PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صندلی داااااااااااااغ با حضور میثم عزیز!!!!!

**FERESHTEH**
06-26-2015, 06:42 PM
http://upload.apktops.ir/images/x5oig94etg43oywhl9hz.png (http://www.google.nl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fforum.apktops.ir%2Fthread4724.htm l&ei=-46NVYKLJcG-UrnWgaAD&bvm=bv.96782255,d.d24&psig=AFQjCNEVj_-qinoy-jaG76VLKkBETHo9Qw&ust=1435426922116551)

با سلام خدمت دوستای گلم،

دوستانی که تمایل دارند در این تایپیک شرکت کرده و از میثم نازنین سوال کنند، می تونن تا فردا شنبه شب، مورخ 6-4- 94 پرسشهای خودشونو که حداکثر 5 سوال می باشد را مطرح کنند و میثم لطف می کنه ،به اونها جواب میده. این تایپیک ساعت 12 شب شنبه بسته خواهد شد.
هر 3 سوال بایاد در یک زمان پرسیده بشه و جدا جدا نباشه، در غیر اینصورت سوالا حذف خواهد شد.
نکته بعدی که دوستان باید رعایت کنند ، شان پرسش شونده ، و رعایت نزاکت می باشد، در صورتی که نوع سوالات خارج از عرف باشد، حذف خواهد شد.

با تشکر از همه عزیزان

mohsen32
06-26-2015, 07:18 PM
معمولا رسم بر اينه که شروع کننده تايپيک خودش اول سوالاشو مي پرسه

**FERESHTEH**
06-26-2015, 07:32 PM
نبینم رو حرف مدیریت حرفی باشه هاااااااااااااااااااااا. شما می دونی با کی داری صحبت میکنییییییییییییییییی؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مدیر خودش بهتر می دونه رسمو رسوم چیههههه!!!! عجباااااااااااااا)()

**FERESHTEH**
06-26-2015, 07:54 PM
http://upload.apktops.ir/images/x5oig94etg43oywhl9hz.png (http://www.google.nl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fforum.apktops.ir%2Fthread4724.htm l&ei=-46NVYKLJcG-UrnWgaAD&bvm=bv.96782255,d.d24&psig=AFQjCNEVj_-qinoy-jaG76VLKkBETHo9Qw&ust=1435426922116551)

با سلام خدمت میثم نازنین و تبریک پیشاپیش به مناسبت روز قدس و عید فطر و همچنین عرض تسلیت به مناسبت وفات همسر ارسطو در چین وبا کوبیدن مشت محکم بر دهان آمریکا واسراییل و تبریک به مناسبت مدیر شدن فرشته خانم،که نور چشم یکپارس است ، و تبریک به آقا محسن همکار بنده در بخش مدیریت, که خوب حال همه دشمنای یکپارس رو جا آورد ،و اینجارو رونق داد و تبریک به ایشون برای این انتخاب بجا و ارزنده (انتخاب فرشته برای مدیریت) ،و با امید اینکه ایشاا... نماز اول وقت فراموش نشه ،از شما دعوت به نشستن روی صندلی داغ کرده و قبل از پاسخ دادن به سوالات لطفا برای اینکه دوستان با شما بیشتر آشنا بشن یه بیو از خودتون بدین. و بعد برو که رفتیممممممممممممممممم .

برای شروع سوالات خودم رو از شما مطرح می کنم:

1- اگه هیچ راهی جز انتخاب یکی از این افراد نداشته باشی، کدومو انتخاب میکنی؟ آوا- فرشته - مهسا(هیچکدوم یا هر سه یا هر دونمی شه ) و و دلیل انتخابت چیه؟
2- اگه عشقت بهت خیانت کنه ، یک فرصت دیگه بهش می دی؟ چرا نه و چرا آره؟
3 - وقتی تصمیم بگیری مخ دختریو بزنی ،چجوری اینکارو می کنی؟
4- اگه بفهمی همسر آیندت چت میکنه ، چکار میکنی؟
5- چقدر به اینکه میگن مهم عشقه ،مادیات اهمیت نداره اعتقاد داری ؟

*Ava*
06-26-2015, 08:50 PM
1. بدترین هدیه تولدی که گرفتی چی بوده و از کی؟
2. بیشترین کسی که در موردش غیبت کردی کی بوده , فرشته , لیدا و خودم؟ در حال خنده

ددونه دونه

Scheitern
06-26-2015, 08:59 PM
صندلى داغهههههههه؟؟؟؟؟

o)))

o)))

o)))

ميرم سراغه اتششششششششش

١- تأثير گذارترين اتفاق زندگيت چى بوده كه نتونستى هيچوقت فراموشش كنى ؟

٢- از كلمات زير در نگاه اول چه برداشتى داريد ؟

مادر؟

پدر؟

عشق؟

خدا؟

گناه؟

بهشت؟

جهنم؟

زندگى؟

دوست؟

يكپارس؟

محسن؟

فرشته؟

اوا؟

خودم؟

بقيه سوالاتم بماند تا دوستان بپرسند حيفه الان جزغاله بشيد ددونه دونه

mohsen32
06-26-2015, 09:01 PM
1-ارزوي واقعيت تو زندگيت چيه؟

2-الگوت کيه؟

3-نظرت در مورد يک پارس و يک پارسيا؟

!!yalda!!
06-26-2015, 09:15 PM
1-بهترين روز زندگيت کدوم روز بوده
2 -تا حالا شده به کسي حسادت کني
3- از چه چيزي توي زندگي ترس داري

!. Meysam
06-26-2015, 11:20 PM

با سلام خدمت میثم نازنین و تبریک پیشاپیش به مناسبت روز قدس و عید فطر و همچنین عرض تسلیت به مناسبت وفات همسر ارسطو در چین وبا کوبیدن مشت محکم بر دهان آمریکا واسراییل و تبریک به مناسبت مدیر شدن فرشته خانم،که نور چشم یکپارس است ، و تبریک به آقا محسن همکار بنده در بخش مدیریت, که خوب حال همه دشمنای یکپارس رو جا آورد ،و اینجارو رونق داد و تبریک به ایشون برای این انتخاب بجا و ارزنده (انتخاب فرشته برای مدیریت) ،و با امید اینکه ایشاا... نماز اول وقت فراموش نشه ،از شما دعوت به نشستن روی صندلی داغ کرده و قبل از پاسخ دادن به سوالات لطفا برای اینکه دوستان با شما بیشتر آشنا بشن یه بیو از خودتون بدین. و بعد برو که رفتیممممممممممممممممم .

برای شروع سوالات خودم رو از شما مطرح می کنم:

1- اگه هیچ راهی جز انتخاب یکی از این افراد نداشته باشی، کدومو انتخاب میکنی؟ آوا- فرشته - مهسا(هیچکدوم یا هر سه یا هر دونمی شه ) و و دلیل انتخابت چیه؟
3 - وقتی تصمیم بگیری مخ دختریو بزنی ،چجوری اینکارو می کنی؟
4- اگه بفهمی همسر آیندت چت میکنه ، چکار میکنی؟
5- چقدر به اینکه میگن مهم عشقه ،مادیات اهمیت نداره اعتقاد داری ؟

1- آوا رو انتخاب میکردم چون نسبت دوتایی دیگه جنب جوش بیشتری داره مثلا اگر باهم بریم دزدی سریع میدونه چطوری فرار کنه خنده قهقهه
2- خب تاحالا پیش نیومده بخوام مخ کسی رو بزنم همیشه پیشنهاد دهنده برام دخترا بودند ولی اگر از کسی خوشم بیاد مسقتیم میرم بهش میگم ازت خوشم میاد اگر اونم خوشش بیاد باهم دوست میشیم تا بعدش ببیبنیم ب کجا میرسیم
3- چت کردن که بد نیست مهم چطور چت کردنه کنارش میشینم و نگاه میکنم ببینم با کی میحرفه و چطوری خوش میگذرونه چت هر حرفی زده میشه برای همین سعی میکنم راهنماییش کنم چت نکنه و اگر بگه تو چرا چت میکنی میگم چشم منم دیگه چت نمیکنم ولی در کل چت بد نیست چت کننده مهم هستش ... :cool:
4- هیچ اعتقادی ندارم چون هرچقدر هم عاشق باشی یک ریال هم نداشته باشی نمیتونی ب عشقت برسی از قدیم گفتند به عشقت نرسی کسی دیگه میرسه مادیات باید تو زندگی باشه نه خیلی زیاد نه خیلی کم زیادیش باعث حریص شدن و بی بنده باری میشه و دور شدن از زندگی کمش هم دور شدن هستش و همیشه در حال کاری و نمیتونی ب عشق و زندگیت برسی پس هردوش مهم هستش . . . اگر از لحاظ مادیات من مشکلی نداشتم الان با دختری زندگی میکردم که دوستش داشتم و عاشقش بودم و هستم . . .:(

