PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راجع به اخلاق !. Meysam هر چه می خواهد دل تنگت بگو !!!!!!

**FERESHTEH**
06-22-2015, 07:32 PM
دوستان راجع به خصوصیات و شخصیت مجازی !. Meysam (http://forum.yekpars.com/member.php?73-!-Meysam) نظرتونو بگین. و از 1 تا 10 امتیاز بدین!!!!
o)))

mohsen32
06-22-2015, 09:17 PM
ميثم پسر خوبيه با دانش خيلي خوب
بسيار پر انرژي هست
خيلي صداقت داره من واقعا دوسش دارم
اما تنها عيبش اينه که اصلا باهاش مشورت کردن کار درستي نيست چون همش از نااميدي حرف ميزنه
من بهش 8 ميدم

mahsa.kiani
06-22-2015, 09:19 PM
وااااایییی این meysam خیلی شوخههههه من خیلی از دستش میخندم خیلی گلهههههه من بش 10 میدم

behdad
06-22-2015, 10:07 PM
با سلام به نظر من ميثم پسر بسيارخوبي است و بچه فوق العاده فني با معرفت پر چنب و جوشي است.ودر کنار اينها بچه متعصبي هم هست نسبت به دوستانش نقطه منفي ايشون زود عصبي بودن و نا اميدي است من بهش عدد 8 رو ميدم

sahar1
06-23-2015, 01:32 AM
میثمممممممممممممممممممممم چی بگم

والا حقیقتش میثم پسر خیلی گلیه واگه قسمت بشه میخوام دخترمو بهش بدم البته چند سالی باید فریزز بشه ههههههههههههههههه

میثم خلاصه خیلی اقاست وبه نظر من منطقی من ده به ایشون میدم.البته 9 بود ارفاق کردم چون عصبانیتشم ی بار قبلادیدم خطریه ههههه

*Ava*
06-23-2015, 08:40 AM
میثم منو می خوای اعدام کنی...منم تو رو می دم دست داعشششش

میثم پسر خیلی خوبیه...در کمال ادب شوخی می کنه , اخیرا مهربون شده به من دیگه نمیگه آوا جهنمی میگه آوا بهشتی خوب این یعنی اینکه پتانسیل مهربانی داره

در ضمن خیلی هم حوصله داره ازش کمک بخوای با حوصله جواب می ده...من بهش 10 می دم ددونه دونه

**FERESHTEH**
06-23-2015, 06:52 PM
به نظر من، میثم پسر مودب و با شعوریه. البته گاهی هم دیدم که عصبانی شده و واکنش منفی نشون داده . اما در کل آدمیه که سرش تو لاکه خودشه تا زمانی که ،کسی پا رو دمش نذاره.به من همیشه احترام گذاشته و متقابلا براش احترام قایلم.من به ایشون 7 می دم. یک نمره هم واسه فونت خوبش و یک نمره هم واسه قیافش. عکسشو ما دیدیم با بچه هاااااا دلتون بسوزههههههخنده قهقههo)))

ramtttttttttin
06-23-2015, 07:12 PM
میثم بچه خوبیه فقط حال میده عصبیش کنی یادش بخیر ولی الان خیلی کنترلش بالا رفته و به سادگی نمیشه این کارو انجام داد در کل از موقعی که اونجا بسته شد و مسترا رفیق بازو کثیفه اونجا نتونستن بیان اینجا پشماش ریخت از قیافشم خوشم نمیاد 3 میدم/

Scheitern
06-23-2015, 11:20 PM
تنها شخصيتى كه هنوز نفهميدم مهربونه عصبانيه بد اخلاقه كلا چند چنده!!!:p
دركل من ازش هيچ بدى نديدم خيلى هم اقاس بد نداريم ما اينجا كو شما نشانم بده بد رو ؟ بد داريم؟ شما مديرى ؟ كو يكى مدير رو نشانم بده (شوخى بر گرفته از دشوارى :D)

جدى بگم ميثم هم مهربونه هم ادم حساس و هم گاهى اوغات كم صبر و تحمل هميشه طرفداره دوستاشه و بارها منو نصيحت نمودن (خجالت) ممنونم كه برادرانه نظرشون رو گفتن و خوشحالم كه يه همچين دوستان گلى داريم اينجا (ميدونم خيلى پر حرفى كردم دسته خودم نيس مدلمه :d)
خب ديگه ١٠ رو لايق ايشون ميدونم موفق باشن تقديم شما

* MEhrin *
06-24-2015, 10:26 AM
باسلام
آقاي ميثم..من تا بحال باايشون هم کلام نشدم وشناختي ندارم از ايشون.درهر صورت موفق باشنتقديم شما

mohsen1010
06-24-2015, 10:30 AM
با سلام شناختی از ایشون ندارم امیدوارم که موفق باشند

**HASTY**
06-24-2015, 02:11 PM
سسسسسلام
اینایی میگم تعریف نیس واقعیت
میثممممم واقعاً پسر خوب و مودب و مهربونی (فقط 1بار شیطون رف تو جلدش بیتلبیت شد)
همیشه بهم کمک میکنه. خیلی صبورانه ج میده. روحیه شاد و خندونی داره.
میثممممممم متشکرررررریم :d
خخخخخخخ
نمره :10