PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خداحافظی R@min30 از دنیای چت

R@min30
11-16-2016, 09:36 PM
با عرض سلام خدمت همه دوستان گل. هر آمدنی رفتنی داره و بلاخره بعد از هشت سال
بودن در کنار شما خوبانبنا به دلایلی شخصی از دنیای چت برای همیشه خداحافظی میکنم.خیلیها آمدن و رفتن و امروز نوبت
این حقیر رسیده که جمع شما رو ترک کنم.از همه شما بابت همه خوبیها و مهربونیهاتون ممنونم.
و در اخر از محسن عزیز تشکر میکنم که به من اعتماد کرد و اجازه داد تا شاید بتونم در کنارش
به یک پارس کمکی کرده باشم.محسن جان ازت ممنونم و همونطور که بهت قول داده بودمکه اگر
زمانی بخوام از اینجا برم کلا از دنیای چت میرم و سرقولم بودم. اگر جایی هم کوتاهی هم شد شرمنده من
تمام تلاشم رو کردم. برای محسن عزیز و سایت یک پارس و همه کاربرای گلش آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
و ضمنا دوستان اگر جایی اسم من رو دیدین بدونین که من نیستم و R@min 30 برای همیشه
از دنیای چت خداحافظی میکنه.برای تک تک شما عزیزان از خداوند بزرگ موفقیت و سربلندی آرزومندم.
و همه شما رو به خداوند مهربان میسپارم.1395/8/25 (R@min30 ):12::12:

mohsen32
11-16-2016, 11:01 PM
سلام
دادش شما بهترین مدیر من بودی
با کمک هم سایتو به جای خوب و شایسته خودش رسوندیم چه زحمتا که براش شب و روز کشیدیم چه دلهره ها دو تایی داشتیم برای مشکلات سایت
شاید بتونم حدس بزنم دلخوریتون از چیه
اما شاید گذشت زمان همه چیو بهتر ثابت می کنه پس لطف کن صبر کن حتی یک در صد هم که شده به من اعتماد کن حیفه یهویی دوستان رو ترک کنیم.
ممنون

*SAma*
11-17-2016, 09:43 AM
این پست به در خواست کار بر حذف گردیده است

SATRA
11-17-2016, 02:34 PM
برات آرزوی موفقیت دارم برادرم :(
هرکجا که هستی خوب و خوش و پیروز باشی @};-
فکر نمیکردم رفتنت انقدر تلخ باشه ...
من اگه میومدم به خاطره تو بود و حالا که دیگه نیستی فکر نکنم منم ...
انگار همین دیروز بود هم‌دیگرو میوت زدیم لول ، چقدر زود گذشت ، به خاطره من همش سرزنش میشدی :d ، بابته همه خوبیات ممنون داداش
ولی خوش‌حالم که بیرون نت هم‌رو داریم
مراقب خودت باش واست بهترینهارو از خدا میخوام .
رفتنت این حسو به من داد ؛
غُروب تو بُغض مِثلِ بَچِگیام.
خداحافظ .

*SAma*
11-18-2016, 10:13 AM
حذف گردید

majnoon
11-19-2016, 08:39 AM
رامین جان داداش هرچند دیر رسیدم ولی من با صحبتهای داداش محسن موافقم به خاطر زحماتی که کشیدین وایستین و به برپائی هرچه بهتر مجموعه کمک کنید همون طور که طی سالهای قبل همکار بودید و من نمیدونم دلخوریتون از کی و از چی هستش اما به نظر حقیر هم اگر ارزشی داشته باشه میگم حیفه همه چیو یهوئی بزاری و بری منم میگم کمی بصبر تا بتونی تصمیم درست رو بگیری ممنون

Nil@y
11-19-2016, 05:00 PM
با سلام به روی ماه همه ی دختر پسرای یکپارسی

همونطور که دیروز تو چت به بعضی از دوستامون گفتم من هم بنا ب دلایلی که بیشترتون خبر دارین از دنیای چت خداحافظی میکنم. روزهای خوبیو با هم گذروندیم، حالا شاید ساعاتی از هم دیگه دلخور شده باشیم اما به شخصه سعی کردم از کسی کینه ب دل نگیریم، همه تونو خیلی دوست دارم حتی اونایی که مثلا از من بدشون میومد و کلی برا دو به هم زنی زحمت کشیدن و اخرش دست خالی موندن، خدا قوت. خلاصهههه سعی کردم موجب رنجش کسی نشم، اگر هم کدورتی بوده پیش قدم شدم رفعش کنم حالا اگر من حقیر یادم رفته و کسی ازم دلخوره ب بزرگی خودش ببخشه.
یلدای عزیزم خیلی دوست دارم بهترین و مهربونترین دختر چتروم، سفارشاتم یادت نره.
یلدا المانی مواظب خودتو علی باش دوتاتونم گلید.
داداش رضای عزیز بدروووود.حلالمون کن.
محسن از صبوری و زحماتت خیلی ممنونم برات ارزوی موفقیت دارم.
باهار سارا غزلی علی کو سمیه جان امید و همه ی دوستای عزیزم موفق باشین براتون بهترینا رو ارزو میکنم .
مینا و هاله هم که عشقمن مواظب خودشون باشن.
اگر کسی با اسم من یا هر اسم دیگه ای چه چت یکپارس چه هر چت دیگه ای اومد با اطمینان میگم که من نیستم ، چون قول دادم ب عشقم که چت نیام و نمیام. خدانگهدار همتون:12::12: :19:

sahar1
11-19-2016, 06:54 PM
اقا رامین شما همیشه خوب بودی ولی کار درستی نکردی یهویی بای دادی میتونستی کمتر بییای نه اینکه کلا ازینجا بری و دشمنات و با رفتنت شاد کنی ب هر حال شما هم اگر بدی دیدی حلال کن بهترینها رو برات ارزومندم شاد و پیروز باشی خدانگهدارت

R@min30
11-21-2016, 09:08 PM
[QUOTE=mohsen32;40342]سلام
دادش شما بهترین مدیر من بودی
با کمک هم سایتو به جای خوب و شایسته خودش رسوندیم چه زحمتا که براش شب و روز کشیدیم چه دلهره ها دو تایی داشتیم برای مشکلات سایت
شاید بتونم حدس بزنم دلخوریتون از چیه
اما شاید گذشت زمان همه چیو بهتر ثابت می کنه پس لطف کن صبر کن حتی یک در صد هم که شده به من اعتماد کن حیفه یهویی دوستان رو ترک کنیم.
ممنون[/QUOTEمحسن جان ممنون ولی ظاهرا فشار دوستان و عجله خیلی بوده به سه روز نکشیده اسممم برداشته شد

R@min30
11-21-2016, 09:11 PM
مهدی ساترا و سحر ممنون از لطفتون مهدی جان بهم زنگ بزن.:12::12::12:

*SAma*
11-21-2016, 10:01 PM
خدا رو شکر کسی که زندگیه بقیه دخترا رو داغون کرد بای داد وگرنه معلوم نبود چندتا دختر دیگه دوست پسرهاشونو از دست میدادن هر چند که امارشون تو چتهای دیگه خفن داغون کرده فقط حیف قول دادم وگرنه عکس پی امهای این دخترهای به ظاهر مظلوم واقع شده رو تو همین پست میزدم که ادعای بیجا نکنن

*SAma*
11-21-2016, 10:01 PM
دوستان گول نخورید نیلای هیچ جا نرفته هنوزم تو چته با اسمهای دیگه اون نمیتونه بره چون به عشق جدیدش قول داده که نرره خخخخخخ

*SAma*
11-21-2016, 10:03 PM
بعدشم نیلایه بابا این پست مال شما نیست خود شیرین برو یه پست جدا بزن واسه بایت خخ خخخخخخ بزن دست قشنگه رو

*SAma*
11-21-2016, 10:09 PM
با سلام به روی ماه همه ی دختر پسرای یکپارسی

همونطور که دیروز تو چت به بعضی از دوستامون گفتم من هم بنا ب دلایلی که بیشترتون خبر دارین از دنیای چت خداحافظی میکنم. روزهای خوبیو با هم گذروندیم، حالا شاید ساعاتی از هم دیگه دلخور شده باشیم اما به شخصه سعی کردم از کسی کینه ب دل نگیریم، همه تونو خیلی دوست دارم حتی اونایی که مثلا از من بدشون میومد و کلی برا دو به هم زنی زحمت کشیدن و اخرش دست خالی موندن، خدا قوت. خلاصهههه سعی کردم موجب رنجش کسی نشم، اگر هم کدورتی بوده پیش قدم شدم رفعش کنم حالا اگر من حقیر یادم رفته و کسی ازم دلخوره ب بزرگی خودش ببخشه.
یلدای عزیزم خیلی دوست دارم بهترین و مهربونترین دختر چتروم، سفارشاتم یادت نره.
یلدا المانی مواظب خودتو علی باش دوتاتونم گلید.
داداش رضای عزیز بدروووود.حلالمون کن.
محسن از صبوری و زحماتت خیلی ممنونم برات ارزوی موفقیت دارم.
باهار سارا غزلی علی کو سمیه جان امید و همه ی دوستای عزیزم موفق باشین براتون بهترینا رو ارزو میکنم .
مینا و هاله هم که عشقمن مواظب خودشون باشن.
اگر کسی با اسم من یا هر اسم دیگه ای چه چت یکپارس چه هر چت دیگه ای اومد با اطمینان میگم که من نیستم ، چون قول دادم ب عشقم که چت نیام و نمیام. خدانگهدار همتون:12::12: :19:

بعد نیلا میشه بگی کدوم عشقت اخه ماشاللله زیادن خخخخ یکم شفافسازی کن اخه بندگان خدا بگو کدومشونن که نگرانت نشن

*SAma*
11-21-2016, 10:59 PM
خدا رو شکر کسی که زندگیه بقیه دخترا رو داغون کرد بای داد وگرنه معلوم نبود چندتا دختر دیگه دوست پسرهاشونو از دست میدادن هر چند که امارشون تو چتهای دیگه خفن داغون کرده فقط حیف قول دادم وگرنه عکس پی امهای این دخترهای به ظاهر مظلوم واقع شده رو تو همین پست میزدم که ادعای بیجا نکنن

منظورم با نیلای خانوم راستگوه قصه بود

ghazal-r
11-22-2016, 09:17 AM
ramin jan naro age beri man be ki begam ram ram pas maro tanha nazar bemon pishemon plz