PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صندلى داغ با حضور Ali 7243

"yalda"
09-24-2016, 08:25 PM
http://8pic.ir/images/qdzo7bzvpfquv0ppnew7.png

با سلام به همه يكپارسياى عزيز
:12:

• صندلى داغ با حضور افتخارى سومين مهمان اين سرى هستيم ، اميدوارم كه لحظات خوبى رو با هم بگذرونيم

• على اقا متشكر از موافقت شما

Ali 7243

صندلي داغ بهانه ايست كه در اين انجمن بيشتر در كنار دوستانمان ،‌در اين دنياي مجازي حضور يابيم وساعات خوشي را با هم سپري كنيم و بتوانيم دوستهاي بيشتري پيدا كنيم.
باشد كه لحظات شادي را تجلي كنيم تا برايمان خاطرات شيريني را در ذهنمان حك كند.

مقدمه:

از شما عزیزان درخواست می کنم قبل ازارسال هرگونه مطلبی در این بخش ، حتمآ قوانین را مطالعه فرمایید. اين قوانين زير شاخه قوانين اصلي بوده پس در درجه اول رعايت قوانين اصلي مهم بوده و با افراد متخلف برخورد خواهد شد.
دوستان توجه كنيد كه انتخاب كاربر براي صندلي داغ بر اساس نظر سنجي خواهد بود به اين نحو كه كاربران اعلام آمادگي ميكنند و با توجه به نفرات ، نظر سنجي ايجاد شده و اعضا به كاربر منتخب خود راي ميدهند.

قوانین صندلی داغ : ( قوانین مربوط به کاربران)

1-در طرح سوالات، قوانین انجمن میبایست به طور کامل رعایت شود.

2-سوالاتی که مطرح می شوند نباید حرمت افراد و حریم خصوصی اشخاص را نقض نماید.

3- سوالات خصوصي نيز ميتوان پرسيد ولي جواب دادن به سوال با خود پاسخ دهنده است (لذت صندلي اينه كه بتوان موارد خصوصي رو هم پرسيد)

4- برای هر مهمان یک تاپیک جداگانه افتتاح خواهد شد که کاربران می توانند سوالات خود را در همان تاپیک از مهمان برنامه بپرسند

5- سوالات نباید به صورت جنگ و جدل یا انتقام یا دوئل یا مسخره کردن یا کشمکش یا ... باشد.با مورد پیش آمده برخورد خواهد شد

6- اگر شرکت کننده در صندلی داغ ، خانم باشد ، باید در نحوه پرسیدن سوالات ، دقت بیشتری شود !!!

7- کاربران فقط مجاز به پرسیدن سوالات خود هستند و اظهار نظر درباره جوابها و تفسیر گفته های مهمان برنامه مجاز نیست

8- با توجه به محدود بودن زمان صندلی داغ هر کدام از كاربران سوالات خود را پس از پاسخ به سئوالات قبلي از طرف مهمان ،مطرح نمایید تا مهمان برنامه بتواند بطور کامل به سوالات پاسخ دهد.

9- طرح سوالات سیاسی بطور کلی ممنوع است!!!

10- پست اول هر برنامه در اختیار مجري صندلي داغ و پست دوم نیز در اختیار مهمان آن برنامه خواهد بود و چنانچه کاربری در پست دوم سوالی را مطرح نماید بلادرنگ حذف خواهد شد.

11- سعي كنيد سوالات حالت كليشه اي پيدا نكند و تقريبا به تخصص مهمان صندلي مرتبط باشد.

12-هر پاسخ دهنده به سوالات كاربران موظف است بالاي هر سري از سوالات كه پاسخ ميدهد با خط درشت و خوانا اعلام نمايد كه سوالات پاسخ داده شده مربوط به كدام يك از كاربران است .

13- کسانی که قصد پرسیدن سوال رو دارند ابتدا تمام سوالات را بخوانند تا سوال تکراری پرسیده نشود و اگرچنين سوالاتي بود مهمان برنامه عنوان كند قبلا جواب داده شده است .

14- به دلیل صرفه جویی در وقت مهمان برنامه و همچنین کاربران عزیز و به منظور عدم افزایش بی رویه حجم تاپیک ها، هر كاربر در هر پست خود نبايد كمتراز 5 ويا بيشتراز15 سئوال را مطرح كند.پس سعي كنيد سوالات يك جا باشه و براي هر سوال تاپك جداگانه نزنيد!!!

16- از مطرح نمودن سوالهای تکراری ، بي معني و بي محتوي اجتناب ورزید. این نوع سوالات توسط مدیران بخش ویرایش و حذف میگردد.

قوانین صندلی داغ : ( قوانین مربوط به ميهمان)

1- مهماني که روی صندلی داغ قرار میگیرد به سوالاتی که توان جوابش را ندارد خط تیره قرار بدهد . (البته تا جایی که امکانش وجود دارد پاسخ بدهد)

2- تايپیک مربوط به هر مهمان به مدت يك هفته باز خواهد بود (مگر اینکه مسئله خاصی بوجود آید) و بنابراین کاربران عزیز می توانند در طي اين مدت ،سوالات خود را مطرح نمایند.

3- مهمانان عزیز برنامه های صندلی داغ هر زمانی که نیاز دارند که تاپیک مربوط به آنها بسته شود ( به دلیل مشغله کاری یا هر دلیل دیگری) تا کاربران سوال جدیدی مطرح نکردند می توانند در خواست خود را به مجري صندلي داغ ارسال نمایند تا نسبت به بستن تاپیک آنها اقدام شود.

4-مهمان برنامه مختار است که هر گونه که دوست دارد (طنز ، کنایه و ... یا رک و پوست کنده) به سوالات پاسخ دهد اما اگر جوابها حدالامکان با واقعیت هم خوانی داشته باشد بهتر است.

5- مهمانان گرامي صندلي داغ توجه داشته باشند كه براي جلوگيري از پراكندگي سوالات و پاسخ هاي آنها حتي الامكان جواب سوالات را متمايز از سوال كنند.

6- تمامی افرادی که روی صندلی داغ می نشینند در آخرین روز از اتمام برنامه ،‌یک عکس يا دست نوشته و ... كه به نظرشون ميرسه به عنوان یادگاری قرار بدهند . واين آخرين پست تايپيك مي باشد و تايپيك قفل ميشود. (حق اضافه كردن پست بعد از اين پست يادگاري براي هيچ كس نمي باشد و پست هاي اضافه شده بعد از يادگاري حذف خواهند شد)

7- مهمان هر برنامه می بايست بطور مرتب به تاپیک مربوط به صندلي داغ خود سر بزند و سوالات مطرح شده را پاسخ دهد.

8- اگر مهمان صندلی داغ به مدت 48 ساعت به صندلی خودش سر نزد و پاسخگوی سوالات نبود تاپیک مربوطه قفل و آرشیو میگردد.

9- میهمان صندلی داغ هرکجا که احساس کند سوالاتی جهت دار و با هدف به چالش کشیدن عقاید سیاسی و مذهبی و یا نقد گذشته و سوابقش ارسال شده اند میتواند از پاسخ دادن به آنها خودداری نموده و ضمن اعلام جواب ندادن به سوال ، به سوالات بعدی مراجعه نماید.
تذكر : هيچ ميهماني حق جواب دادن به صورت سياسي را ندارد.

10-هر پاسخ دهنده به سوالات كاربران موظف است بالاي هر سري از سوالات كه پاسخ ميدهد با خط درشت و خوانا اعلام نمايد كه سوالات پاسخ داده شده مربوط به كدام يك از كاربران است.

قوانين ديگر صندلي داغ :

-اگر برای کاربری مشتاقان زیادی وجود داشت و مایل بودن اون کاربر مهمان باشه فقط کافیه 5نفر تو تاپیک ثبت نام اسم کاربر رو اعلام کنن تا ایشون هم در نظر سنجی قرار داده بشه.

