PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخطار به مدیران

mohsen32
08-09-2015, 09:32 PM
متاسفانه با خبر شدیم عده ای از مدیران انجمن و چتروم امروز بحث ها و درگیرهای شخصی خود را در محیط چتروم و در حضور کاربران عزیز مطرح نمودند که این باعث ازرده خاطر شدن دوستان و کاربران عزیز گردیده و لطمه ای به ابروی مجموعه یک پارس که با چنگ دندان مقید به حفظ ان بوده ایم وارد شده است .

همه شما عزیزان میدانید که هدف از ایجاد این مجموعه جمع اوری دوستان در کنار هم در محیطی شاد و صمیمی و به دور از هر کینه و کدورت میباشد .
نه مدیریت این سایت منتی بر کسی جهت ایجاد این سایت دارد و نه هیچ شخصی نمی تواند به خاطر حضورش بر این مجموعه منتی بگذارد.
لذا خواهش می کنم سعی کنید از بودن در اینجا لذت ببرید نه اینکه بر همدیگر فخر فروشی یا یا عیب جویی کنید.

دو مدیر خوبمان (فرشته و یلدا بانو ) امروز متاسفانه در حضور کاربران به همدیگر بی احترامی نموده ان که به طبع این بی احترامی به بقیه کاربران و در نهایت به مجموعه یک پارس میباشد
ابتدا بنده تصمیم گرفتم هر دو ی این مدیران را توبیخ و مدیریت انها را معلق نمایم اما به پاس خدمات و زحمات که این دو عزیز کشیده اند و همچنین نیاز این مجموعه به این مدیران از توبیخ این دو صرفه نظر میگردد.
امید وارم این عدم تنبیه تنها به عنوان نیاز یک پارس به این دو تلقی نگردد و دیگر از این اشتباهات تکرار نشود
چرا چون این مجموعه حتی اگر یک کار بر هم نداشته باشد هیچگاه بی انظباطی یا نوعی تلقی خیال بافی در مورد نیاز یک پارس به شخصی خاص یا اتکا به ان را تحمل نخواهد کرد.

mohsen32
08-09-2015, 10:20 PM
در ادامه پست تنها مدیران انجمن و چتروم می تونن نظر بدن و بقیه نظرات حذف میشه

*Ava*
08-09-2015, 10:51 PM
سلام,

با توجه به اتفاقاتی که امروز تو چت روم افتاد و انتظار نمی رفت که مدیران چنین رفتاری داشته باشند باید خدمت ادمین عزیز بگم که بنده خواستار برکناری یلدا بانو و مستر(بهداد) از مدیریت هستم به دلیل اینکه امروز ذره برای آبرو اینجا اهمیت قایل نشدند. به جای اینکه جو رو آروم کنند, اوضاع رو بدتر کردند. موضوع هر چه که بود باید طوری حل می شد که بحث به عمومی نکشه. مستر لطف کردن مدیریت اینجا رو هم زیر سوال بردند!!! با تشکر

!!yalda!!
08-09-2015, 11:16 PM
سلامم
از انجایی که خودم شاهد ماجرا بودم فرشته و یلدا بانو هر دو از دوستای خوب من هستن و ازشون خواستم به رو م شیراز برن چندین بار و مشکلشون رو حل کنند اما تو جه نکردن و با دخالت دیگران حسین و نیکروز که فحشای بدی به فرشته میدادن شدت گرفت و در نهایت منو اوا فرشته و یلدا بانو رو میوت کردیم برای ارومی جو اما باز فحش دادنها ادمه داشت
البته اول در ویسپر فحش میدادن فرشته چندبار کپی کرد اما بعد درعمومی فحشای بدی دادن و من که حسین رو سایلنت کردم یلدا بانو اعتراض کرد به من گفت با زش کن البته این هم بگم اگر دخالت دیگران نبود شاید به اینجا کشیده نمیشه و در نهایت مستر وارد ماجرا شد و از او ن که اصلا انتظار نمیرفت چندین بار بهش تذکر دادم که اروم باشه و اونا رو اروم کنه اما توجه نکرد حسین فحش ناموسی داد اما فرشته رو میوت کرد. مستر هم من میوت کردم البته زمان کمی که اروم بشه و ادامه نده البته کسی سعی نمی کرد جو اروم بشه بلکه بر عکس

Scheitern
08-09-2015, 11:40 PM
با سلام و خسته نباشيد خدمت ادمين محترم و مديران عزيز و همچنين كاربران گل و دوست داشتنى سايت يكپارس تقديم شما

همينطور كه همگى شاهد بوديد بحثى بين من و مديره محترم اينجا صورت گرفت كه همينجا از همه اون عزيزانى كه أزرده خاطر شدن عذر خواهى ميكنم

بنده ترجيح ميدم كه براى دفاع از خودم موضوع رو نكته به نكته بيان كنم تا هم رفع كدورت ايجاد شده باشه و هم رفع سوء تفاهم ها .

نكته اول قضيه از اونجا شروع شد كه من سه روزه پيش طبق معمول كه وارد چتروم شدم با همه سلام كردم و يهو با خشم نيما(جسي) روبرو شدم در حالى كه خودم هم از هيچ چيز مطلع نبودم( ايشون گفتن يلدا خيلى گردنت كلفت شده و شاخت رو ميشكنم و پرپرت ميكنم كارى ميكنم كه باى نت بدى و من هم كه شوكه شده بودم ترجيح دادم ترك كنم چت رو و باى بدم )

تا اينكه ايشون به حسين گفتن كه يلدا نبايد دخالت ميكرد تو كاره فرشته ( دخالت به چى ؟ خودم هم نميدونستم دخالتم كجا بوده!!!)
حسين به من گفت چون تو تايپك اميد ازش طرفدارى كردى به فرشته و جسي برخورده ( اخه اون تايپك نظر خواست و من نظره خودم. گفتم و شما فرشته خانوم بهم گفتى كه اميد رو امام على جلوه دادم درسته؟ اما من قصدم طرفدارى نبود بلكه نظره شخصى بود)

بعد اينكه امروز اومدم و به فرشته خانوم گفتم من ديگه به شما كارى ندارم و از اين به بعد به محض ورود ايگنور خواهيد شد ( عمومى گفتم) و اينكه شما هم با من بحث كرديد و حرفها بالا گرفت و توهينا هم بيشتر ( شما از من دو كلمه بيشتر نشنيديد يكى خفه شو و ديگرى هم دختر و اين همه لات (نه لأس) بازى؟ در عوض شما هم بنده رو به رگبار بستيد و هر چى دلتون خواست گفتيد غير از اينه ايا؟)

من هنوز هم نميدونم چرا فحشا حسين و نيكروز رو همه ديدن اما اونى كه بهم فحش داد رو نه!!!( دليل اعتراض من به موت شدن حسين اين بود كه هم حسين و هم فرشته با هم بحث ميكردن اما چرا بايد حسين تنها موت بشه فرشته نه؟!!!) أيا اين كار عدالت بود؟

و اينكه امروز همين كه وارد چت روم شدم يكى از مستر هاى اينجا به من خصوصى زدن و حرفهايى گفتن كه من قبول نكردم اما همون لحظه همون حرفا توسط نيما( جسي) عمومى پايست شد (طبيعتا مستر حرفا رو به ايشون كپى ميكردن) كه وقتى من به مستر اعتراض كردم گفتن از اين مردك هر كارى بر مياد و شايد خصوصى ما رو خونده!!!! كه بنده به يكپارس هم اعتراض كردم كه ايا خصوصى اينجا خونده ميشه ايشون گفتن نه!!!! فرشته خانوم شما خودتون ميدونيد كه مر ابزار داشتم و ميتونستم همون لحظه شمارو اخراج كنم اما نكردم گذاشتم كه حرفتون رو بزنيد( چرا بايد شما رو سايلنت بزنم اخه؟ بخدا كاره من نبود كه شما اعتراض كرديد به من!)

نكته دوم چرا ما ياد نگرفتيم حرفى كه ميشه راحت رو در روى هم بگيم چرا پشت سره هم بگيم؟!!!!
و
اينكه هنوز من نميدونم نقش اقا بهداد مستر اينجا چيه كه اوا خانوم هم به ايشون اعتراض كردن!!!!

در ضمن تا اونجايى كه من يادم مياد اينجا كه چتروم افتتاح شد اقا محسن ادمين بودن يلدا جان من و غزل و سميه ( اخه چرا من بايد عليه اينجا باشم وقتى خودم جزء اولين أفراد بودم اينجا!!!) تلاش من فقط خدمت به اينجاس ولاغير

اين بود همه حرفم اميدوارم كه ادمين رسيدكى كنند

««عدالت»»ای عدالـت مــدح تو دارد شرف/ هر پیمبـــر عشق تـو داردهـدف/

نعمتی هركس كه با تو خو گرفت/ خدمتی برگل نمود نیــروگرفت/ با مــروت حكم كــردند حاكمان / بو خوش برخاست تا هفت آسمان/ راه و رسم صد ابـوذر گشته ای/ ای عدالت تختـم عزت كشته ای/ فر تــوخورشید را صـد زره نور/ ظلمتـــی روشن شده ازراه دور/ پیروانت با مــروت هـــر دیــار/ دوستانت اهــل حكمت بـــردبار/ای ز اجرایت شده هــر بت نگون/ کاخ نمـــرودان ز نامت واژگون/ ظلـــم با تو خــو نمائی كی كند/ بوی گل عطــری به مـاه دی كند/ اشكها جــاری كجا، گـوهرشدی/ بـر فقیــران هر زمان مهتر شدی/ زینتـــی عالم ز تو دارد شكــوه / پایــداری در جهان ماننــد كـوه /هركسـی نامت چوخواند آباد شد/ رنگ خوش بگرفت /
با تشكر يلدا تقديم شما

**FERESHTEH**
08-10-2015, 12:16 AM
با سلام.
من با یلدا بانو مشکلی نداشتم ، اما ایشون از جای دیگه دلشون پر بود .اومد با من دعوا رو شروع کرد، من گفتم بریم خصوصی گفت ، نه همینجا تو روم. بعد منتظر شد، تا حسین ،که الان دوست پسر یلدا بانو هستش اومد ، و با همکاری نیکروز و مستر (بهداد) که با آی دی مستری بود شروع کردن به فحش دادن من، ود یلدا بانو هم با آی دی مستری اومده بود،خودش بهم فحش میداد و داد میزد فرشته خفه شو و تشویق میکرد اینارو که بیشتر فوش ناموسی بدن ، گیفت دست زدن میفرستاد واسه حسین. به منم گفت که :حسین اینقدر عاشقم هست که اگه بخوام سرتم میبره.
بعد مستر (بهداد) اینارو داشت میدید و خودشم از یلدا بانو طرفداری کرد، به منم هر چی فحش بلد بود داد، بعد هم به جای نیکروز و حسین منو میوت کرد، آوا و یلدا (یلدای محسن ) هم دیدن اینو. به نظر من یلدا بانو و مستر بهداد لایق مستری نیستن. و از نظر من باید حذف بشن.تقديم شما

Scheitern
08-10-2015, 12:26 AM
با سلام.
من با یلدا بانو مشکلی نداشتم ، اما ایشون از جای دیگه دلشون پر بود .اومد با من دعوا رو شروع کرد، من گفتم بریم خصوصی گفت ، نه همینجا تو روم. بعد منتظر شد، تا حسین ،که الان دوست پسر یلدا بانو هستش اومد ، و با همکاری نیکروز و مستر (بهداد) که با آی دی مستری بود شروع کردن به فحش دادن من، ود یلدا بانو هم با آی دی مستری اومده بود،خودش بهم فحش میداد و داد میزد فرشته خفه شو و تشویق میکرد اینارو که بیشتر فوش ناموسی بدن ، گیفت دست زدن میفرستاد واسه حسین. به منم گفت که :حسین اینقدر عاشقم هست که اگه بخوام سرتم میبره.
بعد مستر (بهداد) اینارو داشت میدید و خودشم از یلدا بانو طرفداری کرد، به منم هر چی فحش بلد بود داد، بعد هم به جای نیکروز و حسین منو میوت کرد، آوا و یلدا (یلدای محسن ) هم دیدن اینو. به نظر من یلدا بانو و مستر بهداد لایق مستری نیستن. و از نظر من باید حذف بشن.تقديم شما

​واى خدا فرشته من اين حرف رو بهت زدم؟ چرا دروغ اخه؟ متاسفم براى تو كه با دروغ دارى پيش ميرى!!!

**FERESHTEH**
08-10-2015, 12:33 AM
​واى خدا فرشته من اين حرف رو بهت زدم؟ چرا دروغ اخه؟ متاسفم براى تو كه با دروغ دارى پيش ميرى!!!

بدتر از یناروهم بهم گفتی ، اما نمی خوام جو بدم، شما خانم محترم و پاکدامنی هستین، بهتره من خراب شم جلو دوستان، شما نهتقديم شما

Scheitern
08-10-2015, 12:43 AM
بدتر از یناروهم بهم گفتی ، اما نمی خوام جو بدم، شما خانم محترم و پاکدامنی هستین، بهتره من خراب شم جلو دوستان، شما نهتقديم شما

وسطه دعوا كه شيرينى و شكلات پخش نميكنن خانوم عزيز!!! شما گفتيد بنده هم گفتم اما قبول كن دارى بى انصافى ميكنى ( حرفهاى من كجا و توهين هاى شما كجاااا؟

تقديم شماeمن از برهنگان تن فروش بیزار نیستم... ازپوشیدگان شرف فروش بيزارم

**FERESHTEH**
08-10-2015, 01:55 AM
وسطه دعوا كه شيرينى و شكلات پخش نميكنن خانوم عزيز!!! شما گفتيد بنده هم گفتم اما قبول كن دارى بى انصافى ميكنى ( حرفهاى من كجا و توهين هاى شما كجاااا؟

تقديم شماeمن از برهنگان تن فروش بیزار نیستم... ازپوشیدگان شرف فروش بيزارم

میگن :هر چه بگنده نمکش میزنند، وای به روزی که بگنده نمک پرچمممم
شما و بهداد که مستر هستین ، اینجور فحش بدین و بی حرمتی کنید، آخرش هم بگین وسطه دعوا کسی شیرینی و شکلات پخش نمی کنه، دیگه از حسین و نیکروز کسی تعجب نمی کنهتقديم شما

mohsen32
08-10-2015, 07:01 AM
فرشته یلدا لطفا دیگه ادامه ندید .اجازه بدید بقیه مسترا هم بیان نظر خودشونو بدن تا به یه جمع بندی کلی برسیم.

*Ava*
08-10-2015, 09:11 AM
با سلام و خسته نباشيد خدمت ادمين محترم و مديران عزيز و همچنين كاربران گل و دوست داشتنى سايت يكپارس تقديم شما

همينطور كه همگى شاهد بوديد بحثى بين من و مديره محترم اينجا صورت گرفت كه همينجا از همه اون عزيزانى كه أزرده خاطر شدن عذر خواهى ميكنم

بنده ترجيح ميدم كه براى دفاع از خودم موضوع رو نكته به نكته بيان كنم تا هم رفع كدورت ايجاد شده باشه و هم رفع سوء تفاهم ها .

نكته اول قضيه از اونجا شروع شد كه من سه روزه پيش طبق معمول كه وارد چتروم شدم با همه سلام كردم و يهو با خشم نيما(جسي) روبرو شدم در حالى كه خودم هم از هيچ چيز مطلع نبودم( ايشون گفتن يلدا خيلى گردنت كلفت شده و شاخت رو ميشكنم و پرپرت ميكنم كارى ميكنم كه باى نت بدى و من هم كه شوكه شده بودم ترجيح دادم ترك كنم چت رو و باى بدم )

تا اينكه ايشون به حسين گفتن كه يلدا نبايد دخالت ميكرد تو كاره فرشته ( دخالت به چى ؟ خودم هم نميدونستم دخالتم كجا بوده!!!)
حسين به من گفت چون تو تايپك اميد ازش طرفدارى كردى به فرشته و جسي برخورده ( اخه اون تايپك نظر خواست و من نظره خودم. گفتم و شما فرشته خانوم بهم گفتى كه اميد رو امام على جلوه دادم درسته؟ اما من قصدم طرفدارى نبود بلكه نظره شخصى بود)

بعد اينكه امروز اومدم و به فرشته خانوم گفتم من ديگه به شما كارى ندارم و از اين به بعد به محض ورود ايگنور خواهيد شد ( عمومى گفتم) و اينكه شما هم با من بحث كرديد و حرفها بالا گرفت و توهينا هم بيشتر ( شما از من دو كلمه بيشتر نشنيديد يكى خفه شو و ديگرى هم دختر و اين همه لات (نه لأس) بازى؟ در عوض شما هم بنده رو به رگبار بستيد و هر چى دلتون خواست گفتيد غير از اينه ايا؟)

من هنوز هم نميدونم چرا فحشا حسين و نيكروز رو همه ديدن اما اونى كه بهم فحش داد رو نه!!!( دليل اعتراض من به موت شدن حسين اين بود كه هم حسين و هم فرشته با هم بحث ميكردن اما چرا بايد حسين تنها موت بشه فرشته نه؟!!!) أيا اين كار عدالت بود؟

و اينكه امروز همين كه وارد چت روم شدم يكى از مستر هاى اينجا به من خصوصى زدن و حرفهايى گفتن كه من قبول نكردم اما همون لحظه همون حرفا توسط نيما( جسي) عمومى پايست شد (طبيعتا مستر حرفا رو به ايشون كپى ميكردن) كه وقتى من به مستر اعتراض كردم گفتن از اين مردك هر كارى بر مياد و شايد خصوصى ما رو خونده!!!! كه بنده به يكپارس هم اعتراض كردم كه ايا خصوصى اينجا خونده ميشه ايشون گفتن نه!!!! فرشته خانوم شما خودتون ميدونيد كه مر ابزار داشتم و ميتونستم همون لحظه شمارو اخراج كنم اما نكردم گذاشتم كه حرفتون رو بزنيد( چرا بايد شما رو سايلنت بزنم اخه؟ بخدا كاره من نبود كه شما اعتراض كرديد به من!)

نكته دوم چرا ما ياد نگرفتيم حرفى كه ميشه راحت رو در روى هم بگيم چرا پشت سره هم بگيم؟!!!!
و
اينكه هنوز من نميدونم نقش اقا بهداد مستر اينجا چيه كه اوا خانوم هم به ايشون اعتراض كردن!!!!

در ضمن تا اونجايى كه من يادم مياد اينجا كه چتروم افتتاح شد اقا محسن ادمين بودن يلدا جان من و غزل و سميه ( اخه چرا من بايد عليه اينجا باشم وقتى خودم جزء اولين أفراد بودم اينجا!!!) تلاش من فقط خدمت به اينجاس ولاغير

اين بود همه حرفم اميدوارم كه ادمين رسيدكى كنند

««عدالت»»ای عدالـت مــدح تو دارد شرف/ هر پیمبـــر عشق تـو داردهـدف/

نعمتی هركس كه با تو خو گرفت/ خدمتی برگل نمود نیــروگرفت/ با مــروت حكم كــردند حاكمان / بو خوش برخاست تا هفت آسمان/ راه و رسم صد ابـوذر گشته ای/ ای عدالت تختـم عزت كشته ای/ فر تــوخورشید را صـد زره نور/ ظلمتـــی روشن شده ازراه دور/ پیروانت با مــروت هـــر دیــار/ دوستانت اهــل حكمت بـــردبار/ای ز اجرایت شده هــر بت نگون/ کاخ نمـــرودان ز نامت واژگون/ ظلـــم با تو خــو نمائی كی كند/ بوی گل عطــری به مـاه دی كند/ اشكها جــاری كجا، گـوهرشدی/ بـر فقیــران هر زمان مهتر شدی/ زینتـــی عالم ز تو دارد شكــوه / پایــداری در جهان ماننــد كـوه /هركسـی نامت چوخواند آباد شد/ رنگ خوش بگرفت /
با تشكر يلدا تقديم شما

من فقط توضیح بدم که چرا اسم بهداد رو آوردم...دیروز بهداد اومد چت روم همون موقع حسین تو عمومی فحش ناموسی به فرشته داد من هنگ شدم نتونستم کیک بزنم البته بعدش کیک کردم. بعد فرشته به من گفت چرا دیر کیک زدی گفتم فرشته هنگ بودم نشد...بعد فرشته به بهداد گفت چرا کیک نزدی (جمله دقیق رو یادم نیست ولی فحش یا توهین نبود) بهداد فرشته رو میوت کرد و گفت بی احترامی به مستر؟؟!!! بعد خودش دیس شد. دوباره که اومد فرشته پرسید چرا منو بی دلیل میوت کردی؟؟؟ ایشون به جا اینکه منطقی جواب بدن کلمات خیلی بعدی استفاده کردن طوری که بین بهداد و فرشته هم دعوا شد. حالا بقیه هم اون موقع داشتن دعوا می کردن هرچقدر یلدا(فول مستر) از ایشون خواست که تموم کنند اما این کار و نکردند و شعله آتیش رو بیشتر کردند که یلدا مجبور شد ایشون رو هم میوت بزنه که ...!!! بعد این آقا رفتن با یوزر معمولی اومدن گفتن مستری نمی خوان, وقتی یلدا (فول مستر) با ایشون حرف زد به یلدا تو حرف نزن...یه دختر عقده ای رو مستر کردین...خیلی چیزا دیگه هم گفت یادم نیست ولی گفت مدیریت واسه یلدا و آوا و گفتش که متاسفم برا مدیریت اینجا.

daniel
08-10-2015, 09:42 AM
سلام به همه....
محسن جان لطفا انتهای این تاپیک اونی که مقصر دونستی از مدیریت عزل کن ....
چون باند بازی و گروه بازی شروع میشه که اصلا به نفع سایت نیست...
اگر این تصمیم رو گرفتی بگو تا من نظر بدم
در غیر این صورت نظری ندارم...
یا حقتقديم شماتقديم شماتقديم شما

mohsen32
08-10-2015, 10:02 AM
سلام به همه....
محسن جان لطفا انتهای این تاپیک اونی که مقصر دونستی از مدیریت عزل کن ....
چون باند بازی و گروه بازی شروع میشه که اصلا به نفع سایت نیست...
اگر این تصمیم رو گرفتی بگو تا من نظر بدم
در غیر این صورت نظری ندارم...
باید نظرات و مشاهدات مدیران گفته بشه تا بعد تصمیم گیری کنیم وگرنه بعد تصمیم گیری که نظر فایده نداره

OKTAY
08-10-2015, 10:10 AM
با سلام خدمت همه دوستان: از انجاییکه من بهداد رو خوب میشناسم این حرفا بهش نمیاد که بیاد با اسم مستری خود فحش بده و بی احترامی کنه و قصد طرفداری از فردی رو ندارم و بهداد جان یکی از مسترهایی هستن که به ندرت از ابزار استفاده میکنه الان که شما دوستان میگین بهداد فحش داده بدون اثبات حرف اصلا فایده نداره دوستان اگر عکسی دارن اینجا میتونن بزارن تا مدیریت محترم بتونن تصمیم بگیرن و با متخلف برخورد کنن.بهداد هم سالهاس مستره و هیچ مستری فکر نکنم با یوزر مستری بیان فحش بدن اونم عمومیتقديم شمااز اقا محسن خواهش میشود بعد اثبات حرف دوستان با متخلف به شدت برخورد کند

daniel
08-10-2015, 10:14 AM
نظر من اینه که مدیریت چت روم با یلداس و مدیریت انجمن با فرشته
توی چت روم مسئولیت با یلداس و توی انجمن با فرشته
این که یلدا با چه سبکی چت رو اداره میکنه ارتباط زیادی به فرشته نداره و نحوه تاپیک زدن فرشته هم به یلدا ارتباطی نداره
و یلدا اگه به نحوه تاپیک زدن فرشته اعتراضی یا پیشنهادی داره میتونه خصوصی به فرشته بگه و علنی کردن این موضوع در محیطی که مدیریتش با خودشه کار بسیار اشتباهیه
من در مورد این موضوع یلدا رو مقصر میدونم و فک میکنم ایشون از اهداف سایت فاصله گرفتن

*Ava*
08-10-2015, 10:28 AM
با سلام خدمت همه دوستان: از انجاییکه من بهداد رو خوب میشناسم این حرفا بهش نمیاد که بیاد با اسم مستری خود فحش بده و بی احترامی کنه و قصد طرفداری از فردی رو ندارم و بهداد جان یکی از مسترهایی هستن که به ندرت از ابزار استفاده میکنه الان که شما دوستان میگین بهداد فحش داده بدون اثبات حرف اصلا فایده نداره دوستان اگر عکسی دارن اینجا میتونن بزارن تا مدیریت محترم بتونن تصمیم بگیرن و با متخلف برخورد کنن.بهداد هم سالهاس مستره و هیچ مستری فکر نکنم با یوزر مستری بیان فحش بدن اونم عمومیتقديم شمااز اقا محسن خواهش میشود بعد اثبات حرف دوستان با متخلف به شدت برخورد کند

بهداد دیروز با اسم مستری هم گفت خفه شو هم زر نزن...من حوصله عکس گرفتن ندارم خود یلدا(ادمین) بودن دیدن؟؟؟ حتما می خوان بگید یلدا دروغ می گه؟؟؟!!! بهداد به ندرت از ابزارش استفاده می کنه بخاطر اینکه اصلا نیست وقتی هم حواسش معلوم نیست کجاست؟؟؟ این دفعه اول نبود که اشتباه می کرد قبلا هم دو نفر را به اشتباه کیک زد؟؟!! والا اینجوری همون از ابزارش استفاده نکنه بهتره تا اینکه استفاده کنه. دیروز که یلدا بهداد رو میوت زد ایشون با دو تا یوزر بودن تو چت روم!! چرا؟؟؟

mohsen32
08-10-2015, 10:36 AM
مستر بهداد هم لطفا بیاد توضیحات خودشو بده

OKTAY
08-10-2015, 10:52 AM
بهداد دیروز با اسم مستری هم گفت خفه شو هم زر نزن...من حوصله عکس گرفتن ندارم خود یلدا(ادمین) بودن دیدن؟؟؟ حتما می خوان بگید یلدا دروغ می گه؟؟؟!!! بهداد به ندرت از ابزارش استفاده می کنه بخاطر اینکه اصلا نیست وقتی هم حواسش معلوم نیست کجاست؟؟؟ این دفعه اول نبود که اشتباه می کرد قبلا هم دو نفر را به اشتباه کیک زد؟؟!! والا اینجوری همون از ابزارش استفاده نکنه بهتره تا اینکه استفاده کنه. دیروز که یلدا بهداد رو میوت زد ایشون با دو تا یوزر بودن تو چت روم!! چرا؟؟؟

خب این حرفتون متین من نگفتم یلدا بانو دروغ میکن.میگین اشتباهی دو نفرو کیک کردن انسان جایز الخطاس و همه ما اشتباه میکنیم اون اشتباه قبلیشو به این بحث دخالت ندیم بهتره.خب اگر بهداد اون حرفو گفته باشن فرشته خانمم طبق عکس اقای نیکروز در این تایپک به مستر روم که یلدا خانم باشن تو هین کردن و http://forum.yekpars.com/showthread.php?3207-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%A7-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D9%81%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DA%86%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%85
و فرشته خانم از انجایی که مدیر انجمن هستن حق توهین به مستر چت روم رو ندارن و اگر قرار باشد برخورد بشه باید با فرشته خانمم برخورد بشه چون از یک مدیر انجمن همچین حرفایی بعید است.
و در مقایسه حرف این دو عزیز میبینیم که حرف کدام بدتر بوده خفه شو زر نزن کجا و که اقای بهداد به فرشته خانم گفتن
و لاس زدن یک زن متاهل در چتروم کجا که فرشته خانم به یلدا بانو گفتن...
اوا خانم بنظر من بهتره یک طرفه قضاوت نکنیم و عدالت رو رعایت کنیمددونه دونه

*Ava*
08-10-2015, 11:15 AM
خب این حرفتون متین من نگفتم یلدا بانو دروغ میکن.میگین اشتباهی دو نفرو کیک کردن انسان جایز الخطاس و همه ما اشتباه میکنیم اون اشتباه قبلیشو به این بحث دخالت ندیم بهتره.خب اگر بهداد اون حرفو گفته باشن فرشته خانمم طبق عکس اقای نیکروز در این تایپک به مستر روم که یلدا خانم باشن تو هین کردن و http://forum.yekpars.com/showthread.php?3207-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%A7-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D9%81%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DA%86%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%85
و فرشته خانم از انجایی که مدیر انجمن هستن حق توهین به مستر چت روم رو ندارن و اگر قرار باشد برخورد بشه باید با فرشته خانمم برخورد بشه چون از یک مدیر انجمن همچین حرفایی بعید است.
و در مقایسه حرف این دو عزیز میبینیم که حرف کدام بدتر بوده خفه شو زر نزن کجا و که اقای بهداد به فرشته خانم گفتن
و لاس زدن یک زن متاهل در چتروم کجا که فرشته خانم به یلدا بانو گفتن...
اوا خانم بنظر من بهتره یک طرفه قضاوت نکنیم و عدالت رو رعایت کنیمددونه دونه

انسان جایزالخطا هست بله ولی اشتباه ایشون باعث شد یوزر بره و دیگه هم نیاد...حالا یک بار اشتباه کردن مشکلی نیست نه اینکه هر بار تکرار بشه ولی خب همانطور که خودتون گفتین این بحث دیگه ادامه نمی دم. فرشته به یلدا بانو توهین کرده خود ایشون ابزار داشتن و می تونستند برخورد کنند والبته اینکه فرشته هم نباید اون رفتار رو نشون می داد و وقتی ازش خواسته شده تموم کنه باید ادامه نمی داد نه تنها ایشون بلکه خود یلدا بانو هم باید تموم می کردن که البته توجهی نکردند و هر دو میوت شدند توسط من و یلدا(ادمین). البته ناگفته نماند که قبل از این عکس حرفای نامربوطی هم به فرشته زده شده بود. ولی در مورد فرشته و بهداد داریم صحبت می کنیم...بهداد وقتی بهش توهینی نشده چرا توهین کرد؟؟ چرا فحش داد؟ چرا دعوا رو بیشتر کرد؟تقديم شما

OKTAY
08-10-2015, 11:26 AM
انسان جایزالخطا هست بله ولی اشتباه ایشون باعث شد یوزر بره و دیگه هم نیاد...حالا یک بار اشتباه کردن مشکلی نیست نه اینکه هر بار تکرار بشه ولی خب همانطور که خودتون گفتین این بحث دیگه ادامه نمی دم. فرشته به یلدا بانو توهین کرده خود ایشون ابزار داشتن و می تونستند برخورد کنند والبته اینکه فرشته هم نباید اون رفتار رو نشون می داد و وقتی ازش خواسته شده تموم کنه باید ادامه نمی داد نه تنها ایشون بلکه خود یلدا بانو هم باید تموم می کردن که البته توجهی نکردند و هر دو میوت شدند توسط من و یلدا(ادمین). البته ناگفته نماند که قبل از این عکس حرفای نامربوطی هم به فرشته زده شده بود. ولی در مورد فرشته و بهداد داریم صحبت می کنیم...بهداد وقتی بهش توهینی نشده چرا توهین کرد؟؟ چرا فحش داد؟ چرا دعوا رو بیشتر کرد؟تقديم شما
زر نزن فحش نیست و توهینه اقای بهداد مستر چتروم هستن و وظیفه تذکر دادن رو دارن الان که من باهاشون حرف میزدم فرشته خانم به اقای بهداد گفتن که شما حرف نزن از شما هم حرفهایی دارم یا عکس از حرفاتون در بایگانی دارم که ادامه بدین رو میکنم و اقا بهداد در جواب این حرفشون گفتن که خفه شو و زر نزن ایا این توهین نیست ایا این نحوه حرف زدن با یک مستر صحیح است خود شما بودین کیک نمیکردین حالا اقا بهداد اومده و میوت زده...اوا خانم بازم میگم بهتره یک طرفه قضاوت نکینم و عدالت رو رعایت کنیم. اگر اقا بهداد به غیر این که در جواب حرف فرشته خانم بوده بازم حرفی زده بفرمایین همه بدوننتقديم شما

*Ava*
08-10-2015, 11:40 AM
زر نزن فحش نیست و توهینه اقای بهداد مستر چتروم هستن و وظیفه تذکر دادن رو دارن الان که من باهاشون حرف میزدم فرشته خانم به اقای بهداد گفتن که شما حرف نزن از شما هم حرفهایی دارم یا عکس از حرفاتون در بایگانی دارم که ادامه بدین رو میکنم و اقا بهداد در جواب این حرفشون گفتن که خفه شو و زر نزن ایا این توهین نیست ایا این نحوه حرف زدن با یک مستر صحیح است خود شما بودین کیک نمیکردین حالا اقا بهداد اومده و میوت زده...اوا خانم بازم میگم بهتره یک طرفه قضاوت نکینم و عدالت رو رعایت کنیم. اگر اقا بهداد به غیر این که در جواب حرف فرشته خانم بوده بازم حرفی زده بفرمایین همه بدوننتقديم شما

اکتای عزیز فکر می کنم شما اگر نظر خاصی دارید ادامه بدید چونکه شما دیروز نبودین و از جزییات ماجرا خبر ندارید...بهداد هم اگر حرفی داره خودش بیاد بگه...نکته اول اینکه میوت فرشته قبل از این حرفا بود...اول بهداد میوت زد بعد که دوباره اومدن فرشته اعتراض کرد به میوتش و بهداد اون حرف رو زد...وقتی یک کاربر اعتراض می کنه آیا مستر باید تذکر بده اونم با توهین یا اینکه دلیل کارشو بگه؟؟؟

OKTAY
08-10-2015, 11:47 AM
حرفای من کاملا واضح بود و با دلیل بیشتر از اینم دوس ندارم ادامه بدم و یک طرفه قضاوت کنم و با پیچوندن حرف یکی رو مقصر جلوه بدم ... با توجه به حرفها اقا محسن تصمیم نهایی رو خواهد گرفت...
اینم بگم میوت بهداد بعد اون حرف فرشته خانم بود نه قبلشتقديم شما

*Ava*
08-10-2015, 12:02 PM
حرفای من کاملا واضح بود و با دلیل بیشتر از اینم دوس ندارم ادامه بدم و یک طرفه قضاوت کنم و با پیچوندن حرف یکی رو مقصر جلوه بدم ... با توجه به حرفها اقا محسن تصمیم نهایی رو خواهد گرفت...
اینم بگم میوت بهداد بعد اون حرف فرشته خانم بود نه قبلشتقديم شما

بله ادامه ندین بزارید خود بهداد بیاد دفاع کنه.. خیلی جالبه که شما تو چت روم نبودین و اینقدر با اطمینان دارید می گید که میوت بعد از اون حرف فرشته بوده؟؟!!!

OKTAY
08-10-2015, 12:11 PM
بله ادامه ندین بزارید خود بهداد بیاد دفاع کنه.. خیلی جالبه که شما تو چت روم نبودین و اینقدر با اطمینان دارید می گید که میوت بعد از اون حرف فرشته بوده؟؟!!!

اوا خانم لهن حرف زدنتون اصلا مناسب این محیط نیست طبق نوشته اقا محسن من حق دارم نظر بدم این 1 و اگر اینچنینه شما هم بهتره بیخیال بشین تا خود فرشته خانم بیان دفاع کنن...
الان همه حرفای شما بدون دلیل و بدون حتی 1عکس هست ولی عکس اقای نیکروز همه چیو خوب ثابت کرده...
شایدم من بودم تو روم از کجا میدونین..
من فکر میکنم شما بخاطر دوستیتون با فرشته خانم سعی دارین اقای بهداد و تخریب کنین و این اصلا درست نیستتقديم شما

ghost
08-10-2015, 02:09 PM
سلام.
به نظر بنده حقیر بهتره این بحث رو تمامش کنید.
فرشته خانم و یلدا خانم با هم دعوا کردند چه ربطی داره به بهداد عزیز؟
ایشون یکی از بهترین مسترای چت روم هستند و من تو این مدت به جز خوبی هیچی از آقا بهداد ندیدم. همیشه مثل یه برادر پشت همه بوده و سعی داشته به وظیفه خودش به بهترین نحو ممکن برسه.
سعی نکنید شخصیت دیگران رو تخریب کنید. ایشون بسیار مستر خوب و کار کشته ای هستند پس مراقب باشید چی میگید...

behdad
08-10-2015, 02:37 PM
قبل از هر چيزمن اصلا نميخواستم اينجا حرفي بزنم فقط مطخواستم تو يا هو چند کلام بکگم و از حضورت مرخص بشم دلسوزان اين چت و خوشحال کنم اما محسن بهم تکليف کرد چند مورد و براتون ياد اوري ميکنم.چون ظاهرا کلا مشکل اين روم با برخورد با من حل ميشه فهرست وار عرض کنم 1در مورد بيخودي کيک کردن دوست اوا و متاسفم برا ايشونکه با توجه به برخورد مثبت من نسبت به دوست ايشون و اينکه مستر هستن و معني حرفgرو تو چت که همجنس بازي تعريف شد رو نميدونن و من با توجه به تذکر و ميوت و بعد کيک دوست ايشون رو با اين اسم حذف کردم و کارم کاملا قانوني بودولي به احترام اوا که اشتباه هم بود حتي از اون دوست ايشون من عذر خواهي کردم الان بعنوان بيکفايتي من سند قراردادند .

behdad
08-10-2015, 02:46 PM
ميخواستم بقيه مطلبمو بزارم با انتسابي که محسن انجام داد من از حضورتون مرخص ميشم اين روماقاي محسن خان دنبال حقانيت نيست داداش موفق باشي

Scheitern
08-10-2015, 03:05 PM
!!!خب اينطور كه مشخصه و بوش مياد من مقصر شناخته شدم

بهتره كه براى اخرين بار حرف دلم رو بگم و شما رو بخدا بسپارمددونه دونه

اول اينكه فرشته جان من با شما هيچ مشكلى ندارم و نخواهم داشت اونى كه پشت پرده اس و اين داستانا رو جور كرد اونه كه من باهاش مشكل دارم ( سعى كرد منو بد جلوه بده اما نشد!!!) :o

