PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : yekpars یا 1Pars مسئله اینست !؟

E.BoY
05-11-2015, 02:22 PM
سلام
وقتی اینجا رو دیدم اصلآ جا نخوردم
کاملآ انتظارش میرفت و میره که در نبود مجموعه " یکپارس " دوستانی دست به کپی برداری بزنند .

میخوام بدونم چرا از نام یکپارس سو استفاده میکنید برای جذب کاربر ؟
شما که مدتها از سرویس یکپارس استفاده کردید جناب محسن ودیگران ...
چرا باید اینطور پاسخ مدیریت و اعضای اون سایت رو بدید ؟
بسیار حرکتتون زشته

مشک انست که خود ببوید ...

چرا به جای کش رفتن نام اون مجموعه خودت تلاش نمیکنی ؟
و دوستانم دعوت میکردی برای فعالیت

میخوام بدونم جوابی دارید ؟
یا اینکه حقیرانه سریع تاپیک رو پاک میکنید ؟

E.BoY
05-11-2015, 02:26 PM
این قانونتون خیلی زیباست
باید سر در تمام انجمن های اجتماعی ثبتش کنند ...

قانون شماره 24 ) هرگونه تاپيک و ارسال اعتراض آميز و يا انتقاد آميز در رابطه با يک کاربر و يا مدير بدون اخطار قبلي و سريعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد

عجب
واقعآ کاربر های اینجا با علم به همچین قدرت انتقاد پذیری شما اینجا فعالیت میکنند ؟

Scheitern
05-11-2015, 03:43 PM
اول سلام به شما

يكپارس هيچوقت نخواسته نام سايت 1pasr رو كش بره اينطور كه من فكر ميكنم اولا قصد اقا محسن از افتتاح اين سايت جمع كردن دوستان قديمى در سايت قبلى و همچنين شما كجاي دنيا ديديد كه كسي هزينه كنه تنها براى اينكه ما و چندتا از دوستانى كه در يكپارس بوديم رو دوره هم جمع كنه !!!!
اين انتقادتون كاملا بيجا بوده چون در وحله اول خود آدمين اون يكپارس از اينجا مطلع بودند و هستند اگه برخلاف قانون بوده يا اينكه قصده اقا محسن سوءاستفاده از اين نام بوده قبل از شما حتما بانو دلارام اعتراض ميكردند!
همينجا جا داره كه از اقا محسن تشكر كرد كه ما همه رو اينجا جمع كردن شايد بنظر شما دنيا مجازيه و آدماش هم همينطور!اما براى من وخيلى ديگر از دوستان ارزش همين دوستاى مجازى بيشتر دوستاى واقعيه!!!تقديم شما

mohsen32
05-11-2015, 04:27 PM
سلام
وقتی اینجا رو دیدم اصلآ جا نخوردم
کاملآ انتظارش میرفت و میره که در نبود مجموعه " یکپارس " دوستانی دست به کپی برداری بزنند .

میخوام بدونم چرا از نام یکپارس سو استفاده میکنید برای جذب کاربر ؟
شما که مدتها از سرویس یکپارس استفاده کردید جناب محسن ودیگران ...
چرا باید اینطور پاسخ مدیریت و اعضای اون سایت رو بدید ؟
بسیار حرکتتون زشته

مشک انست که خود ببوید ...

چرا به جای کش رفتن نام اون مجموعه خودت تلاش نمیکنی ؟
و دوستانم دعوت میکردی برای فعالیت

میخوام بدونم جوابی دارید ؟
یا اینکه حقیرانه سریع تاپیک رو پاک میکنید ؟
ممنونم که اين پستو زديد تا يه چيزاي روشن بشه
اولا اين يک پارس مثل اون يک 1پارس ادمبن علي تو نيست که بي ظرفيت باشه و بخواد يه پست را به همين راحتي حذف کنه .. پست را بي دليل حذف کردن کار ارباب تو بوده جناب e.boy
من اون مدت زمان طولاني که اونجا بودم فهميدم که چقدر پارتي بازي نميشد چقد حق ضايع نميشد بي دليل مهتاب منو هزارا بار کيک کردن منم هزاران بار پست زدمو بدون اينکه ادمين نگاه به پستا بيندازه چون انتقاد از خودش و مهتاب بود فورا حذف کرد اما اما اما..
من يه لينک به شما نشون ميدم که ساخت اين مجموعه اصلا ربطي به تعطيل شدن يک پارس نداشته لطفا با اين لينک مراجعه کنيد
http://yekpars.rzb.ir/Forum/Post/2
اين لينک بعد اينکه ادمين بي دليل پستاي ما را حذف مي کرد منو چند تا از بچه ها راه انداختيم تو جايي غير از يک پارس تا همه ببين چه ظلمايي به ما ميشد
خود دلارام خانم هم چند بار از اين لينک ديدن کرد حتي وقتي پست مربوط به بي احترامي مهتاب به خودش را ديد از من اجازه گرفت اين لينکو به مهتاب نشون بده
پس تا اينجا ثابت ميشه که اين يک پارس مال بعد تعطيل شدن اون 1 پارس نيست بلکه سال 92 راه اندازي شده
اما نکته ديگه که بايد خدمت شما عرض کنم اينه که وقتي ادمين تصميم گرفت اون 1 پارس را تعطيل کنه و پست تعطيلي هم زد خود دلارام خانم شخصا اومد پي ام من و گفت اقا محسن اگه ميشه کاري کنيد يه چترومي راه بندازيد تا اين بچه ها هم پرا کنده نشن هم گير چند نفر اوباش که دقيقا از يه شخص فشر هم نام برد که الان نمي تونم بگم نيوفتن ..
اين خواست خود دلارام بود..

بعد اينکه من اين چتروم را راه اندازي کردم دلارام خانم ديدم عمومي داره داد ميزنه که 1 پرس تعطيل نميشه
يه چند روزي به بچه ها دلداري دادن تا اينکه يهويي بدون اطلاع قبلي تعطيل شد
اينم از نکته دوم

اما نکته سوم به تو و اربابت ميگم که خب چه اشکالي داره وقتي اونجا تعطيل شده يکي بياد بچه ها را اينجا جمع کنه؟
مگه من از کسي بابت اين موضوع پول گرفتم
بد کاري کردم با هزينه شخصي بچه ها را جمع کردم؟
کلا مشکل تو چي هست که اومدي با اب و تاب پست زدي 1 پارس يا يک پارس مساله اينست؟؟؟؟
بله حرکت من زشت است چون با اين حرکتم دوباره بچه هاي اونجا را دور خودم جمع کردم؟
من اگه جاي تو بودم قطعا تشکر مي کردم اما اين نوع صحبت کردن فقط يه نوع خودتو بنده ادمين نشون دادنه چون اونجا خوب مي تونستي اسبتو بدوني اما اينجا نه

اينجا همه ازادن هر حرفي که توهين به نظام شخصيت ديگران نباشه ازاده. پس تو هم بگو چند بار هم بگو که من حقيرانه پست تو رو نخونده حذف مي کنم..
خالي شو

E.BoY
05-11-2015, 10:05 PM
اول سلام به شما

يكپارس هيچوقت نخواسته نام سايت 1pasr رو كش بره اينطور كه من فكر ميكنم اولا قصد اقا محسن از افتتاح اين سايت جمع كردن دوستان قديمى در سايت قبلى و همچنين شما كجاي دنيا ديديد كه كسي هزينه كنه تنها براى اينكه ما و چندتا از دوستانى كه در يكپارس بوديم رو دوره هم جمع كنه !!!!
اين انتقادتون كاملا بيجا بوده چون در وحله اول خود آدمين اون يكپارس از اينجا مطلع بودند و هستند اگه برخلاف قانون بوده يا اينكه قصده اقا محسن سوءاستفاده از اين نام بوده قبل از شما حتما بانو دلارام اعتراض ميكردند!
همينجا جا داره كه از اقا محسن تشكر كرد كه ما همه رو اينجا جمع كردن شايد بنظر شما دنيا مجازيه و آدماش هم همينطور!اما براى من وخيلى ديگر از دوستان ارزش همين دوستاى مجازى بيشتر دوستاى واقعيه!!!تقديم شما

یه نگاه به بالای انجمتون بندازید ...
به صفحه ی اصلی سایت هم ...
میبینید که دقیقآ داره از نام مجموعه یکپارس سو استفاده میشه
این درست نیست
خوب یا بد ما مدت ها از اون مجموعه استفاده کردیم و صاحب امتیاز اصلی اون مجموعه به هیچ وجه با چنین کاری موافق نیست
یه کم قدر شناس باشید میفهمید که چقدر بد و زشته این کار ..

به شخصه با اطمینان کامل میگم علی هیچ وقت با چنین کاری موافق نبوده ، ایشان حتی از توصیه کردن مکانی خودداری کرد چه برسه به استفاده از نام مجموعه یکپارس .
دقیقآ خودشون هم اظهار ناراحتی کردن که افرادی نام اونجا رو کش میرند

من به هیچ وجه با جمع شدن دوستان یکپارسی مخالف نیستم
من خودمم دوست دارم بازم در کنار دوستام باشم
اما چرا از اون نام استفاده میکنید ؟ وثتی که صاحب اصلی نام ناراضی هست ؟

E.BoY
05-11-2015, 10:17 PM
اولا اين يک پارس مثل اون يک 1پارس ادمبن علي تو نيست که بي ظرفيت باشه و بخواد يه پست را به همين راحتي حذف کنه .. پست را بي دليل حذف کردن کار ارباب تو بوده جناب e.boy
من اون مدت زمان طولاني که اونجا بودم فهميدم که چقدر پارتي بازي نميشد چقد حق ضايع نميشد بي دليل مهتاب منو هزارا بار کيک کردن منم هزاران بار پست زدمو بدون اينکه ادمين نگاه به پستا بيندازه چون انتقاد از خودش و مهتاب بود فورا حذف کرد اما اما اما..
من يه لينک به شما نشون ميدم که ساخت اين مجموعه اصلا ربطي به تعطيل شدن يک پارس نداشته لطفا با اين لينک مراجعه کنيد
اين لينک بعد اينکه ادمين بي دليل پستاي ما را حذف مي کرد منو چند تا از بچه ها راه انداختيم تو جايي غير از يک پارس تا همه ببين چه ظلمايي به ما ميشد
خود دلارام خانم هم چند بار از اين لينک ديدن کرد حتي وقتي پست مربوط به بي احترامي مهتاب به خودش را ديد از من اجازه گرفت اين لينکو به مهتاب نشون بده
پس تا اينجا ثابت ميشه که اين يک پارس مال بعد تعطيل شدن اون 1 پارس نيست بلکه سال 92 راه اندازي شده
اما نکته ديگه که بايد خدمت شما عرض کنم اينه که وقتي ادمين تصميم گرفت اون 1 پارس را تعطيل کنه و پست تعطيلي هم زد خود دلارام خانم شخصا اومد پي ام من و گفت اقا محسن اگه ميشه کاري کنيد يه چترومي راه بندازيد تا اين بچه ها هم پرا کنده نشن هم گير چند نفر اوباش که دقيقا از يه شخص فشر هم نام برد که الان نمي تونم بگم نيوفتن ..

بعد اينکه من اين چتروم را راه اندازي کردم دلارام خانم ديدم عمومي داره داد ميزنه که 1 پرس تعطيل نميشه
اينم از نکته دوم

اما نکته سوم به تو و اربابت ميگم که خب چه اشکالي داره وقتي اونجا تعطيل شده يکي بياد بچه ها را اينجا جمع کنه؟
کلا مشکل تو چي هست که اومدي با اب و تاب پست زدي 1 پارس يا يک پارس مساله اينست؟؟؟؟
من اگه جاي تو بودم قطعا تشکر مي کردم اما اين نوع صحبت کردن فقط يه نوع خودتو بنده ادمين نشون دادنه چون اونجا خوب مي تونستي اسبتو بدوني اما اينجا نه

اينجا همه ازادن هر حرفي که توهين به نظام شخصيت ديگران نباشه ازاده. پس تو هم بگو چند بار هم بگو که من حقيرانه پست تو رو نخونده حذف مي کنم..
خالي شو

خجالت بکش محسن
واقعا زشته که علی رو اینطور خطاب میکنی ...
بدون شک و بدون اقراغ علی یکی از بهترین وب مستر هایی بود که تو سایت های فارسی داشتیم و داریم .
اینطور صحبت کردن تو تنها دلیل بر عقده شخصی تو از علی داره
اگه علی اینثدر بده چرا نام سایتشو کش رفتی ؟

دلارام به من چه ؟
من چی کار به دلارام دارم دلارام هم یک مدیر بود نه بیشتر
خود ایشان در ماه های اخر کم اشتباه نداشتن ...

من نه از سمت مهتابم نه از سمت هیچ شخص دیگه ای که بحث کاربر های دیگه رو با من میکنی !

فقط یک جمله
بنظرت درسته که از نام و نشان یک سایت برای خودت استفاده میکنی ؟
ضمنآ هنوز هم خبر دقیق مبنی بر تعطیلی کلی یکپارس نداریم و هر لحظه امکان داره سایت بازم بازشه !

من از طرف خودم صحبت میکنم
یک کاربر قدیمی یکپارس
از طرف هیچ کسم نیومدم وگرنه با اسم خودم تو یکپارس می امدم

حرکتتون واقعا زشته و بسیار غیر اخلاقی
اگه میخوای مجموعه بزنی بسیار هم خوبه ، دوستان یکپارسم خبر میکردید و با هم یک مجموعه خوب میزدید
اما نه اینکه از اسم اونجا تقلب کنید

البته بنظر من اینجا رشدی نخواهد کرد
دلیلشم اینه که تو داری مثل یه مردار خوار از بقایای یکپارس تغذیه میکنی
سی کن خودت باشی
برای خودت تلاش کن
با نام خودت
با مجموعه ی خودت
و برای خودت

سی کن تو زندگیت جواب خوبی دیگران رو با بدی و قدر نشناسی جواب ندی
من به شخصه نمیتونم به تو که سالها تو یکپارس فعالیت کرده و در اخر اینطور نام اونجا رو کش میره و از ناش سواستفاده میکنه اعتماد کنم
بنابر این هرگز تو همچین سایتی فعالیت نخواهم کرد
به دوستانیم که اینجا تحت مدیریت تو فعالیت میکنند خالصانه میگم ... مجموعه ای که از اول با کش رفتن نام و شهرت جای دیگه باشه اونم با این وضعیت ادمینش ...
راه به ناکجا اباد میبره

دیگه حرفی ندارم
خدا نگهدار

mohsen32
05-11-2015, 10:33 PM
خجالت بکش محسن
واقعا زشته که علی رو اینطور خطاب میکنی ...
بدون شک و بدون اقراغ علی یکی از بهترین وب مستر هایی بود که تو سایت های فارسی داشتیم و داریم .
اینطور صحبت کردن تو تنها دلیل بر عقده شخصی تو از علی داره
اگه علی اینثدر بده چرا نام سایتشو کش رفتی ؟

دلارام به من چه ؟
من چی کار به دلارام دارم دلارام هم یک مدیر بود نه بیشتر
خود ایشان در ماه های اخر کم اشتباه نداشتن ...

من نه از سمت مهتابم نه از سمت هیچ شخص دیگه ای که بحث کاربر های دیگه رو با من میکنی !

فقط یک جمله
بنظرت درسته که از نام و نشان یک سایت برای خودت استفاده میکنی ؟
ضمنآ هنوز هم خبر دقیق مبنی بر تعطیلی کلی یکپارس نداریم و هر لحظه امکان داره سایت بازم بازشه !

من از طرف خودم صحبت میکنم
یک کاربر قدیمی یکپارس
از طرف هیچ کسم نیومدم وگرنه با اسم خودم تو یکپارس می امدم

حرکتتون واقعا زشته و بسیار غیر اخلاقی
اگه میخوای مجموعه بزنی بسیار هم خوبه ، دوستان یکپارسم خبر میکردید و با هم یک مجموعه خوب میزدید
اما نه اینکه از اسم اونجا تقلب کنید

البته بنظر من اینجا رشدی نخواهد کرد
دلیلشم اینه که تو داری مثل یه مردار خوار از بقایای یکپارس تغذیه میکنی
سی کن خودت باشی
برای خودت تلاش کن
با نام خودت
با مجموعه ی خودت
و برای خودت

سی کن تو زندگیت جواب خوبی دیگران رو با بدی و قدر نشناسی جواب ندی
من به شخصه نمیتونم به تو که سالها تو یکپارس فعالیت کرده و در اخر اینطور نام اونجا رو کش میره و از ناش سواستفاده میکنه اعتماد کنم
بنابر این هرگز تو همچین سایتی فعالیت نخواهم کرد
به دوستانیم که اینجا تحت مدیریت تو فعالیت میکنند خالصانه میگم ... مجموعه ای که از اول با کش رفتن نام و شهرت جای دیگه باشه اونم با این وضعیت ادمینش ...
راه به ناکجا اباد میبره

دیگه حرفی ندارم
خدا نگهدار
در اخر يه جمله بگم از استاد بزرگ الهه قمشه اي
بحث کردن با کسي که عقده داره و نمي فهمه فقط زائل کردن عقله.... والسلام

!!yalda!!
05-12-2015, 12:02 AM
بهتر بود به جاي نوشتن اين چيزا کمي توجه ميکردي که محسن 32چقدر لطف داشته به دوستاش و خواسته همه دور هم باشن درضمن اينجا قبل از بسته شدن اونجا درسته شده بود خيلي مغرضانه بوده انتقادتون ضمن اينکه نوشته و انتقادي حذف نميشه پاسخ داده ميشه

ramtin
05-12-2015, 01:19 PM
اين محسن يك دزد بي شرف بيشتر نيست كه اومده داره مثل زالو از علي آدمين بيچاره خون تغذيه ميكنه من نه سايتشو قبول دارم نه خودشو بسيار پست فطرته اي بوي دمت گرم

**FERESHTEH**
05-12-2015, 09:57 PM
aakhe vase ye karbar che farghi mikoneeee. mohem ine ke dore ham bashim, vala ma ke shenidim ali agha dare be salamati ejdevaj mikone, chat room mikhad chikar ??? bere ghashang ba khanoomesh khosh bashe, negarane inja ham nabahse, hala ya 1pars ya yekpars, ya rajab agha ya agha rajab che farghi vase ma dareeee.mage mozo alaki kal andakhtan bashe , ke baba dige dore in harfa gozashte, manam asabani nakonid plz.
:confused:

mohsen32
05-12-2015, 10:11 PM
aakhe vase ye karbar che farghi mikoneeee. mohem ine ke dore ham bashim, vala ma ke shenidim ali agha dare be salamati ejdevaj mikone, chat room mikhad chikar ??? bere ghashang ba khanoomesh khosh bashe, negarane inja ham nabahse, hala ya 1pars ya yekpars, ya rajab agha ya agha rajab che farghi vase ma dareeee.mage mozo alaki kal andakhtan bashe , ke baba dige dore in harfa gozashte, manam asabani nakonid plz.

ددونه دونهددونه دونهددونه دونهددونه دونه

**FERESHTEH**
05-12-2015, 10:57 PM
گیرم که مرا جواب کردی خوش باش

تهمت زدی و خراب کاردی خوش باش

آن روز که با خودت گلاویز شدی
گر آیینه را مجاب کردی خوش باش 0..

*Ava*
05-13-2015, 02:46 PM

فرشته عالی بودددددددددددددددددددد..... یلی باحالی تقديم شماتقديم شماپرش}

HossEiN
05-13-2015, 03:35 PM
پرش}پرچمممم

Scheitern
05-13-2015, 04:52 PM
heh :)

vaghean jalebe daram kam kam be harfaye baghiye pey mibaram!!!!!!!!!

**FERESHTEH**
05-14-2015, 01:52 AM
dooste aziz .bayad be shoma va tamame doostani ke barashoon soal ijad shode ke chera eteraz va enteghad sari hazf mishe, arz konam ke, na azizan hazf nemishe!!! khob age bekham kheili kheili manish konam mishe in: hazf mishe , ama kodooma hazf mishe, khob alan migam. oona ke tohin amiz va gheire moadabane bashe, agha jan enteghad bayad sazande bashe , na nabood konande, oftaddddd. khob khodaro shokr

! !nIkRoOz! !
05-15-2015, 02:40 PM
یکپارس:محیطی که کلا با پارتی بازی شروع شده بود و رفته رفته بدتر هم میشد مسترهایی که با رابطه مستر شده بودن و از ابزار سو استفاده میکردن
من خودم به شخصه انقد عکسهایی از اون محیط دارم که جایی برای حرف زدن نمیزاره
اوایل انتخاب مستر در انجمن بود با نظر بقیه ولی بعدا و رفته رفته به پی ام کشیده شد
این نشاندهنده چی بود.
من خودم چندین بار انجمن اعتراض کرد:هیچ جوابی نداشتن بدن.
تایپکی برا خلاف میل مثلا از مابهتران سریع حذف میشد.
واقعا رفته رفته خرابتر میشد همه هم شاهد بودن.
در ضمن یک فرد بخاطر خودش این همه کاربرو حرفشون و دوستاشونو نادیده گرفت و سایت رو تعطیل کرد.
بنظر من اصلا ارزش نداره در موردش بحث کنیم.
در ضمن از این سایتم تعریف نمیکنم چون گذشت زمان نشاندهنده نوع مدیریت خواهد بود
پس لطفا حرفهای اون یکپارسو نیاریم اینجاتقديم شما

E.BoY
05-16-2015, 12:40 PM
در حقانیت حرف من همین بس که محسن هدر بالای انجمنو تغییر داد و کرد Yekpars
چقدر خوب بود که اسم مجموعتونو عوض میکردید و یک اسم خوب برای خودتون میگذاشتید و ....

اگه میخواید فعالیت کنید ، و یک مجموعه ی خوب داشته باشید بنظرم به جای استفاده از اسم یکپارس سی کنید از سیاست های خوبش استفاده کنید (مثل همین که هیچ وقت دنباله رو نبود و همیشه مسیر خودشو رفت بدون توجه به بقیه انجمن ها)
که مثل یکپارس جاودانه باشید حتی وقتی خودش نیست !

یه مسئله مهم اینکه دوستان از خودتون داستان درست نکنید
هیچ کس خبر نداره علی الان چه میکنه و... (وقتی میگم هیچ کس به تمام معنا هیچ کس)
اگه انجمن یکپارس دیگه باز نشته تنها دلیلش اینه که خود علی گفت :

http://forum.yekpars.com/attachment.php?attachmentid=425&stc=1

لطفآ داستان درست نکنید
البته من مدافع حقوق علی هم نیستم
من تنها یک کاربرم که یکپارسو دوست داشت .

! !nIkRoOz! !
05-16-2015, 01:12 PM
اقای محترم الان ممکنه بدونیم شما اینجا دنبال چه میگردین
مثلا به فکر خودت خراب کردن ایم مجموعه یا هر کار دیگر شما که الان دارین از سیاستهای خوب اونجا حرف میزنین واقعا ته دلت مطمعنی سیاستهای اونجا درست بود؟
پارتی بازی نمیشد؟
کاربرا رو از بالا به پایین نگاه نمیکردن؟
اصلا چرا با اسم خودتون نمیایین و خودتو معرفی نمیکنی تا همه بدونن کی هستی
شما که از این محیط خوشتون نمیادبرا چی میای و پست میزاری؟
چقدر بده آدم برا خودش اربابی داشته باشه!!!
تو با این رفتارت به نحوی نشون میدی که اقا بالا سر دوس داری.
علی سایت خودشو بسته رفته پی زندگی خودش تو داری خودتو اذیت میکنی...
حیفی عزیز من برو بجای اینکارا به زندگی خودت برس.
اینجا بچه هایی جمع شدن که همه با هم دوستن میتونی بیایی ببینی در کل روز ببین چندتا کیک یا بن اینجا داریم
ولی اون چتروم چی؟؟؟
به مستر سلام نمیکردی با کاربر لج میکرد و از هر حرفش خوشش نمی اومد بلافاصله یکک یا بن.
واقعا جای خجالت داره از یک محیطی که پارتی بازی در ان حرف اولو میزد ادم بیاد ازش دفاع هم بکنه
هر کی از هر سایتی خوشش نیاد میتونه نیاد دعوت نامه نفرستاده کسیتقديم شما

!!yalda!!
05-16-2015, 01:13 PM
نميدونم هدفتون چيه اما بهتره کمي مثبت نگاه کنيد . محسن براي دور هم بودن کاربرا چت رو برقرار کرده درضمن خالا اسمش هرچي که باشه شما کاسه داغتر از اش نباشيد .

Scheitern
05-16-2015, 01:15 PM
آهنی را که موریانه بخورد. نتوان برد از و به صیقل زنگ. با سیه دل چه سود گفتن وعظ. نرود میخ آهنین در سنگ. ...

! !nIkRoOz! !
05-16-2015, 01:17 PM
http://forum.yekpars.com/attachment.php?attachmentid=426&stc=1

! !nIkRoOz! !
05-16-2015, 01:19 PM
با اجازه دوستان الان عکسهایی میزارم که معلوم بشه اون چتروم سیاستش درست بود یا از نحوه رفتار مسترها.
مسترهایی که ادعاشون میشد و جالبتر از اون اینه که تمامی این عکسا به سرپرست سایت فرستاده شده و هیچ عکس العملی نشون ندادن که هیچ طرفو برداشتن ادمینم کردن.
خودتون قضاوت کنین

! !nIkRoOz! !
05-16-2015, 01:21 PM
اینجا از عکس کاملا معلومه که بخاطر این حرف بن شدم.
خدایی بن داشت؟؟
http://forum.yekpars.com/attachment.php?attachmentid=427&stc=1

! !nIkRoOz! !
05-16-2015, 01:22 PM
http://forum.yekpars.com/attachment.php?attachmentid=428&stc=1

! !nIkRoOz! !
05-16-2015, 01:25 PM
http://forum.yekpars.com/attachment.php?attachmentid=429&stc=1

! !nIkRoOz! !
05-16-2015, 01:26 PM
http://forum.yekpars.com/attachment.php?attachmentid=430&stc=1

! !nIkRoOz! !
05-16-2015, 01:27 PM
http://forum.yekpars.com/attachment.php?attachmentid=431&stc=1

! !nIkRoOz! !
05-16-2015, 01:30 PM
خب فک کنم کافیه نیاز باشه بدتر از اینا رو هم رو میکنم.
اینا مختصری از رفتارهای مسترین محترم همون یکپارس سیاست درست بود.
آقای ابوی به ظاهر محترم شمام بهتره بخونین و با این طرز حرفیدن و مظلوم نمایی جو اینجا رو بهم نریزن.
خیلی ناراحتی برو التماس اربابت تا سایتشو باز کنه تا بتونی بازم عقده هاتو اونجا خالی کنی
چون در این محیط جای برا عقده ریختن نیست.:)

!!yalda!!
05-16-2015, 01:34 PM
محسن خودش بهتر بلده چه بايد بکنه و کار درست رو انجام داده . تو جه داشته باشيد کاربرا خودشون ميان و جواب شما رو ميدن هدف همون دور هم بودنه. حتما متوجه هم شديد که چيزي حذف نشده و نميشه مگه اينگه فحش و حرف ناسزايي باشهه..... سعي کنيد تلاشتون در راه مثبت باشه در راه اباد شدن نه خرابي..و چيزي که مبهم هست اينکه شما چه نتيجه اي از کارتون ميخواهيد بگير لقمه رو دور سرتون تاب نديد خودتون رو معرفي کنيدو مشکلتون رو راحت بگيد چي هست

**FERESHTEH**
05-16-2015, 01:41 PM
akhavi salam eide shoma mobarak, belakhare ma nafahmidim masale in ast ya an ast. ghasame hazrate abaso ghabool konim ya dome khoroos. agha hamchin migan haghaniyate harfaye man, engari to in rooze mobarak khodeshoone nabiye akram farz kardan, baba tamoom konid in harfaro.be ghole khodetoon aslan nemidoonid ali agha kojast. hala ye esmo kardin pirahane osman(doroste dige , ya pirahane yousef bood) hala be har hal. tashrif biyarid room. ba bachaheha ashna shin , ba ghadimiha ham ye didare taze konid. تقديم شما

mohsen32
05-16-2015, 02:57 PM
در حقانیت حرف من همین بس که محسن هدر بالای انجمنو تغییر داد و کرد Yekpars
چقدر خوب بود که اسم مجموعتونو عوض میکردید و یک اسم خوب برای خودتون میگذاشتید و ....

اگه میخواید فعالیت کنید ، و یک مجموعه ی خوب داشته باشید بنظرم به جای استفاده از اسم یکپارس سی کنید از سیاست های خوبش استفاده کنید (مثل همین که هیچ وقت دنباله رو نبود و همیشه مسیر خودشو رفت بدون توجه به بقیه انجمن ها)
که مثل یکپارس جاودانه باشید حتی وقتی خودش نیست !

یه مسئله مهم اینکه دوستان از خودتون داستان درست نکنید
هیچ کس خبر نداره علی الان چه میکنه و... (وقتی میگم هیچ کس به تمام معنا هیچ کس)
اگه انجمن یکپارس دیگه باز نشته تنها دلیلش اینه که خود علی گفت :

http://forum.yekpars.com/attachment.php?attachmentid=425&stc=1

لطفآ داستان درست نکنید
البته من مدافع حقوق علی هم نیستم
من تنها یک کاربرم که یکپارسو دوست داشت .
دوست عزيز ظاهرا شما خيلي دوست داريد مثل قانون اون چتروم باهات بر خورد بشه اره؟
اشکالي نداره شما هم صد پست اگه بزاري اينجا و صد تشکر بگيري مي توني در خواست ممبري بدي والسلام

ramttttttttin
05-16-2015, 10:38 PM
ببند دهنهتو دلارام انقدرماها واسش بی ارزش بودیم که 2 ماه تعطیل کرده رفته و براشم مهم نیست ماها کجاییم شایدم تا الان همه همدیگرو فراموش کرده بودیم محسن به ماها لطف کرد اینجارو راه انداخت منت گذاشت رو سر ما . تا چشت دراد اصلان خوب کاری کرد دمش گرم

Mobham
05-16-2015, 11:44 PM
اول سلام به شما

سلام
یلدا خانم علی اقا تا جایی که من میدونم حرفشون این بود یک پارس هیچ شعبه دیگه ای نداره وسواستفاده از نام این سایت بدون اطلاعشون هست.

Mobham
05-16-2015, 11:52 PM

اينم از نکته دوم

خالي شو

جناب محسن سلام

شما که از یک پارس بدتون میومد چرا شب و روز اونجا بودین؟
اگر مستری خلاف میکرد مقصر ادمین هست؟
شما که میدونید سرپرست چت دلارام هست و مسئولیتش با ادمین نبود درسته سایتشون هست ولی دلارام درجریان همه کارها بود
مهتاب و بقیه هم مثل ما انسان هستن و جایزالخطا ولی اینکه شما اصرار بر خراب کردنن نام یکپارس داشتید مشخص شد

این طرز حرف زدن کوچه بازاری شما برای دوستانتون بایداستفاده کنید
کسی شمارو مجبور نکرده هزینه کنید که اعضای سایت دیگه رو اینجا جمع کنید
دلارام خانم سخنگوی ادمین نیستن و حرفهای ادمین واضح بوده و میبینید اعضای یکپارس اینجافعالیتی نمیکنند

مسئله فقط سواستفاده از اسم سایت و جمع کردن چهار کاربر نیست

موفق باشی

**FERESHTEH**
05-17-2015, 12:03 AM
سلام آقا یا خانومه مبهم. چرا مبهم؟ مساله این است. شما هنوز خودت تو ابهامی، نمیدونی بالاخره مساله چی هست هر وقت متوجه شدی به ما هم بگو تا از ابهام در بیاییم. قربان شما. تنها فرشته یک پارسo)))

ramttttttttin
05-17-2015, 12:15 AM
جناب محسن سلام

شما که از یک پارس بدتون میومد چرا شب و روز اونجا بودین؟
اگر مستری خلاف میکرد مقصر ادمین هست؟
شما که میدونید سرپرست چت دلارام هست و مسئولیتش با ادمین نبود درسته سایتشون هست ولی دلارام درجریان همه کارها بود
مهتاب و بقیه هم مثل ما انسان هستن و جایزالخطا ولی اینکه شما اصرار بر خراب کردنن نام یکپارس داشتید مشخص شد

این طرز حرف زدن کوچه بازاری شما برای دوستانتون بایداستفاده کنید
کسی شمارو مجبور نکرده هزینه کنید که اعضای سایت دیگه رو اینجا جمع کنید
دلارام خانم سخنگوی ادمین نیستن و حرفهای ادمین واضح بوده و میبینید اعضای یکپارس اینجافعالیتی نمیکنند

مسئله فقط سواستفاده از اسم سایت و جمع کردن چهار کاربر نیست

موفق باشی
حالا هر وقت 1 پارسو را انداختی به محسن میگم کاربراتو بهت بده گریه نداره که . لعنت به مسترا 1 پارس که همشون فشر ساز بودن محسن 32 جوری با من رفتار کرد که من از فوشری دست بر داشتم ولی شماها انقدر تند ، و رفیق بازی میکردین که آخر سریا همه مثه من فوشر شده بودن این کاره خدا بود اونجا منحل بشه . مرگ بر ضد ولایت فقیه

**FERESHTEH**
05-17-2015, 12:48 AM
زنده باد ولایت فقیه(ره). ایشون فرمودن آمریکا هیچ غلطی نمیتواند کند.مرگ بر آمریکا. مرگ بر ضده یک پارس. مرگ بر اونایی که نمیتونن مارو دوره هم ببینن. مساله این است حسودییی!!! خدا به راه راست هدایتتون کنه.

!!yalda!!
05-17-2015, 01:17 AM
واقعا کار درست رو محسن انجام داد . با بر قرار شدن اينحا کاربرا خودش ميادن وخوشجال هم هستن که باز هم دور هم جمع شدن اينجا همه با هم دوستن و برابر محسن که ادمين هست با ز هم مثل گذشته با همه دوسته چون هدف دور هم بودن هست مثل يک خانواده کسی به زور اورده نشد شما هم بجای اینکه از برقراري اينجا ناراحت باشيد بهتره خوشحال باشيد که هنوز هم ادماي با معرفت وجود داره و به دوستي احترام ميزاره افق ديدتون رو کمي باز تر کنيد و حقي براي ديگران هم قائل باشيد.. با تشکر

!!yalda!!
05-17-2015, 01:20 AM
واقعا کار درست رو محسن انجام داد . با بر قرار شدن اينحا کاربرا خودش ميان وخوشجال هم هستن که باز هم دور هم جمع شدن اينجا همه با هم دوستن و برابر محسن که ادمين هست با ز هم مثل گذشته با همه دوسته چون هدف دور هم بودن هست مثل يک خانواده کسی به زور اورده نشد شما هم بجای اینکه از برقراري اينجا ناراحت باشيد بهتره خوشحال باشيد که هنوز هم ادماي با معرفت وجود داره و به دوستي احترام ميزاره افق ديدتون رو کمي باز تر کنيد و حقي براي ديگران هم قائل باشيد.. با تشکر

**FERESHTEH**
05-17-2015, 02:37 AM
عزیزم. میگن گور ندارم که کفن داشته باشم. این جماعت اصلا چشم ندارن که دید داشته باشه. شما از افق میگی براشون؟؟؟؟

E.BoY
05-17-2015, 10:43 AM
سلام
یلدا خانم علی اقا تا جایی که من میدونم حرفشون این بود یک پارس هیچ شعبه دیگه ای نداره وسواستفاده از نام این سایت بدون اطلاعشون هست.

تمام صحبت من این بود :)

اما خوشحالم که اینجا جایی شد برای وا کردن بغز های گلوتون ...
خوبه
دقیقآ متوجه شدیم کاربر هایی که محسن جمع کرده کیا هستن
جز یکی دو نفر باقی همه معلوم والحال بودید
اشتباه کردم وقت خودم رو براتون گذاشتم
بفرمایید برید کمک های نقدی و غیر نقدیتونو انجام بدید http://yekpars.3cb.ir/

خانوم فرشته روزی 100 تا صلوات برای سلامتی محسن قبل خواب یادت نره :p

اسم اینجا یکپارس و اسم اونجا هم یکپارس ، اما این کجا و ان کجا ؟

برو سوشیتو بخور ...
خودت میدونی چی میگم !:p

موفق باشید
امیدوارم انجمن خوبی داشته باشید و تا اخر همینطور باهم دوست بمونید تقديم شما

! !nIkRoOz! !
05-17-2015, 11:08 AM

خوبه

برو سوشیتو بخور ...

موفق باشید
امیدوارم انجمن خوبی داشته باشید و تا اخر همینطور باهم دوست بمونید تقديم شماfببین خوشکل پسر به بچه ها توهین نکن

میگم تو که از محیط اینجا و بچه های اینجا خوشت نمیاد خیلی بی جا میکنی میای اینجا و دری وری میگی .......
شاید اینجا جایی باز شدن بغض های ماست
تو از این میسوزی که دیگر جایی برای باز شده بغض ها و عقده های بچگیت نداری که بیای بچه ها رو اذیت کنی.
و دوران مسخره بازی تو و دوستای... تموم شده
بیشتر از این خودت خراب نکن
اگه یکم عرضه داشتی خودتو معرفی میکردی ببین چقد بی وجودی.واقعا متاسفم برات

hamid.M
05-17-2015, 04:11 PM
این قانونتون خیلی زیباست
باید سر در تمام انجمن های اجتماعی ثبتش کنند ...

قانون شماره 24 ) هرگونه تاپيک و ارسال اعتراض آميز و يا انتقاد آميز در رابطه با يک کاربر و يا مدير بدون اخطار قبلي و سريعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد

عجب
واقعآ کاربر های اینجا با علم به همچین قدرت انتقاد پذیری شما اینجا فعالیت میکنند ؟
چشم ها رابایدشٌست جور دیگر باید دید .

ramttttttttin
05-17-2015, 04:37 PM

خوبه

برو سوشیتو بخور ...

موفق باشید
امیدوارم انجمن خوبی داشته باشید و تا اخر همینطور باهم دوست بمونید تقديم شما
مرگ بر آل سعود عزیزم زیاد به خودت فشار نیار جنس ایرانیه

Scheitern
05-17-2015, 04:39 PM
اينجا رو تبديل كردين به دادگاه !

اين يعنى چى اخه؟ بردار من شما كه ناراضى هستى مگه براتون دعوتنامه فرستادن كه بياييد؟!!!!

دقيقا شده دادگاه يكى يه چيزى ميگه بقيه هم با يا بى سند و مدرك به دادخواهى از حرف اون شورش ميكنن!

اخه برادر گل من يكم انصاف داشته باشيد نه پولى به جيب كسي ميره اينجا نه پارتى بازى صورت ميگيره پس علت اين همه سر و صدا چيه؟

شمايى كه به من گفتى مواظب باش اينجا ازت سوءاستفاده شخصى ونه مالى بشه ! والا منظورت رو نفهميدم فقط اينو ميدونم قصد برپايى اينجا دور هم جمع كردن دوستان بوده ولاغير !

اگه چيزى ميدونيد چرا اينقدر ميچرخيد به دوره خودتون !!! خب علت اين اعتراضتون رو بگيد اين همه سر و صدا نداشت!!!

در ضمن من هم كاربر اون يكپارس بودم و به إنذاره شما اون سايت رو دوس داشتم و ازش خاطره داشتم پس اين دليل نميشه كه چون ما اينجاييم حتما خواستيم از اون سايت سواستفاده كنيم يا چيز ديگه اى.....

و اينكه من از مديريت اينجا نه حقوقى ميگيرم و نه امتياز بيشترى با من هم دقيقا مثل بقيه كأربرا رفتار ميشه !!!(دستمال كشى در كار نيست)

الان كه كل نظرات دوستان رو خوندم گيج شدم والا كسي كه تا ديروز اينجا به خود اين سايت و آدمين بى احترامى ميكرد الان داره تعريف اينجا رو ميكنه پس ديديد كه هيچ كس اينجا رفتارش قابل تشخيص نيست همينطور شما كه اينقدر پشتيبان يكپارس هستيد پس لطفا به جاى إيجاد اختشاش دليل اصلى با همون حرف دلت رو بيان كن تا دوستان هم مطلع بشن و برداشت درستى بكنن تقديم شما

**FERESHTEH**
05-17-2015, 04:42 PM
dige masalaero kesh nade akhavi. tamomesh kon, to donya chizaye mohemtar az basteshodane yekpars ham hast. moshkele geroonio hal kon age mitooni

mohsen32
05-17-2015, 04:49 PM

اين يعنى چى اخه؟ بردار من شما كه ناراضى هستى مگه براتون دعوتنامه فرستادن كه بياييد؟!!!!

دقيقا شده دادگاه يكى يه چيزى ميگه بقيه هم با يا بى سند و مدرك به دادخواهى از حرف اون شورش ميكنن!

اخه برادر گل من يكم انصاف داشته باشيد نه پولى به جيب كسي ميره اينجا نه پارتى بازى صورت ميگيره پس علت اين همه سر و صدا چيه؟

شمايى كه به من گفتى مواظب باش اينجا ازت سوءاستفاده شخصى ونه مالى بشه ! والا منظورت رو نفهميدم فقط اينو ميدونم قصد برپايى اينجا دور هم جمع كردن دوستان بوده ولاغير !

اگه چيزى ميدونيد چرا اينقدر ميچرخيد به دوره خودتون !!! خب علت اين اعتراضتون رو بگيد اين همه سر و صدا نداشت!!!

در ضمن من هم كاربر اون يكپارس بودم و به إنذاره شما اون سايت رو دوس داشتم و ازش خاطره داشتم پس اين دليل نميشه كه چون ما اينجاييم حتما خواستيم از اون سايت سواستفاده كنيم يا چيز ديگه اى.....

و اينكه من از مديريت اينجا نه حقوقى ميگيرم و نه امتياز بيشترى با من هم دقيقا مثل بقيه كأربرا رفتار ميشه !!!(دستمال كشى در كار نيست)

الان كه كل نظرات دوستان رو خوندم گيج شدم والا كسي كه تا ديروز اينجا به خود اين سايت و آدمين بى احترامى ميكرد الان داره تعريف اينجا رو ميكنه پس ديديد كه هيچ كس اينجا رفتارش قابل تشخيص نيست همينطور شما كه اينقدر پشتيبان يكپارس هستيد پس لطفا به جاى إيجاد اختشاش دليل اصلى با همون حرف دلت رو بيان كن تا دوستان هم مطلع بشن و برداشت درستى بكنن تقديم شما

ممنون از ديدگاه خوب و منطقيتونتقديم شما

*Ava*
05-17-2015, 06:25 PM
بسیار خوب بود تقديم شما

HOJAT
05-17-2015, 09:21 PM
درود و احترام
شاید اکثریت دوستان قدیم بنده رو بشناسن
من مدیر یک پارس بودم همه هم از اخلاقم خوب میدونن و همینطور نوع رفتارم
این رو دارم دوستانه عرض میکنم به کسی بربخوره نخوره مسئولیتش پای خودش

اون یک پارس تمام شد
یک پارس قبلی درحال کشیده شدن انحرافات کلی بود
یک پارس قبلی مدیر باتجربه و پیری داشت
و اینکه توان اداره اون رو دیگه نداشت چون میخواست زندگی کنه
هرکسی خوبی و بدی داره به منو سما هم ربط نداره
بنده هم بن دائم شدم در حقم بدی شد ولی خب برای همه اون وریا همیشه احترام قائلم چون احترام خودمو نگه میدارم

این سایت هم اسمش کپی هست ولی از سایت زنده کپی نیست
جناب محسن هم اشتباه کرد برای اون یک پارسی ها چت زده مگه میخواد .... کده راه بندازه؟
البته ایشون نام یکپارسو برداشتن که دوستانشونو دور هم جمع کنن و شک ندارم اگه ایشون این اسمو برنمیداشتن یکی از شماها که مدعی هستین برمیداشتید و افتخار میکردین

جمله علی هم درسته هیچ جایی رو معرفی نمیکنن و اینکه کسی مث سایتشون رو نمیزنه ووووو
من با اینکه همیشه با احترام باهاشون رفتار کردم ولی خب رفتارشون توهین امیز بود و درست گفتن شاید جایی مث اونجا توهین به کسی نکنه
همیشه در طنزهام از نام علی ظالم استفاده میکردم تا بفهمه

در کل سرتونو درد نیارم نه اونجا و نه هیچ جای دیئه تا یوزراش ادم نباشن خوب نخواهد بود
و اگر محسن اینو بر نمیداشت شما بر میداشتید

منم فقط هر از گاهی اینجا میام یوزرشون نیستم حوصله طرفداری ندارم
اگر غلط املائی داشتم ببخشید کلا فارسیم بد بود بدتر شد

samira
05-17-2015, 10:52 PM
با سلام !!!!!!!!!!!
اسم اين سايت در صورتي كه سايتي وجود داشته باشه ميشه كپي برداري وقتي ديگر سايتي وجود ندارد كپي برداري در كار نيست
البته اين كار كه بعضي ها ميخواند يك كلاغ چهل كلاغ كنند هم خوب نيست
اقا ما ميهن چت داريم ميهن چتي داريم يعني چي اين حرفها)()
شما جز يك سري افراي كه ميخواند جو رومو به هم بزنند بيشتر نيستيد در حال خنده
آقا اگر همين پست رو تو اون چت روم ميزديد هم شما بن ميشديد هم اونهايي كه با شما نطرشون موافق هستپرش}
من تعجب ميكنم چرا محسن اين پست رو باز گذاشته:mad:
در ضمن اين كارا خوب نيست كه بخاطر شباهت اين همه غوغا راه انداختيد به اينها ميگند غوغا سالارo)))

Mobham
05-17-2015, 11:30 PM

شما اونجارو دوست داشتید هرروز بدنبال سند و مدرک بودینکه بقول خودتون دست مسترهارو رو کنید؟
اگر ناراضی بودین شب و روز چه میکردید اونجا؟
هرروزباجناب محسن هیمنکارتون بود ولی 24 ساعت اونجا بودین

اگر هم من یا هرکسی میاد به کار شما اعتراض میکنه برای اینه که اون سایت چه فعال باشه چه نباشه محسن هم اسم سایت دزدیدههم کاربران رو چه یک نفر چه صدنفر.

دعوتنامه رو شما برای کاربرای یکپارس فرستادید که تشربف بیارید اینجا
با بچه که حرف نمیزنید خودتون رو میزنید به اونراه
سایت رو ایشون با اطلاع از بسته شدن انجمن زده

کل این سایت کپی برداری ازسایت یک پارس هست

حتی ادمین اینجا میخواد ادای ادمین سایت یک پارس در بیاره

Scheitern
05-17-2015, 11:59 PM
شما اونجارو دوست داشتید هرروز بدنبال سند و مدرک بودینکه بقول خودتون دست مسترهارو رو کنید؟
اگر ناراضی بودین شب و روز چه میکردید اونجا؟
هرروزباجناب محسن هیمنکارتون بود ولی 24 ساعت اونجا بودین

اگر هم من یا هرکسی میاد به کار شما اعتراض میکنه برای اینه که اون سایت چه فعال باشه چه نباشه محسن هم اسم سایت دزدیدههم کاربران رو چه یک نفر چه صدنفر.

دعوتنامه رو شما برای کاربرای یکپارس فرستادید که تشربف بیارید اینجا
با بچه که حرف نمیزنید خودتون رو میزنید به اونراه
سایت رو ایشون با اطلاع از بسته شدن انجمن زده

کل این سایت کپی برداری ازسایت یک پارس هست

حتی ادمین اینجا میخواد ادای ادمین سایت یک پارس در بیاره

مگه شما ديديد كه من عليه اونجا تايپكى بزنم؟ عجب به شما
حرفاتون هم مثل خودتون مبهمه متوجه نشدم!!!

**FERESHTEH**
05-18-2015, 12:49 AM
دوستان بلاخره فهمیدم مساله چی هست. اصلا مساله یک پارس یا ۱پارس نیست.
مساله این است که، دوستای معترض ما اصلا نمیدونن شعبه یعنی چی. خوب چه اشکالی داره من بهشون میگم.
عزیز برادر، شعبه به جایی میگن که اسم اون عیناً تکرار بشه و سیستم هم کاملاً با شعبه اصلی یکی باشه.میبینید که نه اسم یکی نوشته شده نه سیستم یکیه .زمین تا آسمون با اونجا فرق داره.هر گردی که گردو نیست آخه.
مساله بعدی این است که: خیلی از دوستان اونجا ناراضی بودن، اما باز هم اونجا میومدند. بله حق با شماست. اما چاره ای نداشتن، کجا می رفتن؟ یه جا از اونجا ۱۰۰ برابر بدتر؟صبوری کردن، خدا هم جواب صبرشونو داد. یعنی همین yekpars.com
شما هم اگه از اینجا بدت میاد صبور باش، انشاا... خدا جواب صبرتو میده.منم دعا میکنم.مساله بعدی هم این است: من قبل خواب نه تنها برای آقا محسن که حکم برادر بزرگوار منو دارن، بلکه برای سلامتی همه دوستای خوبم دعا کرده و برای سلامتیشون صلوات می فرستم،حالا خدایی صد تا که نه . چون صبح باید برم سر کار، خواب می مونم .اما یه چنتایی می فرستم،اگه ریا نشه. الّهم صل الا محمد و آله محمد، اینم واسه سلامتیه شما و بقیه دوستاتون. دعای توسل هم روزهای پنجشنبه برگذار میشه. بعدشم، بابا سوشی کجا بود. منو با اوشین عوضی گرفتیاااا. توبه کن اخوی.

Scheitern
06-06-2015, 10:47 AM
سلام

خب اقاى به حساب مبهم شما كه مخالف اينجا هستيد خوشحالم كه ميبينم دقيقا عين انجمن يكپارس قبلى فعاليت ميكنيد أيا بنظرتون اونجا هم تقليدى از يكپارس هست يا نه؟؟؟؟؟؟!!!

جالب بود

به قول مهتاب نرود ميخ آهنى در سنگ :))

hamid.M
06-06-2015, 12:46 PM
این گونه پست ها رو به روز نکنید لطفا !
موضوع بسته شد .