PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان راجع به خصوصیات مجازی ramtiiiiiiin هر چه می خواهد دل تنگت بگو!!!!!!!!

**FERESHTEH**
07-11-2015, 12:48 PM
دوستان راجع به خصوصیات مجازی ramtiiiiiiin اینجا مطلب بزارید.پرش}

**FERESHTEH**
07-11-2015, 01:00 PM
از اونجا که من پرستارم، و سر و کارم با مریضای مختلفه ، یک تجربیاتی هم بدست آوردم، به نظرم رامتین جان، باید 2 تا آزمایش بده، یکی واسه اعصاب و روان، یکی هم تست dna تقديم شما

eezrail
07-11-2015, 01:04 PM
داداشمون مرد نیست,اگه بود نمیرفت با اسمایه دیگه بیاد به رفیقاش فش بده,علیرضا جان اینکار زشته,میخای فش بدیم با اسمه خودت بیا,نیم کیلو رو داشته باش اخوی

ramttttttttin
07-11-2015, 01:08 PM
از اونجا که من پرستارم، و سر و کارم با مریضای مختلفه ، یک تجربیاتی هم بدست آوردم، به نظرم رامتین جان، باید 2 تا آزمایش بده، یکی واسه اعصاب و روان، یکی هم تست dna تقديم شما

فرشته تست دی ان ای ؟؟؟؟؟؟؟ تو مثلا مدیری؟ حیا کن به احترامه اون زمانایی که با هم بودیم.

ramttttttttin
07-11-2015, 01:10 PM
داداشمون مرد نیست,اگه بود نمیرفت با اسمایه دیگه بیاد به رفیقاش فش بده,علیرضا جان اینکار زشته,میخای فش بدیم با اسمه خودت بیا,نیم کیلو رو داشته باش اخوی
نفله من یه سری توجیهت کردم باز اسکلت در رفت که براردره من ، کی فوشت دادم خیلی نامردی فکر کردی من بودم.

ramttttttttin
07-11-2015, 01:12 PM
فرشته مگه نگفتم واسه من صندلی نذار بی وجدان

**FERESHTEH**
07-11-2015, 01:21 PM
چشم رامتین جان ،مطمن باش صندلی داغ نمی ذارم، بهت قول میدم، این یه پست دیگه هستشتقديم شما

sahar1
07-11-2015, 01:23 PM
خنده قهقهه

sahar1
07-11-2015, 01:27 PM
رامتین بر خلاف بعضیا ک خودشون مودب نشون میدن شاید ظاهرا شرور باشه ولی پسر خوش قلبیه یکم حداقل از دستش میخندیم باحاله ههههههههههههههههههههههههه هههههه

غیرتی نشه باز صلواتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتت

ramttttttttin
07-11-2015, 01:34 PM
رامتین بر خلاف بعضیا ک خودشون مودب نشون میدن شاید ظاهرا شرور باشه ولی پسر خوش قلبیه یکم حداقل از دستش میخندیم باحاله ههههههههههههههههههههههههه هههههه

غیرتی نشه باز صلواتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتت

سحر تو همیشه شرمندم کردی یکی سره مستریم موافقت کردی یکیم الان باید مادر مهربون و همسر دلسوزو بخشنده ای باشی تبریک میگم به شوهرت کوفتش شه ععععععععععععععععععععععععع ععععععععععععععععععع

*Ava*
07-11-2015, 01:48 PM
می تونم بگم رامتین یکی از بی جنبه ترین کاربرای چت روم .... تکلیفش با خودش معلوم نیست که می خواد فحش بده یا می خواد بره بهشت آخه خیلی مذهبیه؟؟!!! با فرشته موافقم که باید تست اعصاب و روان بده... شاید یه روز بیاد شوخی کنه و بچه ها رو بخندونه ولی یه روز هم حسابی از خجالت طرف در میاد...والا واسه ما که اینجوری بوده. تقديم شما

ramttttttttin
07-11-2015, 01:51 PM
می تونم بگم رامتین یکی از بی جنبه ترین کاربرای چت روم .... تکلیفش با خودش معلوم نیست که می خواد فحش بده یا می خواد بره بهشت آخه خیلی مذهبیه؟؟!!! با فرشته موافقم که باید تست اعصاب و روان بده... شاید یه روز بیاد شوخی کنه و بچه ها رو بخندونه ولی یه روز هم حسابی از خجالت طرف در میاد...والا واسه ما که اینجوری بوده. تقديم شما

بابا نوام که هنوز از یک ماه پیش دلت گرفته من بی جنبه ترینم توام عقده ای ترینی خاک بر سرت اوا جان . تقديم شما

Scheitern
07-11-2015, 03:10 PM
رامتيييييييييييييين ؟ خخخخخخخخخخخخخدر حال خنده

خداييش خيلى مرده جدا از شوخيهاش و بددهنياش و بعضى حرفاى مزخرفش كه ادم از ريشه نابود ميكنه خيلى هوامو داشته هنوز محبتشو يادم نرفته اون يكى چتروم چقدر تلاش كرد تا من مستر بشم حتى به يكى از مسترها كه عليه من نظر داده بود يادمه چطور جوابشو داد عليرضا جان خوبى هميشه به ياد ادم ميمونه و منم يادم نرفته هنوز تقديم شما

ولى در كل بى أدبه عيبي نداره راستى هنوز نفهميدم قصابى يا مرغدارى دارى ؟ ههههههههههههه :p

دلخور نشى ازم حقيقت رو گفتم اگه بى ادبى تو بزارى كنار يه بزرگمردى پرش}

**FERESHTEH**
07-11-2015, 04:52 PM
خوب شاید من یکم علمی توضیح دادم، بقیه دچار سوتفاهم شدن. الان یکم آنالیزش میکنم، تا بقیه هم بیشترمتوجه بشن. از نظر من رامتین هنوز یک بچه مونده و بزرگ نشده .اینجایی که من زندگیمیکنم، از مچ دست بچه ها یک آزمایش dna می گیرند، و با این آزمایش می تونند بفهمن که ،اینبچه در آینده چقدر رشد میکنه و بزرگ میشه. واسه همین به رامتین هم پیشنهاد دادم،که تس dnaبده . تقديم شما

ghost
07-11-2015, 06:01 PM
سلام.
به نظر من رامتین خیلی مهربون و پاک دله. رامتین دلش میخواد خودشو نشون بده و عقده های دنیای واقعیشو تو دنیای مجازی خالی کنه. حالا شانس گفته و این چت روم رو انتخاب کرده.
اما در کل خیلی مهربون و گوگوله. گوگولی مگولیه من...

ramttttttttin
07-11-2015, 07:30 PM
رامتيييييييييييييين ؟ خخخخخخخخخخخخخدر حال خنده

خداييش خيلى مرده جدا از شوخيهاش و بددهنياش و بعضى حرفاى مزخرفش كه ادم از ريشه نابود ميكنه خيلى هوامو داشته هنوز محبتشو يادم نرفته اون يكى چتروم چقدر تلاش كرد تا من مستر بشم حتى به يكى از مسترها كه عليه من نظر داده بود يادمه چطور جوابشو داد عليرضا جان خوبى هميشه به ياد ادم ميمونه و منم يادم نرفته هنوز تقديم شما

ولى در كل بى أدبه عيبي نداره راستى هنوز نفهميدم قصابى يا مرغدارى دارى ؟ ههههههههههههه :p

دلخور نشى ازم حقيقت رو گفتم اگه بى ادبى تو بزارى كنار يه بزرگمردى پرش}
یلدا جان هر کاری کردم وظیفه بود هنوز مستری به مهربونیو خوش قلبی خودت ندیدم . به هر حال تو المان حجابتو رعایت کن دور بر ندار این دنیا 50.60 ساله اون دنیا تا ابده. با تشکر

ramttttttttin
07-11-2015, 07:34 PM
خوب شاید من یکم علمی توضیح دادم، بقیه دچار سوتفاهم شدن. الان یکم آنالیزش میکنم، تا بقیه هم بیشترمتوجه بشن. از نظر من رامتین هنوز یک بچه مونده و بزرگ نشده .اینجایی که من زندگیمیکنم، از مچ دست بچه ها یک آزمایش dna می گیرند، و با این آزمایش می تونند بفهمن که ،اینبچه در آینده چقدر رشد میکنه و بزرگ میشه. واسه همین به رامتین هم پیشنهاد دادم،که تس dnaبده . تقديم شما

اینجا هنوز اونقدر پیشرفت نکرده بعدشم حیفه پول نیست ادم بده دکترا بخورن . بازم بعدشم مگه کودکه درون بده خیلیم خوبه . بابته دیشب که خودتم اول فوش مادر بهم دادی معذرت میخوام نباید عصبانی میشدمددونه دونه

ramttttttttin
07-11-2015, 07:36 PM
سلام.
به نظر من رامتین خیلی مهربون و پاک دله. رامتین دلش میخواد خودشو نشون بده و عقده های دنیای واقعیشو تو دنیای مجازی خالی کنه. حالا شانس گفته و این چت روم رو انتخاب کرده.
اما در کل خیلی مهربون و گوگوله. گوگولی مگولیه من...
رویا حس میکنم نیمه گم شده منی ولی یه کمی زود تر به دنیا اومدی چون تو خل بودن دسته کمی از من نداری و مثله خودم خوش قلبی ممنون بابته نظرت جیگرتو قلفتی بخورم ععععععععععععععععععععععععع عععع خاک تو سرتخنده قهقهه

mohsen32
07-11-2015, 09:32 PM
لطفا پستهايي که مديران ميزارن با هماهنگي، مديريت يا حذف شوند/

ramttttttttin
07-11-2015, 09:44 PM
لطفا پستهايي که مديران ميزارن با هماهنگي، مديريت يا حذف شوند/

محسن نظرتو راجبم بگو عسلم

Scheitern
07-11-2015, 10:55 PM
محسن نظرتو راجبم بگو عسلم

عسلممممممم؟0..

ramttttttttin
07-11-2015, 11:18 PM
عسلممممممم؟0..

منو محسن از یک پارس عاشقه هم بودم ولی این یلدا نفله عین بختک افتاده روش عععععععععععععععععععععععع

Scheitern
07-11-2015, 11:26 PM
منو محسن از یک پارس عاشقه هم بودم ولی این یلدا نفله عین بختک افتاده روش عععععععععععععععععععععععع

اخى بميرم واست الان يعنى تو مجنونى؟ عيبي نداره

ramttttttttin
07-12-2015, 12:05 AM
اخى بميرم واست الان يعنى تو مجنونى؟ عيبي نداره

من اسکلم یلدا جیگر طلای من ناناز گیر نده میخورمتاااااااااااااااااا ااا تقديم شما