PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بياييد با كمك هم انجمن رو بسازيم

"yalda"
04-08-2016, 11:25 PM
اول از همه سلام به محسن عزيز كه داره از جون و دل واسه اينجا زحمت ميكشه :28:
يلدا جان تو هم خسته نباشى واقعا زحمتاى تو هم پرواضحه :28:

خب از دوستانى كه توى انجمن فعال هستن درخواست دارم با كمك هم و همفكرى بگرديم دنبال تايپكهايى جالب و جنجالى ، نه اينكه پست بزاريم كه .... / خيلى مشتاقم انجمن رو مثل قبل پرشور و هيجان كنم البته با كمك شما ( ميدونم موفق ميشم تا حالا كارى نبوده كه توش به بن بست بخورم) :59:

توى همين تايپك دنبال پيشنهاد شما هستم كه اگه مائل بوديد همين انجمن يه گروه دسته جمعى بسازيم با هم تبادل نظر كنيم ( خيلى دوست دارم همه همكارى كنيد ، لطفا كينه ها و حسادت رو فراموش كنيم) :60:

هم اكنون نيازمند يارى سبز شما دوستان يكپارسى هستم :28:

(لطفا هركس هر پيشنهادى واسه بهتر شدن داره تو همين تايپك بده)

mohsen32
04-08-2016, 11:32 PM
تشکر از شما و پیشنهادتون
منم خیلی دوس دارم یه انجمن خوب ،شلوغ،و با کیفیت داشته باشیم

!maryam!
04-08-2016, 11:36 PM
سلام همه خسته نباشین

خب به نظرم با توجه به اینکه شبکه های مجازی زیاد شده بهتر کار اینه که هر کسی خودش خلاقیت به خرج بده متن و نوشته ای که میذاره کاملا نو باشه حتی

اگه از جایی دیگه استفاده میکنه تغییر ظاهر بده با خلاقیت و فکر خودش ظاهرش رو عوض کنه

جامعه آماری سرچ و پیدا کردن سوژه بالا بره به نظرم خیلی کمک میکنه

دیدن بعضی چیزا دورو بر ما حتی تو خونه هامون میتونه یه حرفی باشه برای گفتن اینجا فقط ذهن خلاق و باز باید باشه

ممنون

mohsen32
04-08-2016, 11:39 PM
سلام همه خسته نباشین

خب به نظرم با توجه به اینکه شبکه های مجازی زیاد شده بهتر کار اینه که هر کسی خودش خلاقیت به خرج بده متن و نوشته ای که میذاره کاملا نو باشه حتی

اگه از جایی دیگه استفاده میکنه تغییر ظاهر بده با خلاقیت و فکر خودش ظاهرش رو عوض کنه

جامعه آماری سرچ و پیدا کردن سوژه بالا بره به نظرم خیلی کمک میکنه

دیدن بعضی چیزا دورو بر ما حتی تو خونه هامون میتونه یه حرفی باشه برای گفتن اینجا فقط ذهن خلاق و باز باید باشه

ممنون

کاملا موافقم
هر چیزی که ایده باشه
نو باشه
جذب کننده تر هم هست
وگرنه کپی کردن مطالب که راحته

!!yalda!!
04-08-2016, 11:46 PM
همه میدونیم یه دست صدا نداره همه باید با هم همکاری کنند. بارها و بارها به خیلیا پیشنهاد دادم بیان انجمن و پست بزارن نظر بدن اما رغبتی نشون نمیدن همینجوری هم میتونند پست بزارن وانتقاد کنند نظر بدن فقط کمی شور و شوق باید داشته باشند:25:
اینجا واسه همه ست پس همه باید هر جور میتونند همکاری کنند البته باید از محسن جان هم تشکر کنم که این فرصت رو واسه همه بوجود اورده :25:

"yalda"
04-09-2016, 12:03 AM
جالبه شما همه دارين از هم تشكر ميكنين يا ميگين موافقم!!!

مريم جان پيشنهاد شما درسته اما براى زمانى كاربرد داره كه بالاى ٣٠ نَفَر باشن من دنبال ريشه سازى ام نه آب دادن به درخت تنومند! ( بايد همين چند نفرى كه هستيم كارى كنيم حتى براى بحث هم شده همه بيان شركت كنن و جواب بدن)
بنظرم بايد تحريك كننده باشه انجمن نه تشويق كننده چون تشويق رو همه سايتا ميكنند