PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : * ندامت نامه ی من *

!__Miss__!
05-17-2017, 10:36 AM
سلام خدمت همه دوستان عزیزم...
هدف از گذاشتن این پست تنهاعذرخواهی از تک تک شما عزیزان ومخصوصا آقا محسن عزیزهستش ..
من از همه ی شما بابت رفتار نادرست و بچگانم معذرت میخوام وامیدوارم من رو ببخشین...
من تو این مدت اشتباهات زیادی کردم والان که فرصتی فراهم شده میخوام عذرخواهی کنم...
mohsen32: ادمین عزیز از شما بابت رفتار وحرفهای نادرستم در صفحه ی عمومی عذرمیخوام وامیدوارم من رو ببخشین وبازهم منو از کاربران روم یک پارس بدونین...
Ali: ادمین عزیز ازشما بابت همه ی رفتارام ،حرفهام وهمه ی زحمتایی که تو این مدت بهتون دادم عذرمیخوام وفقط میتونم بگم شرمندم وامیدوارم من رو ببخشین وجای تنفر، دوستی رو توی دلتون بذارین...
yalda* :یلدای عزیزم اگه حرفهام و رفتارم باعث رنجش و دلخوری تو شد ازت صمیمانه عذر میخوام وامیدوارم مثل قبل من رو به عنوان یه دوست پذیراباشی...
ghazal-r : غزل گلم بابت بحث الکی که بین من وتو پیش اومد وکار احمقانه ای که کردم ازت عذرمیخوام وامیدوارم من رو ببخشی ومثل قبل دوستای خوبی برای هم بشیم...
wine & Sohrab : از شما دونفرهم بابت اشتباهاتم و حرفهای نادرستم عذر میخوام وامیدوارم فراموش کنید ومن رو ببخشید. . مخصوصا شما واین عزیز...
یخمک : یخمک عزیزم از تو هم بابت همه ی بدقولی ها وبی معرفتی هام عذرمیخوام... امیدوارم من رو ببخشی ومثل قبل دوتا دوست خوب باهم باشیم...
ودر پایان میخوام از عزیزترین وبهترین دوستم که همیشه حسابی ناراحتش میکنم عذر خواهی کنم...
^Bikhial^ : سهیل عزیزم بابت اینکه مزخرفاتی روکه در بارت شایعه شده بود باور کردم وموجب دلخوری و عصبانیتت شدم عذر میخوام وضمنا ازت هم ممنونم که به من یه فرصت دیگه دادی و من رو بخشیدی... میخوام بگم خیلی دوست دارم وهیچ هیچ چیزی نمیتونه منو وادارکنه که بیخیالت بشم بیخیال من...
کلام آخر : من هیچ وقت قصد توهین ، بی احترامی ، دلخوری ، ناراحتی ، خیانت ، فحاشی و... نداشتم وهیچ وقتم نخواهم داشت... چون محیط چت رو برای دوستی میدونم نه جنگ... من از قضیه ی دعوای بین آقامحسن و احمداقا خبری نداشتم وخیلی ناخواسته و اتفاقی وارد این ماجرا شدم... من اصلا تا دیروز احمدی رو نمیشناختم که بخوام باهاش برعلیه روم توطئه و هم دستی کنم ولی انگار تو این مدت من هم دست فوشرای روم شناخته شدم درصورتی که اینطور نیست...
بازهم از همتون عذرخواهی میکنم وامیدوارم که من رو بازم توی روم پذیراباشین... که اگر پذیرابودین عزیزان من هستین و میتونیم دوستی جدید روشروع کنیم ولی اگه هم پذیرا نبودین بازهم عزیزمن هستین وبرای تک تکتون ارزوی شادی و سرزندگی میکنم.. یاعلی...

* تقدیم به تک تک شما * 2394

mohsen32
05-17-2017, 10:51 AM
با کمال افتخار در خدمت شما کاربر عزیز و بقیه دوستان هستیم

!__Miss__!
05-17-2017, 11:03 AM
بسیار سپاسگزارم....

2396

Bikhial
05-17-2017, 03:49 PM
azizi misshani jat vasate ghalbame

!__Miss__!
05-17-2017, 05:11 PM
اگر بدانی جایگاهت کجاست ، مرا باور میکنی
اگر بدانی چقدر دوستت دارم ، درد مرا درمان میکنی
تو عزیزی برایم ، تو بی نظیری برایم ، حرف دلم به تو همین است ، قلبت می ماند تا آخرین نفس برایم...