- هر گونه سوال ، پیشنهاد و انتقاد را در موضوع پيشنهادات و انتقادات صندلي داغ درج کنید و از طرق دیگر اقدام نکنید.(در صورت نیاز این قوانین به روز خواهند شد)

تذکر مهم:از بحث و پیگیری سوالات دیگران به شدت خودداری کنید! کاربران فقط حق پرسش دارند و سوال شونده حق پاسخگویی. اینکه چه کسی چرا فلان سوال را پرسید به خودش مربوط است.

باتشكر از همه عزيزاني كه وقت گذاشتند و اين قوانين رو مطالعه كردند.

"yalda"
09-24-2016, 08:27 PM
سلام على

اميدوارم كه اين سرى هم نظر دوستان رو جلب كنه !

اول از همه يه بيوگرافى كامل از خودت بگو

همونطور كه آدمين گفتن هر پاسخى كه ميدى رو بايد مشخص كنى از كدوم كاربره (پاسخ با نقل و قول رو كليك كن)

قول بدى از سوالات دوستان ناراحت نشى

موفق باشى :28:

ali 7243
09-24-2016, 08:50 PM
من علی هستم
25 ساله از جهرم
شغل تعمیر کار موبایل
رنگ مورد علاقه سورمه ای

غذای مورد علاقه زرشک پلو
دوستان هر سوالی دارید بپرسیدخوشحال میشم جواب بدم :12:

!!yalda!!
09-24-2016, 09:11 PM
سلام
1_ اولین روزی که رفتی دبستان اگر یادت مونده چه حسی داشتی؟:21:
2_ اولین بار که اومدی چت چه چیزی برات جذاب بود؟:33:
3_ به جز ایران دوست داشتی کجا بدنیا میومدی؟:33:
4_بهترین دوستات در چت کیا هستند:33:
5_از کدامیک از اینا میترسی؟ :33: تاریکی جن سوسک مار

-

ali 7243
09-24-2016, 09:37 PM
سلام
1_ اولین روزی که رفتی دبستان اگر یادت مونده چه حسی داشتی؟:21:
2_ اولین بار که اومدی چت چه چیزی برات جذاب بود؟:33:
3_ به جز ایران دوست داشتی کجا بدنیا میومدی؟:33:
4_بهترین دوستات در چت کیا هستند:33:
5_از کدامیک از اینا میترسی؟ :33: تاریکی جن سوسک مار

-
1_ دقیقا یادم نیست اما یادمه معلممون گفت باید سرتون کچل کنید منم سرمو با تیغ از ته زدم
2_توی این چت فقط حسادتش حذابه چیز دیگه ای نداره
3_هیچجا فقط ایران
4_ محسن32 ابجی یلدا غزلی نیلای علی بهار ایدا مینا سایه
5_مار

sahar1
09-24-2016, 09:41 PM
به به ببین کی رو صندلیه خب ب نام خدا علی سوال اولمو جواب بده ک خیلی مهمه یک ایا عمه داری اگه داری چند تا خخخخ
2-دوست دارم مدرک تحصیلیت بدونم چیه
3-قشنگترین و بدترین روز زندگیت کی بوده؟
4-اولین بارچند سالت بود عاشق شدی راستش بگو اولین عشقت کی بود وکجا بود؟
5-ارزوت چیه؟
6-کسی هست تو چتروم ازش تنفر داشته باشی؟ کلا نظرت در مورد چت و چتروم چیه؟
با سپاس فراوان سحر 1مستعار طوطی خخ

