PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گير دادن الكي آيدا جوووون

! * helen * !
08-18-2017, 07:08 PM
سلام مستر الكي به طرز صحبت كردن من گير ميده من اصلا بي ادبي نكردم براي چي اخطار بيخودي ميده عكسم ضميمه پرونده كردم
http://uupload.ir/files/ejd_60.jpg

mohsen32
08-18-2017, 07:58 PM
ایدا میاد جواب میده

Ayda JOON
08-18-2017, 10:14 PM
ایدا میاد جواب میده

Bale hamchenan ke dar khode room be helen goftam, in ax nesfe has.. aghaye behzad-tehran user e jadid boodan. vaghti oomadan goftan che mohit avaz shode, 6 sale pish ke miomadam chat ingoone nabood.
va bad helen ba halate kenaye va maskhare (bdone inke ishon ro beshnase) goft aslan 6 sale pish chat ekhtera nashode bood.
va man ham baraye inke be aghaye behzad-tehran barnakhore, be helen goftam "helen moadab bash".

mohsen32
08-18-2017, 10:19 PM
من فکر می کنم حرفی نبوده که تذکر لازم داشته باشه
اما به هر حال تشکر می کنم از مدیریت خوبتون و خواهش می کنم بیشتر مواظب باشید کاربرای فعال ما دلگیر نشن و همچنین حس اینکه محیط چتروم محیطی امنیتی هست نکنن
تشکر می کنم

! * helen * !
08-18-2017, 10:38 PM
Bale hamchenan ke dar khode room be helen goftam, in ax nesfe has.. aghaye behzad-tehran user e jadid boodan. vaghti oomadan goftan che mohit avaz shode, 6 sale pish ke miomadam chat ingoone nabood.
va bad helen ba halate kenaye va maskhare (bdone inke ishon ro beshnase) goft aslan 6 sale pish chat ekhtera nashode bood.
va man ham baraye inke be aghaye behzad-tehran barnakhore, be helen goftam "helen moadab bash".

اصلا هم عكس نصفه نيست عكس كامل گرفته شده حتي از اول صحبت اقا بهزاد عكس گرفته شده ايدا براي اينكه خودش را نشون بده و ثابت كنه كه مستر هست الكي به من گير داد اقاي بهزاد گفتن من شش سال پيش تا حالا نيومدم چت عوض شده منم براي اينكه با ايشون شوخي كنم (البته شوخي بدي با ايشان نكردم كه ايشان ناراحت بشوند گفتم اصلا شش سال پيش چت اختراع نشده بود كه با برخورد شديد مستر مواجه شدم كه مودب باش انگار من فحشي چيزي گفتم عكس گوياي همه چيز هست