PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازیگر معروف هنوز مستاجر است

!!yalda!!
11-22-2015, 10:34 AM
http://media.jamnews.ir/medium1/1394/08/28/JamNewsImage18243933.jpg

آیا باور می‌کنید این بازیگر معروف هنوز مستاجر است؟ +عکس
این بازیگر سینما در آخرین پست اینستاگرام خود به انتقاد شدید از عدم پرداخت طلب‌های سینماگران توسط تولیدکنندگان فیلم‌ها پرداخت.

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیـوز، بهنوش بختیاری در آخرین پست اینستاگرام خود نوشت:

http://media.jamnews.ir/Editor/0(30).jpg
یادتونه دوسال پیش سریالی به بازار آمد به نام عشق تعطیل نیست؟؟یادمه با چه عشق زلالی کاروبه عشق عزیزانی که ازشون چیز یاد گرفتم شروع کردیم..ونصفه موند..اما با وجود اسپانسرهای رنگارنگ..ودفاتری که برای رفتن به داخلش باید هفت خوان رستم رو طی میکردیم و افرادی که میلیون براشون پول خورد بود دستمزد من و چندین شخص دیگه درنهایت بی احترامی پرداخت نشد و حتی برگه قراردادی هم به ما تحویل داده نشد که مبادا روزی کسی بتواند شکایت کند..هیچ عذرخواهی..هیچ توضیحی..

وحالا من یک معذرت از طرف مسولان این سریال به شما بدهکارم که ما با این تایتل ها فقط مردم رو فریب دادیم..ودرعمل عشق به انسانها نه تنها تعطیل بلکه بی انصافی و حق الناس همه جارو گرفته..خیلی صبر کردم..اما سرمایه گذارانی که اسمشون رو کامیون نمیکشه مارو پاس دادن به تهیه کننده و اونا مارو پاس دادن به بقیه ودرنهایت دستمزدهای ما مثل خیلی از کارای دیگمون پرداخت نشد..هرگز دوس نداشتم کاربه اینجا بکشه ولی وقتی یک وقت دو دقیقه ای هم برای ما گذاشته نشد که توضیح این بی انصافی در اوج پولداریشون داده بشه فهمیدم عشق خیلی وقته تعطیل شده...

این روزها خیلیا در سینما تلویزیون دارن اینکارو با عوامل کار چه بازیگر چه پشت صحنه که سخت ترین کار دنیا رو با جان ودل انجام میدن میکنن..اما همه میگن عیبی نداره و خدا ایشاللاه جوابشون رو بده..ولی یادتون باشه وقتی مصیبتهای عظیم سرتون اومد بدونید جایی حق کسانی را خورده اید..واین غیر انسانی ترین رفتاریه که آدما میتونن با هم داشته باشن..ماهم ازهیچکس شکایت نکردیم..اما ما پیش خدا شکایت کردیم..از زحمتی که کشیدیم درخیلی از کارها و با موبایل های خاموش و چک های برگشتی و توضیحات ازسرباز کنی روبرو شدیم.تازه تهمتم خوردیم که بازیگرا به عشق اعتقاد نداشتن..آدمهایی که ماشین فروشند و قیمت هر ماشینشون زیر صد میلیون نیست..

ادمهایی که خانه های میلیاردی دارن..وبه ولایت علی که من هنوز مستاجرم..تمام پستهای منو ببینید حتی یه سفر خارجم ندارم...و نتونستم حقم را ازین جماعت حقه باز دروغگو بگیرم..واین از انسانیتم بود نه نفهمیدنم. ماهنوز به نجابت وحرف آدما ومعرفت معتقدیم واین نتیجشه که بیرونمون خیلیا رو میسوزونه و تومون خودمونو.. عشق تعطیل است.. یاعلی