ali 7243
09-25-2016, 12:26 AM
به به ببین کی رو صندلیه خب ب نام خدا علی سوال اولمو جواب بده ک خیلی مهمه یک ایا عمه داری اگه داری چند تا خخخخ
2-دوست دارم مدرک تحصیلیت بدونم چیه
3-قشنگترین و بدترین روز زندگیت کی بوده؟
4-اولین بارچند سالت بود عاشق شدی راستش بگو اولین عشقت کی بود وکجا بود؟
5-ارزوت چیه؟
6-کسی هست تو چتروم ازش تنفر داشته باشی؟ کلا نظرت در مورد چت و چتروم چیه؟
با سپاس فراوان سحر 1مستعار طوطی خخ
1-اره عمه دارم یکی
2_درس نخوندم از درس خوشم نمیاد تا دوم راهنمایی
3-روزی که رفتم سر کار مغازه پیش محسن بهترین روزم بوده تا جایی که یادمه روز بدی نداشتم ولی رفتم تهران برای دربی 4 تا خوردیم اولین بار بود ورزشگاه میرفتم
4-طوطی منظورت از عشق چیه ؟ اگه دوست دختر اولین بار 19 سالم بود .ولی اولین عشق واقعیم یلدا بود و هست در چتروم یکپارس
5-راستشو بخواهی تا حالا هیچ ارزویی نداشتم شاید تعجب کنید ولی دارم حقیقت رو میگم ارزویی که براورده نشه هیچ ارزشی نداره
6- با بعضیا مشکل دارم اما تنفر نه دوست ندارم باهاشون حرف بزنم تنفر یعنی توهین اونایی که باهاشون مشکل دارم از من بزرگترند من به بزرگتر از خودم توهین نمیکنم چت خوبه به شرطی که ادم همینجور که واقعیش هست رفتار کنه

ghazal-r
09-25-2016, 09:32 AM
salam dadai khobi hala nobat mane azat soal konama age rastesho nagi misozia ro sandali

1
avalin soal nazaret dar mored eshgh mohsen va yalda chih

2
chetori ba yalda ashna shodi

3 ahl dava hasti

4
bache poroi hasti ya kam ro 2az keshvara kodom

5
keshvaro bara mosaferat tarjih midi

6
nazaret dar mored dokhtar khob chih yani che khossiatai baiad dashte bashe

7
tahala shode delet bara kasi besoze

M I L A D
09-25-2016, 10:37 AM
سلام علیارد منم چنتا سوال دارم خواستی جواب بده نخواستیم بازم جواب بده

1- دوست خوب چه خصوصياتي داره؟

2- ايا با کار کردن مرد در خونه موافقي يا مخالف و چرا؟

3- اگه مشکلي برات پيش بياد با کي مشورت مي کني؟

4- ايا با ازدواج موافقي يا خير؟

5- تو 10 دقیقه تیمه 10 نفره 3 گل بزنه بهتون چ حسی داره ؟:14:

ali 7243
09-25-2016, 03:23 PM
salam dadai khobi hala nobat mane azat soal konama age rastesho nagi misozia ro sandali

1

2

3 ahl dava hasti

4

5

6

7
​سلام غزلی خوشحالم که این پست رو شرکت کردی .:12:
1 -نظری ندارم بخودشون مربوطه اما میدونم همو دوست دارند
2-یلدا بانو با فرشته دعواش شده بود من یه چیزی گفتم یلدا ناراحت شد اومد گله کرد. دیگه بعدش کم کم .... اینم بگم اون موقع اصلا فکرشم نمیکردم که یلدا با من حرف بزنه:35:
3- اره اما تا جایی که بتونم جلو خودمو میگیرم. ولی اگه عصبانی شدم دیگه هیچی حالیم نیست . همه هم منو مقصر میدونند
4-بستگی داره کجا باشم. ولی در کل کم رو
5-دوست ندارم از ایران خارج بشم . اما اگه تو ایران بخوام برم مسافرت اون شهری که محسن بنگر بازیکن تیم پرسپولیس زندگی میکنه میرم پیداش میکنم دهنشو سرویس میکنم

6- دختری که به موقعیتش و رفتارش اهمیت بده و به خانوادش و خصوصا به نظرات پدر و مادر.. و بی بند و باری رو پیشرفت و تجدد ندونه:63:
7- خیلی

ali 7243
09-25-2016, 03:24 PM

1

2

3 ahl dava hasti

4

5

6

7
سلام غزلی خوشحالم که این پست رو شرکت کردی .:12:
1 -نظری ندارم بخودشون مربوطه اما میدونم همو دوست دارند
2-یلدا بانو با فرشته دعواش شده بود من یه چیزی گفتم یلدا ناراحت شد اومد گله کرد. دیگه بعدش کم کم .... اینم بگم اون موقع اصلا فکرشم نمیکردم که یلدا با من حرف بزنه:35:
3- اره اما تا جایی که بتونم جلو خودمو میگیرم. ولی اگه عصبانی شدم دیگه هیچی حالیم نیست . همه هم منو مقصر میدونند
4-بستگی داره کجا باشم. ولی در کل کم رو
5-دوست ندارم از ایران خارج بشم . اما اگه تو ایران بخوام برم مسافرت اون شهری که محسن بنگر بازیکن تیم پرسپولیس زندگی میکنه میرم پیداش میکنم دهنشو سرویس میکنم

6- دختری که به موقعیتش و رفتارش اهمیت بده و به خانوادش و خصوصا به نظرات پدر و مادر.. و بی بند و باری رو پیشرفت و تجدد ندونه:63:
7- خیلی

bahar*
09-25-2016, 04:02 PM
سلام علی اول با ارزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی واقعیت

بعد اینکه از زندگیت راضی هستی از شرایطت

دوم دوس داری زمان به عقب برگرده ؟ چه سنی؟ چه کاری؟

سوم چقدر میتونی ببخشی؟

"yalda"
09-25-2016, 06:13 PM
سلام على خسته نباشى

على گفتى :

دختری که به موقعیتش و رفتارش اهمیت بده و به خانوادش و خصوصا به نظرات پدر و مادر.. و بی بند و باری رو پیشرفت و تجدد ندونه

فكر ميكنى با أين وضعيت جديد جامعه هست همچين دخترى؟

چرا خوشحالى كه مغازه محسن كار ميكنى؟ چه خوبى در اون ديدى ؟

چرا حسادت زياد شده؟ فكر نميكنى خود آدم باعث ميشه حس حسادت رو در بقيه تحريك كنه؟

خدا رحمت كنه پدرت رو (بهشت جاويدان جايگاهشون) ، اگه يه روز بيان تو خوابت دوس دارى چى بگى بهشون؟

بنظرت خوبه يه خانم مشكلات شخصى و زندگى شو وارد دنياى مجازى كنه و با همه درد دل كنه؟

فكر كن خدا داره صدا تو ميشنوه اگه بخوايى پيش خودش شكايت كنى ، إز كى گله ميكنى؟

نظرت راجع به من و خودت چيه؟ فكر نميكنى اشتباس دوستى ما؟ معيارت چيه كه دوس دارى با وجود أين همه حرف و حديث هنوز با هم باشيم؟

بارها ديديم بچه هاى چت با كنايه حرف زدن باهامون ، فكر ميكنى چرا هميشه توصيه ميكنم سكوت كن؟

على امروز خيلى إز محسن ناراحت شدم (دلم شكست) اما تنها كسى كه تونستم بهش بگم خودت بودى، ناراحت نميشى كه بدش رو بگم؟ (شرمنده بخدا جز تو كسى رو ندارم)

ميدونم سوال قبليم ناراحتت كرد ؛ چرا اينقدر رك هستم؟

و در اخر اگه يك روز به هر علت يلدايى نباشه ميبخشيش؟

فعلا تابعد...

