PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صندلی داغ باحضورامید عزیز...

!__Miss__!
11-09-2017, 01:08 AM
با سلام به همه يكپارسياى عزيز

• صندلى داغ با حضور افتخارى مهمان اين سرى هستيم ، اميدوارم كه لحظات خوبى رو با هم بگذرونيم

• امید عزیز متشكر از موافقت شما

omid.m
صندلي داغ بهانه ايست كه در اين انجمن بيشتر در كنار دوستانمان ،‌در اين دنياي مجازي حضور يابيم وساعات خوشي را با هم سپري كنيم و بتوانيم دوستهاي بيشتري پيدا كنيم.
باشد كه لحظات شادي را تجلي كنيم تا برايمان خاطرات شيريني را در ذهنمان حك كند.

مقدمه:

از شما عزیزان درخواست می کنم قبل ازارسال هرگونه مطلبی در این بخش ، حتمآ قوانین را مطالعه فرمایید. اين قوانين زير شاخه قوانين اصلي بوده پس در درجه اول رعايت قوانين اصلي مهم بوده و با افراد متخلف برخورد خواهد شد.
دوستان توجه كنيد كه انتخاب كاربر براي صندلي داغ بر اساس نظر سنجي خواهد بود به اين نحو كه كاربران اعلام آمادگي ميكنند و با توجه به نفرات ، نظر سنجي ايجاد شده و اعضا به كاربر منتخب خود راي ميدهند.

قوانین صندلی داغ : ( قوانین مربوط به کاربران)

1-در طرح سوالات، قوانین انجمن میبایست به طور کامل رعایت شود.

2-سوالاتی که مطرح می شوند نباید حرمت افراد و حریم خصوصی اشخاص را نقض نماید.

3- سوالات خصوصي نيز ميتوان پرسيد ولي جواب دادن به سوال با خود پاسخ دهنده است (لذت صندلي اينه كه بتوان موارد خصوصي رو هم پرسيد)

4- برای هر مهمان یک تاپیک جداگانه افتتاح خواهد شد که کاربران می توانند سوالات خود را در همان تاپیک از مهمان برنامه بپرسند

5- سوالات نباید به صورت جنگ و جدل یا انتقام یا دوئل یا مسخره کردن یا کشمکش یا ... باشد.با مورد پیش آمده برخورد خواهد شد

6- اگر شرکت کننده در صندلی داغ ، خانم باشد ، باید در نحوه پرسیدن سوالات ، دقت بیشتری شود !!!

7- کاربران فقط مجاز به پرسیدن سوالات خود هستند و اظهار نظر درباره جوابها و تفسیر گفته های مهمان برنامه مجاز نیست

8- با توجه به محدود بودن زمان صندلی داغ هر کدام از كاربران سوالات خود را پس از پاسخ به سئوالات قبلي از طرف مهمان ،مطرح نمایید تا مهمان برنامه بتواند بطور کامل به سوالات پاسخ دهد.

9- طرح سوالات سیاسی بطور کلی ممنوع است!!!

10- پست اول هر برنامه در اختیار مجري صندلي داغ و پست دوم نیز در اختیار مهمان آن برنامه خواهد بود و چنانچه کاربری در پست دوم سوالی را مطرح نماید بلادرنگ حذف خواهد شد.

11- سعي كنيد سوالات حالت كليشه اي پيدا نكند و تقريبا به تخصص مهمان صندلي مرتبط باشد.

12-هر پاسخ دهنده به سوالات كاربران موظف است بالاي هر سري از سوالات كه پاسخ ميدهد با خط درشت و خوانا اعلام نمايد كه سوالات پاسخ داده شده مربوط به كدام يك از كاربران است .

13- کسانی که قصد پرسیدن سوال رو دارند ابتدا تمام سوالات را بخوانند تا سوال تکراری پرسیده نشود و اگرچنين سوالاتي بود مهمان برنامه عنوان كند قبلا جواب داده شده است .

14- به دلیل صرفه جویی در وقت مهمان برنامه و همچنین کاربران عزیز و به منظور عدم افزایش بی رویه حجم تاپیک ها، هر كاربر در هر پست خود نبايد كمتراز 5 ويا بيشتراز15 سئوال را مطرح كند.پس سعي كنيد سوالات يك جا باشه و براي هر سوال تاپك جداگانه نزنيد!!!