!. Meysam
06-26-2015, 11:25 PM
1. بدترین هدیه تولدی که گرفتی چی بوده و از کی؟
2. بیشترین کسی که در موردش غیبت کردی کی بوده , فرشته , لیدا و خودم؟ در حال خنده

ددونه دونه

1- نمیشه گفت هدیه تولد گرفتم چون پول نهایتشش اونم 10 هزارتومنی فقط گرفتم;) دوست دختر قدیمم یکبار هم نتونست برای من کادو تولد بگیره حسرت ب دل جدا شد خخخخ چقدر بی رحم بودم :d
2- اینایی که گفتی رو اصلا نمیشناسم لیدا کیه فرشته کیه اصلاااا خودت کی هستی این سوال رو میپرسی در حال خنده
اصلا کاری نداشتم که بخوام در موردتون غیبت کنم و فقط یه چت میبینم خارج بشم دیگه تموم میشه کسی رو اصلا نمیشناسم :d

!. Meysam
06-26-2015, 11:35 PM
صندلى داغهههههههه؟؟؟؟؟

o)))

o)))

o)))

ميرم سراغه اتششششششششش

١- تأثير گذارترين اتفاق زندگيت چى بوده كه نتونستى هيچوقت فراموشش كنى ؟

٢- از كلمات زير در نگاه اول چه برداشتى داريد ؟

مادر؟

پدر؟

عشق؟

خدا؟

گناه؟

بهشت؟

جهنم؟

زندگى؟

دوست؟

يكپارس؟

محسن؟

فرشته؟

اوا؟

خودم؟

بقيه سوالاتم بماند تا دوستان بپرسند حيفه الان جزغاله بشيد ددونه دونه

1- خیلی چیزااا بوده از 5 سالگیم یه چیز از 6 سالگی 7 سالگی حتی سه سالگیممم که گریه جوجه ام رو داشت دنبال میکرد بخوره من از پشت شیشه گریه میکردم براش
تلخ ترینش و باعث نابودیم یه جورای شد عاشق شدنم بود کوتاهیی کردم و از دست دادمش

2 - مادر؟ زیاد برام دل میسوزنه و اصلا خوشم نمیاد از اینکارش - - - - پدر؟ خیلی مظلومه البته پدر خودم رو میگم زیاد اذیتش کردم - - - - عشق ؟ خوبه ب شرطی که بهش برسی وگرنه درد بزرگیه اگر ازش جدا شی - - - - خدا؟ داره باهم بازی میکنه - - - - گناه؟ زیاد دارم مطمئنم جهنم که هیچ کلا از هستی بیرونم میکنه - - - - بهشت؟ برای عزیزانم میخوام حتی برای دشمنام - - - - جهنم؟ جای خوبیه برام کنار ساحل اتیش به به شنا دختر بازی با حووری جهنمی وای کنسرت هایده و مهستی چه شود - - - - زندگى؟ برام بی معنی شده و اصلا دوست ندارم - - - - دوست؟ دوتا تو واقعیت دارم که از صمیمی ترین دوستام هستند که 13 ساله باهم هستیم مثل برادریم باهم من بزرگتر ازشونم تو مجازی زیاد دوست داشتم ولی با معرفتش انگشت شماره - - - - يكپارس؟ متنفرم ازش نه این یکپارس محسن اون یکپارس برای همین از اسم یک پارس متنفرم - - - - محسن؟ نظر خواستی ندارم شب بخیر محسن :d - - - - فرشته؟ مثل اسمشه - - - - اوا؟ جهنمی خنده قهقهه خودم؟ 0..

!. Meysam
06-26-2015, 11:41 PM
1-بهترين روز زندگيت کدوم روز بوده
2 -تا حالا شده به کسي حسادت کني
3- از چه چيزي توي زندگي ترس داري
1- وقتی داشتم میمیرده ام رو بهترین روز زندگیم میدونم
2- همیشه میگفتم ااااا خوشبحال طرف عجب ماشین و پولی داره عجب دوست دختر خوشگلی داره ولی الان تنها حسادتم شده خوشبحالش داره بغلش میکنه میبوسه ، اونی که مال من بوده
3- ترسم دیگه ریخته قبلا میترسیدم دوچرخه یا موتور بهم بزنه یعنی حاضر بودم اسکانیا بزنه از وسط نصفم کنه ولی دوچرخه یا موتور بهم نزنه که دیگه اونم ترس ندارم :d

!. Meysam
06-27-2015, 12:34 AM
1-ارزوي واقعيت تو زندگيت چيه؟

2-الگوت کيه؟

3-نظرت در مورد يک پارس و يک پارسيا؟
1 - سه تا آرزو دارم که خیال شده اولی خواننده شدن دومی ساختن یه شهرک بزرگ به اسم بهشت که همه چی داشته باشه مثل بیمارستان و غیره که برای زوج های تازه عروس باشه سوم انقدر تو کار کامپیوتر حرفه ای بشم که اسم سر زبون هر هکری باشه و تو جهان شناخته شده بشم
2- الگوی من هرکسی میتونه باشه من هرکسی که تو زندگیش موفق بوده رو ب عناون الگو قرار دادم و سعی کردم یه نقطه گذاشتن رو هم ازش یاد بگیرم
3- ایشالله که موفق باشه و پر از یوزر و درآمد کاربرای که الان هستن دوستان خیلی صمیمی و خوبی هستند یه جمع خودمانی و دوستا داشتنی تقديم شما

!. Meysam
06-27-2015, 12:41 AM
خب حالا نوبت ب خودم شده و معرفی میکنم
میثم .... فامیلی رو نمیگم معروف میشم ;)
فرزنده ارشدم تحصیلاتم هنوز دیپلم نگرفتم ولی تو زمینه طراحی قالب های وردپرس و کارهای سایتی تخصص دارم و تو زمینه شبکه هم ای بگی نگیه
متولد 68/مهر هستم علاقه خواستی به موزیک دارم و شعر هم مینویسم الکی مثلا شاعرم :p چیزی دیگه اگر میخواید بدونید باید بپرسید تا جواب بدم تقديم شما

راستی بگممم زیر صندلی رو یادتون رفته بود روشن کنید سرد سر د بود در حال خنده

!. Meysam
06-27-2015, 12:50 AM

این جا مونده بود . . . .
عشق یعنی دادن فرصت به دل برای زندگی قشنگ برای دوست داشتن برای پیش مرگ شدن اگر روزی عشقم بهم خیانت کنه بستگی ب خیانتش داره اگر مثلا بببینم با پسری حرف میزنه و دست شده و توی دوستی شون کاری نکرده باشند فرصت رو میدم و اگر برای اولین بارش بوده باشه و حتی اگر کاری هم کرده باشند میبخشم ولی دوبار بشه هیچ بخشیی نیست عشق تو سینه میمونه ولی خود عشق دیگه نمیتونه کنارم بمونه . . . ولی یکبار فرصت برگشت رو میدم

mohsen32
06-27-2015, 07:05 AM
1-چه غذايي را خيلي دوس داري

2- دوس داري خارج زندگي کني؟

3-کي مي خواي زن بگيري

!. Meysam
06-27-2015, 07:25 AM
1-چه غذايي را خيلي دوس داري

2- دوس داري خارج زندگي کني؟

3-کي مي خواي زن بگيري

1- من رو غذا خیلی حساسم و هر غذایی هم نمیخورم نمیشه گفت چ غذایی رو خیلی دوست دارم
2- اگر مجبور باشم اره دوست دارم ب شرطی که خوش بگذره نه سخت ولی ایران رو ترجیح میدم
3- چیکار ب زن من داری تو اخه )() اصلا خودت کی زن میگیری فسیل شدی رفتتت . . . . خدا قبول کنه نیت کردم مجرد باشم مگرر از خودم یه خونه خریده باشم یه کار خوب داشته باشم یه حساب پر پول حداقل 100 میلیون داشته باشم اون موقع نیت رو تغییر میدم نیت متاهلی میکنم در حال خنده

mohsen32
06-27-2015, 07:33 AM
1-اگه تو 70 سالگي يک ميليارد پول گيرت بياد چي کار ميکني؟