موفق باشى عزيزم

mohsen32
09-25-2016, 06:25 PM
بانو چرا ناراحت شدی؟

ااا الان که داشتم ازت می پرسیدم از علی گفتم چرا یلدا ناراحت شده ظاهرا به خاطر میوت شدنت بوده
باور کن اون لحظه یه در گیری ذهنی برام پیش اومد اصلا حواسم نبود که بازت کنم ببخشید شرمنده بعد که یادم اومد رفته بودی

ali 7243
09-25-2016, 07:41 PM
سلام علیارد منم چنتا سوال دارم خواستی جواب بده نخواستیم بازم جواب بده

1- دوست خوب چه خصوصياتي داره؟

2- ايا با کار کردن مرد در خونه موافقي يا مخالف و چرا؟

3- اگه مشکلي برات پيش بياد با کي مشورت مي کني؟

4- ايا با ازدواج موافقي يا خير؟

5- تو 10 دقیقه تیمه 10 نفره 3 گل بزنه بهتون چ حسی داره ؟:14:

سلام میلاد مرسی که شرکت کردی
1-دوست خوب اگه واقعا خوب باشه دیگه لازم نیست خصوصیاتش بگی

2-شدیدا مخالفم

3-با دامادمون که میشه داداش محسن

4-اینو باید از اونایی بپرسی که ازدواج کردند . به نظر من ازدواج خوبه ادم تا ازدواج نکنه افسار زندگی تو دستش نمیاد

5-حس انتقام . حس خودت چی بود که ساله قبل توی 8 مین 3 تا خوردین حذف شدید. درد شما که بدتر بود

ali 7243
09-25-2016, 07:54 PM
سلام علی اول با ارزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی واقعیت

بعد اینکه از زندگیت راضی هستی از شرایطت

دوم دوس داری زمان به عقب برگرده ؟ چه سنی؟ چه کاری؟

سوم چقدر میتونی ببخشی؟
سلام بهار مرسی که شرکت کردی:12:
1- اره خیلی راضیم کسی نمیتونه از زندگیش ناراضی یاشه . ناراضی هم باشه کاری از دستش بر نمیاد

2-اره دوست دارم اما چیزی که نمیشه دیگه نباید بهش فکر کرد
3- تا اوجایی که طرف مقابلم راضی باشه

ali 7243
09-26-2016, 03:56 PM
سلام على خسته نباشى

على گفتى :

دختری که به موقعیتش و رفتارش اهمیت بده و به خانوادش و خصوصا به نظرات پدر و مادر.. و بی بند و باری رو پیشرفت و تجدد ندونه

فكر ميكنى با أين وضعيت جديد جامعه هست همچين دخترى؟

چرا خوشحالى كه مغازه محسن كار ميكنى؟ چه خوبى در اون ديدى ؟

چرا حسادت زياد شده؟ فكر نميكنى خود آدم باعث ميشه حس حسادت رو در بقيه تحريك كنه؟

خدا رحمت كنه پدرت رو (بهشت جاويدان جايگاهشون) ، اگه يه روز بيان تو خوابت دوس دارى چى بگى بهشون؟

بنظرت خوبه يه خانم مشكلات شخصى و زندگى شو وارد دنياى مجازى كنه و با همه درد دل كنه؟

فكر كن خدا داره صدا تو ميشنوه اگه بخوايى پيش خودش شكايت كنى ، إز كى گله ميكنى؟

نظرت راجع به من و خودت چيه؟ فكر نميكنى اشتباس دوستى ما؟ معيارت چيه كه دوس دارى با وجود أين همه حرف و حديث هنوز با هم باشيم؟

بارها ديديم بچه هاى چت با كنايه حرف زدن باهامون ، فكر ميكنى چرا هميشه توصيه ميكنم سكوت كن؟

على امروز خيلى إز محسن ناراحت شدم (دلم شكست) اما تنها كسى كه تونستم بهش بگم خودت بودى، ناراحت نميشى كه بدش رو بگم؟ (شرمنده بخدا جز تو كسى رو ندارم)

ميدونم سوال قبليم ناراحتت كرد ؛ چرا اينقدر رك هستم؟

و در اخر اگه يك روز به هر علت يلدايى نباشه ميبخشيش؟

فعلا تابعد...

