PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سری دوم صندلی داغ با حضور نیمااااااااااااااا [ezraeil]!!!!!!!!!

**FERESHTEH**
06-29-2015, 05:49 PM
http://upload.apktops.ir/images/x5oig94etg43oywhl9hz.png (http://www.google.nl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fneymaroficial.ir%2FForum%2FPost%2 F5129&ei=vnSSVb-4JsWrUbK_gPAP&bvm=bv.96783405,d.d24&psig=AFQjCNEe6agasUdAd1N1Py6Cu5rEz4tEIQ&ust=1435747897868929)

مهمان دوم صندلی داغ دوست و برادر عزیزم آقا نیما هستند. دوستای خوبم لطفا سوالهای خودتونو آماده کنید.هر نفر مجاز به پرسیدن حداکثر 5 سوال می باشد. این تایپیک ساعت 12 شب سه شنبه ،مورخ 15-4-94 بسته خواهد شد.
هر 5 سوال باید در یک زمان پرسیده شود و در پستهای جدا نباشد، در غیر اینصورت سوالا حذف خواهد شد.
نکته بعدی که دوستان باید رعایت کنند ، شان پرسش شونده ، و رعایت نزاکت می باشد، در صورتی که نوع سوالات خارج از عرف باشد، حذف خواهد شد.

با تشکر از همه عزیزان

**FERESHTEH**
06-29-2015, 08:05 PM
http://upload.apktops.ir/images/x5oig94etg43oywhl9hz.png (http://www.google.nl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fneymaroficial.ir%2FForum%2FPost%2 F5129&ei=vnSSVb-4JsWrUbK_gPAP&bvm=bv.96783405,d.d24&psig=AFQjCNEe6agasUdAd1N1Py6Cu5rEz4tEIQ&ust=1435747897868929)

با سلام و عرض ادب و قبولی روزه خوریهات در پیشگاه حق تعالی ، و تشکر از اینکه قبول زحمت کردی ،از راه دور تشریف آوردی و پاسخگوی سوالات هستی. {{{{

قبل از شروع سوالات ، لطفا یه بیوگرافی از خودت بده(اسم، سن، تحصیلات، چند تا خواهر برادرین، شغل پدر مادر، رشته تحصیلی خواهر برادر...);)

1- میگن بعضی ها جنبه ارتفاع ندارن , اگه زیادی ببریشون بالا، سرشون گیج میره. به نظرت کدوم از بچه ها ی یکپارس جنبه ارتفاشون کمه؟پرش}

2- نظرت راجع به پستهای انجمن چیه؟ پسته کی کم آبه ؟پست کی، آبکی تره؟o)))

3- به نظر من ،محسن و دلارام هر دو سیاستمدارن، اما عملکرداشون با هم فرق داشت و داره.اگه بخوای این 2 رو مقایسه کنی ، چی میگی؟ قوتتها و ضعفاشونو رو بگو؟گوزن در حال

4- به نظرت کدوم یک از دخترا و پسرای روم بهترین و کدوما بدترین هستن؟ به ترتیب 2 تا از خانما و 2 تا از آقایونو نام ببر و بگو چرا؟؟؟عيبي نداره

5- همه می دونیم ،بیشترین شکلک انگشت تو دماغ کردن و همچنین عکسهای آدمای دماغو رو تو می زاری، شده تو دنیای واقعی ، وقتی انگشتت تو دماغته، یهو کسیو که باهاش رود وایسی داری از راه برسه؟ با دماغت چیکارمیکنی؟در میاری زود پرتش میکنی بیرون یا از خیرش میگذری؟اگه از این دماغ خیسا باشه ، وهر کاری کنی پرت نشه ، و همین جور رو انگشتت بمونه با یارو دست می دی؟خنده قهقههدر حال خندهعيبي نداره

Scheitern
06-29-2015, 09:18 PM
واوووووووووو ببين كى نشسته رو صندلى !!!! (نيماااا) عجبززز

خب بدون حاشيه برم سراغ سؤالام

٠
٠
٠
٠
٠
٠
١-چرا تو هميشه دپى؟;)
٠
٠
٠
٠
٠
٢- تا حالا شكست خوردى تو زندگيت؟(اگه دلت خواست بگو چرا ) ميدونم اصلا فضول نيستم :p
٠
٠
٠
٠
٠
٣-ميزان تحصيلات ؟:confused:
٠
٠
٠
٠
٠
٤-واسه اينا يه مترادف بزار از خودت 0..

