PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جنجالى ترين پست يكپارس (ورود افراد بى جنبه ممنوع ⛔️)

"yalda"
04-15-2016, 08:05 PM
سلام به همتون خوش اومدين :64:

از همين اول بگم ورود بى جنبه ها ممنوع !

ميخوام باهاتون معامله كنم بدون هيچ توهين و تعارف جواب درست ميخوام ازتون

اول از همه شما فشراى عزيز آره شماهايى كه ناراحتى تون رو با تايپ چند تا فش و توهين به ناموس و مرده و زنده طرف ميكنيد در حالى كه حتى يبار هم از نزديك اونى رو كه فش ميدين نديدين تا حالا پاى حرفاى هم نشستين ازتون مردونه جواب ميخوام ميدونين مردونگى به فش و تهديد نيس؟ پس مرد باش برادره من و جواب بده

شمايى هم كه اسماتون رو اينجا تك كردم جواب صحيح بديد از هيچى هم نترسيد فوقش خونه پرش بنه !

نَفَر اول اين مصاحبه جنجالى
محسن ٣٢
:65:

ما همه مون نفرات دوميم !

ازتون ميخوام بپرسم اگه يه روز جاهاتون با محسن عوض بشه شما بشين آدمين محسن بشه كاربر ، حالا به عنوان آدمين جديد يكپارس انتظارتون رو از كاربره جديدتون همون محسن بگيد بدون تعارف ؛ هر كدوم هم كه جواب داديد جلوى اسم محسن (كاربرتونه) يكى از استيكراى همين جا رو بزارين ببينم توى ذهنتون تصورتون از يه كاربر چيه؟؟؟؟ ( نظرات هم مختص تنها به چتروم نيس انجمن هم هست همچنين خصوصيات فردى )

محسن بچه ها كه نظرات خودشون رو دادن تو هم ميتونى به عنوان كاربر خواستت روا از تك تك آدميناى خيالى بگى !

به نظرات هم احترام بزارين ( توهين و بى احترامى موقوف ) در آخر هم به بهترين نظر شارژ موبايل از طرف خودم تقديم ميشه :22:

!!!Ramin30!!!

!!yalda!!

*somaye*

ali7243

!maryam!

Nil@y

*mona*

ghazal-q

ماندانا

!!!OMID!!!

sahar1

ghost

GOLBARG

Sasha

jesii

HossEiN

Nikrouz

Dost

aida-a

OMid.m

sorushak

!sezar!

M I L A D

Nader !

"YALDA"

M I L A D
04-15-2016, 09:15 PM
1-بهم دیگه احترام بزاریم

2-نسبت به دوستای خودمون بی تفاوت نباشیم تا اونجایی که میشه هوای همو داشتیه باشیم شاید یروز ماهم دچار مشکل بشیم

3- چت یه نعمت دست خودمونه درست یا غلط استفاده کنیم

"yalda"
04-15-2016, 09:31 PM
1-بهم دیگه احترام بزاریم

2-نسبت به دوستای خودمون بی تفاوت نباشیم تا اونجایی که میشه هوای همو داشتیه باشیم شاید یروز ماهم دچار مشکل بشیم

3- چت یه نعمت دست خودمونه درست یا غلط استفاده کنیم

واضح نيست اقا ميلاد يكم راحتر بگيد خيلى رسميه :29:

M I L A D
04-15-2016, 11:09 PM
واضح نيست اقا ميلاد يكم راحتر بگيد خيلى رسميه :29:

منظورم کلی گفتم برا شروع پاسخ های دوستان شاید بد نباشه راسش من زیاد نیست میام اینجا شاید برا همین باشه

Nil@y
04-16-2016, 11:44 AM
من اگه ادمین بودم و محسن کاربرم....
:34:
چون شخص یاد شده در انجمن فعال تره؛ انجمنو میدادم دست ایشون و مدیر ارشد انجمن میکردم ولی تو چت هیچ درجه ای بهشون نمیدادم٬ برای اینکه فقط اسمش تو چته و خودش اکثرا نیست!!!!!
:53:

ghost
04-16-2016, 12:46 PM
سلام.

اول در مورد فوشرها اینو باید بگم اگر کسی دیگری را شارژ نکنه و تهدید نکنه این اتفاق نمیافته. نظر بنده حقیر اینه که دلیل نداره بگیم فلانی حق حضور در اینجا رو نداره. همه میدونیم که پسرا زیاد شوخی میکنن بعضی وقتا هم بی ادبی میکنن اما اگه با خواهش و رفاقت ازشون بخواهیم که شوخی هاشونو مادبانه تر بیان کنن اونا هم قبول میکنن. اما با تهدید و کیک و بان الکی فقط باعث به هم ریختگی بیشتر میشیم و همه چیز به هم میریزه. یه بنده خدایی داشت با من چت میکرد گفت صبر کن یه چیزی تو روم بگمو بیام بیرون. گفتم نه، خواهش میکنم این کارو نکن. گفت باشه...
به همین راحتی. پس اونی که ما به عنوان فوشر میشناسیم انسانه و خودش هم خانواده ای داره. الان هم که خدا رو شکر گوش شیطون کر همه میان و به خوبی صحبت میکنند. امیدوارم همه بچه های چت روم و خانواده هاشون سلامت باشند.

میدونی، من گذشت و خوبیها و صبر و حوصله محسنو ندارم. تا حالا به وضوح دیدم که محسن تخلفات مسترها رو هم نا دیده گرفته و در موردی همه شاهد بودن کسانی که ادعا میکردن که محسن ازشون حرف شنوی داره چطور از چت اخراج شدن.
من به شخصه هیچ وقت این اجازه رو به خودم نمیدم که حتی در تصوراتم خودم را به جای محسن قرار بدم. محسن از سنش خیلی جلو تره و این مشخصه اینه که این فرد با سختی به این مرحله از زندگی رسیده.

از محسن جان تشکر میکنم که این همه سختی رو به جون خریده و این محیطو واسه ما فراهم کرده که بتونیم بیایم و تبادل نظر کنیم.
امیدوارم کسی از حرفهای من ناراحت نشه من یه کم رک صحبت میکنم...

:27:

"yalda"
04-16-2016, 01:10 PM
سلام.

اول در مورد فوشرها اینو باید بگم اگر کسی دیگری را شارژ نکنه و تهدید نکنه این اتفاق نمیافته. نظر بنده حقیر اینه که دلیل نداره بگیم فلانی حق حضور در اینجا رو نداره. همه میدونیم که پسرا زیاد شوخی میکنن بعضی وقتا هم بی ادبی میکنن اما اگه با خواهش و رفاقت ازشون بخواهیم که شوخی هاشونو مادبانه تر بیان کنن اونا هم قبول میکنن. اما با تهدید و کیک و بان الکی فقط باعث به هم ریختگی بیشتر میشیم و همه چیز به هم میریزه. یه بنده خدایی داشت با من چت میکرد گفت صبر کن یه چیزی تو روم بگمو بیام بیرون. گفتم نه، خواهش میکنم این کارو نکن. گفت باشه...
به همین راحتی. پس اونی که ما به عنوان فوشر میشناسیم انسانه و خودش هم خانواده ای داره. الان هم که خدا رو شکر گوش شیطون کر همه میان و به خوبی صحبت میکنند. امیدوارم همه بچه های چت روم و خانواده هاشون سلامت باشند.

میدونی، من گذشت و خوبیها و صبر و حوصله محسنو ندارم. تا حالا به وضوح دیدم که محسن تخلفات مسترها رو هم نا دیده گرفته و در موردی همه شاهد بودن کسانی که ادعا میکردن که محسن ازشون حرف شنوی داره چطور از چت اخراج شدن.
من به شخصه هیچ وقت این اجازه رو به خودم نمیدم که حتی در تصوراتم خودم را به جای محسن قرار بدم. محسن از سنش خیلی جلو تره و این مشخصه اینه که این فرد با سختی به این مرحله از زندگی رسیده.

از محسن جان تشکر میکنم که این همه سختی رو به جون خریده و این محیطو واسه ما فراهم کرده که بتونیم بیایم و تبادل نظر کنیم.
امیدوارم کسی از حرفهای من ناراحت نشه من یه کم رک صحبت میکنم...

:27:

ممنون بابت پاسخ خوبت عزيزم