PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زورگیری خودروهای مدل بالا با تهدید شوکر

!!yalda!!
08-13-2015, 10:16 AM
خلافکار سابقه داری که تحت پوشش خرید خودرو و به بهانه اینکه می خواهد خودرو را امتحان کند پشت فرمان نشسته و با تهدید شوکر اقدام به زورگیری و سرقت خودرو می نمود،در آخرین زورگیری توسط مردم دستگیر و به پلیس تحویل داده شد.

http://www.afkarnews.ir/images/docs/000437/n00437226-b.jpg

به گزارش افکارخبر (http://www.afkarnews.ir/)، ساعت ۱۹:۰۰ شانزدهم مردادماه بر اساس اعلام مرکز پیام فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر دستگیری ۱ نفر سارق خودرو در موقعیت خیابان خزانه بخارایی مامورین یگان کلانتری ۱۱۷جوادیه به محل اعزام شدند.

با حضور ماموران فردی به هویت "مراد" به واحد مراجعه و اظهار داشت: مالک خودرو پژو ۴۰۵ نقره ای میباشم و فردی به هویت "قادر" قصد خرید ماشین بنده را داشت و از من خواست که رانندگی با ماشین را امتحان کند و پس از نشستن پشت فرمان و رانندگی با آن، از جیب خود یک دستگاه شوکر بیرون آورد و با آن به من حمله ور شد و به همراه لگد زدن به من قصد داشت من را از خودرو به بیرون بیاندازد که در همین حین به یک عابر پیاده برخورد نمود.

شاکی ادامه داد:وی به شدت مصدوم گردید و سپس به یکدستگاه پیکان وانت پارک شده در محل برخورد نمود که خود متهم از ناحیه سر و دست راست مصدوم گردید و سپس از خودرو پیاده و متواری شد و شوکر را به داخل یک سطل زباله پرتاب نمود و کمی جلوتر توسط اهالی متوقف و دستگیر شد و مصدوم عابر پیاده نیز به بیمارستان هفت تیر منتقل شد.

در ادامه شوکر از داخل سطل زباله کشف و ضمیمه پرونده گردید و خودرو پژو شاکی به پارکینگ منتقل و شاکی و متهم به همراه شاهدین حاضر در محل جهت سیر مراحل قانونی به کلانتری منتقل شدند.

در تحقیقات صورت گرفته از متهم مشخص شده وی سابقه دار بوده و تحت پوشش خرید خودرو پس از اینکه رضایت مالک را جلب می کرده به بهانه اینکه می خواهد خودرو را امتحان کند پشت فرمان نشسته و با تهدید شوکر اقدام به زورگیری و سرقت خودرو می نموده است که متهم در بازجویی های یلیسی به چندین فقره سرقت و زورگیری خودرو های مدل بالا معترف شد.

سرگرد قربانعلی رزم آرا رییس کلانتری ۱۱۷جوادیه درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت:پرونده متهم جهت تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایمش و همچنین شناسایی دیگر شکات در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.