PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خيلى دلم ميخواد بگم اما روم نميشششششه :( فقط مخصوص آدمين شما نخونيد

"yalda"
05-29-2016, 07:06 PM
خيلى دلم ميخواد بگم اما روم نميشه كه
بگم كاش اينجا زنفور بود ولى ميدونم نميشه
اينكه پستها همه نياز به ادغام دارن كه دنبال يه پست بايد كل تالارها رو بگردى اما ميدونم بازم نميشه
يا از پستهاى دوستام تشكر كنم همون لايك خودمون :63: اما اينم ميدونم نميشششششه
تنها چيزى كه ميشه بگمممممممممم ممنون بابت همه زحماتت

narmiine
05-29-2016, 07:19 PM
سلام یلدا جان

منم با نظر شما موافقم نمیدونم چرا پستها اینقدر سریع بالا میره و تمام وقتی که صرف یه مطلب میکنی بدون اینکه مورد استفاده قرار بگیره هدر میره . نمیدونم چرا بچه ها بجای تاپیک جدید نمیرن پاسخ به تاپیکهای موجود بذارن تا تعداد تاپیکها محدود بشه و پستها سریع بالا نره بهم پیشنهاد دادن چند تا شکلک لبخند برا تاپیکام تو پاسخ بذارم تا باز بالا بیاد ایا راه حل بهتری هم میشه پیدا کرد.

البته شاید من توقعم از انجمن زیاده و اینجا مقالات علمی نباید گذاشت.

:21:

mohsen32
05-29-2016, 07:20 PM
سلام
تشکر از شما بابت توجهتون به این مسائل
در مورد تبدیل اینجا به زنفور فعلا امکان پذیر نیست چون خیلی اتفاقا باید بیوفته که این کار انجام بشه
در مورد تشکر کردن با توجه به اینکه قالب جدید یه مشکلاتی داره موقتا پیش فرض رو گذاشتیم همون قالب قبل تا این مشکل بر طرف بشه
اما در مورد ادغام پستها اگه تالار یا بخشی خاصی مد نظرتون هست که باید ادغام بشه بفرمایید تا بررسی کنیم
بازم ممنون

"yalda"
05-29-2016, 07:37 PM
عليك سلام اقا محسن

نرمينه جان منم با شما كاملا موافقم ، اينو بارها گفتم كه انگيزه ادم از بين ميره وقتى وقت صرف ميكنى پست ميزارى بدون اينكه خونده بشه ميره بالا اما راه حل با گذاشتن استيكر خنده حل نميشه اين خودش اسمش اسپم دادنه :/
دوستا بايد مراعات بقيه رو كنن اينكه تعداد پستها زياد باشه مهم نيست تعداد پست مفيد بايد بالا باشه تا انجمن از يكنواختى در بياد

خواهش ميكنم اقا محسن ، در مورد ادغام بايد بگم كه اگه تموم تالارها رو مطالعه كنيد متوجه ميشين كه موضوعات تايپكها به عنوان تالار همخونى نداره ( اينو به اين دليل ميگم كه يبار ادرس انجمن اينحا رو به يكى از دوستانم دادم اونم در جوابم گفت انجمن شما خيلى شلخته اس دنبال يه مطلب بايد همه تالاراشو بگردى ، مطالب خوبه اما سره جاش نيس ) ببخشيد اما نظره اون بود :/ بنظره من كه ما از بيست هم بالاترييييييييييييييم :25:

mohsen32
05-29-2016, 07:47 PM
اینکه تالارها سخت هست شاید باهاتون موافق باشم و پیشنهاد می کنم اگه راه حلی دارید بفرمایید اما اینکه اگه به همین شکل زنفور بشه اسونتر بشه باهاتون موافق نیستم
در مورد پستهای بدون محتوا و صفحه پر کن هم خدمتتون عرض کنم که الان حدود یه هفته هست کسی پست الکی نمیزاره و تعداد نمایش پستها هم زیاد کردیم
اما نمیشه که روزها منتظر موند تا یکی بیاد پست بزاره
من معتقدم هر پستی حد اکثر بین نیم تا یک روز بالا بمونه و بعدش پست دیگه بیاد جاشو بگیره

"yalda"
05-29-2016, 07:54 PM
عععععععععععع انجمن برگشت به حالت قبلى (خوبههههههه)
پستها عالى شده منم موافقم كه پستها يكى دو روز بمونه بعد بره بالا اميدوارم گوش بدن دوستان
تالارها سخت نيست خيلى هم آسونه مطالب بايد جا به جا بشه كه ميدونم زمان زيادى ميبره (طبق آمار موضوع ها 25,222 نوشته ها 32,437 ) اين همه مطلب يه سال طول ميكشه جا به جا شه :)
فقط پيشنهادم اينه از اين به بعد به عنوان تايپك و تالار مورد نظر توجه بشه