موفق باشى عزيزم

سلام یلدای عزیزم:35:
1- بله هست نباید فکر کنیم همه یک جورند همیشه همه جا خوب و بد هم هست
2-مغازه محسن چشم و گوشمو منو به دنیا باز کرد اگه مغازه محسن نمیرفتم هیچوقت نمیومدم چت که با تو اشنا بشم خوبیش این بود
3-وجود دو نفر مثل منو تو حسادت رو زیاد میکنه توی این چت.... نه ادم حسود هیچ پیشرفتی توی زندگی نداره
4- میگم خدا بیامرزدت که منو اینجوری تربیت کردی
5-اره اگه همه مثل من باشند
6-از خود خدا گله میکنم
7-نظری ندارم. نه اشتباه نیست. منو تودوست نیستیم اگه اشتباه بود انقد دوام نمیاورد
8-خب اونا از حسادتشونه . اگه بخواهیم به حرف بقیه اهمیت بدیم که باید بشیم مثل خودشون پس اصلا نبینشون ادمای اینجا جورین که اگه سکوت کنی فکر میکنند کم اوردی یا ازشون ترسیدی
9- تا اونجا که میشناسمت تو بد کسی رو نمی گی حتی اگه بدترین کارو باهات کنه با این حال بازم اگه بدشو بگی ناراحت نمیشم
10- یلدا تو کاری نمیکنی که من ناراحت بشم اما من عاشق این رک بودنتم. رک بودنت بخاطر اینه که هیچیو توی دلت نمیزاری
11-یلدا اونقدر بزرگ هست که بدون دلیل اشتباه نمیکنه که لازم بشه من ببخشمش یا نه. اره میبخشمش
یلدا به مولا سوالات سخت بود
یلدا اینارو بی خیال مهم اینه که دوست دارم:35:

"yalda"
09-26-2016, 09:41 PM
ممنون بابت پاسخ واضحت على جان

خوشحالم از اينكه اگه تو دنياى واقعى پشتيبان نداشتم و هميشه تنها بودم اما مجازى تنها نيستم يه كوه پشت سرمه :))

خيلى خسته ام ، ايشالا ٤شنبه انقدر سوْال ميپرسم كه نتونى جواب بدى :27:

"yalda"
09-27-2016, 03:01 PM
على اگه ...

١- اگه كنار دريا باشى و سه نَفَر (بچه ات، مامانت ، عشقت) در حال غرق شدن باشن كدومو نجات ميدى اول؟
:55:
٢- اگه خدا بودى چيكار ميكردى؟
:33:
٣- اگه دوباره متولد ميشدى دوست داشتى چه نسبتى باتو داشته باشم؟
:76:
٤- اگه ميتونستى يكى از اينها رو داشته باشى كدوم انتخاب ميكردى؟
١-پول
٢-زيبايى
٣-مقام
٤-عشق
٥-بى احساس
٦- بچه بودن
٧- تو ابن دنيا نبودن
:44:
٥- اگه جنس مخالف بودى دوس داشتى اسمت چى بود؟
:23:
٦- اگه يه كاميون داشتى پشتش چى مينوشتى؟
٧- اگه بهت بگن همين الان ارزوت برآورده ميشه ، چه ارزويى ميكنى؟
:11:
٨-اگه چتروم محسن نميومدى ، وقت بيكارى كجا خودت رو سرگرم ميكردى؟
:54:
٩-اگه ازدواج كنى اسم بچه هات رو چى ميزارى؟ (يك دختر ،يك پسر)
:75:
١٠- در آخر اگه يكى بدت رو گفت ، چى ميگى بهش قانع بشه و بد نگه؟

"yalda"
09-28-2016, 08:26 AM
تنبل هنوز جواب نداده !
:13:
من سه برابره تو ميرم سركار اما اينجا فعال ترم :/
:2:
خب شنيدم كه مستربت هم حذف شده خخخ ، براى اولين بار ميگم حق با آدمين هستش ، هزار بار گفتم براى اثبات حرفت نبايد از ابزار استفاده كنى اما متاسفانه گوش نميدى و عصبانيتت رو با ابزار مديريت نشون ميدى خودت هم ميفهمى خيليا دنبال موقعيت هستن كه حذف بشى اما مهم نيس مديريت زندگى تو نده دست اين و اون ( منو كه ديدى زمانى كه مستر بودم بارها فحشم دادن اما هيچوقت از ابزارم استفاده نكردم همينم باعث شد ديگه بشم كابره عادى )
حالا نظرت در مورد آدمين و مديران چيه ؟

ali 7243
09-28-2016, 02:20 PM
على اگه ...

