PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جوک های خنده دار و بامزه لاین و وایبر

!!!SHAHIN!!!
05-04-2016, 08:20 AM
- سری 6

http://files.namnak.com/users/lm/aup/9410/639_pics/%D8%AC%D9%88%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1.jpg
جدیدترین جوک های خنده دار شبکه های اجتماعی لاین و وایبر را در ادامه می خوانید.

بازدید : 1,169 نفر

جوک های خنده دار لاین و وایبر
گلچینی از سری جدید جوک خنده دار لاین و وایبر را در این بخش از سرگرمی سایت نمناک می خوانید پیشنهاد می کنیم خواندن این مطالب طنز و جالب را از دست ندهید.http://www.amazing.ir/wp-content/uploads/2015/01/line-funny-Amazing-ir-2.jpgمیدونی بی نمک ترین ادمای روی زمین کیا هستن؟؟
دخترا هستن
آخه عسل که نمک نداره!
دخیا آروم بوسم کنین پوستم حساسه****جوکهای خنده دار لاین و وایبر****تازه داشتیم از فاز "خوشگلا باید برقصن" اندی در میومدیم که
.
.
.
یهو آرش گفت
"تکـــــــون بـــده"
آرامش نداریم که اصلا****جوکهای خنده دار لاین و وایبر****مرده به زنش میگه باید برای دفتر کارم یه منشی پیدا کنم
زنه میگه مُنشیت باید زشت و پیر و چاق باشه
مرده میگه خب از فردا خودت بیا منشی شو دیگه!!...هنوز پزشک قانونی علت مرگ مرد رو نفهمیده!****جوکهای خنده دار لاین و وایبر****سرزمینی است
که پسرا برای فرار از سربازی و دخترا برای پیدا کردن شوهر به آن عاجزانه پناه می برند
ولی در نهایت پسرا آخرش باید برن سربازی
اما انصافا دخترا آرایشگرای خوبی میشن****جوکهای خنده دار لاین و وایبر****میخوام ازین به بعد از هندزفری به عنوان بند کفش استفاده کنمکه خودش خود به خود گره بخوره وقت و بی وقت باز نشه****جوکهای خنده دار لاین و وایبر****واقعا خیلی دردناکه......این همه زحمت می کشی هفته رو تموم میکنی، دوباره یکی دیگه شروع میشه!!****جوکهای خنده دار لاین و وایبر****ﻣﻴﺪﻭﻧﺴﺘﻴﻦ ﭼﺮﺍ ﻳﺨﭽﺎﻝ ﺑﺮﻓﮏ داره؟
.
.
.
ﭼﻮﻥ ﺁﻧﺘﻦ ﻧﺪﺍﺭﻩ
ﺑﺨﺪﺍ ﺍﮔﻪ ﻣﯿﺪﻭنستی !!!
ﻧﮕﻮ ﻣﻴﺪﻭنستی ﮐﻪ ﻧﺎﺭﺍﺣﺖ ﻣﻴﺸﻢ****جوکهای خنده دار لاین و وایبر****یارو واسه ماهیگیری
نارنجک میندازه تو رودخانه...یه مشت ماهی ریز و کوچیک میاد رو آب میزنه زیر گریه میگه ... بمیرم زدم تو مهدکودکشون؟****جوکهای خنده دار لاین و وایبر****لطفا به این مطلب خوب نگاه کنید...!.مطلب.
مچکرم تو عروسیتون جبران میکنم !!!****جوکهای خنده دار لاین و وایبر****بعضیا همچین اخباره اقتصاد رو دنبال میکنن انگار تمام داراییشون تو بانکای سوییس بلوکه شده
.
.
.
یارانتو بگیر بابا****جوکهای خنده دار لاین و وایبر****قاشق چیست ؟
.
.
خداوکیلی قاشقم من باید بگم چیه !
تا حالا با بیل غذا میخوردین
زشته بابا یکم مطالعه کنید!!!****جوکهای خنده دار لاین و وایبر****به سلامتی مادری که اگـه 100 تـا پـریز خالی هم باشه،
.
.
.
.
برا وصل کردن جاروبرقی، گوشیه تو رو از شارژ در میاره!
یعنی به وضوح دیدماااااا****جوکهای خنده دار لاین و وایبر****میترسم بگم " عشقم "
همه جواب بدن جاااااانم.....عشقم؟؟؟؟
قربون اون زهرمار گفتنتون بشم من****جوکهای خنده دار لاین و وایبر****آخه چرا اینجوریه...
تهران به مشهد 1000 کیلومتر
مشهد به تهران 1000 کیلو متر
طبقه اول به هفتم:7 طبقه
طبقه هفتم به اول:7 طبقه
شنبه تا پنج شنبه:5 روز
ولی پنج شنبه تا شنبه: 2روز****جوکهای خنده دار لاین و وایبر****الان دیگه ملاک ازدواج،
پول نیست!!!!!!همینکه پسر
گوشیش از این ساده ها باشه
یعنی مرد زندگیه!!!****جوکهای خنده دار لاین و وایبر****کاش منوی کافه ها عکس هم داشتن که بدونیم چی سفارش می دیم
.
.
دیروز رفتم کافی شاپ یک lesdijelkusdv سفارش دادم؛ همون آب خوردن خودمون بود یه زیتون انداخته بودن ته لیوانش****جوکهای خنده دار لاین و وایبر****من واقعا دلم به حال نسل آینده و کتاب تاریخی که باس حفظ کنن میسوزه...
توافق ژنو
توافق وین
توافق لوزان
تفاوت تعلیق و توافق و توقف!
تفاوت فرجام و برجام و قطعنامه
تفاوت عراقچی و تخت روان چی!
.
..
والا ما یه کاپیتولاسیون داشتیم هنوزم دقیق یادم نیس چی بود، هنوز با اپیلاسیون قاطی میکنم
****جوکهای خنده دار لاین و وایبر****بزرگترین و لذت بخش ترین زمان برای زنها جلو مادر شوهرشون میدونید چه زمانیه؟!..وقتی که مادر به پسرش میگه پسرم تو که این غذارو نمیخوردی
عروسه مادر شوهرشو نگاه میکنه و میگه نه مادر جان من عادتش دادم بخوره