PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راجع به خصوصیات و شخصیت مجازی behdad هر چه می خواهد دل تنگت بگو.....

**FERESHTEH**
06-23-2015, 10:29 PM
دوستان راجع به خصوصیات و شخصیت مجازی master(behdad) نظرتونو بگین. و از 1 تا 10 امتیاز بدین!!!ددونه دونه

ramtttttttttin
06-23-2015, 10:34 PM
دوستان راجع به خصوصیات و شخصیت مجازی master(behdad) نظرتونو بگین. و از 1 تا 10 امتیاز بدین!!!ددونه دونه

بهداد بچه خوبیه پسریه که چشمو دل پاکه 10 میدم چشه دشمناش کور شه

Scheitern
06-23-2015, 11:14 PM
ايشون مقتدر با أبهت و سياسمتداره عالى هستن و در كارشون با احدى شوخى ندارن بسيار جدى و در عين حال يكم شوخ طبع به مديريتشون ميپردازن (ولله همينم كه دارم ميگم خدا سر شاهده انگشتم ميلرزه تايپ ميكنم از ترس عيبي نداره) موفق و شاد باشن

از نظره بنده ٩ امتياز به خاطره مديريتشون و ١ امتياز هم به خاطر اخلاق خوبشون ددونه دونه

* MEhrin *
06-24-2015, 10:10 AM
باسلام
مستربهدادآقاي مودب وباشخصييت وچشم ودل پاک وکمي کم حواس روم.تنها پسريه که ديدم همه ما دخترا رو به چشم خواهر ميبينه ونگران آينده همه خواهراشه..اميدوارم خدا ازشون راضي باشه
من به ايشون امتياز 9روميدم

mohsen32
06-24-2015, 05:21 PM
بهداد مستر خوب و قاطعي هست
من از کارش راضي ام
براي سايت و چتروم هم اهميت زيادي قائل هست اميد واريم بتونيم بشتر ازش تو همه کارا استفاده کنيم

*Ava*
06-24-2015, 08:10 PM
نظر خاصی ندارم ... بهش امتیاز 8 میدم.

**FERESHTEH**
06-24-2015, 10:11 PM
واقعا من هر چی از بهداد بگم کم گفتم، آخه امتیاز کل، امتیاز 10 هسستش. بە چیش بدم که در حقش اجحاف نشه. این بچه أصلا نمی دونه نظر بازی چیهددونه دونه بس که چشم و دل پاکه!!! أصلا من یه چیز میگم شما یه چیز میشنویدااااااا. مودب ، مهربون ، به درد و دل اکثر خانوما گوش میده.اما بدون نظر بازی o))).ای خداااااااااااااا. این بهدادارو زیاد کن .پس امتیاز نمی دم. آخه 10 لایق بهداد نیست.عيبي نداره
بهداد و ما که نشناختیم،فکنم خدا هم نتونسته بشناسه....مشکوکه ؟ مشکوک نیست ؟ مساله این است. 0..

mahsa.kiani
06-25-2015, 12:13 AM
نظر خواستی نیست به قوله اوا خخخخ من 7 میدم

* asal *
06-25-2015, 09:33 PM
به نظر من بهداد شخصيتش مبهم هست با بقیه خیلی فرق داره ولی در کل مستر خیلی خیلی خوبیه ولی نمیدونم چرا موقع رفتن بای نمیده میره خخخخخخخخخخ
امتیاز 10