PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خدايا به هركى كه پست و مقام ميدى جنبه شو هم بده ، آمين

"yalda"
06-20-2016, 11:37 PM
محسن يادته ؟

منظورم روزاى أوله چترومه ، واقعا يادته ؟ همين اقاى محترمى كه كرديش آدمين با اسماى مختلف ميومد چتروم ما اما عضو نميشد كه مبادا به دلارام خيانتى بشه!

يادته گفتى يلدا انجمن و مجله رو ميسازيم با أيده هم ؟ با كمك يلداى خودت و من و چندتا از كاربرا كه خداييش همه بخاطر تو اومديم اينجا ، ساختيم ! اما الان كووووو ؟ به جز يلدا كى مونده ؟

چرا هر كى از چتروم خودش قهر ميكنه مياد اينجا ميشه پاچه خوار و خودشيرين به همه جا ميرسه؟ حتى از خودت بالاتر!

ببين با اخلاقت همه رو پروندى ، خودت ببين واقعا

البته ميدونم يه روز هر دو چت يكى خواهد شد اما هيچوقت پايه اصلى و ريشه چتت رو فراموش نكن !

گربه صفت بودن اصلا خوب نيس

mohsen32
06-21-2016, 12:06 AM
هیچ وقت دو کلام حرف منطقی از تو نشنیدم
همیشه یه سری جملات کلی میگی

بیشتر فکر کن

sahar1
06-21-2016, 09:08 AM
بانو جان درسته عصبی هستی ولی ما هم از اول بوق نبودیم اینجا هر ساعت و هر دقیقه بودیمم جیگررررب بقیه مطالب کار ندارم ولی اینکه گفتی کیا موندن اینو گفتم بوس بووس

"yalda"
06-21-2016, 01:43 PM
بانو جان درسته عصبی هستی ولی ما هم از اول بوق نبودیم اینجا هر ساعت و هر دقیقه بودیمم جیگررررب بقیه مطالب کار ندارم ولی اینکه گفتی کیا موندن اینو گفتم بوس بووس

اى واى سحر ، تورو يادم رفت :35:

ميدونى كى زودتر اومده يا ديرتر مهم نيس مهم موندن به پاى دوستِ . اميدوارم بعضيا بفهمن :12: