PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پست خداحافظی هم دیگه خز شد بابا...

**FERESHTEH**
07-27-2015, 01:37 PM
بابا دوستان ناموسن دیگه تمومش کنید..از بس که پست خداحفظی زدین ، بعد با یه اسم دیگه برگشین یا با همون اسم خودتون، دیگه خز و بی مزه شد.کسی که واقعا میخود بره ، دیگه پست و ادا نمی خواد که . خوب بره. مثل اینا که می خوان خودکشی کن، اول به همه جا زنگ می زنن و خبر می دن .جمع کنید این اداهارو

OKTAY
07-27-2015, 02:06 PM
گوزن در حالمنم میخام خدافظی کنم دوس دارم اینطوری گفتی بیخیال شدم;)

Scheitern
07-28-2015, 01:57 AM
:confused:

الان جدى بود حرفتون فرشته خانوم؟ كى پست خداحافظى زده گلم ؟ من كه زدم خداحافظى نبود درد دل بود تيترش مشخص بود !
يبار هم استعفا بود نه خداحافظى:confused:
شما و رويا خانوم هم كه به شوخى تايپك زديد :)
جمع كنيد اين اداهارو!!!! :p
از شما خانوم به اين محترمى و گلى بعيده اين طور حرفها ( خيلى برام عزيزيد كه خواستم حرفه خواهرانه بگم براتون) تقديم شما

.
.
.
.
.
.
حالا كه اينطور شد هركس پست خداحافظى بزنه من حذف ميكنم پرش}

**FERESHTEH**
07-28-2015, 10:05 AM
یلدا جان فدات شم، منظورم شما نیستید. پست شما حالت گله و درد و دل داشت. پست خودم هم طنز بود واسه این که بگم ، پست خداحافظی دیگه خز شده. رامتین ، رویا، مهرین اینا پست زدن. در ضمن خود رویا تاکیید کرده که شوخی نیست . اما ایشون دوباره برگشتند و ما خوشحالیم.حالا منتظرم ببینم دیگه کی پست می زنهo)))

ghost
07-28-2015, 10:54 AM
یلدا جان فدات شم، منظورم شما نیستید. پست شما حالت گله و درد و دل داشت. پست خودم هم طنز بود واسه این که بگم ، پست خداحافظی دیگه خز شده. رامتین ، رویا، مهرین اینا پست زدن. در ضمن خود رویا تاکیید کرده که شوخی نیست . اما ایشون دوباره برگشتند و ما خوشحالیم.حالا منتظرم ببینم دیگه کی پست می زنهo)))

ok ok ok