقانه:بابا نوکریم.بووغ...بیببب.بیببب...!) عشق از دید دخترای ترشیده: شاید این هفته بیاید...شاید...(جمله ی عاشقانه:یا شابدالعظیم ۱۰۰۰تومن نذرت که بیاد خواستگاریم)

!!yalda!!
11-21-2015, 08:31 PM
:73:جالب بود:73: