PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای برنامه و بازی آندروید روی ویندوز با WindowsAndroid 4.0.3

mohsen32
05-06-2015, 03:59 PM
WindowsAndroid با این برنامه ی کاربردی می توانید نرم افزارهای و بازی های آندروید را برروی سیستم عامل ویندوز اجرا نمایید . این برنامه از نسخه ی ۴.۰.۳ آندروید پشتیبانی می کند . نکته جالب توجه در WindowsAndroid اجرای طبیعی اندروید برروی هسته ویندوز به جای لینوکس است. یعنی تیم Socketeq توانسته*اند اندروید را برای اجرا شدن برروی ویندوز پورت کنند و بدون نیاز به شبیه*ساز این امر میسر شده است. به این ترتیب اپلیکیشن*های اندروید به صورت کاملا طبیعی و بدون مشکل در ویندوز قابل اجرا خواهند بود.جالب اینجاست که اگر سایز پنجره این برنامه را تغییر دهید بین رابط کاربری تلفن و تبلت سویچ می*شود و به این ترتیب هر دو رابط را برروی ویندوز تجربه خواهید کرد. WindowsAndroid به خوبی از ماوس و کی برد نیز پشتیبانی می*کند.

WindowsAndroid اجرای برنامه و بازی آندروید روی ویندوز با WindowsAndroid 4.0.3

password اجرای برنامه و بازی آندروید روی ویندوز با WindowsAndroid 4.0.3 پسورد فایل: www.downloadha.com

download اجرای برنامه و بازی آندروید روی ویندوز با WindowsAndroid 4.0.3لینک دانلود (http://dl3.downloadha.com/Reza/SoftWare/WindowsAndroid%20(www.Downloadha.com).rar)– 64.8 مگابایت

Khatar
05-13-2015, 05:17 PM
سلام خسته نباشید . من باز هم با احترام دارم میگم من هویت رو مشخص نمیکنم من مستر بودم و بی دلیل بن شدم ادمی نیستم که بخوام دروغ بگم من تا الان ادمینی هم رد کرده بودم اگر بن نمیکردین من الان حقمو میخوام بشینید فک کنید حقم چیه. من نمیخوام فوش بدم یا اذیتتون کنم فقط لطفا سریع تر به مشکلم برسید. پستای بعدیم فرق میکنه به سمته بد تر میره من حقمو میخوام و سلام