PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صحبت های جدید بهنوش بختیاری درمورد همسرش +عکس خانوادگی

* asal *
11-22-2015, 03:08 PM
بهنوش بختیاری عکس جدیدی از خودش به همراه پدر و مادر و مدیر برنامه هایش و یکی از دوستانش منتشر کرده است.بهنوش بختیاری همچنین درمورد همسرش و زندگی مشترکش صحبت هایی کرده است که در ادامه خواهید خواند.****مادر..پدر..آقای غفوری مدیربرنامم.که خانمش از دوستان صمیمی منه وپسرکوچولوش آرشم مثل پسر خودم..ندا دوست نازنینم..برای مادرم وپدرم آرزوی سلامتی کامل دارم..کمی مریض احوالن متاسفانهنکته دیگه همسر من علاقه ای به انتشار عکس و کلا فضای مجازی ندارن..دوس ندارن در معرض قضاوت میلیونها آدم در سایتها وروزنامه ها و فضاهای مجازی قرار بگیرن..این فکر کنم دهمین باره که اعلام کردم عزیزان..من هشت ساله ازدواج کردم وزندگی آرومیم دارم..ومثل همه فراز ونشیبم داشتیم..اما از زندگیم راضیم..امیدوارم همه جوانها چه درزندگی مشترک..وچه کسانی که خدای نکرده کارشون به جدایی میکشه رابطشون باهم دوستانه باقی بمونه و خوبی هم رو به احترام روزایی که کنار هم داشتن بخوان..یعنی امیدوارم هرجای این زندگی که هستید حالتون حال مبسوطی باشه..چه درزندگی زناشویی..چه درمجردی..چه بعد از جدایی...یاعلی
http://parsi1.com/uploads/2nyaa/1394/09/01/6/6dbca9c205.jpg