PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهرام رادان با انتشار عکسی به شایعات پایان داد

*Ava*
08-17-2015, 12:08 PM
http://moviemag.ir/images/pics/62/News/1/1/23/15-8-14-122859Untitled.jpg

بازیگر «سنتوری» توضیحاتی را درباره دو شایعه حضورش در «خندوانه» و «سنتوری 2» ارائه کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از خبرآنلاین، بهرام رادان بازیگر فیلم «سنتوری» قرار نیست در قسمت دوم این فیلم بازی کند. این بازیگر با انتشار پستی در اینستاگرام، اعلام کرد، پیش از این در اسفند ماه 93 به اطلاع داریوش مهرجویی رسانده که قصد بازی در این فیلم را ندارد. او در این باره نوشت : «سنتورى ٢ قطعا بدون من ساخته ميشه. من نظر و دلايلم رو در نامه اى كتبى به تاريخ ٢٣ اسفند ٩٣ خدمت استاد مهرجويى اعلام كردم كه در صورت صلاحديد ايشان منتشر ميشه.»
اما خبر دومی که بهرام رادان درباره آن توضیحاتی ارائه کرد، درباره حضور این بازیگر در برنامه «خندوانه» بود. او با تائید حضورش در این برنامه نوشت : «برنامه خندوانه: تقريبا يك ماه پيش به دعوت رفيق عزيزم رامبد جوان ميهمان خندوانه بودم. آن برنامه آماده است و در زمان مناسبى پخش خواهد شد.»
البته بهرام رادان در کنار این توضیحات عکس زیر را نیز در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشت