PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سری سوم صندلی داغ با حضورdiscovery ((رویااااااااااااااااااااا ))

**FERESHTEH**
07-08-2015, 06:33 PM
http://upload.apktops.ir/images/x5oig94etg43oywhl9hz.png (http://www.google.nl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fforum.apktops.ir%2Fthread4724.htm l&ei=-46NVYKLJcG-UrnWgaAD&bvm=bv.96782255,d.d24&psig=AFQjCNEVj_-qinoy-jaG76VLKkBETHo9Qw&ust=1435426922116551)

با سلام خدمت همه شما دوستای گل و نازنینم ، که با پشتبانی خودتون باعث دلگرمی من و سایر دوستان در انجمن یکپارس هستید. امیدوارم رفته رفته کیفیت همه پستها بالاتر رفته ، و بتونیم رضایت خاطر شما عزیزان رو فراهم کنیم.

دوستانی که تمایل دارند در این تایپیک شرکت کرده و از رویا جان سوال دارند، می تونن از امروز به مدت یکهفته ، سوالات خودشونو بپرسند. بنا به درخواست دوستان، تعداد سوالها دلخواه هست ،اما باید در یک پست گذاشته بشه . این تایپیک ساعت 12 شب سه شنبه مورخ 24-4-94 بسته خواهد شد.
نکته بعدی که دوستان خوبم باید رعایت کنند ، شان پرسش شونده ، و رعایت نزاکت می باشد، در صورتی که نوع سوالات خارج از عرف باشد، حذف خواهد شد.
رویا جان شما هم لطف کنید سوالات رو، با دقت و حوصله جواب بدید ،و برای پاسخ دادن به هر سوال، ابتدا سوالات دوستان رو نقل قول کرده بعد جواب بدید.

با تشکر از همه عزیزان

mohsen32
07-08-2015, 09:09 PM
فرشته خانم فکر کنم قانونو فراموش ميکنيد که بايد هميشه اولين سوالا را خودتون بپرسيد.

**FERESHTEH**
07-08-2015, 09:50 PM
محسن آخه من از دستت چیکارکنم !!!!! من میخوام وسطاش بسوزونم رویاروووووووووووووووووودر حال خندهدر حال خنده

**FERESHTEH**
07-08-2015, 09:54 PM
رویا جان ، قبل از هر چی یه بیوگرافی از خودت بده، تا بقیه باهات بیشتر آشنا بشن و سوالاشونو شروع کنند.

البته من یه توضیحی کوتاه برای آشنایی بقیه دوستان با خانم رویا بدم.رویا جون معروف به :
رویا- Discovery- سوسک خسته - مادر علي - ننه علي در حال خنده

با تشکر
روابط عمومی یکپارس

sama
07-08-2015, 10:00 PM
ببخشید رویا کیه با چه اسمیه در چت:p

!SINA!
07-08-2015, 10:22 PM
رویا جان ، قبل از هر چی یه بیوگرافی از خودت بده، تا بقیه باهات بیشتر آشنا بشن و سوالاشونو شروع کنند.

البته من یه توضیحی کوتاه برای آشنایی بقیه دوستان با خانم رویا بدم.رویا جون معروف به :

با تشکر
روابط عمومی یکپارس

:confused: روابط عمومی یکپارس؟؟؟؟:confused::confused:

sama
07-08-2015, 10:35 PM
علی کیه:p

**FERESHTEH**
07-09-2015, 01:04 AM
رویا جون سلام ،بدون حرفه اضافه میرم سر سوالام.

1- رویا جون ، اگه آشنا نباشیو ، اسم عوض نکرده باشی .و واقعا یه کاربر جدید باشی . خیلی سریع با بچه ها ایاق شدی.راز موفقیتت چی بود؟؟

2 - چه جوری به پسرای جوون تر از خودت نخ می دی و میبریشون زیر آب ؟ أصلا نخ می دی؟

3- می دونم که یه گل پسر داری،اگه به امید خدا بشه 20 سالش و بره یه چت روم، و اونجا یه خانمی بهش نخ بده که 15 سال از خودش بزرگتر باشه، و علی پسرت عاشقش بشه، چه برخوردی میکنی؟

4- بیشتر زن خوبی هستی یا مادر خوب؟ چرا؟

5 - فکر می کنی عشقهایی که تو یک چت روم شکل میگیره واقعی هستش یا نه؟ چرا؟

6 - فکر می کنی اگه من و خودت هر دو عاشق یک آقا تو روم بشیم، شانس کدوممون بیشتره؟ چرا؟

7- اگه یکروزی سفت و سخت ، در حد تیم ملی، عاشق کسی بشی ، که بدون اون نتونی زنده بمونی، اما اون بچتو نخواد چیکار می کنی؟

8- 18 سالت بود بیشتر شیطنت داشتی یا الان ؟

فعلا اینارو جوب بده ، تا بعد ....تقديم شما

ghost
07-09-2015, 09:32 AM

با تشکر
روابط عمومی یکپارس

سلام.

من رویا معتمدی متولد 18 تیر سال 1353 در شهر خرمشهر هستم و بزرگترین بچه خانواده هستم. پدر من 3 تا زن داره که من از زن اولش هستم که سر زاییدن من فوت شده. پدر من از زن دومش 2 تا دختر داره که یکیشون وکیله و اون یکی جودوکار و از زن سومش 2 تا پسر داره که یکیشون لوستر فروشی داره و اون یکی شرکت کناف.
من خودم لیسانس کامپیوتر هستم و یه بچه دارم به نام علی که 19 تیر که یه روز بعد از خودم هست تولدشه و میشه یک سالش.
این رو هم اضافه کنم که در حال حاضر در شهر اصفهان زندگی میکنیم با اعضای خانواده.

!!yalda!!
07-09-2015, 10:07 AM
1فکر ميکني اخلاق خوبت چي هست؟
2 از نطر شما دوست چه خصوصياتي داره
3 چه چيز باعث خيانت ميشه؟تقديم شما
4 کلا ادم ميدواري هستي يا نااميد؟ تقديم شما
5 موفق باشي

Ⱥʍìའ.TղT
07-09-2015, 02:57 PM
سلام ! بدون هیچ مقدمه ای به سراغ سوالات میرم . 1-به نظر شما موفقیت یعنی چی و چطور میتوان به آن دست یافت ؟ 2-نظرت شما در مورد چاپلوسی چه چیزیست ؟ آیا واقعا باعث میشه که ما زودتر به هدف مورد نظر برسیم ؟ 3-به شما گفته بشه که 15 سال در اوج شادی و خوشی میتوانید و بدون هیچ غصه ای زندگی کنید ولی بعد آن میمیرید ! آیا این پیشنهاد عاقلانست ؟ و قبول میکنید ؟ 4-اگر به 10 سال قبل برگردید چه کاری انجام خواهید داد ؟ 5-اولین دفعه که به چت آمدید چه احساسی داشتین ؟ 6-اگر خود را بخواهی با یکی از اعضای چت مقایسه کنی با چه کسی این کار انجام خواهید داد ؟ موفق باشید.تقديم شما

Scheitern
07-09-2015, 03:16 PM
به به به ببين كى نشسته روى صندلى روووووووووويا خانوم معتمدى(هم فاميلى بنده هههههه نميدونستم فاميلمون يكيه)پرش}

خب راستش خيلى وقت نيست كه رويا رو ميشناسم نميدونم چى بپرسم اصلا عيبي نداره

رويا منو تو هر دو مادريم تو يه جمله ميتونى عشق مادر به فرزند رو توضيح بدى؟0..

ديدت نسبت به زندگى چطوريه؟ :confused:

نظرت در مورد اينجا چيه؟:p

سوالات بعديمو بعدا ميپرسم الان مغزم كشش نداره خيلى خسته ام :o

sama
07-09-2015, 04:33 PM
چرا چت میای:confused:شوهرت گیر نمیده:confused:

ghost
07-09-2015, 09:38 PM
رویا جون سلام ،بدون حرفه اضافه میرم سر سوالام.

1- رویا جون ، اگه آشنا نباشیو ، اسم عوض نکرده باشی .و واقعا یه کاربر جدید باشی . خیلی سریع با بچه ها ایاق شدی.راز موفقیتت چی بود؟؟

2 - چه جوری به پسرای جوون تر از خودت نخ می دی و میبریشون زیر آب ؟ أصلا نخ می دی؟

3- می دونم که یه گل پسر داری،اگه به امید خدا بشه 20 سالش و بره یه چت روم، و اونجا یه خانمی بهش نخ بده که 15 سال از خودش بزرگتر باشه، و علی پسرت عاشقش بشه، چه برخوردی میکنی؟

4- بیشتر زن خوبی هستی یا مادر خوب؟ چرا؟

5 - فکر می کنی عشقهایی که تو یک چت روم شکل میگیره واقعی هستش یا نه؟ چرا؟

6 - فکر می کنی اگه من و خودت هر دو عاشق یک آقا تو روم بشیم، شانس کدوممون بیشتره؟ چرا؟

7- اگه یکروزی سفت و سخت ، در حد تیم ملی، عاشق کسی بشی ، که بدون اون نتونی زنده بمونی، اما اون بچتو نخواد چیکار می کنی؟

8- 18 سالت بود بیشتر شیطنت داشتی یا الان ؟

فعلا اینارو جوب بده ، تا بعد ....تقديم شما

سلام.

1. به این خاطر که من خیلی خون گرم هستم و خیلی زود اخت میشم با همه.
2. هم نخ میدم هم کاموا. میدونی زمان ما جوانها اینطوری نبودن. الان با یه عزیزم گفتن یا اینکه صدای نازمونو بشنون زود یه دل نه بلکه صد دل عاشقمون میشن.
3. اگه فقط در حد دوستی باشه اشکالی نداره اما اگه ببینم موضوع جدیه با خودم میبرمش یه کشور دیگه.
4. زن خوب. مادر خوبی نیستم چون بچم همش دست پرستارشه.
5. نه واقعی نیست. چون اینا همش الکی هست و عشق واقعی اونی هست که با دوستی خیلی خیلی زیاد شکل بگیره که اون هم مستلزم با هم بودنه.
6. من. چون من خیلی خوب بلدم چطوری مخ بزنم اما فکر نمیکنم تو بتونی...
7. ولش میکنم. چون تمام زندگی من بچمه.
8. الان.

ghost
07-09-2015, 09:54 PM
1فکر ميکني اخلاق خوبت چي هست؟
2 از نطر شما دوست چه خصوصياتي داره
3 چه چيز باعث خيانت ميشه؟تقديم شما
4 کلا ادم ميدواري هستي يا نااميد؟ تقديم شما
5 موفق باشي

سلام.
1. فکر میکنم اخلاق خوب اخلاقی میگن که آدم به فکر هم نوع خودش باشه و در همه حال هم فکری کنه.
2. دوستی واقعی به دوستی میگن از نظر من که جون انسان در برابر این دوستی ارزشی نداشته باشه و حتی جون بدن واسه هم دیگه.
3. خیلی چیزها. مثلا عدم اعتماد طرفین. ولی کسی که خیانت میکنه به نظر من آدمی بوده که از اولش این اخلاقو داشته.
4. نا امید.

ghost
07-09-2015, 10:36 PM
سلام ! بدون هیچ مقدمه ای به سراغ سوالات میرم . 1-به نظر شما موفقیت یعنی چی و چطور میتوان به آن دست یافت ؟ 2-نظرت شما در مورد چاپلوسی چه چیزیست ؟ آیا واقعا باعث میشه که ما زودتر به هدف مورد نظر برسیم ؟ 3-به شما گفته بشه که 15 سال در اوج شادی و خوشی میتوانید و بدون هیچ غصه ای زندگی کنید ولی بعد آن میمیرید ! آیا این پیشنهاد عاقلانست ؟ و قبول میکنید ؟ 4-اگر به 10 سال قبل برگردید چه کاری انجام خواهید داد ؟ 5-اولین دفعه که به چت آمدید چه احساسی داشتین ؟ 6-اگر خود را بخواهی با یکی از اعضای چت مقایسه کنی با چه کسی این کار انجام خواهید داد ؟ موفق باشید.تقديم شما
سلام.
1. موفقیت یعنی زندگی بدون اعمال شاقه و فقط با پول میشه به اون دست یافت.
2. به نظر من این کار بسیار کار منفی و مزخرفیه و اگر این کار باعث بشه که شخصی به موفقیت برسه، این موفقیت دائمی نیست و خیلی زود با ... به زمین میخوره طرف.
3. نخیر قبول نمیکنم چون الان اون قدر خدا رو شکر پول دار هستم که خوشبختی رو برای خودم بخرم.
4. زود تر از الان از شوهرم جدا میشم و تا وقت دارم تجدید ازدواج میکنم.
5. هیچی. فقط خوشحال بودم.
6. با هیچ کسی خودم را مقایسه نمیکنم هیچ وقت.

ghost
07-09-2015, 10:39 PM
به به به ببين كى نشسته روى صندلى روووووووووويا خانوم معتمدى(هم فاميلى بنده هههههه نميدونستم فاميلمون يكيه)پرش}

خب راستش خيلى وقت نيست كه رويا رو ميشناسم نميدونم چى بپرسم اصلا عيبي نداره

رويا منو تو هر دو مادريم تو يه جمله ميتونى عشق مادر به فرزند رو توضيح بدى؟0..

ديدت نسبت به زندگى چطوريه؟ :confused:

نظرت در مورد اينجا چيه؟:p

سوالات بعديمو بعدا ميپرسم الان مغزم كشش نداره خيلى خسته ام :o

سلام.

1. عشق مادر به فرزند یعنی دادن جان دادن زندگی به معنی واقعی کلمه برای فرزند.
2. زندگی مدفوع سگیست در کوچه ای بن بست و ما مگسان گرد آن هستیم.
3. اینجا خیلی عالیه و من دوستان خوبی پیداکردم و یه خواهر خوب به نام یلدا.

ghost
07-09-2015, 10:41 PM
چرا چت میای:confused:شوهرت گیر نمیده:confused:

سلام.

1. چت میام که وقتمو بگذرونم.
2. عزیزم الان 6 ماهه از شوهرم جدا شدم.

Scheitern
07-10-2015, 01:27 AM
دوباره اووووووومدم o)))

•••

فدات بشم كه يه خواهره خوب دارى مثل يلدا ❤️❤️❤️

رويا اين كلمات رو برام يه مترادف پيدا كن با دليل :confused:

رويا =

على=

مامان=

بابا=

دنيا=

دنياى مجازى =

يكپارس=

محسن=

يلدا=

فرشته=

اوا =

ليدا=

ميثم=

نيما(عزى)=

نيكروز=

بهداد=

خودم=

گوزن در حال

فكر كن سره دو راهى هستى يطرف ختم ميشه به ارزوهات به طرف هم به واقعيت زندگى (منظورم از ارزوهات إحساساته) كدومو قبول ميكنى؟:confused:

ببين اكه خداى نكرده يروز سلامتى تو از دست بدى اولين كارى كه ميكنى چيه؟ عبادت يا حلاليت؟ چرا ؟ :(

فكر خوابى و خواب ميبينى خدا بهت ميگه ميتونى برى تو زندگى يكى سرك بكشى ببينى دور از تو چه ميكنه دوست داشتى كى بود اون يك نَفَر ؟ (ميدونم سخته ولى خودم خيلى دوست دارم اينطور بشه)
)()

فعلا اينا رو داشته باش تا برگردم دوباره پرش}

ramtttttttttin
07-10-2015, 01:46 PM
سلام با بچه های زن سومه بابات رابطه داری ؟ اگه نداری خاک تو سرت. رابطه دوستانه منظورمه باباااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا

*Ava*
07-10-2015, 03:08 PM
سلام رویا جان ددونه دونه

1.اگه خودت می تونستی برای خودت اسم انتخاب کنی, چه اسمی و انتخاب می کردی؟
2. تو هر کدوم یکیو انتخاب کن:
کامپیوتر یا موبایل؟
پیتزا یا قزمه سبزی؟
تاریکی یا روشنی؟
تنهایی یا با دیگران بودن؟
هوای آفتابی یا ابری؟

3.دوست داری یه خنگ پولدار باشی یا یه نابغه گدا؟ چرا؟

4. اگه یه گیوتن جلوت باشه و بگن یکی از ترکیبای زیر رو انتخاب کن و بخور وگرنه با همین گیوتین سرتو از تنت
جدا می کنیم. کدوم یکیشونو می خوری؟ (توجه داشته باش که میتونی برای خوش طعم تر کردنشون از شکر، نمک یا بقیه طعم دهنده ها استفاده کنی)
الف) آب گوجه سبز کوهی و سرکه که روی پشم گوسفند ریخته باشن و بعد چهارسال حسابی به خورد هم رفته باشن!
ب) خاکستر بدن خوک که با آب به شکل خمیر نون در اومده!

ramtttttttttin
07-10-2015, 03:16 PM
فرشته جان من پاک نکن بزار سوالمو از این نفله بپرسم. 1.خجالت نمیکشی بچتو میدی دسته پرستار بعدش میای چت 4.5 ساعت اینجا الافی؟
2. خجالت نمیکشی طلاق گرفتی مردوم پشته سرت چی میگن؟ 3. خجالت نمیکشی میگی من راحت با یه قرو قمیش مخ میزنم از خدا بترس.4. فقط هرجا میری ابرو ایرانیو نبر.

ghost
07-10-2015, 05:53 PM
دوباره اووووووومدم o)))

•••

فدات بشم كه يه خواهره خوب دارى مثل يلدا ❤️❤️❤️

رويا اين كلمات رو برام يه مترادف پيدا كن با دليل :confused:

رويا =

على=

مامان=

بابا=

دنيا=

دنياى مجازى =

يكپارس=

محسن=

يلدا=

فرشته=

اوا =

ليدا=

ميثم=

نيما(عزى)=

نيكروز=

بهداد=

خودم=

گوزن در حال

فكر كن سره دو راهى هستى يطرف ختم ميشه به ارزوهات به طرف هم به واقعيت زندگى (منظورم از ارزوهات إحساساته) كدومو قبول ميكنى؟:confused:

ببين اكه خداى نكرده يروز سلامتى تو از دست بدى اولين كارى كه ميكنى چيه؟ عبادت يا حلاليت؟ چرا ؟ :(

فكر خوابى و خواب ميبينى خدا بهت ميگه ميتونى برى تو زندگى يكى سرك بكشى ببينى دور از تو چه ميكنه دوست داشتى كى بود اون يك نَفَر ؟ (ميدونم سخته ولى خودم خيلى دوست دارم اينطور بشه)
)()

فعلا اينا رو داشته باش تا برگردم دوباره پرش}

سلام.
1. رويا = خوشگل

على= عشق من

مامان= دنیای بچه

بابا= سنگ دل

دنيا= بی معنا

دنياى مجازى = زندگی بی ثمر

يكپارس= جمع شدن دوستان

محسن= یلدا

يلدا= محسن

فرشته= یه مادر مهربون

اوا = فیلم

ليدا= نمیشناسمش عزیزم

ميثم= نمیشناسمش (تو لیست دوست پسرام نیست) خاک تو سرم لووووووووول

نيما(عزى)= اخراجی

نيكروز= بی ادب

بهداد= مستر مهربون

خودم= خودت عشق من

2. واقعیت زندگی رو انتخاب میکنم.
3. حلالیت میکنم چون دیگه از عبادت گذشته کارم.
4. دوست دارم ببینم شوهر سابقم بدون من چکار میکنه.

ghost
07-10-2015, 05:57 PM
سلام با بچه های زن سومه بابات رابطه داری ؟ اگه نداری خاک تو سرت. رابطه دوستانه منظورمه باباااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا

سلام.
1. آره باهاشون رابطه دارم. ما بچه ها خیلی با هم خوبیم.

ghost
07-10-2015, 06:02 PM
سلام رویا جان ددونه دونه

1.اگه خودت می تونستی برای خودت اسم انتخاب کنی, چه اسمی و انتخاب می کردی؟
2. تو هر کدوم یکیو انتخاب کن:
کامپیوتر یا موبایل؟
پیتزا یا قزمه سبزی؟
تاریکی یا روشنی؟
تنهایی یا با دیگران بودن؟
هوای آفتابی یا ابری؟

3.دوست داری یه خنگ پولدار باشی یا یه نابغه گدا؟ چرا؟

4. اگه یه گیوتن جلوت باشه و بگن یکی از ترکیبای زیر رو انتخاب کن و بخور وگرنه با همین گیوتین سرتو از تنت
جدا می کنیم. کدوم یکیشونو می خوری؟ (توجه داشته باش که میتونی برای خوش طعم تر کردنشون از شکر، نمک یا بقیه طعم دهنده ها استفاده کنی)
الف) آب گوجه سبز کوهی و سرکه که روی پشم گوسفند ریخته باشن و بعد چهارسال حسابی به خورد هم رفته باشن!
ب) خاکستر بدن خوک که با آب به شکل خمیر نون در اومده!

سلام.

1. معصومه
2. کامپیوتر. پیتزا. تاریکی. تنهایی. ابری.
3. خنگ پولدار. چون الان همه جای دنیا پوله که حرف اولو میزنه.
4. ترجیح میدم سرم رو با گیوتین بزنن.

ghost
07-10-2015, 06:06 PM
فرشته جان من پاک نکن بزار سوالمو از این نفله بپرسم. 1.خجالت نمیکشی بچتو میدی دسته پرستار بعدش میای چت 4.5 ساعت اینجا الافی؟
2. خجالت نمیکشی طلاق گرفتی مردوم پشته سرت چی میگن؟ 3. خجالت نمیکشی میگی من راحت با یه قرو قمیش مخ میزنم از خدا بترس.4. فقط هرجا میری ابرو ایرانیو نبر.

سلام.
1. نه اصلاً. راستی رامتین خجالت چیه؟هر چی دارم سرچ میکنم پیدا نکردم. لوووووووووول
2. نه. عزیزم اون به من خیانت میکرد. مردم هر چی میخوان بگن. از قدیم گفتن در دروازه رو میشه بست اما در دهن مردومو نه.
3. بازم نه. چون اینا همش شوخیه همه هم میدونن.
4. چشم عزیزم قول میدم که همه جا آبروتو ببرم... لوووووووووووووووول

ramtttttttttin
07-10-2015, 08:41 PM
سلام.
1. نه اصلاً. راستی رامتین خجالت چیه؟هر چی دارم سرچ میکنم پیدا نکردم. لوووووووووول
2. نه. عزیزم اون به من خیانت میکرد. مردم هر چی میخوان بگن. از قدیم گفتن در دروازه رو میشه بست اما در دهن مردومو نه.
3. بازم نه. چون اینا همش شوخیه همه هم میدونن.
4. چشم عزیزم قول میدم که همه جا آبروتو ببرم... لوووووووووووووووول
جوابات عالی بود. ععععععععععععععععععع. فقط جوابه اولیمو پیچوندیا نفله

sahar1
07-11-2015, 02:27 PM
رویا جان عذر میخوام میپرسم به نظرت چت میتونه از محبتت نسبت به علی کم کنه چون چت اصولا وقت گیره به خاطر این پرسیدم و سوال بعد اینکه

با توجه به اینکه پسرای چتمون تقریبا از شما سنشون کمتره دوس دارم بدونم هنوزم نسبت به شما شیطنت دارن یا نه رعایت میکنن

Scheitern
07-11-2015, 03:50 PM
وااااااااى باز اوووووووووووووووووووومدم o))))

:
:
:
:

با اجازه فرشته برم بنزين بيارم بريزم رو صندليت اوه فندكم جا مونده تو جيبه اوا اونم بيارم روشن كنم اتيش بزنم در حال خنده

:
:
:

روووووويا يه سوْال بنظرت چرا بعضيا اجازه ميدن هر چى كه تو ذهن مخرب خودشون ساختن رو به يكى ديگه بچسبونن؟ (باورت ميشه يهو اونى كه فكر ميكردم از همه مهربونتره و دلسوزتره شد بدترين!!!) اخه چرااا؟عيبي نداره

:
:
:
بنظرت اينكه ميگن جواب ابلهان خاموشيست درسته؟ بيا بريم منفجرشون كنيم باشه؟ پرچمممم

:
:
:

تو جواب سوالات به رامتين خوندم تو هم طعم خيانت رو چشيدى ايا فكر ميكنى كه خوبه وقتى ادم تنها ميشه به يكى پناه ببره و درد دل كنه؟( بنظرم كه تنهايى نعمتيه كه هر كسى لياقتشو نداره ) ما ادما گرگهاى إنسان نما هستيم بلانسبت دوستان و تو ددونه دونه
:
:
:

فكر كن خدا به شانسى بهت بده اونم كه فقط يه ارزو تو برآورده كنه چه ارزو ميكنى اونوقت؟ :confused:
:
:
:

راستى رويا اين ريلكس بودنت رو از كى گرفتى؟ الگووووت كيه؟ 0..
:
:
:

عذر ميخوام اگه سؤالام يكم ناراحت كنندس اخه هنوز تو شوكم خواستم ببينم جوابى هست واسه سؤالام ؟عيبي نداره
:
:
:
قول ميدم دفعه بعدى با انرژى و شاد بيام پرش}

فعلا باباى تقديم شما

ghost
07-11-2015, 05:50 PM
رویا جان عذر میخوام میپرسم به نظرت چت میتونه از محبتت نسبت به علی کم کنه چون چت اصولا وقت گیره به خاطر این پرسیدم و سوال بعد اینکه

با توجه به اینکه پسرای چتمون تقریبا از شما سنشون کمتره دوس دارم بدونم هنوزم نسبت به شما شیطنت دارن یا نه رعایت میکنن

سلام.
1. نه عزیزم محبتم به علی هیچ وقت کم نمیشه. وسط چت ها هم میرم و بهش شیر میدم. در ضمن چت کردن من زیاد طول نمیکشه عزیزم.
2. عزیزم اونی که شیطنت میکنه خود من هستم نه پسرای چت. کرم از خود درخته. لووووووووووووول

ghost
07-11-2015, 05:55 PM
وااااااااى باز اوووووووووووووووووووومدم o))))

:
:
:
:

با اجازه فرشته برم بنزين بيارم بريزم رو صندليت اوه فندكم جا مونده تو جيبه اوا اونم بيارم روشن كنم اتيش بزنم در حال خنده

:
:
:

روووووويا يه سوْال بنظرت چرا بعضيا اجازه ميدن هر چى كه تو ذهن مخرب خودشون ساختن رو به يكى ديگه بچسبونن؟ (باورت ميشه يهو اونى كه فكر ميكردم از همه مهربونتره و دلسوزتره شد بدترين!!!) اخه چرااا؟عيبي نداره

:
:
:
بنظرت اينكه ميگن جواب ابلهان خاموشيست درسته؟ بيا بريم منفجرشون كنيم باشه؟ پرچمممم

:
:
:

تو جواب سوالات به رامتين خوندم تو هم طعم خيانت رو چشيدى ايا فكر ميكنى كه خوبه وقتى ادم تنها ميشه به يكى پناه ببره و درد دل كنه؟( بنظرم كه تنهايى نعمتيه كه هر كسى لياقتشو نداره ) ما ادما گرگهاى إنسان نما هستيم بلانسبت دوستان و تو ددونه دونه
:
:
:

فكر كن خدا به شانسى بهت بده اونم كه فقط يه ارزو تو برآورده كنه چه ارزو ميكنى اونوقت؟ :confused:
:
:
:

راستى رويا اين ريلكس بودنت رو از كى گرفتى؟ الگووووت كيه؟ 0..
:
:
:

عذر ميخوام اگه سؤالام يكم ناراحت كنندس اخه هنوز تو شوكم خواستم ببينم جوابى هست واسه سؤالام ؟عيبي نداره
:
:
:
قول ميدم دفعه بعدى با انرژى و شاد بيام پرش}

فعلا باباى تقديم شما

سلام.
1. میدونی به نظر من این جور آدمها به خودشون هم اعتماد ندارن چه برسه به بقیه...
2. آره عزیزم کاملاً درسته این حرف.
3. آره عزیزم خوبه. چون خودم دقیقاً دارم همین کارو انجام میدم.
4. آرزو میکنم زندگی پسرم مثل من خراب نشه و هر چی میخواد بهش برسه.
5. بابام میگه من کامل اخلاقم و رفتارم به مادر خدا بیامرزم رفته.
6. آره عزیزم تو سوالات جواب داره. چرا نداشته باشه آخه عزیز دل من.

pdf
05-22-2018, 06:32 PM
منم دوس دارم صندلی داغ : |