PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من می مانم و یک خالی بزرگ

!!yalda!!
12-11-2015, 06:16 PM
حذف می کنم آدم ها را
آدم های خوش بی ادب و بی مزه رابه همراه آنهایی که زانوی غم بغل کرده اند و خودشان هم نمی دانند از دنیا چه می خواهند .همین طور عصا قورت داده هایی را که پیششان خندیدن جرات زیادی می خواهدآدم هایی را که بدی افتخارشان است و خوبی را مسخره می دانند و افسانهسر هم کلاه می گذارند و به اسمش را زرنگی می گذارندهمین طور آدم هایی که خوبند تا دیگران تاییدشان کنند و به این فکر نمی کنند که هیچ خوبی به تایید دیگری نیاز ندارد.تو خیالشان از همه سرند و هر که موفق شده حق آنها را خوردهنه هوش داشته و نه ذره ای فهم ، نه اصلا آدم بودهو حیف آنها که با همه درک و فهم از او کم آورده اندو آدم هایی را که تنها برای داشتن نگاهی اندکی متفاوت تر به دنیا در همه به دیده ی تحقیر می نگرند.باز هم می گردمحذف می کنم تک تک آنهایی را که یک عمر از ته دل دوستشان بودم اما از ته دل با من نبودندحذف می کنم آدم ها رامن می مانم و یک خالی بزرگپاهایم را دراز می کنم و نفس راحتی می کشمحذف می کنم آدم ها رامنی که حذف شده ام سالهاست