PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پدر بی‌رحم ۶ فرزندش را کشت

!!yalda!!
08-16-2015, 06:24 AM
یک مرد اهل " تگزاس " به اتهام قتل ۸ نفر به حبس محکوم شد .به گزارش افکارخبر، یک مرد اهل " تگزاس " به اتهام قتل ۸ نفر به حبس محکوم شد .آقای " دیوید روی کونلی " ۴۸ ساله در یک تیراندازی توسط هفت تیر همسر خود خانم " والری جکسونی " را که به مدت ۱۴ سال با او زندگی کرد و فرزندان خود را به قتل رساند .براساس گزارش پلیس این جنایت که در شب شنبه ۸ آگوست در خانه ای واقع در " هاستون " رخ داد ۸ قربانی به دنبال داشت که شامل همسر سابق آقای "کونلی " و ۶ فرزندی که یکی از آنها پسر آقای " کونلی و ۵ فرند که متعلق به خانم " جکسون " از همسر قبلی او بود اما توسط "کونلی" نگهداری می شدندو همچنین همسر فعلی خانم "جکسون "جزء قربانیان بود .آقای " کونلی " در اعترافات خود در روز دادگاهی که در روز دوشنبه برگزار شد توصیف کرد که قتل این ۸ نفر را از قبل برنامه ریزی کرد به طوری که برای انجام هدف شوم خود از طریق اینترنت یک هفت تیر و ۶ عدد دستبند خریداری کرد .این جنایت کار در ادامه افزود: در ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز شنبه در نزدیکی محل جنایت خودرواش را پارک کرد به طوری که قابل مشاهده نباشد و از آنجایی که خانم" جکسون "به تازگی قفل درب را تعویض کرده بود " کلونی " از طریق شکستن پنجره وارد خانه شد و سپس همه ی قربانیان خود را در یک اتاق جمع کرد و با دست بند زدن آنها به تخت شروع به تیراندازی یه تک تک آنها کرد ." کلونی " بی رحم ابتدا آقای " داین جکلوس "و سپس ۶ کودک بی گناه را مورد هدف قرار داد و خانم " جکسون " در حالی که به تخت بسته شده بود تماشاچی این جنایت هولناک بود .پلیس که پس از تماس همسایه ها و دریافت گزارش تیراندازی از ساعت ۱۰:۵۰ در ۳ مورد به محل جنایت رفت اما وارد خانه نشد .در چهارمین بار بررسی موضوع در ساعت ۸ عصر پلیس به کمک یک تیم حرفه ای مبادرت به ورود به داخل خانه کرد اما حضور او بی فایده بود چرا که همه ۸ قربانی به قتل رسیده بودند.پلیس با جسد " ترینتی " ۷ ساله " جان " ۶ ساله " کلاب " ۹ ساله و " دایل می " ۱۰ ساله "انستی " ۱۱ ساله و جسد آقای " داین " روبه رو شدند .این قاتل بی شرم همچنین در پایان حرف‌های خود گفت : که من فرزندانم را دوست داشتم و به دستور خدا که به من الهام شد عمل کردم زیرا آنها در شرایطی بزرگ می شدند که در آینده به یک هیولا تبدیل می شدند و من آنها را نکشتم بلکه نجاتشان دادم ." کلونی " که سابقه خشونت داشت در سال ۲۰۱۳ به ۹ ماه زندانی در این رابطه محکوم بود و در سال ۱۹۹۸ نیز به جرم اذیت و آزار اعضای خانواده اش بازداشت بود ." کلونی " در دادگاه جلسه بعد برای رأی نهایی دادگاه حاضر خواهد شد و انتظار میرود به مجازات مرگ محکوم شود.