٠

مادر:

پدر:

خواهر:

برادر:

رفيق:

زندگى:

دنياى مجازى:

محسن٣٢:(گرچه ميدونم جز خودش مترادفى پيدا نميشه خخخخخ)

خدااااا:

قيامت:

بهشت:

جهنم:

شيطان:

شكست:

پيروزى:

فرشته:

اوا:

يلدا:

بهداد:

يلداى محسن:

هركى خودت دوس دارى اسمشو بگو با متوادفش:

خب سوْال اخر رو ميزارم وقتى خوب اتيشت زدن بپرسم هههههه ٠ o)))

موفق باشيد ددونه دونه

**FERESHTEH**
06-30-2015, 02:26 PM
تقديم شمانیما جان ، دوستان زحمت میکشند سوالهاشونو مطرح میکنند، شما هم انشاا... از سه شنبه پاسخگوی سوالات باشید.

* MEhrin *
06-30-2015, 06:06 PM
1- اگه يکي خيلي بدي کرده بهت و يه روز ديدي چن نفر به دلايلي دارن به قصد کشت
ميزننش کمکش ميکني يا ميگي اوووم دلم خنک شد؟
2-جشن تولدت باشه ويکي بهت يه کادوي خيلي گنده ميده تو ازش مودبانه تشکرميکني
وتودلت نيشت بازه وبپربپر ميکني که يعني توش چيه؟بعد رفتن مهمونا کادوروبا هيجان
وصف نشدني باز ميکني ميبيني توش يه سوسک زرد شاخداره..چيکار ميکني؟در حال خنده
3- به کسي که دلتو شکسته يه جمله بگو
4- دوست داشتي دختر بودي؟اگه آره چرا؟ اگه نه چرا؟
5- تنها صحنه اي که با ديدنش خيلي احساساتي شدي واز ته دل گريه کردي چي بوده؟

!!yalda!!
06-30-2015, 10:42 PM
1 چرا اسم عزرائيل رو واسه خودت انتخاب کردي؟
ا2 از نظر شما وفا چي هست؟
3بدترين کاري که کردي چي بوده؟ اگر دلت خواست جواب بده
4کلا ادم مثبتي هستي يا منفي؟
5 موفق باشي

*Ava*
06-30-2015, 10:45 PM
سلام نیما جان ددونه دونه

1. باحالترین تیکه ای که به یه نفر انداختی؟
2. اگه یه نامه بدون آدرس فرستنده به دستت برسه اولین نفری که حدس می زنی نامه رو فرستاده کیه؟
3.جلو هریک از اینا اسم یک کاربر رو بنویس:
بامرام ترین:
مغرورترین:
بهترین مدیر:
بی جنبه ترین:
با جنبه ترین:
کسل ترین:
بامزه ترین:

Scheitern
06-30-2015, 11:33 PM
پارازيت :d

اوا چقدر شبيه من تايپ كردى دو ساعته دارم ميخونم با خودم ميگم من كه اين سؤالا رو نپرسيدم ههههه در حال خنده

mohsen32
07-01-2015, 07:11 AM
نيما جان به سوالا درست جواب بده

مثلا اين جواب پست اوا خودتم خوندي اصلا چي به چيه
ادم بايد قبلش ليسانس بگيره تا بفهمه کدوم جواب مال کدوم سواله:p

eezrail
07-05-2015, 01:52 AM

با سلام و عرض ادب و قبولی روزه خوریهات در پیشگاه حق تعالی ، و تشکر از اینکه قبول زحمت کردی ،از راه دور تشریف آوردی و پاسخگوی سوالات هستی. {{{{

قبل از شروع سوالات ، لطفا یه بیوگرافی از خودت بده(اسم، سن، تحصیلات، چند تا خواهر برادرین، شغل پدر مادر، رشته تحصیلی خواهر برادر...);)

1- میگن بعضی ها جنبه ارتفاع ندارن , اگه زیادی ببریشون بالا، سرشون گیج میره. به نظرت کدوم از بچه ها ی یکپارس جنبه ارتفاشون کمه؟پرش}

2- نظرت راجع به پستهای انجمن چیه؟ پسته کی کم آبه ؟پست کی، آبکی تره؟o)))

3- به نظر من ،محسن و دلارام هر دو سیاستمدارن، اما عملکرداشون با هم فرق داشت و داره.اگه بخوای این 2 رو مقایسه کنی ، چی میگی؟ قوتتها و ضعفاشونو رو بگو؟گوزن در حال

4- به نظرت کدوم یک از دخترا و پسرای روم بهترین و کدوما بدترین هستن؟ به ترتیب 2 تا از خانما و 2 تا از آقایونو نام ببر و بگو چرا؟؟؟عيبي نداره

5- همه می دونیم ،بیشترین شکلک انگشت تو دماغ کردن و همچنین عکسهای آدمای دماغو رو تو می زاری، شده تو دنیای واقعی ، وقتی انگشتت تو دماغته، یهو کسیو که باهاش رود وایسی داری از راه برسه؟ با دماغت چیکارمیکنی؟در میاری زود پرتش میکنی بیرون یا از خیرش میگذری؟اگه از این دماغ خیسا باشه ، وهر کاری کنی پرت نشه ، و همین جور رو انگشتت بمونه با یارو دست می دی؟خنده قهقههدر حال خندهعيبي نداره

سلام..خو اسمم نیماس,شمالیم(گیلان تالش),دیپلم,22 ساله,سه تا بچه ایم که کوچیکشونم
1.خو هرکسی ممکنه گاهی بی جنبه شه,نمیشه ج.لوشو گرفت,اسمه کسه خاصی توو زهنم نیست

2.به نظرم پستایه خودت از همه جالبتره,,پسته ابکیم نداریم,بچه ها زحمت میکشن پست میزارن(کپی وپیست)

3.جفتشون کارشون خووبه..دلارم هم نرمش داشت هم شدت عمل,محسنم همینطور ولی بخاطره نوپا بودنه اینجا نرمشه محسن بیشتره که به نظرم کارشم درسته

4.بهترین پسرا:افشین,امیر اسلیپ که غیبت داره(دوستا زیادن 2 تا خلی کمه) بهترین دخترا:مهرین,فرشته,یلدا بانو(خو 2 کمه)
راجبه بدترینم نظری ندارم(نسبیه,نمیشه گفت بدترین وجود داره....)

5.جلو کسی انگشت تو دماغ نمیکنم,فقط تو خلوته خودم,فقط

eezrail
07-05-2015, 01:53 AM
واوووووووووو ببين كى نشسته رو صندلى !!!! (نيماااا) عجبززز

خب بدون حاشيه برم سراغ سؤالام

٠
٠
٠
٠
٠
٠
١-چرا تو هميشه دپى؟;)
٠
٠
٠
٠
٠
٢- تا حالا شكست خوردى تو زندگيت؟(اگه دلت خواست بگو چرا ) ميدونم اصلا فضول نيستم :p
٠
٠
٠
٠
٠
٣-ميزان تحصيلات ؟:confused:
٠
٠
٠
٠
٠
٤-واسه اينا يه مترادف بزار از خودت 0..

