PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درد دل يلدا بانو با دوستان مجازيش

Scheitern
07-20-2015, 11:53 PM
سلام سلام به همه دوستان گل مجازيم كه از واقعى بيشتر برام ارزش داريد به مولاااا ددونه دونه

تقريبا ده روز ميشه كه نيستم چتروم و انجمن دلم واسه همتون تنگ شده بود اما يه تجربه خوب دارم خيلى خوبه دير بود ولى باز هم بجا بود ميدونيد آخه تازه فهميدم كه چقدر مهم بودم يا نبودم (كه نبودم) چند بار به دلايلى باى دادم ولى باز هم به دلايلى برگشتم( چى گفتم :| ) . :)

نميخوام بگم خداحافظ چون خداحافظى كردن واسه اونايى هست كه يكى از نبودنشون نگران بشه يكى دلتنگشون بشه پس منم خداحافظى نميكنمعيبي نداره
تازه فهميدم كه هيچكس جز خانواده خود ادم براى ادم دل نميسوزونن اونان كه فقط به حرفات گوش ميدن دنياى مجازى خيلى درد و دل كنى يا ميشى عاشق يا تنها از نظرشون خيلى هم معذب بشن يا بلاكت ميكنن يا كلا بيخيال همه چيز اخراج 0..
خب همش حرف دلم بود كه بايد ميگفتم و گرنه منفجر ميشدم ههههه پرچمممم

خوشحالم كه همه با هم خوبيد و ارزو ميكنم هميشه خوب باشيد در كناره هم و كمك دست ادمين بشيد تا فضاى بهترى رو براى دوستانتون فراهم كنيد ددونه دونه
اميدوارم دلخور نشده باشيد تقديم شما

OKTAY
07-21-2015, 11:31 AM
ددونه دونهموفق باشینددونه دونه

**FERESHTEH**
07-21-2015, 09:13 PM
یلدا جون ، شاید خودتم ندونی که چقدر برامون مهمی. ما جویای حالت شدیم ، اما شنیدم مسافرتی. بخوای بای بدی به همون مولای خودت می زنم لهت میکنماااااا. می دونی که همش 3 ساعت ازت دورم، تازه گازشو بگیرم 2/5 ساعت . پس عین یه دختر خوب برگرد پیشمون تقديم شما