PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معمای جدید

mohsen32
09-21-2017, 06:57 PM
لیلا می‌گوید مریم دروغ‌گو است.
مریم می‌گوید گلنوش دروغ‌گو است.
گلنوش می‌گوید مریم و لیلا هر دو دروغ‌گو هستند.
با فرض این که هر سه نفر یا همیشه راست می‌گویند یا همیشه دروغ، چه کسی واقعا راستش را می‌گوید؟‌

!__Miss__!
09-21-2017, 07:11 PM
fek mikonam maryam dorost bashe... :33:

sahar1
09-21-2017, 07:12 PM
محسن احتمالا مريم ب نظر من
نفر دومي احتمالا ولي مطمين نيستم

sahar1
09-21-2017, 07:14 PM
من كلي ادما رو جايگزين كردم :24:

mohsen32
09-21-2017, 07:15 PM
باید دلیلشم توضیح بدید
اینکه بگید فلانی درست میگه که نمیشه

!__Miss__!
09-21-2017, 07:51 PM
فرض میکنیم که گلنوش درباره لیلا راست بگه که لیلا دروغ گو است،پس حرف لیلا "مریم دروغ گو است" غلط وبه این معناست که مریم راست میگه.واگه مریم راست بگه پس گلنوش دروغ گو است که بافرض مغایرت داره.
حالا اگه فرض کنیم لیلا راست بگه که مریم دروغ گواست پس نتیجه اینه که گلنوش راست گویه واین نتیجه هم با فرض اولیه مغایرت داره.:12:
"به افتخاربابام که اینقده باهوشه...:1:"

Ali
09-22-2017, 10:38 AM
لیلا می‌گوید مریم دروغ‌گو است.
مریم می‌گوید گلنوش دروغ‌گو است.
گلنوش می‌گوید مریم و لیلا هر دو دروغ‌گو هستند.
با فرض این که هر سه نفر یا همیشه راست می‌گویند یا همیشه دروغ، چه کسی واقعا راستش را می‌گوید؟‌
---------------------------------------------------------------------------
سلام
پاسخ:مریم راستگو است
اگر گلنوش درباره لیلا راست بگه.یعنی لیلا دروغگو هس.در این صورت حرف لیلا به این معناست که مریم راستگو هس.ولی راستگو بودن مریم به معنای دروغگو بودن گلنوش است که با فرض اولیه نمیخونه.پس گلنوش راستگو نیس.اگر فرض کنیم لیلا راستگو هس.یعنی مریم دروغ گو هس.پس حرف مریم در واقع به این معناست که گلنوش راستگو هست .پس تنها مریم است که راست میگه.:29::29::29:

Ali
09-22-2017, 10:57 AM
محسن احتمالا مريم ب نظر من
نفر دومي احتمالا ولي مطمين نيستم
یعنی اگر این جوابتون رو بفرستید برای طراح این معما.مطمعنا اگر خودکشی نکنه حتما بلایی سر خودش میاره که تا عمر داره دیگه معما مطرح نکنه:29:

sahar1
09-22-2017, 11:13 AM
خب جواب حرف بعضيا ...... حداقل من اگه جواب و با توضيح ندادم خودم فكر كردم و از مغز متفكر خودم استفاده كردم وبعد اون يكي دوستان گفت عين معما سرچ كرده بوده همراه جواب الان كه نگاه كردم ديدم بعضيا واو ب واو جوابو كپي كردن و نوشتن و اينقدر مغز پوكي داشتنا حداقل جمله رو يه تغيير كوچيكم ندادن كپي كردن گذاشتن خدايي خيلي تو يكي مخي بابا خخخ ايكيو سان كي بودي تو ؟؟؟؟؟؟خخخخ

Ali
09-22-2017, 11:30 AM
خب جواب حرف بعضيا ...... حداقل من اگه جواب و با توضيح ندادم خودم فكر كردم و از مغز متفكر خودم استفاده كردم وبعد اون يكي دوستان گفت عين معما سرچ كرده بوده همراه جواب الان كه نگاه كردم ديدم بعضيا واو ب واو جوابو كپي كردن و نوشتن و اينقدر مغز پوكي داشتنا حداقل جمله رو يه تغيير كوچيكم ندادن كپي كردن گذاشتن خدايي خيلي تو يكي مخي بابا خخخ ايكيو سان كي بودي تو ؟؟؟؟؟؟خخخخ
------------------------------------------------------------------
خب خانوم خوش فکر..اولا 3 تا اسم اوردن یکیشو گفتین این فکر کردن داره اخه؟نه خداوکیلی داره؟
دوما..ما پوک مغز هستیم چون جواب رو با دلیل گفتیم حالا چه از افکار بقیه استفاده کردیم چه از فکر خودمون.مهم اینه که جواب رو نوشتیم که ی ادم خوش فکری چون شما وقتی میخونه حداقل یکم فهمش بره بالا.نه که انقدر خوش فکر باشه که بگه فکر کنم اولی دومی هم مطمعن نیستم :d
به هرحال من واسه خودتون میگم.شما جز فرار مغزها باید میشدین.حیف شدین تو اینترنت:63::63: