PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برخورد بي ادبانه مستر اميد ام و گير دادن به كاربر كه شما كاربر ديگري هستيد

! * helen * !
08-23-2017, 02:54 PM
سلام من از بدو ورود ايشان با لحني بي ادبانه با من صحبت كردن و گير دادن به من خودش و نامزدش كه شما كاربر ديگري هستيد واقعا در شان مستر نيست اين برخوردها:13:
http://up.yekpars.com/do.php?img=35
http://up.yekpars.com/do.php?img=36

! OMID.M
08-23-2017, 05:57 PM
سلام و خسته نباشید

من نمیخواستم جوابی بنویسم ولی به در خواست مکرر یوزرها در چت جواب رو توضیح میدم

اولا که ایشون با همه مشکل داره و تا کسی بهش سلام نمیده میگه حالم ازش به هم میخوره

از بدو ورود به چت این خانوم یا پسر مشخص نیست گفتش که از کسانی که حالم ازش به هم میخوره بهم جواب ندن

ما هم جوابی ندادیم چون فقط منو و فرح بودیم بعدش شراره اومد و بهش توهین کرد که از تو هم حالم به هم میخوره و فلان

با همه شوخی ها بد میکنه این خانوم که واقعا در شان ممبری نمیبینم و حرفای گستاخانه میزنه که در شان انجمن نیست بیانش

با توجه به اینکه این موضوع اینجا روشن شد شما ادمین و فول مستر های محترم میتونید از این نام هایی که میبرم در انتها سوال کنید

شراره-صادق باراجا-آیدا جون مستر - شیما فول مستر - فرح ممبر- کیا - مهسا ممبر

ایشون با برهم زدن جو چت روم و تیکه انداختن به این و اون سعی در برهم زدن نظم چت دشمن تراشی مظلوم نمایی دارد

با پرسش از این دوستان محترم همه چیز مث روز روشن خواهد شد

من در ضمن اهل عکس و عکس بازی نیستم بخوام با این کارها ترفیع بگیرم خانوم یا اقای هلن

ولی یک نمونه برداشتم که نگید بلد نیست

من حرفی ندارم محسن خودش قضاوت کنه

3180

! * helen * !
08-23-2017, 10:03 PM
اين عكسي كه اميد گذاشته نصفه هست من عكس كاملش را ميذارم كه اميد قبلش سر به سر من گذاشته و من را پسر خوانده كامل ميذارم قضاوت با خود شما اقا محسن وقتي يه دختري را پسر ميخواني خوب معلومه اعصباني ميشه تازه تهديدم هم ميكنه فقط صبر كن بذار محسن بياد انگار چيكار كردم من بنده خدا
http://up.yekpars.com/do.php?img=38

! OMID.M
08-23-2017, 10:30 PM
با این کارها به جایی نخواهی رسید

من اگه عکس میگرفتم از حرفات کلا اخراج میشد ولی من این کارم نیست که برای ارتقا عکس بگیرم

از من به تو نصیحت سعی کن همیشه با جنم و وجود و عرضه خودت بیایی بالا و دیگران رو استفاده نکنی

با تشکر

! * helen * !
08-23-2017, 10:38 PM
با این کارها به جایی نخواهی رسید

من اگه عکس میگرفتم از حرفات کلا اخراج میشد ولی من این کارم نیست که برای ارتقا عکس بگیرم

از من به تو نصیحت سعی کن همیشه با جنم و وجود و عرضه خودت بیایی بالا و دیگران رو استفاده نکنی

با تشکر

من با اسم خودم اومدم شما به من گفتي شما پسري شما لج من را در اوردي كه من اعصباني بشم بعد از من عكس گرفتي ولي از حرفي كه زدي من را اعصباني كردي عكس نگرفتي من با اسم خودم اومدم شما و نامزدتون اسرار داشتيد كه من كس ديگري هستم حالا من مقصر شدم خوبه والا فقط به رفتار زشتت فكر كن كه من را اعصباني كردي و به من گفتي اقا پسر و بعدش من را اعصباني كردي و بعدش از حرفم عكس گرفتي واقعا زشته اين كارا در شان مستر نيست من نميخواستم عكس را نشان بدم شما عكس نصفه گذاشتيد مجبور شدم عكس كاملش را بذارم:12:

mohsen32
08-23-2017, 10:40 PM
خواهشا دیگه در این مورد بحثی نکنید
من خودم از این بعد بعد مواظب هستم