16- از مطرح نمودن سوالهای تکراری ، بي معني و بي محتوي اجتناب ورزید. این نوع سوالات توسط مدیران بخش ویرایش و حذف میگردد.

قوانین صندلی داغ : ( قوانین مربوط به ميهمان)

1- مهماني که روی صندلی داغ قرار میگیرد به سوالاتی که توان جوابش را ندارد خط تیره قرار بدهد . (البته تا جایی که امکانش وجود دارد پاسخ بدهد)

2- تايپیک مربوط به هر مهمان به مدت يك هفته باز خواهد بود (مگر اینکه مسئله خاصی بوجود آید) و بنابراین کاربران عزیز می توانند در طي اين مدت ،سوالات خود را مطرح نمایند.

3- مهمانان عزیز برنامه های صندلی داغ هر زمانی که نیاز دارند که تاپیک مربوط به آنها بسته شود ( به دلیل مشغله کاری یا هر دلیل دیگری) تا کاربران سوال جدیدی مطرح نکردند می توانند در خواست خود را به مجري صندلي داغ ارسال نمایند تا نسبت به بستن تاپیک آنها اقدام شود.

4-مهمان برنامه مختار است که هر گونه که دوست دارد (طنز ، کنایه و ... یا رک و پوست کنده) به سوالات پاسخ دهد اما اگر جوابها حدالامکان با واقعیت هم خوانی داشته باشد بهتر است.

5- مهمانان گرامي صندلي داغ توجه داشته باشند كه براي جلوگيري از پراكندگي سوالات و پاسخ هاي آنها حتي الامكان جواب سوالات را متمايز از سوال كنند.

6- تمامی افرادی که روی صندلی داغ می نشینند در آخرین روز از اتمام برنامه ،‌یک عکس يا دست نوشته و ... كه به نظرشون ميرسه به عنوان یادگاری قرار بدهند . واين آخرين پست تايپيك مي باشد و تايپيك قفل ميشود. (حق اضافه كردن پست بعد از اين پست يادگاري براي هيچ كس نمي باشد و پست هاي اضافه شده بعد از يادگاري حذف خواهند شد)

7- مهمان هر برنامه می بايست بطور مرتب به تاپیک مربوط به صندلي داغ خود سر بزند و سوالات مطرح شده را پاسخ دهد.

8- اگر مهمان صندلی داغ به مدت 48 ساعت به صندلی خودش سر نزد و پاسخگوی سوالات نبود تاپیک مربوطه قفل و آرشیو میگردد.

9- میهمان صندلی داغ هرکجا که احساس کند سوالاتی جهت دار و با هدف به چالش کشیدن عقاید سیاسی و مذهبی و یا نقد گذشته و سوابقش ارسال شده اند میتواند از پاسخ دادن به آنها خودداری نموده و ضمن اعلام جواب ندادن به سوال ، به سوالات بعدی مراجعه نماید.
تذكر : هيچ ميهماني حق جواب دادن به صورت سياسي را ندارد.

10-هر پاسخ دهنده به سوالات كاربران موظف است بالاي هر سري از سوالات كه پاسخ ميدهد با خط درشت و خوانا اعلام نمايد كه سوالات پاسخ داده شده مربوط به كدام يك از كاربران است.

قوانين ديگر صندلي داغ :

-اگر برای کاربری مشتاقان زیادی وجود داشت و مایل بودن اون کاربر مهمان باشه فقط کافیه 5نفر تو تاپیک ثبت نام اسم کاربر رو اعلام کنن تا ایشون هم در نظر سنجی قرار داده بشه.

- هر گونه سوال ، پیشنهاد و انتقاد را در موضوع پيشنهادات و انتقادات صندلي داغ درج کنید و از طرق دیگر اقدام نکنید.(در صورت نیاز این قوانین به روز خواهند شد)

تذکر مهم:از بحث و پیگیری سوالات دیگران به شدت خودداری کنید! کاربران فقط حق پرسش دارند و سوال شونده حق پاسخگویی. اینکه چه کسی چرا فلان سوال را پرسید به خودش مربوط است.

باتشكر از همه عزيزاني كه وقت گذاشتند و اين قوانين رو مطالعه كردند.
"ضمیمه ": مهمان اول به صورت انتخابی از جانب مجری برگزیده شده ودرصورت افزایش داوطلبان برای مهمان بعدی رای گیری خواهد شد "

!__Miss__!
11-09-2017, 01:18 AM
امید لطفا قبل از طرح سوالات یه بیوگرافی از خودت به ما بده تا سوالاتی که ازجنابعالی پرسیده میشه جدا از شناخت شخصیت شما و دارای تنوع و جذابیت بیشتری باشه.
ممنون از حضورت. :12:

! OMID.M
11-09-2017, 01:24 AM
سلام خدمت شما و دوستان عزیزم

بنده امید مختاری 26 ساله از شهرستان منطقه آزاد ماکو هستم

شغلم راننده تریلی و کامیون هستش البته کارای متعددی هم کردم

تا دیپلم تجربی درس خوندم ولی چون به ماشین سنگین علاقه داشتم وارد این حرفه شدم

سوالی دارید در حدمت شما هستم :12:

!__Miss__!
11-09-2017, 05:49 AM
ممنون از بیوگرافی کاملت

1- چندوقته میای یکپارس؟
2- تو این مدت شده پشیمون بشی از اینکه داری وقتتو تو چت میگذرونی؟
3-نظرت درمورد روم و انجمن یکپارس چیه؟
4- چیزی بوده تو روم که باعث آزارت شده باشه؟
5-ملاکت برای انتخاب یک نفر به عنوان دوستت چیه؟ینی چه چیزی تو طرف مقابلت بیشتر نظرتو جلب میکنه که باخودت میگی آهان آره این همونه که میشه روش حساب کرد.
6-اگه رفیق چندین سالت ازت کمکی بخواد و بدونی که اگه بهش کمک کنی بدترین ضرر رو میبینی بازم حاضری ضرر و زیان خودتو به جون بخری و مشکل دوستتو حل کنی یاترجیح میدی خودتو از مشکل حفظ کنی؟

تا بعد:63:

mohsen32
11-09-2017, 08:22 AM
سلام
ممنون از ایجاد کننده این پست
و همچنین از شرکت کننده محترم
اولین سوال من اینه
وجدانا اگه من بهت عمومی بی احترامی کنم چی کار می کنی؟

! OMID.M
11-09-2017, 11:17 AM
1- چندوقته میای یکپارس؟ دو رو بر سه سالی میشه
2- تو این مدت شده پشیمون بشی از اینکه داری وقتتو تو چت میگذرونی؟تا حالا که نشده
3-نظرت درمورد روم و انجمن یکپارس چیه؟چت روم فضای خوبی نسبت به قبل شده .. انجمن هم در حال پیشرفت هست
4- چیزی بوده تو روم که باعث آزارت شده باشه؟ بله فوشر و برخورد و کم لطفی بعضی دوستان
5-ملاکت برای انتخاب یک نفر به عنوان دوستت چیه؟ینی چه چیزی تو طرف مقابلت بیشتر نظرتو جلب میکنه که باخودت میگی آهان آره این همونه که میشه روش حساب کرد.صداقت و اعتماد و حس امنیت و شوخ طبعی ... اما خودم زیاد شوخ نیستم لول
6-اگه رفیق چندین سالت ازت کمکی بخواد و بدونی که اگه بهش کمک کنی بدترین ضرر رو میبینی بازم حاضری ضرر و زیان خودتو به جون بخری و مشکل دوستتو حل کنی یاترجیح میدی خودتو از مشکل حفظ کنی؟ترجیح میدم خودم رو از مشکل حفظ کنم

تا بعد:63:[

! OMID.M
11-09-2017, 11:18 AM
سلام
ممنون از ایجاد کننده این پست
و همچنین از شرکت کننده محترم
اولین سوال من اینه
وجدانا اگه من بهت عمومی بی احترامی کنم چی کار می کنی؟تو که بی احترامی نمیکنی اما سعی میکنم سکوت کنم بعد علتش رو بپرسم

mohsen32
11-09-2017, 11:25 AM
امید تنها زندگی میکنی؟
خرجت کی میده ماهی چقدر درامد داری

! OMID.M
11-09-2017, 11:29 AM
[QUOTE=mohsen32;55226]امید تنها زندگی میکنی؟نه با مادرم زندگی میکنم
خرجت کی میده ماهی چقدر درامد داری ؟ یه دوستی دارم بعضی موقع کامیون میده خاک برداری و اینا ماهی تقریبا دو تومن اینا

!__Miss__!
11-09-2017, 11:53 AM
ممنون از جوابت... :12:

1-امید بهترین و بدترین خاطره ای که از اینجا داری چی بوده ؟

2- وقتی تو زندگیت به مشکلی برمیخوری پیش کی میری واسه حلش؟

3- اگه یه روز خودت یه کامیونی چیزی بگیری پشتش چی مینویسی؟

4- تا چه حد تو شناخت آدما موفق بودی؟

5- بهترین دوستت اینجا کیه ؟

6- چطور تیپی لباس میپوشی ؟ ینی برات مهمه که لباست برند باشه؟ طرفدار چه مارک و برندی هستی؟

7- تو تو پست قبلی گفتی که دربرابر کمک به دوستت خودتو ترجیح میدی. حالا اگه بدونی با کمک کردن تو جون اون شخص نجات پیدا میکنه بازهم خودتو ترجیح میدی؟ اگه اینطور باشه به نظر تو رفاقت ینی چی؟

8- اگه امکان اینو داشتی که به گذشته برگردی دوست داشتی به چند سال قبل بری؟ اگه برمیگشتی چه کاریو اصلا انجام نمیدادی؟

9- تاحالاشده که یه دوستی رو ازدست بدی که هنوز غمش برات تازه باشه؟

10- اگه بتونی یکی رو از زندگیت برای همیشه حذف کنی کیو حذف میکنی؟

منتظر باش میام :22:

! OMID.M
11-09-2017, 12:11 PM
ممنون از جوابت... :12:

1-امید بهترین و بدترین خاطره ای که از اینجا داری چی بوده ؟

خاطره که تا بگی دارم اما بهترینش همون بود که تو و علی کل کل کردین و بدترینش هم این بود که یه نفرو که دوست داشتم از چت رفت

2- وقتی تو زندگیت به مشکلی برمیخوری پیش کی میری واسه حلش؟

پیش کسی نمیرم بیشتر خودم حلش میکنم

3- اگه یه روز خودت یه کامیونی چیزی بگیری پشتش چی مینویسی؟

مینویسم Sen Aldirma

4- تا چه حد تو شناخت آدما موفق بودی؟

تا حدودی اما من آدما رو بیشتر به خصلتشون نگاه میکنم هر کی به من خوبه باهاش خوبم حتی دشمنم ولی خوب شاید خصلت خوبی نباشه

5- بهترین دوستت اینجا کیه ؟

این سوال خوبی نیست چون ممکنه به برخی دوستان که با خیلی هاشون هم دوستم بربخوره اسم ببرم ولی دوستان بسیار خوبی دارم که شاید از واقعی بیشتر بهم نزدیکتر باشن

6- چطور تیپی لباس میپوشی ؟ ینی برات مهمه که لباست برند باشه؟ طرفدار چه مارک و برندی هستی؟

کلاسیک ،بله برام مهمه برند باشه چون لباسا و منطقه ای که اینجا هست اینو ایجاب میکنه

7- تو تو پست قبلی گفتی که دربرابر کمک به دوستت خودتو ترجیح میدی. حالا اگه بدونی با کمک کردن تو جون اون شخص نجات پیدا میکنه بازهم خودتو ترجیح میدی؟ اگه اینطور باشه به نظر تو رفاقت ینی چی؟

اگه مسئله جون باشه از خودم میگذرم ، رفاقت هم یعنی اینکه تا جایی که میتونی به همنوع خودت کمک کنی ولی من هر موقع کمک کردم بدی دیدم نامردی دیدم

8- اگه امکان اینو داشتی که به گذشته برگردی دوست داشتی به چند سال قبل بری؟

اگه برمیگشتی چه کاریو اصلا انجام نمیدادی؟برمیگشتم به دوران دبستانم و بچگیم واقعا اون دوران برام قشنگترین دوران بود

9- تاحالاشده که یه دوستی رو ازدست بدی که هنوز غمش برات تازه باشه؟اره یکی از دوستام تو تصادف فوت کرد

10- اگه بتونی یکی رو از زندگیت برای همیشه حذف کنی کیو حذف میکنی؟

جوابی ندارم برای این سوال

منتظر باش میام

!__Miss__!
11-09-2017, 03:39 PM
سوالی ندارم
از امید
ولی از میس این سوال را دارم اینهمه اطلاعات در مورد ‍پسرا میخواهی چه کنی؟
نکنه قصد ازدواج داری میخواهی با این سوالات
یک شناخت کاملی از ‍پسرای روم بدست بیاری
نه بابا این نامزد داره ولش کن

اول اینکه اگه از امید سوالی نداری لطفا پست هم نذار، چون این پست مربوط به آقا امید هستش. هروقت من نشستم رو صندلی بیا ازم سوال بپرس. دوما واسه دیدگاه کوچیک و بچگانت متاسفم که یه بحث دوستانه که فقط برای سرگرمی هست رو تا این حد بی عقلانه میبینی..سوم نامزد داشتن ایشون به من یا شما ربطی نداره که بخوایم راجع بهش حرفی بزنیم.
این پستت و هر پستی که بخوای تاپیک رو خراب کنی مطمئن باش حذف میشه.
عزت زیاد

!sh@yl!n!
11-10-2017, 11:12 AM
اميد؟؟؟؟
چرا تو و نازنين انقدر چيز هستين؟؟؟؟*-)

mohsen32
11-10-2017, 11:15 AM
نحوه اشناییت با نازنین چه جوری بود

چند تا دوسش داری؟

حاضری با کی عوضش کنی؟

کج بشین راست بگو

!sh@yl!n!
11-10-2017, 11:16 AM
محسن واي با اين سوالات الان اينجا رو هم مثل چت ميكنه :44:

! OMID.M
11-10-2017, 11:17 AM
حوه اشناییت با نازنین چه جوری بود؟ تو یه چت دیگه بهاش آشنا شدم

چند تا دوسش داری؟ بینهایت

حاضری با کی عوضش کنی؟ با دنیا هم عوضش نمیکنم

کج بشین راست بگو

! OMID.M
11-10-2017, 11:18 AM
اميد؟؟؟؟بله ؟
چرا تو و نازنين انقدر چيز هستين؟؟؟؟*تو و علی چرا اینقدر چیزین ؟؟؟

mohsen32
11-10-2017, 11:22 AM
یه سوال سخت
اگه دو تا از عزیزانت بیوفتن تو اب مثلا پدر و ماردت اول کدومشونو نجات میدی

سوال دوم:نازنین بیشتر دوس داری یا چلو کباب

!__Miss__!
11-10-2017, 11:23 AM
امید دوباره سلام....
1- امیدورزش مورد علاقت چیه؟

2- وقتی تو آینه به خودت نگاه میکنی اولین چیزی که بادیدن خودت به ذهنت میرسه چیه؟

3- اگه از طرف یکی از دوستان صمیمیت خیانتی ببینی چطور برخورد میکنی؟

4- وقتی میری خرید تنهامیری یا باکسی؟نظربقیه هم تو خرید برات مهمه؟

5- بالاترین هدفت تو زندگی چیه؟

6- اگه قرارباشه یه جایی غیر از ماکو زندگی کنی کجا رو انتخاب میکنی؟
هم از شهرهای داخلی هم خارجی یه نمونه بگو.

7- تا این سنت که رسیدی به نظرت زندگی تا چه حد جوانمردانه بوده؟

8- اگه بهت بگن فقط اجازه ی گفتن یک جمله به یک نفر رو داری، اون جمله رو به کی میگی و چی میگی؟

9- اگه بهت بگن بیشتر از یک ساعت دیگه زنده نیستی ( خدایی نکرده انشالله بعداز یه عمر باعزت) چیکار میکنی؟اولین کاری که به ذهنت میرسه رو بگو.

10- به نظرت چرا ما آدما گاهی نسبت بهم دیگه این قدر خودخواهانه رفتارمیکنیم و بی لطف میشیم؟ ینی چرا بااینکه طرف رو میشناسیم ولی به حرف مردم و سوءتفاهمات بیشتر اهمیت میدیم؟

11- تا چه میزان بخشندگی داری؟یک نفر رو چندبار میتونی ببخشی؟

12- اون جمله که گفتی پشت کامیونت مینویسی رو معنی کن لطفا... به قول محسن که تو چت میگه فارسی لطفا.هههه

mohsen32
11-10-2017, 11:25 AM
امید بازم سوال دارم

کاملا جدی

اگه یه روز زن بگیری پدر مادرت در اولویت قرار میدی یا زنت؟

! OMID.M
11-10-2017, 11:26 AM
یه سوال سخت
اگه دو تا از عزیزانت بیوفتن تو اب مثلا پدر و ماردت اول کدومشونو نجات میدی؟ با ی حرکت هر دوشون رو نجات میدم

سوال دوم:نازنین بیشتر دوس داری یا چلو کباب؟این سوالت خیلی مضغرف بود البته سوالای خودته دیگه انتظاری نمیشه داشت خخخ ..نازنین رو خوب دوست دارم

! OMID.M
11-10-2017, 11:27 AM
مید بازم سوال دارم

کاملا جدی

اگه یه روز زن بگیری پدر مادرت در اولویت قرار میدی یا زنت؟ من آدمی هستم که سعی میکنم تعادل رو تو زندگی حفظ کنم چون اینجوری نیمشه گفت که الویت به چه کسی داده بشه چون همشون عزیز هستن

mohsen32
11-10-2017, 11:30 AM
یه سوال سخت
اگه دو تا از عزیزانت بیوفتن تو اب مثلا پدر و ماردت اول کدومشونو نجات میدی؟ با ی حرکت هر دوشون رو نجات میدم

سوال دوم:نازنین بیشتر دوس داری یا چلو کباب؟این سوالت خیلی مضغرف بود البته سوالای خودته دیگه انتظاری نمیشه داشت خخخ ..نازنین رو خوب دوست دارم

اولا مزخرف نه مضغرف ثانیا چطور میشه با یه حرکت دوتاشونو نجات داد فرض کن فاصله ده متری از همدیگه هستن

mohsen32
11-10-2017, 11:31 AM
مید بازم سوال دارم

کاملا جدی

اگه یه روز زن بگیری پدر مادرت در اولویت قرار میدی یا زنت؟ من آدمی هستم که سعی میکنم تعادل رو تو زندگی حفظ کنم چون اینجوری نیمشه گفت که الویت به چه کسی داده بشه چون همشون عزیز هستن

اگه زنت تاکید کرد بین اون با پدر ماردت باید یکیش انتخاب کنی چی

!__Miss__!
11-10-2017, 11:32 AM
اگه زنت تاکید کرد بین اون با پدر ماردت باید یکیش انتخاب کنی چی

محسن میخوای بری خواستگاری واسه امید؟ خخخخخ

! OMID.M
11-10-2017, 11:33 AM
امید دوباره سلام....
1- امیدورزش مورد علاقت چیه؟ بدنسازی و کیک بوکس

2- وقتی تو آینه به خودت نگاه میکنی اولین چیزی که بادیدن خودت به ذهنت میرسه چیه؟ این که روز به روز داریم پیر میشیم

3- اگه از طرف یکی از دوستان صمیمیت خیانتی ببینی چطور برخورد میکنی؟ نگه میدارم بعدا تو یه فرصت مناسب انتقامم رو میگیرم

4- وقتی میری خرید تنهامیری یا باکسی؟نظربقیه هم تو خرید برات مهمه؟ تنها میرم نظر دیگران مهم نیست

5- بالاترین هدفت تو زندگی چیه؟ بالاترین هدفم رو که ماشین سنگین بود رسیدم بعد این هم هدفم ازدواج کردن با یه دختر ایده آل هستش

6- اگه قرارباشه یه جایی غیر از ماکو زندگی کنی کجا رو انتخاب میکنی؟ شهرای داخلی شیراز و رشت .. خارجی استانبول و انکارا
هم از شهرهای داخلی هم خارجی یه نمونه بگو.

7- تا این سنت که رسیدی به نظرت زندگی تا چه حد جوانمردانه بوده؟ زندگی خیلی ناجوانمردانه بوده خیلی

8- اگه بهت بگن فقط اجازه ی گفتن یک جمله به یک نفر رو داری، اون جمله رو به کی میگی و چی میگی؟این سوال سختی هستش

9- اگه بهت بگن بیشتر از یک ساعت دیگه زنده نیستی ( خدایی نکرده انشالله بعداز یه عمر باعزت) چیکار میکنی؟اولین کاری که به ذهنت میرسه رو بگو.اولین کاری که میکنم سر چند نفر هست باید بریده بشه :21:

10- به نظرت چرا ما آدما گاهی نسبت بهم دیگه این قدر خودخواهانه رفتارمیکنیم و بی لطف میشیم؟ ینی چرا بااینکه طرف رو میشناسیم ولی به حرف مردم و سوءتفاهمات بیشتر اهمیت میدیم؟چی بگم والا ادما همه با هم فرق دارن

11- تا چه میزان بخشندگی داری؟یک نفر رو چندبار میتونی ببخشی؟خیلییی .. نقطه ضعف منم همینه یعنی خیلی زود فراموش میکنم و میبخشم

12- اون جمله که گفتی پشت کامیونت مینویسی رو معنی کن لطفا... به قول محسن که تو چت میگه فارسی لطفا.هههه..همون بیخیال خودمون میشه معنیش

mohsen32
11-10-2017, 11:34 AM
محسن میخوای بری خواستگاری واسه امید؟ خخخخخ

نه برای خودم می خوام برم امیدم ببرم

! OMID.M
11-10-2017, 11:35 AM
اگه زنت تاکید کرد بین اون با پدر ماردت باید یکیش انتخاب کنی چی من به انتخاب خودم مطمئنم کسی رو انتخاب میکنم که این حرف و انتخاب رو به من نگه زنی که بیاد بگه یا پدر مادرت یا من اون زن فایده نداره

mohsen32
11-10-2017, 11:43 AM
اگه زنت تاکید کرد بین اون با پدر ماردت باید یکیش انتخاب کنی چی من به انتخاب خودم مطمئنم کسی رو انتخاب میکنم که این حرف و انتخاب رو به من نگه زنی که بیاد بگه یا پدر مادرت یا من اون زن فایده نداره
امید اینقدر من من نکن حرف من اینه فرض کن زن گرفتی بعد زنت خواسته اش این باشه دوسشم داری چی کار می کنی اونوقت

!__Miss__!
11-10-2017, 11:44 AM
نه برای خودم می خوام برم امیدم ببرم

خب اگه آقای داماد خودتی، این سوال رو خودت باید جواب بدی...

! OMID.M
11-10-2017, 11:45 AM
امید اینقدر من من نکن حرف من اینه فرض کن زن گرفتی بعد زنت خواسته اش این باشه دوسشم داری چی کار می کنی اونوقت

بدون در نظر گرفتن دوست داشتن ردش میکنم پدر مادر به دست نمیاد ولی زن زیاده

mohsen32
11-10-2017, 11:56 AM
وقتی وارد چتروم میشی دوس داری اول اسم کی باشه

هدیه گرفتن یا دادن دوس داری؟؟؟

غیر از نازنین از کدوم دختر بیشتر خوشت میاد

چه غذایی مورد علاقه تو هست(رویایی نباشه غذایی که گیرت میاد بگو)

ایا شده شب وقتی بخوابی به کارای روزت فکر کنی ببینی چه کار خوبی انجام دادی چه کار بدی؟

ایا گریه هم کردی؟ اگه اره چه موقع

! OMID.M
11-10-2017, 12:09 PM
وقتی وارد چتروم میشی دوس داری اول اسم کی باشه ؟ فرقی نمیکنه به حال من هر کی دوست داره باشه

هدیه گرفتن یا دادن دوس داری؟؟؟هدبه گرفتن

غیر از نازنین از کدوم دختر بیشتر خوشت میاد؟ این چه سوالیه دیگه از کجات در اوردی میخوای منو به باد بدی؟

چه غذایی مورد علاقه تو هست(رویایی نباشه غذایی که گیرت میاد بگو) دروغ چرا من قرمه سبزی دوست دارم

ایا شده شب وقتی بخوابی به کارای روزت فکر کنی ببینی چه کار خوبی انجام دادی چه کار بدی؟ نه والا سرمو که میزارم زمین بیهوش میشم

ایا گریه هم کردی؟ اگه اره چه موقع من خیلی به ندرت گریه میکنم اونم مال زمانی بود که فرح رفت
123456

!__Miss__!
11-11-2017, 04:08 AM
سلام دوباره .

1- خب امید بگو که اگه توخیابون یکی که اصلا نمیشناسی بیاد و بی هوا یکی بزنه پس سرت چیکار میکنی؟

2- مهمترین دلیلی که باعث شده یکپارس بمونی چیه؟

3- اگه به زندگیت به چشم یک فیلم نگاه کنی به نظرت نمرش چنده؟

4- ترجیح میدی از جانب رفیقت دروغ بشنوی یا اون راستشو بگه و دلت بشکنه؟

5- اگه تو یه مهمونی خونوادگی اما معذب دستت یهویی بطور خیلی وحشتناک بمونه لای درچیکار میکنی؟جیغ میزنی یا طبیعی برخورد میکنی؟