2-چه ماشيني دوس داري

3-از اسم دختر و پسر دو تا را که دوس داري بگو

ghost
06-27-2015, 07:34 AM
سلام به آقا میثم عزیز. امیدوارم در تمام مراحل زندگیت خوش و سر زنده و سرحال باشی و در کنار خانواده به خوبی و خوشی زندگی کنی عزیز دلم...

من سوالات خودم را به شرح ذیل ادا میکنم:

1. شما خسته هستی و کارت عابر بانکت هم پیشت نیست و فقط 2 هزار تومان پول داری که ناگهان یه فقیر جلوت رو میگیره و میگه به خدا من چند روزه که چیزی نخوردم... تو توی اون لحظه چه کار میکنی عزیزم؟
2. شما در یک رستوران نشستی و داری غذا میل میکنی که ناگهان میبینی یه بچه فقیر از پشت شیشه به شما خیره شده... شما در اون لحظه چه کار میکنی عزیزم؟
3. شما خیلی خسته هستی و کیف پولت هم گم کردی و داری پیاده میری سمت منزل و در منزل هم پول نداری که ناگهان 5 هزار تومان پول از روی زمین پیدا میکنی... شما در اون لحظه چه کار میکنی؟
4. شما عاشق کسی هستی و خیلی هم اون رو دوست داری که ناگهان بعد از مدتی متوجه میشوی بهترین دوستت که از بچگی هم با هم بزرگ شدید و همانند برادر هستید با هم اون شخص رو دوست داره... شما در اون لحظه چه کاری انجام میدهید؟
5. رنگ چشمان شما چه رنگیست و از چه رنگی بیشتر از همه خوشتون میاد؟

امیدوارم که جواب سوالاتم را بدون احساساتی شدن جواب بدید دوست من...

دوست دار شما:
رویا

!. Meysam
06-27-2015, 07:42 AM
1-اگه تو 70 سالگي يک ميليارد پول گيرت بياد چي کار ميکني؟

2-چه ماشيني دوس داري

3-از اسم دختر و پسر دو تا را که دوس داري بگو
1- خب دیگه هیچی همه رو اتیش میزنم و اسپند باهاش دود میکنم کسی چشمم نزنه میلیادر شدم دم مرگ در حال خندهدر حال خنده
2- ماشین خاصی نیست ولی از هر ماشینی که کوپه باشه خوشم میاد مخصوصا سرعتش بالایی 300 باشه ;)
3- پانیا و آرمیتا - هومن و سهراب

!. Meysam
06-27-2015, 07:48 AM
سلام به آقا میثم عزیز. امیدوارم در تمام مراحل زندگیت خوش و سر زنده و سرحال باشی و در کنار خانواده به خوبی و خوشی زندگی کنی عزیز دلم...

من سوالات خودم را به شرح ذیل ادا میکنم:

1. شما خسته هستی و کارت عابر بانکت هم پیشت نیست و فقط 2 هزار تومان پول داری که ناگهان یه فقیر جلوت رو میگیره و میگه به خدا من چند روزه که چیزی نخوردم... تو توی اون لحظه چه کار میکنی عزیزم؟
2. شما در یک رستوران نشستی و داری غذا میل میکنی که ناگهان میبینی یه بچه فقیر از پشت شیشه به شما خیره شده... شما در اون لحظه چه کار میکنی عزیزم؟
3. شما خیلی خسته هستی و کیف پولت هم گم کردی و داری پیاده میری سمت منزل و در منزل هم پول نداری که ناگهان 5 هزار تومان پول از روی زمین پیدا میکنی... شما در اون لحظه چه کار میکنی؟
4. شما عاشق کسی هستی و خیلی هم اون رو دوست داری که ناگهان بعد از مدتی متوجه میشوی بهترین دوستت که از بچگی هم با هم بزرگ شدید و همانند برادر هستید با هم اون شخص رو دوست داره... شما در اون لحظه چه کاری انجام میدهید؟
5. رنگ چشمان شما چه رنگیست و از چه رنگی بیشتر از همه خوشتون میاد؟

امیدوارم که جواب سوالاتم را بدون احساساتی شدن جواب بدید دوست من...

دوست دار شما:
رویا

1- خب معلومه مثل همیشه میثم خیرخواه میشه در حال خنده
2- این اتفاق برام افتاده رفته بودم فست فودی با جی افم پیتزا میخوردیم که یه بچه فقیر که نزدیک اونجا بود با باباش امد درست چسبید ب شیشه نگاه کرد صداش کردم یه نوشابه و پیتزا بهش دادم انقدر حس خوبی داره از اینکارا شما هم بکنید ;)
3- اول داد میزنم کسی پول گم نکرده ؟ اگر کسی جواب نداد میگم خدا بده برکت صدوق صدقات بیا جلو سهم توه میکنم تو حلق صندوق صدقات :d
4- اگر بدونم همون که من عاشقشم دودله بین منو دوستم کیو انتخاب کنه من ادم بد میشم و کاری میکنم ازم متنفر بشه و دوستم بهش برسه
5- رنگ چشمم قهوه ای هستش و از رنگ آبی خوشم میاد

Scheitern
06-27-2015, 11:46 AM
من اوووووووووووومدم

ميثم خان

0..<<<<<<<<<<<<<اين چيه اخه واسه من گذاشتى ميدونى چقدر اعتماد به نفس منو آوردى پايين (نبودى ديروز از بس حرص خوردم اوا منو به ارامش دعوت كرد و گفت بهتره برى و يه ليوان اب سرد بنوشى!!!) ميدونى رفتم طناب خريدم ؟ ميدونى رفتم قرص خريدم ؟ ميدونى دنبال رگ دستم بودم ؟ ميدونى مرگ موش چقدر گرون بود ؟ (اينا همش بخاطر توضيحات در مورده من بودااااااااا):(

خبحالا شروع ميكنم :p

١- يه سوْال نمو (ذهنمو) مشغول كرده اينكه فكر ميكردم تنها ادمى باشى كه عشق اصلا براش معنى نداره اما در توضيحاتت خوندم و متوجه شدم كه گويا عاشق بودى !!! اصلا نظره كليت در مورده عشق چيه؟ توصيت به دوستانت كه عاشق هستن چيه ؟

٢- به نظرت چرا من سوتى زياد نوشتم ؟در حال خنده

٣- خب فونتم خراب شد دو ساعته دارم كلنجار ميرم درست نشد و از بركاته اقا محسن عزيزه عيبي نداره

**HASTY**
06-27-2015, 02:05 PM
سلام
من 1سوال بیشتر ازش نداشتم.
میثم این مدتی که خیلی خیلی اذیتت کردم و توهم همش حرص خوردی از من، خداییش چقد تو دلت بهم فش دادی؟؟ :d خخخخخخخ
(البته میدونم حق داری که عصبانی بشی ازم)

**FERESHTEH**
06-27-2015, 08:59 PM
آقا محسن بنا بود 5 تا سۆال، پشت سر هم پرسیده بشه. شما 6 تا پرسیدید . اونم جدا جدا عيبي نداره لطفا مقررات رو رعایت کنید

**HASTY**
06-27-2015, 11:28 PM
فرشته جان بنظرم تعداد سوال دلخواهی باشه بهتره. البته میشه اینطور باشه که بیشتر از 5تا نشه.
شاید 1نفر دلش نخاد که حتماً 5تا بپرسه.
البته بازم خودتون میدونید باز شما مدیر ترین
فقط پیشنهاد بود
با تشکر

!. Meysam
06-27-2015, 11:36 PM
من اوووووووووووومدم

ميثم خان

0..<<<<<<<<<<<<<اين چيه اخه واسه من گذاشتى ميدونى چقدر اعتماد به نفس منو آوردى پايين (نبودى ديروز از بس حرص خوردم اوا منو به ارامش دعوت كرد و گفت بهتره برى و يه ليوان اب سرد بنوشى!!!) ميدونى رفتم طناب خريدم ؟ ميدونى رفتم قرص خريدم ؟ ميدونى دنبال رگ دستم بودم ؟ ميدونى مرگ موش چقدر گرون بود ؟ (اينا همش بخاطر توضيحات در مورده من بودااااااااا):(

خبحالا شروع ميكنم :p

١- يه سوْال نمو (ذهنمو) مشغول كرده اينكه فكر ميكردم تنها ادمى باشى كه عشق اصلا براش معنى نداره اما در توضيحاتت خوندم و متوجه شدم كه گويا عاشق بودى !!! اصلا نظره كليت در مورده عشق چيه؟ توصيت به دوستانت كه عاشق هستن چيه ؟

٢- به نظرت چرا من سوتى زياد نوشتم ؟در حال خنده

٣- خب فونتم خراب شد دو ساعته دارم كلنجار ميرم درست نشد و از بركاته اقا محسن عزيزه عيبي نداره

ببخشید دیگه واقعیت رو گفتم در حال خنده شوخی بود اگر باعث ناراحتیت شدم ببخشید
1- عشق یعنی علاقه شدید قلبی یعنی برای کسی که دوست داری تلاش کنی و بهش برسی عشق زندگی رو خیلی قشنگ میکنه لذت زندگی رو چند برابر میکنه وقتی غمگین بشی عشقت پیشته ارومت میکنه وقتی شادی عشقت باشه چند برابر میکنه عشق یه مقدسه همه میگند عشق فقط برای مادر و بعدش عشق ب خدا ولی حضرت علی عاشق فاطمه بود حضرت خدیجه عاشق حضرت محمد شد عشق کلمه نیست که بخوایم ب زبون بیاریم یا ب هرکی رسیدیم بگیم عشقممم . . . توصیه من اینه زمانی عاشق بشو که مطمئنی برای خودته چون اگر عاشق بشی و نرسی داغونت میکنه یک شبه پیرو شکسته میکنه و . . .
2- خب تو معدن سوتی باید از معدنت استخراج کنی یا نه خخخخخ در حال خنده

!. Meysam
06-27-2015, 11:38 PM
سلام
من 1سوال بیشتر ازش نداشتم.
میثم این مدتی که خیلی خیلی اذیتت کردم و توهم همش حرص خوردی از من، خداییش چقد تو دلت بهم فش دادی؟؟ :d خخخخخخخ
(البته میدونم حق داری که عصبانی بشی ازم)

خداشاهده هیچ وقت ناراحت نشدم که متوجه حرفام نشدی یا نتونستی ب خوبی کاری رو که میگم انجام بدی خیلی ها مثل تو و شاید بدتر از تو رو هم راهنمایی کردم وقتی کار ب سرانجام میره و طرفم به هدفش میرسه بیشتر خوشحال میشم و اصلا یادم میره گیج بازی دراورد نیاورد چی شد کی بود کی نبود وات توتو وات نات توتووو ;)

!. Meysam
06-27-2015, 11:39 PM
سلام خدمت فرشته خانم و عرض خسته نباشید من مدتی نیستم و نمیتونم پاسخ گو سوالات دوستان باشم شاید نبودنم تا اخر ماه رمضون هم طول بکشه و نتونم بیام لطفا دیگه تایپیک رو تعطیل کنید ممنون میشم تقديم شما خداحافظ همگی

**FERESHTEH**
06-28-2015, 12:00 AM
آقا میثم . انشا ا... هر جا هستید خوش و سلامت باشید. چشم تایپیک بسته میشه تقديم شما

**FERESHTEH**
06-28-2015, 12:04 AM
هستی جان ، من اعلام کردم حداکثر 5 سوال. دوستان می تونند 1 سوال هم بپرسند، اجباری در کار نیستتقديم شما

ramtttttttttin
06-28-2015, 12:22 AM
بابا جمش کنید با این صندلی داغتون سردم شد اه اه اه ععععععععععععععععععععععععع عععععععع

mohsen32
06-28-2015, 06:32 AM
تايپيک بسته شد