PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک پارس...

!__Miss__!
08-23-2017, 11:37 PM
سلام خدمت همه ی دوستان محترم یک پارس...
میخواستم از همتون بپرسم واقعا هدفتون از اینکه بابت اندک مشکلی که راحت میشه با گفتمان حل کردمیاین و پست میزارین و گله وشکایت دارین ازادمین ومسترا چیه؟ خیلی جدی گرفتین چتو...
میاین چت که بخندین و میاین که یه مدت رو کنار بقیه شاد باشین و از تنشایی که محیط بیرون بهتون وارد میکنه درامان باشین... میاین اینجا که برای حداقل زمانی فکرتون از مشکلات بیرون اسوده بشه... قرار نیست دشمن تراشی کنین و قرارنیست ابرو ی همو بریزین و قرارنیست چیزی رو افشا کنین، مگه تواین دنیا چی هست که سعی دارین باضایع کردن هم دیگه بدستش بیارین؟ چه مفهموم داره از صفحه چت تند و تند عکس میگیرین ومیزارین انجمن وگله وشکایت دارین همش...با این شکایت هاو با این بی ابرو کردن ها و بااین افشا گری ها میخواین به چی برسین؟؟؟
نکنین... بخدا هیچ چیزی ارزش اینو نداره که دوتا دوست ازهم گله مند باشن.. اونم کجا.. تویه فضای کاملا مجازی... فضایی که هیچ دونفر همو نمیشناسن...کمی فکر کنین و بعد عمل کنین...
مثلا همین علی ترک رو بیبنین ، هدفش چیه از اینکه میاد و به افراد بیگناه فحش میده؟مثلا میخواد بگه من مردم؟سر پای حرف زور خم نمیکنم؟کدوم حرف زور؟ گیریم که حرف زوره ولی اینطوری؟اینطوری فقط یه سری ادمو نسبت به یه کلیت بد بین میکنه.شما مثل ایشون نباشین و نذارین بخاطر مشکلاتی کوچیک و پیش پا افتاده یه کلیت بزرگ که دوستی ها هست ازبین بره...
همیشه شاد و سربلند باشین...

"هدیه":12:

! * helen * !
08-24-2017, 09:40 AM
سلام ميس خوبي؟ :30:
من براي اينكه چيزي بدست بيارم هيچ پستي نميزنم و گله و شكايتي هم نميكنم:19:
اما من از وقتي وارد چت روم شدم 50 تا پست گذاشتم و نو پي ام شدم :29:
بعضي ها (فرح، كيا ، آيداجون ، مهسا ، شراره و ....)شروع كردن به حسادت:7:
كه چرا تو از راه نرسيد نو پي ام شدي:62:
تو حتما يك كاربر ديگه(حسن بلبل) هستي چون اونم زود ممبر شد:72:
وقتي مياي چت همش با اسم يك كاربر ديگه صدات ميزنند و مسخرت ميكنند و بهت ميخندند و ............:39:
مستري كه بايد امنيت در چت روم برقرار كنه خودش محيط چت را خراب ميكنه :18:
واقعا آدم چيكار كنه وقتي اينجوري برخورد ميكنند بعضي ها:61:

!__Miss__!
08-24-2017, 11:26 AM
سلام دوست عزیز. این پست مخاطب خاصی نداره،هدف فقط این بودکه دیگه این بچه بازی ها رو تموم کنیم،همه مون!
هدف این بود که بگم هیچ چیز ارزش ایجاد کردن دلخوری رو نداره مخصوصا توفضامجازی..
اینجا هرحرفی زده میشه فقط واسه ی شوخی و خنده هستش نه بی احترامی یا تخریب شخصیت کسی. بهتره ما یکم جنبه مون رو بالا ببریم.
شادباشی... :12: