PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استاتوس های فیسبوکی خنده دار سری 7

!!!SHAHIN!!!
05-04-2016, 08:34 AM
http://files.namnak.com/users/lm/aup/9408/841_pics/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%DB%8C%D8%B3%D8%A8%D9%88%DA%A9%DB%8C.jpg

جدیدترین و بامزه ترین استاتوس های فیسبوکی سری 7 را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم،با ما همراه باشید تا با خواندن این جملات لذت ببرید.

استاتوس های فیسبوکی خنده دار
فیس بوک یکی از شبکه های اجتماعی معروف با کاربران بیشمماری است که هنوز هم که هنوز است مطالب طنز و علمی و تصاویر و فیلم های زیادی در آن به اشتراک گذاشته می شود در این بخش یک سری مطالب طنز گردآوری کرده ایم که مختص اشتراک گذاری در فیس بوک است.http://files.namnak.com/users/lm/aup/9408/842_pics/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%DB%8C%D8%B3%D8%A8%D9%88%DA%A9%DB%8C.jpgﺳ ﯾﺎﻝﻫﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﺗﻨﻬﺎ ﺟﺎﯾﯿﻪ ﮐﻪ ﻫﻨﻮﺯ
ﺩﺧﺘﺮﺍ ﺧﻮﺍﺳﺘﮕﺎﺭ ﺩﺍﺭﻥ ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ استاتوس های طنز و خنده دار فیسبوک ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ دختره تو پی وی بهم گفت
تو که حالیت نیس
گوشی رو بده دسته مامانت ببینم عروس نمیخواد ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ مطالب طنز و خنده دار ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ یک از مزیت های فــیس بـــوک اینه که هر چقدر غلط تایپ کنی نه تنها مهم نیست بلکه کلاس داره چون ملت فک میکنن مد شده! ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ استاتوس های طنز فیسبوک ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ من نمیدونم اونی که زبان شیرین پارسی رو ساخت...
خدایش 4 تا " ز " می خواست چکار.... ز ظ ذ ض
یعنی یکی کارشو راه نمی نداخت ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ جوکهای خنده دار ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ ســـــــــــــــلام به همه زیبا رویان
.
.
.
الکی مثلا من کورم نمیبینم همه تون شبیه فلفل دلمه اید ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ استاتوس های فیسبوکی ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ دختره پست گذاشته بود:
بچه ها حالم خوب نیست!
توروخدا دعا کنید بمیرم!
براش کامنت گذاشتم:
ان شاالله به حق پنج تن بمیری
هرچی از دهنش در اومد بهم گفت و بلاکم کرد
حالا بیا و خوبی کن! ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ استاتوس جالب فیس بوک ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ من آخرش میفهمم این داروی خواب آور رو کجای کتابا جاسازی کردن!! ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ استاتوس خنده دار فیس بوک ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ ﻣﻬﻤﺘﺮﯾﻦ ﺩﻟﯿﻠﯽ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻢ ﭘﻮﻝ
ﭘﺎﺭﻭ ﮐﻨﻢ
ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ
.
.
.
.
ﭘﻮﻝ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﭘﺎﺭﻭ ﺑﺨﺮﻡ!!...
ﮐﻤﺒﻮﺩ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﯿﻔﻬﻤﯽ ﯾﻌﻨﯽ ﭼﯽ..؟! ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ مطالب خنده دار ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ جدیدترین مدل قهر در ایران
.
.
.
.
left the group ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ استاتوس خنده دار فیس بوک ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ خبر فوری و سریع
.
.
.
.
.
اوخ
رد شد
خیلی تند میرفت
تا خبرهای دیگر شمارو به خدای متعال میسپارم ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ استاتوس های طنز و خنده دار فیسبوک ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ ﺳﺮ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﭼﺮﺍ ﺑﺨﺎﺭﯾﺎ ﺑﺨﺎﺭ نمیکنن ﺧﻮﺩ ﺩﺭﮔﯿﺮﯼ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺗﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ
ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﻮﺩﻧﻮﯾﺲ ﻫﻢ ﺧﻮﺩﺵ ﻧﻤﯽﻧﻮﯾﺴﻪ
ﺁﺧﻪ ﭼﺮﺍ ﺍﻟﮑﯽ ﺍﺳﻢ ﻣﯿﺬﺍﺭﯾﻦ؟ ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ مطالب طنز و خنده دار ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ تو سایتی ، آگهی زدم:
پورشه پانامرا 2014 فروشی
از دیروز تاحالا 9 تا دختر بهم زنگ زدن مخ هر 9تاشونو زدم :
.
.
.
.
.
عصر منتظرم بابام نیسانو از تعمیرگاه اوس یدالله بیاره برم سره قرار ...!! ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ استاتوس های طنز فیسبوک ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ چقدر دنیا کثیف شده...
.
.
.
.
.
امروز به دوست دخترم زنگ زدم میگم کجایی ؟ میگه پیشه دوستم ندا.....
جالبه داشت دروغ میگفت!
چون ندا پیش من بود...
باهاش کات کردم بار اولش نبود ب من دروغ میگفت.
دفعه قبلم الکی گفت پیش الهامم بازم الهام پیش من بود!!!!
خدایا خودت حقمو ازش بگیر به حق همین شب عزیز..
◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ استاتوس های طنز و خنده دار فیسبوک ◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊♦◊ این همه پیتزا خوردیم
آخرشم نفهمیدیم فرق پیتزا مخصوص و پیتزا مخلوط چیه ؟!!