١- اگه كنار دريا باشى و سه نَفَر (بچه ات، مامانت ، عشقت) در حال غرق شدن باشن كدومو نجات ميدى اول؟
:55:
٢- اگه خدا بودى چيكار ميكردى؟
:33:
٣- اگه دوباره متولد ميشدى دوست داشتى چه نسبتى باتو داشته باشم؟
٤- اگه ميتونستى يكى از اينها رو داشته باشى كدوم انتخاب ميكردى؟
١-پول
٢-زيبايى
٣-مقام
٤-عشق
٥-بى احساس
٦- بچه بودن
٧- تو ابن دنيا نبودن
:44:
٥- اگه جنس مخالف بودى دوس داشتى اسمت چى بود؟
:23:
٦- اگه يه كاميون داشتى پشتش چى مينوشتى؟
٧- اگه بهت بگن همين الان ارزوت برآورده ميشه ، چه ارزويى ميكنى؟
:11:
٨-اگه چتروم محسن نميومدى ، وقت بيكارى كجا خودت رو سرگرم ميكردى؟
:54:
٩-اگه ازدواج كنى اسم بچه هات رو چى ميزارى؟ (يك دختر ،يك پسر)
:75:
١٠- در آخر اگه يكى بدت رو گفت ، چى ميگى بهش قانع بشه و بد نگه؟

سلام یلدا ی عزیزم :35:

1- سوال سختیه واقعا نمیدونم
2-هیچکاری نمیکنم مگه الان خدا چیکار داره میکنه
3-همین نسبتی که الان داریم. عشق یک بار سراغ ادم میاد
4-مفام -
5-دوست ندارم جنس مخالف باشم
6-yekpars.com
7-ارزو میکردم هیچکس توی دنیا حسود نباشه عقده ای نباشه
8- بیشتر میخوابیدم . میرفتم باشگاه
9- ستاره - سبحان
10 وقتی دیدمش جوری رفتار میکنم که خودش خجالت بکشه:35:

ali 7243
09-28-2016, 02:35 PM
تنبل هنوز جواب نداده !
:13:
من سه برابره تو ميرم سركار اما اينجا فعال ترم :/
:2:
خب شنيدم كه مستربت هم حذف شده خخخ ، براى اولين بار ميگم حق با آدمين هستش ، هزار بار گفتم براى اثبات حرفت نبايد از ابزار استفاده كنى اما متاسفانه گوش نميدى و عصبانيتت رو با ابزار مديريت نشون ميدى خودت هم ميفهمى خيليا دنبال موقعيت هستن كه حذف بشى اما مهم نيس مديريت زندگى تو نده دست اين و اون ( منو كه ديدى زمانى كه مستر بودم بارها فحشم دادن اما هيچوقت از ابزارم استفاده نكردم همينم باعث شد ديگه بشم كابره عادى )
حالا نظرت در مورد آدمين و مديران چيه ؟

من اصلا اینجا ادمینی نمیبینم .اینجا همه واسه دلایل شخصی از ابزار استفاده میکنن ولی یه بار من اینکارو کردم میگن اشکال داره.
طرف میره پیش محسن از من گلایه میکنه حقو به اون میدن ولی از یه مدیر یا ادمین دیگه انتقاد کنن بن میشن.نمونه بارزش سما.
و حرف اخرم واسه اخرین:تو که میگه دوس دخترم بهم اطلاعات داده سخت در اشتباهی.ما 2تا هیچوقت وقتمونو حروم نمیکنیم که راجب دیگران حرف بزنیم.
:32: