PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب کاربران برتر و هدایا

HADAYA
04-20-2016, 09:29 AM
دوستان و کاربران گرامی
به پاس قدردانی از زحمات کاربران گرامی که با ارسال مطالب اموزنده به نشر دانش خود میپردازند در نظر گرفته شده است هدایایی بطور هفتگی به کاربران برتر اختصاص یابد .
امید است در جهت ترویج فرهنگ مطالعه و نشر دانش و اگاهی خود به تبلیغ در زمینه مطالب ارسالی بپردازید.
جزییات بیشتردر زمینه نحوه انتخاب کاربران برتر و ارسال هدایا به پیوست ارسال خواهد شد.
با تشکر

narmiine
04-20-2016, 09:33 AM
یعنی فکر میکنی کی میتونه باشه و چی

mohsen32
04-20-2016, 09:34 AM
تشکر از کاربر عزیزی که این مطلب روو گذاشتن
در جهت تکمییل این مطلب باید عرض کنم بنده هم کاملا با این پست موافقم و تا جایی که امکان داره حمایت می کنم
امید وارم بقیه دوستان هم جهات انتخاب کاربر بر تر به صورت هفتگی کاملا با ما همکاری کنن

"yalda"
04-20-2016, 09:37 AM
من فكر كردم پست تبليغاتيه ! ( هدايا اسم كاربره يا تبليغات برند خاصى ؟ ) به پيوست انتقال خواهد شد منظور كجاس؟ :73:

mohsen32
04-20-2016, 09:44 AM
من فكر كردم پست تبليغاتيه ! ( هدايا اسم كاربره يا تبليغات برند خاصى ؟ ) به پيوست انتقال خواهد شد منظور كجاس؟ :73:
به پیوست ارسال خواهد شد نه انتقال
یعنی در ادامه کامل توضیح داده میشه که شرایط چه جوریه

!!yalda!!
04-20-2016, 09:44 AM
جالبه امیدوارم خوب استقبال بشه:25::25::25:

HADAYA
04-23-2016, 07:36 AM
با سلام
شرایط انتخاب کاربر نمونه شامل موارد ذیل می باشد:
1- ارسال مطالب نو و غیر تکراری و تهیه شده توسط خود کاربر با حداقل کپی و پیست
2_ ارسال مطلبی که بیشترین بازدید کننده و پسندیده
3_ مطلبی که سایر کاربران بعنوان بهترین اثر معرفی نمایند
به دلیل شروع فعالیت در این زمینه امکان تغییر در نحوه انتخاب افراد برتر وجود دارد. نحوه دریافت هدیه به انتخاب خود کاربر نمونه و امکان پذیر بودن ان می باشد.
با تشکر