٠

مادر:

پدر:

خواهر:

برادر:

رفيق:

زندگى:

دنياى مجازى:

محسن٣٢:(گرچه ميدونم جز خودش مترادفى پيدا نميشه خخخخخ)

خدااااا:

قيامت:

بهشت:

جهنم:

شيطان:

شكست:

پيروزى:

فرشته:

اوا:

يلدا:

بهداد:

يلداى محسن:

هركى خودت دوس دارى اسمشو بگو با متوادفش:

خب سوْال اخر رو ميزارم وقتى خوب اتيشت زدن بپرسم هههههه ٠ o)))

موفق باشيد ددونه دونه

1.چون زیاد فک میکنم..به همه چیز

2.شکست که زیاد بوده,تا دلت بخاد,تا حالا که اینجور بوده,خدا بعدشو به خیر کنه(دلیله شکستامم خودمم,چون بی انگیزم)

3.دیلپم

4.

مادر=عشقه ناب,همه چیزه ادم

پدر=....

برادر و خواهر=خونواده

رفیق=مرام

زندگی=پوچ

دنیایه مجازی=سرگرمی ای که دیگه شده یه تیکه از خودمون

محسن=یلدا

خدا=دروغ

شیطان=خوده ادمیزاد

بهشت=داریم؟!

جهنم=ایران

قیامت=اینم دروغ

شکست=خوده زندگی

پیروزی=22 بهمن

فرشته=مهربون و دلسوز

اوا=با جنبه

یلدای محسن=نظری ندارم

یلدا=مظلوم و خوش قلب

بهداد=صبور,مثه منم عشقه لاس زدن با دخترا(شیوه کاریمون فرق داره)

eezrail
07-05-2015, 02:01 AM
1- اگه يکي خيلي بدي کرده بهت و يه روز ديدي چن نفر به دلايلي دارن به قصد کشت
ميزننش کمکش ميکني يا ميگي اوووم دلم خنک شد؟
2-جشن تولدت باشه ويکي بهت يه کادوي خيلي گنده ميده تو ازش مودبانه تشکرميکني
وتودلت نيشت بازه وبپربپر ميکني که يعني توش چيه؟بعد رفتن مهمونا کادوروبا هيجان
وصف نشدني باز ميکني ميبيني توش يه سوسک زرد شاخداره..چيکار ميکني؟در حال خنده
3- به کسي که دلتو شکسته يه جمله بگو
4- دوست داشتي دختر بودي؟اگه آره چرا؟ اگه نه چرا؟
5- تنها صحنه اي که با ديدنش خيلي احساساتي شدي واز ته دل گريه کردي چي بوده؟

1.اگه جایه غریب باشسم کمکش میکنم و منم کتک میخورم,ولی اگه شهره خودمون باشیم دلم خنک میشه از کتک خوردنش

2.اول داد میزنم و فرار میکنم,ولی در اینده بدجوور عوضشو در میارم,,در حدی که طرف سکته کنه

3.غلط کردی دلمو شکوندی

4.نه,اینجا دخترا زیادی محدودن,منم بدم میاد بم گیر بدن,نصفه عمرم توو خیابونا میگزره که به یه دختر این اجازرو نمیدن

5.اطرایانم اشکه منو توو این 7,8 ساله اخیر یه بار دیدن,اونم واس یه بچه بود که از مادرش جداش کرده بودن

eezrail
07-05-2015, 02:09 AM
1 چرا اسم عزرائيل رو واسه خودت انتخاب کردي؟
ا2 از نظر شما وفا چي هست؟
3بدترين کاري که کردي چي بوده؟ اگر دلت خواست جواب بده
4کلا ادم مثبتي هستي يا منفي؟
5 موفق باشي

1.به نظرم مرگ جالبه,فک کنم دلیلش اینه

2.زیاد باهاش اشنا نیستم,ولی ینی به بعضی چیزا پایبند باشی,تا یه چیزه به طاهر بهتر دیدی دست وپات شل نشه

3.خلی بودن,بدترینش ناراحت کردنه مامانم که زیاد اتفاق میوفته

4.تقریبا منفی

eezrail
07-05-2015, 02:18 AM
سلام نیما جان ددونه دونه

1. باحالترین تیکه ای که به یه نفر انداختی؟
2. اگه یه نامه بدون آدرس فرستنده به دستت برسه اولین نفری که حدس می زنی نامه رو فرستاده کیه؟
3.جلو هریک از اینا اسم یک کاربر رو بنویس:
بامرام ترین:
مغرورترین:
بهترین مدیر:
بی جنبه ترین:
با جنبه ترین:
کسل ترین:
بامزه ترین:

1.اهله تیکه انداختن نیستم

2.کسی همچین کاری نمیکنه(احتماش صفره),اگرم اتفاق بیوفته صد در صد رفیقایه مریضم واس سرکار کذاشتن اینکارو میکنن

3.

با مرامترین=افشین و فرشته

مغرورترین=میدانم والا,شاید کیجا(نه از لحاضه جنبه منفی)

بهترین مدیر=محسن و دنیل

بیجنبه ترین=اصلا داریم همجین چیزی؟

با جنبه ترین=خودت

کسل ترین=گاهی خودم,گاهی بهداد و....

با مزه ترین=جسی

Scheitern
07-05-2015, 01:21 PM
1.چون زیاد فک میکنم..به همه چیز

2.شکست که زیاد بوده,تا دلت بخاد,تا حالا که اینجور بوده,خدا بعدشو به خیر کنه(دلیله شکستامم خودمم,چون بی انگیزم)

3.دیلپم

4.

مادر=عشقه ناب,همه چیزه ادم

پدر=....

برادر و خواهر=خونواده

رفیق=مرام

زندگی=پوچ

دنیایه مجازی=سرگرمی ای که دیگه شده یه تیکه از خودمون

محسن=یلدا

خدا=دروغ

شیطان=خوده ادمیزاد

بهشت=داریم؟!

جهنم=ایران

قیامت=اینم دروغ

شکست=خوده زندگی

پیروزی=22 بهمن

فرشته=مهربون و دلسوز

اوا=با جنبه

یلدای محسن=نظری ندارم

یلدا=مظلوم و خوش قلب

بهداد=صبور,مثه منم عشقه لاس زدن با دخترا(شیوه کاریمون فرق داره)

ممنون بابت پاسختون (از همه سؤالام به نظرتون از خودتون و اقا بهداد بيشتر خندم گرفت لوووول در حال خنده)افرين

خب هنوز اخرين سوالمو نپرسيدما :p

ماندانا
07-05-2015, 01:51 PM
سلام این پست واقعا جالبه
خسته نباشید دوستان:o

**FERESHTEH**
07-05-2015, 01:56 PM
نیما جان، میدونم که قرار بوده 5 تا سوال بپرسم، اما یک سوال در ذهن من و یک سری از دوستان شکل گرفته ، که من به نمایندگی از همه اونا سوال می کنم .گفتی که شما و بهداد هر دوعشقه لاس زدن با دخترا رو دارید،اما شیوه کاریتون فرق داره، میشه راجع به این جمله توضیح بدی؟ ددونه دونه

eezrail
07-05-2015, 02:06 PM
نیما جان، میدونم که قرار بوده 5 تا سوال بپرسم، اما یک سوال در ذهن من و یک سری از دوستان شکل گرفته ، که من به نمایندگی از همه اونا سوال می کنم .گفتی که شما و بهداد هر دوعشقه لاس زدن با دخترا رو دارید،اما شیوه کاریتون فرق داره، میشه راجع به این جمله توضیح بدی؟ ددونه دونه
عرضم به خدمتتون,من اصولا تو همون عمومی کارمو انجام میدم..مخ زده شد میبرم خصوصی,که مخ زنیمم با شوخیو چرت و پرت گفتنه

ولی بهداد از ابتدا خصوصی کار میکنه,خودشم خلی رمانتیکه بر عکسه من,از همون اول دخنررو عاشق میکنه ,مثه منم جفنگ بازی در نمیاره,,,اینم بگم اکثرا از شخصیته دخترا خوشش میاد,چشمایه تیزی واس دیدنه شخصیته دخترا داره, خلی با شخصیت باشن خودشونم میخاد ببینه(بهداد شوخیه هاااا ..به دل نگیریتقديم شماددونه دونه)

ghost
07-05-2015, 02:26 PM
درود به شما برادر عزیزم.

1. چرا شما به پروردگار عالمیان اعتقادی ندارید و فکر میکنید تمام این هستی با این نظم فوق العاده ای که دارد خود به خود به وجود آمده است؟

2. شما در خیابان مشغول رانندگی هستید که ناگهان دختری زیبا رو جلوی شما دست بلند میکند و این در حالیست که شما به دنبال همسر خود میروید که با او بروید بیرون، شما در آن لحظه چه کاری انجام میدهید؟

3. چرا شما از شاهین نجفی خوشتان می آید؟

4. بهترین دوستی که در زندگی دارید به جز مادرتان چه شخصی هست و چرا؟

5. رنگ چشمان شما چه رنگیست و از چه رنگی خوشتان می آید؟

eezrail
07-05-2015, 02:51 PM
درود به شما برادر عزیزم.

1. چرا شما به پروردگار عالمیان اعتقادی ندارید و فکر میکنید تمام این هستی با این نظم فوق العاده ای که دارد خود به خود به وجود آمده است؟

2. شما در خیابان مشغول رانندگی هستید که ناگهان دختری زیبا رو جلوی شما دست بلند میکند و این در حالیست که شما به دنبال همسر خود میروید که با او بروید بیرون، شما در آن لحظه چه کاری انجام میدهید؟

3. چرا شما از شاهین نجفی خوشتان می آید؟

4. بهترین دوستی که در زندگی دارید به جز مادرتان چه شخصی هست و چرا؟

5. رنگ چشمان شما چه رنگیست و از چه رنگی خوشتان می آید؟

1.خو این بحث واسه اینجا زیاد جالب نیست,,ولی به نظرم اعتقاد به خدا بخاطره کمبوداییه که تو وجوده ادمی هست,بخاطره همین میخاد یه کسی و که از هر لحاظ کامله پرستش کنه و بش تکیه کنه,ولی اصلا به این فکر نمیکنیم که خدا وجود داره یا نه,من با تمامه وجودم خدارو انکار میکنم,,بعدش بوجود اومدنه این جهان متونه علمی ثابت شه,نیازی به خدا نداره........

2.دختررو سوار میکنم,باهاش میرم دنباله زنم,بعدشم خدا کریمه..;)

3.حرفی واس گفتن داره,مردم میگن فش میده همش,ولی اینجور نیست,مردم میرن دقیقا دنباله اون اهنکاش که فش میده(خودشون دوس دارن فشارو بشنون) بعدش هی اه وپیف میکنن که وای چقد بی ادبه در حالی که خودمون این فشرا مثه نقل ونبات به هم میدیم,پیشنهاد میکنم برین چنتا از اهنگاشو با دقت گوش کنین اون موقه میفهمین چی میگم,مطمعنا از اهنگایه امروزه که فقط موضوشوون عشقه خلی بهتره

4.من سه تا رفیق دارم که مثه داداشمن,15سال بیشتره باهاشون رفیقم,جونمم میدم واسشون.....

