PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مستری بعضیا

! !nIkRoOz! !
07-05-2015, 11:28 PM
دوستان لطفا به اوناییکه عقده ای تشریف دارن رای ندهین
اینجا رو هم مثل اون خراب شده دلارام اینا نکنین
البته این پر واضحه که محسن با درخواست مستری دخترا مخصوصا اوناییکه به زور ارایش خوشکلن موافقه.
خخخخخخ
توففففف

ramtttttttttin
07-05-2015, 11:38 PM
دوستان لطفا به اوناییکه عقده ای تشریف دارن رای ندهین
اینجا رو هم مثل اون خراب شده دلارام اینا نکنین
البته این پر واضحه که محسن با درخواست مستری دخترا مخصوصا اوناییکه به زور ارایش خوشکلن موافقه.
خخخخخخ
توففففف
اگه منظورت مهسا کیانیه منم موافقم محسن یوزرا دافو مستر میکنه چشمه یلدا خانوم روشن باشه ما یه عمره جون میکنیم تبلیغ میکنیم کیک میشیم این فنچا مستر میشن که لگد به در **** گربه هم نزدن

mohsen32
07-05-2015, 11:41 PM
اگه منظورت مهسا کیانیه منم موافقم محسن یوزرا دافو مستر میکنه چشمه یلدا خانوم روشن باشه ما یه عمره جون میکنیم تبلیغ میکنیم کیک میشیم این فنچا مستر میشن که لگد به در **** گربه هم نزدن

لطفا از به کار بردن کلمات زشت در پستها خودداري کنيد
ويرايش شد

Scheitern
07-05-2015, 11:50 PM
عجب أنصاف هم نعمتيه كه خدا به هر كس نميده

اقا محسن لطفا درانتخاب مستر تلاش بيشتر كنيد اقايون رو هم از اين امتياز والا بى نصيب نكنيد ددونه دونه

(چرا به خودتون اجازه ميديد همچين تايپكهايى زده بشه واقعا متاسفم ):)

mohsen32
07-05-2015, 11:54 PM
مي خوايم ببينيم وقتي ازادي باشه حد و مرز چقدره
مي خوايم ببينيم ازادي را چه جوري تفسير ميکنن با نوشته هاشون
مي خوايم ببينيم ايا ازادي يعني توهين به ديگران؟
مي خوايم ببينيم در ازادانه ترين حد چه جور انتقاد ميکنن

Scheitern
07-05-2015, 11:57 PM
مي خوايم ببينيم وقتي ازادي باشه حد و مرز چقدره
مي خوايم ببينيم ازادي را چه جوري تفسير ميکنن با نوشته هاشون
مي خوايم ببينيم ايا ازادي يعني توهين به ديگران؟
مي خوايم ببينيم در ازادانه ترين حد چه جور انتقاد ميکنن

ديديد؟

خيلى رنج أوره كه به يه خواهر محترم و باشخصيت اينگونه دوستان نظر بدن (اقا محسن بسه ديدن ، اين هم نيز بگذرد)

mohsen32
07-06-2015, 12:02 AM
حرف بدي نزد اين مطلب هزاران بار تو چتروم زده ميشه
اما يه نکته اي ديگه هم که هست چرا فقط مردها را نيکروز و رامتين ميبينيد اجازه بديد بقيه اقايون هم بيان حرف بزنن ببين بازم همينجوري صحبت مي کنن؟

من از نيک روز و راميتين خواهش مي کنم جوري صحبت نکنيد که خانما فکر کنن اقايون بي حيان و هر چي به زبونشون مياد بدون فکر مطرح مي کنن

Scheitern
07-06-2015, 12:06 AM
حرف بدي نزد اين مطلب هزاران بار تو چتروم زده ميشه
اما يه نکته اي ديگه هم که هست چرا فقط مردها را نيکروز و رامتين ميبينيد اجازه بديد بقيه اقايون هم بيان حرف بزنن ببين بازم همينجوري صحبت مي کنن؟

من از نيک روز و راميتين خواهش مي کنم جوري صحبت نکنيد که خانما فکر کنن اقايون بي حيان و هر چي به زبونشون مياد بدون فکر مطرح مي کنن

اين دو عزيز فقط مردها را ميبينند؟

من حرفى ندارم اقا محسن (صلاح مملكت خويش خسروان دانند) شاد باشيد .

!. Meysam
07-06-2015, 12:47 AM
سلام ب همه
اول بگم باز این نیکروز شروع کرد و باز هم ب مستر شدن یکی گیر داد آخه تو چرااا اینطوری اونور هم ب رامین گیر دادی که بنده خدا استعفا داد اینجا یکپارسی که ادمینش دلارام یا علی باشه نیست که فکر کنی با حرفات کسی رو از مستری بر میداره محسن خودش وقتی کسی رو انتخاب میکنه دلیل های خودش رو داره مهسا کیانی حالا خوشگل باشه داف باشه اخه این وسط به شما چه ربطی داره حتما باید مثل بقیه یه منظره یا یه آواتار دیگه میذاشت تا توی خماری بمونید دختره کیه ؟ چه شکلیه ؟
رامتین هم که مثل همیشه فقط دهنش فحشه مثل نیکروز که جدیدا همه ش حرف رکیک و جمله های زشتی میگه از اين ها بگذريم
اين تايپيک باز بودنش کاملا اشتباه هستش و نه ازادي هستش و نه جاي که مثلا بخواند انتقاد و پيشنهاد و نظر بدن و حرفي بزنند
تقديم شماتقديم شما حق ميدم ب عصبانيت يلدا بانو
تقديم شما و خواهش از محسن برای خاتمه این بحث

!!yalda!!
07-06-2015, 01:23 AM
چرا تلاش ميکنيد محسن رو بد نشون بديد؟ اينا فقط افکار منفي خودتونه ازادي دادن نبايد باعث بشه به کسي توهين کنيد يا برچسب بزنيد