اين قضيه منو ياده داستانى كه براى خودم تو زندگى واقعيم رخ داد ميندازه ( دقيقا ده سال پيش كه من وارده المان شدم براى أقامت به كمپينگهايى كه دولت المان براى ما در نظر گرفته بود رفتيم كه دوره سه ماهه بود اونجا يادمه تقريبا ٢٠ خانواده فارسي زبان بوديم و بقيه هم از ملتهاى مختلف ، اين ٢٠ خانواده خيلى با هم خوب شده بوديم بطورى كه هرشب مهمونى براى هم ميگرفتيم خانومها يه اتاق و اقايون يه إتاق هرشب بساط جشن بود اما من كه چون مشكل داشتم (باردار) كمتر تو اين مهونى ها شركت ميكردم و هميشه توى اتاق خودم يا كتاب ميخوندم يا استراحت ، يه شب كه در حال كتاب خوندن بودم يهو متوجه سروصدا پشت دره اتاقم شد سراسيمه در رو باز كردم ( عين همينجا كه همتون يهويى دسته جمعى سمت من هجوم اورديد) تا اومدم بپرسم چى شده سرى صدا بيشتر شد و منم هاج و اوج نگاشون ميكردم ( حواسم بود وسط اين معركه يكى داره هيزم ميريزه و اتش رو تندتر ميكنه ، همونى كه بهم گفت كارى ميكنم كه همه با تو بد بشن چون تو مغرورى و از ما خودت رو دور ميگيرى :| ) چشمم سمت نَفَر اصلى كه شاكى بود افتاد كه ميگفت من دروغ نميگم اين پشت سر شما حرف زده در حاليكه من اصلا يادم نبود كى اخرين بار اونا رو ديده بودم تو سالن غذا خورى !!!! اين بود كه سكوت كردم و عذر خواستم و در اتاق رو بستم و نشستم يه گوشه اشك ريختم . دوره سه ماهه ما تموم شد و اونا همه يه جا دولت براشون خونه داد ( تو يه اپارتمان ) من و دو خانواده عرب و ترك يه شهر كه ٥٠٠ كيلومتر دور تَر يجا ( خوشحااااال بودم كه از اون جمعيت معترض دور شده بودم) . زندگى طبق روال هميشه ميگذشت تا اينكه از اون شهر با من تماس گرفتن و گفتن ما از تو عذر ميخواييم كه بد برداشت كرديم ، گفتن اونى كه بد تورو ميگفت خودش رو براى ما نشون داد به سه ماه نكشيد كه همه مارو به جون هم انداخت و .....( اما نوش دارو پس از مرگ سهراب چه سودى داشت؟) منم بخشيدم اما از يه طرف خوشحال بودم كه حقيقت روشن شد( نميخوام خودم رو خوب جلوه بدم نه، خودم ميدونم خطاكارم اما بى أنصاف نيستم!!)

دقيقا بعد از ده سال اين داستان برام تكرار شد اونم اينجا:))

نيما جان(جسي) چوب خدا صدا نداره ( تويى كه همه جا بد منو گفتى ميدونى من از همه بيشتر تورو ميشناسم و نميخوام ابرو كسي رو ببرم!!!)ددونه دونه

اقا محسن شما به گردن من خيلى حق دارى مديون شما هستم تا عمرم ( يادتونه گفتيد من به تو اطمينان ندارم يلدا نميشه مديريت و كاراى اينجا رو به تو سپرد چون يهو ميزارى ميرى ميخوام بگم راست گفتيد ميرم چون ديگه جاى موندن نيست)ددونه دونه

اوا خانوم شما هم موفق باشيد خواهر گلم نيازى به حذف من نيس چون چه حذف بشم و چه نشم ديگه ارزشى برام نداره .ددونه دونه

اقا دنيل من از شما كينه اى ندارم اما ...( شما كه بهم ميگى متأهل ، لااقل من راستم رو به همه گفتم اما شما چى؟ فكر ميكنيد ابرو بردن كسي برام سخته؟ با أنصاف باشيد )ددونه دونه

ودر اخر فرشته خانوم شما هم موفق باشيد اميد دارم كه پيشرفت روز افزون چه اينجا و چه در زندگى خودتون داشته باشيد و به ارزو هاتون برسيدددونه دونه

از همه اون دوستانى كه باعث ناراحتى شون شدم معذرت ميخوام حلال كنيد منو تقديم شما

( حال من خوب است اما تو باور نكن...)عيبي نداره

بدرود ...

behdad
08-10-2015, 03:21 PM
من موقعي که وارد چت شدم فرشته و حسين با هم دعوا ميکردن هر دو مشغول فحاشي من فرشته رو ميوت کردم تا اومدم حسين و کيک کنم ديس شدم بعد پنج دقيقه که اومدم فرشته حرفاي حسين و اتو ويس برا تو عمومي کپي کردمن گفتم ما فقط تو عمومي ميتونيم
که شروع کرد به تهديد کردن و بد دهني که اره ازت عکس دارم اون دفه اومدي التماس کرديو منم بهش گفتم خفه اينجا رو به اشوب کشيدي همه رو به جون هم انداختي باز ادامه داد گفتم زر نزن بعد ميوتم کردن مديرواقعا محسن نميبيني با اينجا چکار ميکنن از اوا بپرس تو که هميشه حضور داشتي تو کدوم فحاشي وايسادي و نرفتي وقتي من حضور داشتم من 5 ساله تو رو مها هستم الان اينا رو نزدم محسن بگه بمون تو رفاقت کنارش بودم و برام همون رفاقت بسه تو ياهو احوالش رو هم ميپرسم
اما محسن يه فکري برا انجمن بکن ادمهاي مجهول و شخصيت و بزار کنار اوا برا اينکه فول بشه براحتي به من افترا ميزنه به مولا برام ارزني اينا ارزش نداره در مقابل با مرام معرفت محسن جان برات ارزوي موفقيت دارم يا حق

**FERESHTEH**
08-10-2015, 05:08 PM
!!!خب اينطور كه مشخصه و بوش مياد من مقصر شناخته شدم

بهتره كه براى اخرين بار حرف دلم رو بگم و شما رو بخدا بسپارمددونه دونه

اول اينكه فرشته جان من با شما هيچ مشكلى ندارم و نخواهم داشت اونى كه پشت پرده اس و اين داستانا رو جور كرد اونه كه من باهاش مشكل دارم ( سعى كرد منو بد جلوه بده اما نشد!!!) :o

اين قضيه منو ياده داستانى كه براى خودم تو زندگى واقعيم رخ داد ميندازه ( دقيقا ده سال پيش كه من وارده المان شدم براى أقامت به كمپينگهايى كه دولت المان براى ما در نظر گرفته بود رفتيم كه دوره سه ماهه بود اونجا يادمه تقريبا ٢٠ خانواده فارسي زبان بوديم و بقيه هم از ملتهاى مختلف ، اين ٢٠ خانواده خيلى با هم خوب شده بوديم بطورى كه هرشب مهمونى براى هم ميگرفتيم خانومها يه اتاق و اقايون يه إتاق هرشب بساط جشن بود اما من كه چون مشكل داشتم (باردار) كمتر تو اين مهونى ها شركت ميكردم و هميشه توى اتاق خودم يا كتاب ميخوندم يا استراحت ، يه شب كه در حال كتاب خوندن بودم يهو متوجه سروصدا پشت دره اتاقم شد سراسيمه در رو باز كردم ( عين همينجا كه همتون يهويى دسته جمعى سمت من هجوم اورديد) تا اومدم بپرسم چى شده سرى صدا بيشتر شد و منم هاج و اوج نگاشون ميكردم ( حواسم بود وسط اين معركه يكى داره هيزم ميريزه و اتش رو تندتر ميكنه ، همونى كه بهم گفت كارى ميكنم كه همه با تو بد بشن چون تو مغرورى و از ما خودت رو دور ميگيرى :| ) چشمم سمت نَفَر اصلى كه شاكى بود افتاد كه ميگفت من دروغ نميگم اين پشت سر شما حرف زده در حاليكه من اصلا يادم نبود كى اخرين بار اونا رو ديده بودم تو سالن غذا خورى !!!! اين بود كه سكوت كردم و عذر خواستم و در اتاق رو بستم و نشستم يه گوشه اشك ريختم . دوره سه ماهه ما تموم شد و اونا همه يه جا دولت براشون خونه داد ( تو يه اپارتمان ) من و دو خانواده عرب و ترك يه شهر كه ٥٠٠ كيلومتر دور تَر يجا ( خوشحااااال بودم كه از اون جمعيت معترض دور شده بودم) . زندگى طبق روال هميشه ميگذشت تا اينكه از اون شهر با من تماس گرفتن و گفتن ما از تو عذر ميخواييم كه بد برداشت كرديم ، گفتن اونى كه بد تورو ميگفت خودش رو براى ما نشون داد به سه ماه نكشيد كه همه مارو به جون هم انداخت و .....( اما نوش دارو پس از مرگ سهراب چه سودى داشت؟) منم بخشيدم اما از يه طرف خوشحال بودم كه حقيقت روشن شد( نميخوام خودم رو خوب جلوه بدم نه، خودم ميدونم خطاكارم اما بى أنصاف نيستم!!)

دقيقا بعد از ده سال اين داستان برام تكرار شد اونم اينجا:))

نيما جان(جسي) چوب خدا صدا نداره ( تويى كه همه جا بد منو گفتى ميدونى من از همه بيشتر تورو ميشناسم و نميخوام ابرو كسي رو ببرم!!!)ددونه دونه

اقا محسن شما به گردن من خيلى حق دارى مديون شما هستم تا عمرم ( يادتونه گفتيد من به تو اطمينان ندارم يلدا نميشه مديريت و كاراى اينجا رو به تو سپرد چون يهو ميزارى ميرى ميخوام بگم راست گفتيد ميرم چون ديگه جاى موندن نيست)ددونه دونه

اوا خانوم شما هم موفق باشيد خواهر گلم نيازى به حذف من نيس چون چه حذف بشم و چه نشم ديگه ارزشى برام نداره .ددونه دونه

اقا دنيل من از شما كينه اى ندارم اما ...( شما كه بهم ميگى متأهل ، لااقل من راستم رو به همه گفتم اما شما چى؟ فكر ميكنيد ابرو بردن كسي برام سخته؟ با أنصاف باشيد )ددونه دونه

ودر اخر فرشته خانوم شما هم موفق باشيد اميد دارم كه پيشرفت روز افزون چه اينجا و چه در زندگى خودتون داشته باشيد و به ارزو هاتون برسيدددونه دونه

از همه اون دوستانى كه باعث ناراحتى شون شدم معذرت ميخوام حلال كنيد منو تقديم شما

( حال من خوب است اما تو باور نكن...)عيبي نداره

بدرود ...

یلدا جان بسیار بسیار تحت تاثیر این خاطره قرار گرفتم. اما عزیزم ، نه تو یلدای 10 سال پیش هستی و نه اینجا کمپ پناهندگانه. خدارو شکر که الان اونقدر تیغت میبره که یه تیم واسه خودت داشته باشی (حسین ، نیکروز ،بهداد ....) . پس لطف کن نقاب مظلومیت را چهره بردار و خودت باش .شما از اول هم اینجا برات ارزش نداشت .پس جو نده. تقديم شما

**FERESHTEH**
08-10-2015, 05:29 PM
یلدا بانو و بهداد باید خدمت هر دوی شما عرض کنم که من دیگه گرگ بارون دیده شدم، و بیدی نیستم که با این بادا بلرزم. من مثل شماها ترسو نیستم که قبل از اعلام حکم ، برم واسه حفظ آبروم بای بدم. عین یه شیر زن وایمیسم تا برام تصمیم بگیرن. حتی اگه حذف هم بشم بازم از اینجا نمی رم. اینجا مثل خونمه میفهمید؟ اینجا با دوستام خندیدم ، اشک ریختم، دردمو گفتم و درد اونارو شنیدم. واسه بقای یکپارس همه کار میکم .حتی شده تبدیل به یه مترسک میشم ، اما نمی ذارم کلاغها محصول اینجارو نوک بزنن. کور میکنم دشمنای اینجارو. محسن اگه منو از در بندازه بیرون از پنجره میام تو. فکر دیدید من عین شما منافقا هستم، نه من فرشته هستم، کارم محافظته. تو دنیای واقعی با میکروبا میجنگمو مواظب بیمارا هستم، اینجا هم میکروبها و دشمنای یکارسو از پا در میارم. دست تو دست دوستام میزارم اینجارو میسازم. فکر کردی میرم، وقتی اینجا 4 تا یوزر داشت اومدم . اومدم واسه موندن . حالا که داره باغش محصول میده ، فکر کردی ولش میکنم. نه!!! زهی خیال باطل

زنده باد یکپارس و دوستداران یکپارس پرچمممم

mohsen32
08-10-2015, 07:33 PM
دوستان عزیز لطفا اگه صحبت پایانی مونده بفرمایید چون امشب این پست بسته میشه و تکلیف دوستان مشخص میشه
در ضمن بعضیا سعی دارن به قول خودشون اینجا را به اغتشاش بکشن و با ورود یوزرهای ناشناس در ویس یا پی ام به دوستان توهین میکنن
در صورت تکرار عکس توهین همراه با ای پی یوزر اصلی که ثابت بشه کیا هستن در انجمن به اطلاع همه دوستان خواهد رسید تا مشخص بشه که ما از رو عدالت با اینا بر خورد کردیم یا خیر
زیرا دیر یا زود فردی که ذاتش خوب نباشه برای دوستاش هم دستش رو میشه.

*Ava*
08-10-2015, 07:56 PM
قبل از هر چيزمن اصلا نميخواستم اينجا حرفي بزنم فقط مطخواستم تو يا هو چند کلام بکگم و از حضورت مرخص بشم دلسوزان اين چت و خوشحال کنم اما محسن بهم تکليف کرد چند مورد و براتون ياد اوري ميکنم.چون ظاهرا کلا مشکل اين روم با برخورد با من حل ميشه فهرست وار عرض کنم 1در مورد بيخودي کيک کردن دوست اوا و متاسفم برا ايشونکه با توجه به برخورد مثبت من نسبت به دوست ايشون و اينکه مستر هستن و معني حرفgرو تو چت که همجنس بازي تعريف شد رو نميدونن و من با توجه به تذکر و ميوت و بعد کيک دوست ايشون رو با اين اسم حذف کردم و کارم کاملا قانوني بودولي به احترام اوا که اشتباه هم بود حتي از اون دوست ايشون من عذر خواهي کردم الان بعنوان بيکفايتي من سند قراردادند .

آقای بهداد کیک کردن دوست من یک نمونه بود...من معنی حرف g رو می دونستم اگه شما یک کلمه درباره این موضوع تو انگلیسی می دونن من خیلی بیشتر از شما میدونم ولی هر گردی که گردو نیست یک درصد احتمال بدین که طرف مقابل این موضوع رو ندونه و بر حسب اتفاق این حرف رو انتخاب کرده باشه شما به محض ورود میوت کردین و گفتین که اسمتو عوض کن درحالیکه دوست من دلیل این کار رو نمی دونست وقتی هم که اومد بپرسه هنوز حرفی نزده بود فقط گفت آوا شما کیک زدین...معذرت خواهی کردین, وظیفه تون بوده بایدم معذرت خواهی می کردین؟؟؟ منت می زارین برای این کارتون؟؟؟

*Ava*
08-10-2015, 08:05 PM
من موقعي که وارد چت شدم فرشته و حسين با هم دعوا ميکردن هر دو مشغول فحاشي من فرشته رو ميوت کردم تا اومدم حسين و کيک کنم ديس شدم بعد پنج دقيقه که اومدم فرشته حرفاي حسين و اتو ويس برا تو عمومي کپي کردمن گفتم ما فقط تو عمومي ميتونيم
که شروع کرد به تهديد کردن و بد دهني که اره ازت عکس دارم اون دفه اومدي التماس کرديو منم بهش گفتم خفه اينجا رو به اشوب کشيدي همه رو به جون هم انداختي باز ادامه داد گفتم زر نزن بعد ميوتم کردن مديرواقعا محسن نميبيني با اينجا چکار ميکنن از اوا بپرس تو که هميشه حضور داشتي تو کدوم فحاشي وايسادي و نرفتي وقتي من حضور داشتم من 5 ساله تو رو مها هستم الان اينا رو نزدم محسن بگه بمون تو رفاقت کنارش بودم و برام همون رفاقت بسه تو ياهو احوالش رو هم ميپرسم
اما محسن يه فکري برا انجمن بکن ادمهاي مجهول و شخصيت و بزار کنار اوا برا اينکه فول بشه براحتي به من افترا ميزنه به مولا برام ارزني اينا ارزش نداره در مقابل با مرام معرفت محسن جان برات ارزوي موفقيت دارم يا حق

اول حسین فحش داد اونم نه تو ویس تو عمومی, ولی شما وقتی که فرشته اعتراض کرد که چرا کیک نزدین, فرشته رو میوت کردین و بعدش دیس شدین. وقتی که دوباره برگشتین فرشته از شما دلیل میوت کردنش رو پرسید به جا اینکه جواب بدین گفتین خفه شو...فرشته بازم سوال کرد گفتین زر نزن که بعد از اون فرشته اون حرفا رو به شما زد و باز شما کلمه زر نزن رو استفاده کردین که دعوا بیشتر شد و یلدا (ادمین) شما رو میوت کرد. توضیحی در مورد اون یوزر دوم هم ندادین؟؟!! چرا از حرفاتون به یلدا (ادمین) نمی گین؟؟ چرا از زیر سوال بردن مدیریت نمی گین؟؟؟ کدوم فحاشی شما بودین و من نبودم؟؟؟ شما اصلا کی بودین؟؟؟ من برای رسیدن به فول مستری نیازی ندارم به کسی افترا بزنم همه حرفایی که زدم مورد تایید یلدا (ادمین) هست چون که خودشون تو چت روم بودند و دیدند. شخص مجهول سخصیت شما هستین که معلوم نیست کی هستین یک بار با اسم اشگان اومدین گفتین کاربر ساده بودین؟؟ بعد بهداد شدین و همه یوزرها رو هم شناختین؟؟؟ و ادعا مستری 5 ساله دارید!!!

mohsen32
08-10-2015, 08:12 PM
یه داستانی از حضرت امام صادق ع بگم خدمتتون

روزی با چند نفر از یارانش در منزل و کنار اجاق اتش نشسته بودن و تعریف می کردن
یکی از دوستان عرض کردن چرا قیام نمی کنید ما که دهها هزار نفر با شما هستیم
امام به یکی از یارانش دستور داد در اجاق پر از اتش برود
ان یار امام بدون هیچ سوالی درون اتش رفت. امام سر اجاق را بست و با دوستانش به گفتگو نشست
یارانش همه در فکر اون یار امام بودن که در اتش سوخته اما بعد از اینکه سر اجاق را برداشت ان شخص صحیح و سالم به امر الهی از اتش بیرون امد.
امام صادق ع فرمودن حضرت امام حسین ع 72 یار صادق و مهربان داشت که قیام کرد من اگر ده یار صادق اینچنینی داشتم قیام می نمودم

حالا من خدمت اون دوستانی که میگن ما برای یک پارس زحمت می کشیم یا قصدمون از اول خدمت بوده عرض می کنم پس چرا هنوز هیچ اتفاقی نیوفتاده همه میدان را خالی نمودید ؟
چرا هنوز مشخص نشده کی مقصره یا مستحقه مجازاته همه میدان را ترک نمودید پس این نشون میده شما از اول هم یار ما نبودید پس همون بهتر که نباشید.

ا

mohsen32
08-11-2015, 10:47 AM
دوستان با توجه به اهمیتی که برای قوانین یک پارس قائل هستیم مجبوریم به قوانین این سایت با قدرت و در عین حال با عطوفت رفتار کنیم
لذا به همین منظور با توجه به قرائن و شواهد و نظر همه مدیران عزیزان برای دو تن از مدیران احکامی به این شکل صادر میگردد.

1-یلدا بانو مستر چتروم و مدیر انجمن به دلیل عدم رعایت قوانین مستری (که تنها وظیفه اش بر خورد با افراد خاطی با استفاده از ابزار مدیریت می باشد ) و نه جواب دادن همانند کاربر معمولی به دلیل تخطی از قانون به یک ماه تعلیق از مستری محکوم میگردد اما به دلیل سابقه خوبه در مجموعه یک پارس و نیزبودن جزه اولین کاربران این مجموعه که برای پیشرفت این سایت زحمات زیادی کشیده است این حکم به یک ماه تعلیق تعزیری تخفیف داده می شود .

2-مستر بهداد مستر چتروم نیز به دلیل همان عدم رعایت قوانین مستری به یک هفته تعلیق از مستری محکوم میگردد لذا با توجه به نیاز وجود یک فردی با تجربه در سایت و نیز سوابق خوب ایشان این حکم نیز به یک هفته تعلیق تعزیری تخفیف داده میشود.

بقیه کاربران نیز که مدیرتی در چتروم ندارند اما شناخته شده هستند مستر می تواند با رعایت قوانین اما با عطوفت بیشتر انان را کیک، بن، یا میوت نماید و شامل قوانین مستری نمی گردند لکن از همه عزیزان خواهش می کنم با توجه به شناختی که کاربران از ایشان دارند مواظب اعمال و کردار خویش باشند زیرا برای همه عزیزان الگو میباشند.

sara
08-11-2015, 05:15 PM
سلام و خسته نباشید میگم به همه ی دوستان عزیزمتقديم شماتقديم شماتقديم شما

من برای همه دوستام احترام خاصی قایلم بطوریکه به خودم اجازه دادم بیام اینجا و حرفامو بزنم باید بگم اون موقع که این بحث و مشاجره پیش اومده که برام البته ببخشید خیلی بی معنیه و بچه گانه هستش نبودم . ولی وقتی حرفهایی شنیدم و یه سر اینجا زدم ومطالب و حرفهای گله مندانه رو خوندم متاسف شدم اینجا جایی نیست که هر کدوم از ما بخواییم طرف مقابلمون رو نقد کرده و به باد انتقاد بگیریم و سرزنش کنیم اگرهم حس کردیم نیازه که مطلبی و بگیم فقط به خود شخص و خصوصی بگیم .. حتی اگر انتقاد در جهت بهبود عملکرد باشه روش بیان مهمه به حیثیت و شخصیت طرف مقابل نباید حمله کرد باید با نرمی و عاقلانه برخورد کنیم نه اینکه در جمع و توهین امیز اگر اینجور باشه مطمینا طرف برای دفاع از خودش حرفهایی داره ..اینجا برای یه گپ سالم و گذروندن وقتی مفیده البته اینم هست که توی عمومی مشاجره ای پیش میاد همه اینها رو باید از باب شوخی گرفت و ساده ازش گذشت در اخر هم به همدیگه بگیم شوخی بوده و کدورتی پیش نیاد . همه میدونیم اونقدر توی دنیای اطرافمون این مشکلات و مشاجره ها هست هر کدوم به نحوی اگه قرار بر این بود توی زندگی هم مثه اینجا همه همدیگه رو جلوی بقیه سرزنش کنند که دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشد .باید توی دنیای مجازی و چت همه ما رفتارمون جوری باشه که هستیم واقعی باشیم و همونی باشیم که دوس داریم بقیه با ما رفتار کنن همه این حرفام کلی بود نه دوس دارم انتقادی ازدوستهام داشته باشم و نه میخوام طرفداری کنم اگرهم هر چی باشه فقط به مخاطبم میگم نه اینکه در حضور بقیه امیدوارم جسارت نکرده باشم

سبز باشید وپیروز برای همه دوستانم ارزوی موفقیت میکنم تقديم شما

sara
08-11-2015, 05:26 PM
ضمن عرض پوزش نمیدونستم اینجا فقط مخصوص مدیران چته الان متوجه شدم یلدا جون بهم گفت تقديم شما