PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از unk و yalda*

arash12
03-29-2017, 10:22 AM
با سلام.آقا این چه وضعشه آخه؟الکی و بی هیچ دلیلی آدمو کیک و بن میکنن؟بعد هم به راحتی میگن اشتباه شده و دوباره هم تکرار میکنن؟من تازه روز سه شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۸ برای اولین بار عضو شدم و وارد چتروم شدم و بدون اینکه حتی توی عمومی مطلبی بفرستم یا فحاشی کنم یا توی خصوصیه کسی بی احترامی کنم از دیروز تا به امروز چهارشنبه چند بار کیک و بن شدم.من جای مدیر سایت بودم این قدرتو از اینهایی که بیجا ازش استفاده میکنن میگرفتم تا دیگه حواسشونو جمع کنن بیدلیل کسیو کیک و بن نکنن.اگر هم که باند بازیه و این حرفا پس لطفا نام کاربریه منو کلا از سایت حذف کنین که عطای همچین سایته بی حساب و کتابی که به جرم گناهه نکرده مجازاتت میکنن را به لقایش میبخشم.

!!yalda!!
03-29-2017, 10:39 AM
سلام
اقای ارش شما اومدید پی ام من و گفتید کیک و بن شدید .
من هم بهتون گفتم بن نشدید .
بخاطر فشرا یونیکا ممکن اشتباهی کیک زده بوده .
که وقتی به یونیکا جان گفتم اومد پی امتون ازتون عذر خواهی کرد.
بن همنشده بودید اگه بن بودید روم سی نمیتونستی بیایید.
حتی یونیکا هم گفت کیک نزده با این حال عذر خواهی کرد.

! unk
03-29-2017, 11:23 AM
سلام.
:53:اولا دلیلی نداره من یوزر عضو رو کیک کنم و وقتی یلدا خانم به من گفتن که همچین موردی پیش اومده اصلا همچین آیدی ای رو یادم نمیومد که کیک کرده باشم... به هر حال بنده اومدم بصورت پرایویت با شما صحبت کردم و ازتون عذرخواهی کردم (بخاطر کاری که انجام ندادم).
ثانیا اگر شما بن شده بودید آیدیتون نمیتونست وارد روم ۳۰ بشه و کلا نمیتونستید وارد روم بشید !!!! پس بن نشده بودید:33:
برای اطلاعات بیشتر هم میتونین با سوپر ادمین صحبت کنین که کاملا براتون شفاف سازی بشه