PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آل پاچینو : به بازنشستگی حتی فکر هم نمیکنم!

*Ava*
07-28-2015, 10:40 AM
http://moviemag.ir/images/pics/62/News/1/1/22/20150726143323_32.jpg

« آل پاچینو» بازیگر ۷۵ساله هالیوود،می‌گوید؛هنوز احساس جوانی دارد و به بازنشستگی حتی فکر هم نمی‌کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از فارس، « آل پاچینو»، بازیگر و کارگردان آمریکایی، که بیش از همه برای بازی در در سه‌گانه «پدرخوانده» و «بعد از ظهر سگی»، «صورت زخمی»، «ناتالی و من» و ده‌ها نقش دیگر شهرت دارد تاکنون هشت بار نامزد جایزه اسکار شده که در این میان یک بار نیز در سال 1992 میلادی توانست این جایزه را از آن خود کند.

او این روزها بیش از سینما به تئاتر می‌پردازد و اخیرا از طریق برگزاری تورهای چند روزه با هواپیمای جت شخصی‌اش برای خود منبع درآمد خوبی پیدا کرده است.

اکنون 75 سال و اندی از عمر این بازیگر هالیوودی می‌گذرد و او پرکارتر از پیش به آینده می‌نگرد و به هیچ عنوان به بازنشستگی فکر نمی‌کند.

«پاچینو» در مصاحبه اخیر خود با روزنامه گاردین در این باره گفت: «هیچ علاقه‌ای به بازنشتگی ندارم، شاید بپرسید، چرا؟ به همان دلیلی که 20 یا 40 سال پیش این کار را نکردم. حقیقتا نقطه پایان، آنجایی که یک نقر باید خود را بازنشسته کند کجاست؟»

وی افزود: « اجازه بدهید در این مورد یک چیزی به شما بگویم. من سال‌ها پیش دوستی داشتم که در سن 35 سالگی بر ابتلا به بیماری سرطان درگذشت. 35 سال خیلی جوان است. یک روز با او نشسته بودیم که او به من گفت: می‌خواهم چیزی که در زندگی آموخته‌ام را به تو بگویم: سه ماه با 30 سال هیچ فرقی ندارد.»

« این دیدگاهی بود که او نزدیک به مرگش داشت و من نیز با تمام وجود آن را درک کردم.»

«پاچینو» متذکر شد: «یک نقاش می‌تواند صد ساله باشد و تصویر یک گروه از دانشجویان جوان در حال فوتبال بازی را بکشد. نباید فکر کنیم چون او فوتبال بازی نمی‌کند، نمی‌تواند این تصویر را بکشد. او تنها قلم‌مو را برداشت و با آن به بوم نقاشی ضربه زد. سن تنها می‌تواند چنین تفاوتی ایجاد کند. این تمام حقیقت است.»