PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خداحافظی رویا (Discovery)

ghost
07-26-2015, 12:45 PM
بسم الله الرحمن الرحیم

درود پاک پروردگار عالمیان اهورا مزدا به شما همکاران، دوستان و کاربران گرامی سایت

این جانب رویا به دلایلی که واقعاً برایم گران تمام شد از بین شما عزیزان بار سفر را بسته و این سایت دوست داشتنی را با تمام خاطرات تلخ و شیرین آن کنار گذاشته و راهی سفری طولانی میشوم.
سفری که در آن برگشتی وجود نخواهد داشت...
این رو بدانید و آگاه باشید که من همه شما عزیزان رو تا آخر عمرم فراموش نمیکنم و همه شما رو دوست دارم...

راستش این نه یه شوخیه نه یه مسخره بازی. این یه واقعیته...

راستی دوستان عزیزم که دوست دارین با من در تماس باشید، میتونین به من ایمیل بزنید. من مسنجر یاهو خودم را پاک کردم و فقط ایمیل دارم که آدرسش این هست:

Roya.Moti@yahoo.com

خدا نگهدار
سیده رویا معتمدی
1394/5/4

OKTAY
07-26-2015, 02:04 PM
این چه کاریه اخه...
ایشالا بر میگردی بین ماددونه دونهددونه دونهددونه دونهددونه دونهمن که دوس ندارم بری پس خدافظی نمیکنم

sahar1
07-26-2015, 02:52 PM
رویا من ب عنوان ادمین چت میگم غلط کردی خودتو لوس نکن اگه تو نیای کی چراغ چتروم و صبح روشن کنه بیا چت کارت دارم ومن الله التوفیق سحر نامبر وان .

* MEhrin *
07-26-2015, 03:26 PM
ما دلمون برات تنگ ميشه...هرسفري ميري لپ تاپوبا خودت ببر خووو..اما من مطمئنم 2هفته ديگه مي بينمتعيبي ندارهhttp://forum.yekpars.com/attachment.php?attachmentid=1050&stc=1

ghost
07-26-2015, 04:21 PM
سلام.

فرشته خانوم یاد گرفتی چجوری بای بدی به شوخی؟؟؟؟؟
لوووووووووووووووووووووووو ووول

نگران نباشید بابا شوخی کردم باهاتون

OKTAY
07-26-2015, 04:29 PM
ایول رویا خانم خیلی خوشحال شدمددونه دونهددونه دونهددونه دونه