PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فوش مستر بی لیاقتی مثل danial در ویس

! !nIkRoOz! !
07-06-2015, 05:56 PM
http://www.upsara.com/images/21g9_1.png

! !nIkRoOz! !
07-06-2015, 06:00 PM
http://www.upsara.com/images/najo_1.png

! !nIkRoOz! !
07-06-2015, 06:02 PM
خب بعدا به محسن میگم این بچه رو مستر نکن میگین کار اشتباهی میکنه
اقا من اصلا فوشر این که مستره و ادعاش میشه ببینین تو ویس چی میگه
ما ها که به اصطلاح بی ادب و فوشریم حداقا عرضشو داریم حرفمونو عمومی بگیم نه تو ویس

! !nIkRoOz! !
07-06-2015, 06:03 PM
راستی دنی اگه منظورت از بوسش کردن ... هست که تو عرضشو نداری بگی من بهت میگم هم میتونی بوسش کنی هم بخوریش نصف پیازم بیار که بهت حسابی بچسبه بازم کاری داشتی در خدمتم.

حالا محسن جان برو به نحوه انتخاب مسترات دقت کن اون از دخترا که هزارتا پشت سرت حرف در اوردن اینم از این پسره.

ghost
07-06-2015, 06:09 PM
سلام.
از نظر من، بعضی از دوستان که وارد چت روم میشن چشمشون رو میبندن و هر چی میخوان رو میگن و این یعنی به هم ریختن چت روم و گرفتن سلب آسایش دیگر کاربران در چت روم...
دوستان عزیز توجه کنید که دانیل به عنوان یه مستر باید از حقوق دیگران در این مورد دفاع کنه که این دفاع کردن یعنی خریدن فحش به جان خودش... این زننده هست که دیگران به خاطر حسادتی که به دانیل دارند بخواهند به اون توهین کنند. هر چند که این توهین ها از سوی مستر دانیل بی جواب مونده و فقط فحش را به جان خریده.
دانیل جان انشا الله تو کاره پر زحمتت موفق باشی و بدون که همه ما پشت تو هستیم و از تو حمایت میکنیم.
عکسات رو بزار تا بقیه هم ببینند...
موفق باشی و سر زندهتقديم شما

! !nIkRoOz! !
07-06-2015, 06:10 PM
دوستان گفتن عکسا واضح نیست
من ادرس میزارم بزنین ببینین.
http://www.upsara.com/images/atug_1.png

! !nIkRoOz! !
07-06-2015, 06:10 PM
​بازم واضح نبود بگین کامپیوترمو بیارم ببینین.خخخخخخخخخخخخخخخ

sahar1
07-06-2015, 07:40 PM
دوستان گلم سلام ببخشید امیدوارم کسی از دستم دلخور نشه من طرف هیچکس نیستم هم نیکروز و هم دانیال و خیلی وقته که میشناسم و

دوستان خوب من هستن ولی به به نظر

من اگر دانیال هم چیزی گفته باشه انسان جایزالخطاس مسترا هم یکی مثه ما دیگه دلیل نمیشه نخوان از خودشون دفاع کنن و هر چیزی بشنون و ساکت بشن نمیشه گفت استغرااله

امام هستن ک معصوم باشن به هر حال چت هستش و این موردا زیاد خوبه که ازین لحظات نهایت استفاده رو ببریم چون هیچ چیز تو این دنیا ارزش

نداره بخصوص اگه ناراحتی از نوع مجازیش باشه سعی کینم همیشه خوب باشیم و مراقب خوبیها باشیم خدانگهدارتون همتونو دوست دارم.

Scheitern
07-06-2015, 08:24 PM
دوستان گلم سلام ببخشید امیدوارم کسی از دستم دلخور نشه من طرف هیچکس نیستم هم نیکروز و هم دانیال و خیلی وقته که میشناسم و

دوستان خوب من هستن ولی به به نظر

من اگر دانیال هم چیزی گفته باشه انسان جایزالخطاس مسترا هم یکی مثه ما دیگه دلیل نمیشه نخوان از خودشون دفاع کنن و هر چیزی بشنون و ساکت بشن نمیشه گفت استغرااله

امام هستن ک معصوم باشن به هر حال چت هستش و این موردا زیاد خوبه که ازین لحظات نهایت استفاده رو ببریم چون هیچ چیز تو این دنیا ارزش

نداره بخصوص اگه ناراحتی از نوع مجازیش باشه سعی کینم همیشه خوب باشیم و مراقب خوبیها باشیم خدانگهدارتون همتونو دوست دارم.

الان اين نصيحت بود يا خداحافظى ؟ نريا بدون من ، بى تو ميميرممممممم :confused:

ramtttttttttin
07-06-2015, 09:44 PM
بابا دنیلم از خودمونه دیگه خوبه خشک باشه؟ 2.3 بار منو**** به شوخی خوبه منم عکس بندازم.خخخخخخخخخخخخخ از مسترا دلارامه نامرد بهتره که عین*** بودن باهاشون حرف میزدی میوتت میکردن خخخخخخخخخ

19*
07-06-2015, 09:48 PM
با عرض سلام
والا چون من تو روم بودم دارم نظر میدم
حرفی که مستر تو ویس گفتن دقیقا همون حرفی هست که چند مین پیش آقای نیکروز به واسطه همون حرف زشت میوت شدن، ایشون(آقای نیکروز) بلافاصله که آزاد شدن رو به مستر گفتن مگه من چی گفتم؟

http://forum.yekpars.com/attachment.php?attachmentid=964&stc=1
من فک میکنم مستر در جواب ایشون و برای قانع کردنشون این حرف رو در ویس گفتن که بهشون علت میوت رو بگن واسه حرفمم دلیل دارم اگه به عکس دقت کنید میبینین که نوشتن بی ادبیه نه؟
http://forum.yekpars.com/attachment.php?attachmentid=965&stc=1
هنوز در ادامه داشتن از حرفای زیبای جناب نیکروز در روم و علت میوت میگفتن که ایشون بحث فوش دادن مستر رو میارن وسط
والا مستر اگه میخواستن فوشم بدن نمیومدن حرفای خود ایشون رو به عنوان فوش بگن به نظر من متفاوت تر از اینا میگفتن

ramtttttttttin
07-06-2015, 09:57 PM
با عرض سلام
والا چون من تو روم بودم دارم نظر میدم
حرفی که مستر تو ویس گفتن دقیقا همون حرفی هست که چند مین پیش آقای نیکروز به واسطه همون حرف زشت میوت شدن، ایشون(آقای نیکروز) بلافاصله که آزاد شدن رو به مستر گفتن مگه من چی گفتم؟

http://forum.yekpars.com/attachment.php?attachmentid=964&stc=1
من فک میکنم مستر در جواب ایشون و برای قانع کردنشون این حرف رو در ویس گفتن که بهشون علت میوت رو بگن واسه حرفمم دلیل دارم اگه به عکس دقت کنید میبینین که نوشتن بی ادبیه نه؟
http://forum.yekpars.com/attachment.php?attachmentid=965&stc=1
هنوز در ادامه داشتن از حرفای زیبای جناب نیکروز در روم و علت میوت میگفتن که ایشون بحث فوش دادن مستر رو میارن وسط
والا مستر اگه میخواستن فوشم بدن نمیومدن حرفای خود ایشون رو به عنوان فوش بگن به نظر من متفاوت تر از اینا میگفتن

سلام داداش شما پوارو نیشتی؟ بابا ایول من همش فکر میکردم واسه چی زده بی ادبیه مگه خودش نگفته. جیگرتوووووووووووووووو

*Ava*
07-06-2015, 10:06 PM
من با کاربر عزیز 19* موافقم, دانیال حرفش حالت سوالی داره نه اینکه داره فحش می ده...لطفا اینقدر زود قضاوت نکنید... اگر این طور بوده باشه, دانیال به هیچ عنوان سزاوار سرزنش نیست. ولی اگر غیر از این باشه که بعید هست, من نمی خوام که از دانیال طرفداری کنم اما همه ما انسان هستیم و هیچ کدام از لحاظ اخلاقی کامل نیستیم. یک مدیر باید صبور باشه ولی شما خودتون رو بزارید جای یک مدیر چت روزی کلی فحش می شنوند, همیشه صبوری می کنند حالا یک بار ممکن هست چنین اتفاقی بیافتده...ما نمی تونیم یک نفر و به خاطر یک اشتباه سرزنش کنیم در حالیکه همیشه خوب بوده...برای قضاوت کردن باید از اخلاق طرف مقابل میانگین گرفت و دید که بطور کلی چطور هستند. خود نیکروز زمانیکه ممبر بود مگه خیلی قانون مدار بود؟؟؟ خود ایشون تو ویس به رامین فحش داد, حالا رامین عکس نذاشت و شلوغ نکرد به این معناست که کار نیکروز درست بوده؟؟؟ نخیر چنین چیزی نبوده. دیگران به ما احترام نمی زارن تا زمانیکه ما خودمون به خودمون احترام بزاریم.

Scheitern
07-06-2015, 10:20 PM
من با کاربر عزیز 19* موافقم, دانیال حرفش حالت سوالی داره نه اینکه داره فحش می ده...لطفا اینقدر زود قضاوت نکنید... اگر این طور بوده باشه, دانیال به هیچ عنوان سزاوار سرزنش نیست. ولی اگر غیر از این باشه که بعید هست, من نمی خوام که از دانیال طرفداری کنم اما همه ما انسان هستیم و هیچ کدام از لحاظ اخلاقی کامل نیستیم. یک مدیر باید صبور باشه ولی شما خودتون رو بزارید جای یک مدیر چت روزی کلی فحش می شنوند, همیشه صبوری می کنند حالا یک بار ممکن هست چنین اتفاقی بیافتده...ما نمی تونیم یک نفر و به خاطر یک اشتباه سرزنش کنیم در حالیکه همیشه خوب بوده...برای قضاوت کردن باید از اخلاق طرف مقابل میانگین گرفت و دید که بطور کلی چطور هستند. خود نیکروز زمانیکه ممبر بود مگه خیلی قانون مدار بود؟؟؟ خود ایشون تو ویس به رامین فحش داد, حالا رامین عکس نذاشت و شلوغ نکرد به این معناست که کار نیکروز درست بوده؟؟؟ نخیر چنین چیزی نبوده. دیگران به ما احترام نمی زارن تا زمانیکه ما خودمون به خودمون احترام بزاریم.

اوا خانوم ١٩ دارن طرفدارى مستر دنيل رو ميكنند فكر كنم اشتباه متوجه شديد

من اشتباه فهميدم تو هم كه موافقى فكر كنم خيلى خسته ام من برم استراحت تا گند نزدم خخخخخخدر حال خنده

sahar1
07-07-2015, 02:19 AM
[QUOTE=Scheitern;4183]الان اين نصيحت بود يا خداحافظى ؟ نريا بدون من ، بى تو ميميرممممممم :confused:[/

خداحافظی چیه بچه جون بشین سرجاااااااااااااااااات ههههههههههههههههه من بخوام برم اصلا لزومی نداره ک بخوام اینجا مطرحش کنم میرم پشت سرمم دیگه نگاه نمیکنم ولی نمیرم که :o

daniel
07-07-2015, 07:15 AM
با عرض سلام خدمت همه ی دوستان گلم....
اول اینکه اصلا از این بچه بازیا خوشم نمیاد ، اما محسن خواست که بیام توضیح بدم ، به خاطر احترامی که برای محسن جان قایلم اومدم چند کلمه ای بگم.....
دوم اینکه بنده رو همه میشناسید و چند سالی هست که مسترم و انقدر تجربه دارم که بدونم توی ویس یا غیر اون حرف بی ادبی نگم....و توی زندگی خودم از هیچ لحاظی کمبود ندارم که بخوام با فحاشی به دیگران عقده هامو تخلیه کنم....
سوم اینکه عکس های فحش های ناموسی این آقا رو در همون دقایق دارم که فک نمیکنم در شان انجمن یک پارس باشه .... واسه همین نمیذارم...
چهارم ، داستان اینجوری بود که این آقا توی عمومی نوشتن به چپم (معذرت میخوام که واضح مینویسم ،چون تو عکسا هست راحت گفتم) من هم میوتش کردم بعد از اتمام زمان میوت اومد تو عمومی داد و هوار کرد که واسه چی میوت زدی؟؟؟؟ میبرمت تو بالکن و بابک تو بالکن متنظرته و ..... من توضیح دادم که به چپم بی ادبیه و به خاطر اون میوت شدی....
حالا سوال من اینه که کجای حرف من فحش بوده ؟
و اینکه فحش های ناموسی که مسترا میخورن چرا اینطوری پیگیری نمیشه....
بازم میگم عکس دارم که بذارم ولی این کارو نمیکنم ...مگه مجبور شم....
قضاوت عهده ی دوستان
یا علی مددتقديم شما

!!yalda!!
07-07-2015, 08:19 AM
نبايد اين همه اب و تاب به اين موضوغ داد چرا که همه تا حدي با طرز یيان نيکروز اشنا هستند . کسي که خودش هميشه بدتر اين هم حرف زده چرا بايد ناراحت بشه؟؟ اين فقط ميتونه بهانه باشه براي بد جلوه دادن دانيل . البته با تو جه به توضيحات شماره 19 اين مسئله بهتر روشن شده و ادامه دادانش درست نيست

ramtttttttttin
07-07-2015, 09:31 AM
نبايد اين همه اب و تاب به اين موضوغ داد چرا که همه تا حدي با طرز یيان نيکروز اشنا هستند . کسي که خودش هميشه بدتر اين هم حرف زده چرا بايد ناراحت بشه؟؟ اين فقط ميتونه بهانه باشه براي بد جلوه دادن دانيل . البته با تو جه به توضيحات شماره 19 اين مسئله بهتر روشن شده و ادامه دادانش درست نيست
یلدا جان بیخیال چرا بنفشه نمیاد اینجا ععععععععععععععععععععععععع ععععععع

!!yalda!!
07-07-2015, 10:01 AM
راميتن چون ادما بي جنبه اي هم هستت که خدا نکنه حرفي حتي به اشتباه بشنوند

! !nIkRoOz! !
07-07-2015, 10:02 AM

شرمنده بنا به دلایلی نمیتونم ج شما یکی رو بدم یلدا خانمتقديم شما

mohsen32
07-07-2015, 10:06 AM
کاربر نيک روز به دليل توهين و هنجار شکني اين سايت يک هفته بن

sahar1
07-07-2015, 10:29 AM
[QUOTE=! !nIkRoOz! !;4225]sسحر جان عزیزم تو نیازی نیس بیای اینجا پاچه خواریه دنی رو بکنی برو به فرهادت برس و بار اخرت باشه تو پست من نظر میدی[/QUOT

ببین همه تو رو میشناسن منو هم خوب میشناسن تو اینقدر بی جنبه ای که از یک بحث عمومی من با فرهاد سواستفاده کردی و هر بار به من تهمت میزنی خدا رو شکر یکی هم پیدا شد که گناهای منو بشوره ولی برو اول خودت و درست کن من حداقل اینقدر شعور داشتم که از اولشم که چت بودم به همه گفتم که مجرد نیستم خودمو مثه خیلیای دیگه مجرد جا نزدم اونایی که فهم و شعور دارن منو خوب میشناسن نظر بقیه هم برام ارزش نداره تو همون ادمی بودی که از سر لجبازی عکس ناموس مردمو به بدترین شکل پخش کردی و لذت بردی از کارت منتظر باش که ی روزی به سر ناموس خودتم بییاد جناب نیکروز خان قیامت همین دنیاس خواهی دید.

ramtttttttttin
07-07-2015, 01:15 PM
[QUOTE=! !nIkRoOz! !;4225]sسحر جان عزیزم تو نیازی نیس بیای اینجا پاچه خواریه دنی رو بکنی برو به فرهادت برس و بار اخرت باشه تو پست من نظر میدی[/QUOT

ببین همه تو رو میشناسن منو هم خوب میشناسن تو اینقدر بی جنبه ای که از یک بحث عمومی من با فرهاد سواستفاده کردی و هر بار به من تهمت میزنی خدا رو شکر یکی هم پیدا شد که گناهای منو بشوره ولی برو اول خودت و درست کن من حداقل اینقدر شعور داشتم که از اولشم که چت بودم به همه گفتم که مجرد نیستم خودمو مثه خیلیای دیگه مجرد جا نزدم اونایی که فهم و شعور دارن منو خوب میشناسن نظر بقیه هم برام ارزش نداره تو همون ادمی بودی که از سر لجبازی عکس ناموس مردمو به بدترین شکل پخش کردی و لذت بردی از کارت منتظر باش که ی روزی به سر ناموس خودتم بییاد جناب نیکروز خان قیامت همین دنیاس خواهی دید.
انقدر کشش ندین دیگه زشته این محسن از دست همه ما اخر سر دق میکنه بنده خدا یه چتروم زده همه رفیقا دوره هم باشیم. به ***خوردنش انداختین.

eezrail
07-07-2015, 02:02 PM
خنده قهقهه

BERMUDA
07-07-2015, 02:15 PM
عجب به شما

sama
07-07-2015, 03:50 PM
عيبي نداره

mohsen32
07-07-2015, 03:56 PM
دوستان اين پست بسته شد