5.مشکی مشکی

Scheitern
07-05-2015, 03:39 PM
خب برم سراغ اخرين سوْال
.
.
.
.
.
.
.
اقا نيما بنظرت چرا عشق اينقدر مزخرفه ؟ اصلا بنظرت عشقهاى الان چرا با مخ زنى به قول جووناى امروز شروع ميكنند؟ خودت چى تا حالا عاشق واقعى شدى ؟ ميشناسى كسى رو كه واقعا عاشق باشه يا نه....،.؟

(سه سوْال در قالب يك سوْال هههههه)

شاد باشيد و پيروز

تمام

يلدا ددونه دونه

eezrail
07-05-2015, 05:06 PM
خب برم سراغ اخرين سوْال
.
.
.
.
.
.
.
اقا نيما بنظرت چرا عشق اينقدر مزخرفه ؟ اصلا بنظرت عشقهاى الان چرا با مخ زنى به قول جووناى امروز شروع ميكنند؟ خودت چى تا حالا عاشق واقعى شدى ؟ ميشناسى كسى رو كه واقعا عاشق باشه يا نه....،.؟

(سه سوْال در قالب يك سوْال هههههه)

شاد باشيد و پيروز

تمام

يلدا ددونه دونه

من به کل با عشق(امروزی) مخالفم,هیچ ارزشیم واسش قائل نیستم چون همشون از سره هوسه,ینی چی اخه پسره یا دختره یه چن بار طرفو دیده عاشقش شده!این عشق چن روز دووم میاره؟!

ولی دوست داشتن و قبول دارم,چون توو یه لحظه اتفاق نمیوفته,طول میکشه محبته یکی تو دلت واقعا جا بشه

منم مثه خلیا وقتی جوون بوودم;)عاشق شدم,ولی میدونستم اشتباهه و بخاطره یه جریاناتی بیخیال شدم و به حسم که(لامصب این هورموناا باعسش میشن)اعتنایی نکردم,,,ولی کسایی هستن که دوسشون دارم(به غیره خونواده),حتی اینجااا ..........

ماندانا
07-05-2015, 05:48 PM
وا مگه میشه کسی به خدا اعتقاد نداشته باشه بعد اسم خودشم بزاره عزرائیل:confused:

**FERESHTEH**
07-05-2015, 06:30 PM
خانم ماندانا، الان این نظرتونه یا سوال کردین؟ لطفا مشخص کنید؟

!hasti!
07-05-2015, 06:47 PM
چه جالب ولی اخریه چاخان بود:)

**FERESHTEH**
07-05-2015, 06:53 PM
هستی جان این پست برای سوال پرسیدن هست فدات شم.اگه سوالی داری بپرس گلم.تقديم شما

MR_ALI
07-05-2015, 10:35 PM
تقديم شماnima jan az ashnayi ba u khoshal shodam azizam enhsala hamishe mofagh bashid azizam ya hagh

**FERESHTEH**
07-06-2015, 07:42 PM
دوستان عزیزی که هنوز از نیما سوال نپرسیدید ،بشتانیددددددددددددد ، تا فردا بیشتر مهلت نداریداااا. سه شنبه ساعت 12:00 شب این پست بسته خواهد شد.تقديم شما

mohsen32
07-07-2015, 07:11 AM
منم يه سوال مي پرسم

چرا عزراييل قبل مستر شدن که اينقد خوب و مهربون بود دوس داشتني بود همه عاشق حرف زدن باهاش بودن بعد مستر شدن يهويي اينقد تغيير کرد؟

به نظرت کلا چرا ادما يهويي اينجوري ميشن
از نظر منطقي ادم وقتي مقامش ميره بالا بايد براي بقيه الگو باشه
حالا حقيقتش بگو يهو چي شد؟

ramtttttttttin
07-07-2015, 09:40 AM
یعنی چی سواله منو پاک کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ خاک بر سره هرکی که پستا منو پاک میکنه مرگ بر اون شخص بعدشم من یه پست در مورد ضد فیلمای پورنو داده بودم انقدر شماها ادمای عجولی هستین تیترو میخونین پاک میکنین .پسته نوشته شده بود مصاحبه با کارگردان فیلم های پورنو که از سایت بیتوته سایت مجاز ایرانی کپی برداری شده بود ولی ادمین خیلی تنبله تا اسم پورنو میبینه به خودش زحمت نمیده کامل بخونه بعدش پاک کنه. یلدا میدونم کاره خودته انشالله بنفشه برگرده ععععععععععععععععععععععععع عععععععععععع

mohsen32
07-07-2015, 09:47 AM
یعنی چی سواله منو پاک کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ خاک بر سره هرکی که پستا منو پاک میکنه مرگ بر اون شخص بعدشم من یه پست در مورد ضد فیلمای پورنو داده بودم انقدر شماها ادمای عجولی هستین تیترو میخونین پاک میکنین .پسته نوشته شده بود مصاحبه با کارگردان فیلم های پورنو که از سایت بیتوته سایت مجاز ایرانی کپی برداری شده بود ولی ادمین خیلی تنبله تا اسم پورنو میبینه به خودش زحمت نمیده کامل بخونه بعدش پاک کنه. یلدا میدونم کاره خودته انشالله بنفشه برگرده ععععععععععععععععععععععععع عععععععععععع
من اون پستاي تو رو يادمه يکيش کلا فيلتر بود بعدشم راستش ترسيدم سايتمون نوپاست اين پستا خطرناکه

**FERESHTEH**
07-07-2015, 10:17 AM
سلام رامتین جان، خوبی گل پسر ؟ اگه زحمتی نیست دوباره سوالاتو بنویش. اما با رعایت حجاب اسلامی خواهشا. پیشاپیش عید فطر مبارکتقديم شما

ramtttttttttin
07-07-2015, 10:25 AM
من اون پستاي تو رو يادمه يکيش کلا فيلتر بود بعدشم راستش ترسيدم سايتمون نوپاست اين پستا خطرناکه
محسن جان مشکل از تیتری بود که خودم داده بودم اینجا تو تیتر بزنی پورنو ،امتحان کن فیلتر میکنه من حواسم نبود باید تیترشو میکردم سوپر وگرنا متنشو از سایتا مجاز میگیرم داداش من حالیمه دشمنی نداریم که از قصد کاری کنم اینجا فیلتر شه من اصلاحشم کردم باز زدین پاک کردین. جیگرتوووووووووووووووووووو وووووووووو

ramtttttttttin
07-07-2015, 10:28 AM
سلام رامتین جان، خوبی گل پسر ؟ اگه زحمتی نیست دوباره سوالاتو بنویش. اما با رعایت حجاب اسلامی خواهشا. پیشاپیش عید فطر مبارکتقديم شما

فدای هیکلت بشم من اولیم با حجاب اسلامی دادم که عععععععععععععععععععععععع

eezrail
07-07-2015, 01:37 PM
منم يه سوال مي پرسم

چرا عزراييل قبل مستر شدن که اينقد خوب و مهربون بود دوس داشتني بود همه عاشق حرف زدن باهاش بودن بعد مستر شدن يهويي اينقد تغيير کرد؟

به نظرت کلا چرا ادما يهويي اينجوري ميشن
از نظر منطقي ادم وقتي مقامش ميره بالا بايد براي بقيه الگو باشه
حالا حقيقتش بگو يهو چي شد؟

آقا محسن نمیدونم توو 1 پارس منو میشناختی یا نه,من اونجا خلی بدتر بودم,اینجام خوب بودم تا وقتی که باهام خوب بودن,ربطی به مستر شدن و اینجور چیزا نداره,من یه سری اخلاقا دارم,حالا بد یا خوب,یکی از این اخلاقا عصبی بودنه,,اینجوریم دیگه.........

**FERESHTEH**
07-07-2015, 03:45 PM
نیما جان میشه بیشتر توضیح بدی؟؟ منظورت چیه کی میگی"اینجام خوب بودم تا وقتی که باهام خوب بودن" الان چه کسانی باهات بد شدند و چرا؟؟؟

**FERESHTEH**
07-07-2015, 03:46 PM
بزنم لهت کنم رامتینننننننننننننننننننن ننننننن!!! اینا چیه میگی هااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟)()عيبي نداره

mohsen32
07-08-2015, 05:21 PM
دوستان پست بسته شد