6-آخرین باری که واقعا از ته دل خندیدی کی بوده ؟ شرح بده

7- نفربعدی که میاد صندلی داغ کیه به نظرت؟

mohsen32
11-11-2017, 08:35 AM
امید یه جوک بگو

یه کلیپ صوتی از خودت بزار

یه شعر بگو

انجام بدیاااااااااااااااا

Nil@y
11-11-2017, 12:14 PM
اولا مزخرف نه مضغرف ثانیا چطور میشه با یه حرکت دوتاشونو نجات داد فرض کن فاصله ده متری ازهمدیگه هستن

جفتشم اشتباهه موجخرف درسته :11: برین یکم مطالعه کنین بی سواتا:5:

! OMID.M
11-11-2017, 12:15 PM
سلام دوباره .سلام گلم

1- خب امید بگو که اگه توخیابون یکی که اصلا نمیشناسی بیاد و بی هوا یکی بزنه پس سرت چیکار میکنی؟با مشت میزارم تو دهنش :53:

2- مهمترین دلیلی که باعث شده یکپارس بمونی چیه؟ دوستای خوب و سرگرمی

3- اگه به زندگیت به چشم یک فیلم نگاه کنی به نظرت نمرش چنده؟ از100 میدم 60

4- ترجیح میدی از جانب رفیقت دروغ بشنوی یا اون راستشو بگه و دلت بشکنه؟ راستشو بگه

5- اگه تو یه مهمونی خونوادگی اما معذب دستت یهویی بطور خیلی وحشتناک بمونه لای درچیکار میکنی؟جیغ میزنی یا طبیعی برخورد میکنی؟ طبیعی رفتار میکنم

6-آخرین باری که واقعا از ته دل خندیدی کی بوده ؟ شرح بده .. بیرون با دوستم تو باشگاه بودیم با هم شوخی داشتیم آب رو ورداشتم بریزم رو دوستم ریختم رو یه نفر دیگه خیلی ضایع شد خودشم طرف اخوند بود

7- نفربعدی که میاد صندلی داغ کیه به نظرت؟ نمیدونم
پاسخ

!__Miss__!
11-11-2017, 02:38 PM
مرسی ازجوابت...

1-با این کلماتی که میگم جمله بساز.
محبت ، عشق ، فاصله ، زندگی

2- اولین چیزی که باش شنیدن این کلمات یادت میاد رو بگو.
خدا ، خانواده ، پدر ، مادر ، سلامت ، صداقت ، مرگ ، آرزو ، جوانی

3- اولین چیزی که یادت میاد رو بگو
Mohsen.32
!!yalda !!
~Nazanin~
jesi
(Ali (admin
Ali7243
Nil@y
!__Miss__!

4- به نظرت جز محسن کی دیگه به درد ادمینی میخوره؟

5- ازبچه های چت دوس داری سر به تن کی نباشه؟

! OMID.M
11-11-2017, 05:56 PM
مرسی ازجوابت...

1-با این کلماتی که میگم جمله بساز.زندگی یعنی محبت و عشق ورزیدن به کسی که دوستش داری و از غم تا انجایی که میتوانی فاصله بگیری
محبت ، عشق ، فاصله ، زندگی

2- اولین چیزی که باش شنیدن این کلمات یادت میاد رو بگو.
خدا مهربان، خانواده خوشبختی، پدر کوه، مادرمحبت ، سلامت شکر آن، صداقت خیال آسوده، مرگ حق، آرزو هدف بزرگ، جوانی انرژی

3- اولین چیزی که یادت میاد رو بگو این سوال سختی هستش پاسخ نمیدم
Mohsen.32
!!yalda !!
~Nazanin~
jesi
(Ali (admin
Ali7243
Nil@y
!__Miss__!

4- به نظرت جز محسن کی دیگه به درد ادمینی میخوره؟ هیچکی

5- ازبچه های چت دوس داری سر به تن کی نباشه؟ علی ترک و کیا پیریایی

ببخشید به خاطر یه سری مسائل دیر پاسخ دادم

! OMID.M
11-11-2017, 06:03 PM
امید یه جوک بگو ‏چندش تر از اونایی که صبح خیلی خوشحال بهت سلام میکنن اونایی هستن که هنوز با لهجه برره ای حرف میزنن و بید و نبید میکنن!بکش بیرون هموطن:21:

یه کلیپ صوتی از خودت بزار کلیپ صوتی رو شرمنده میشم

یه شعر بگو زیاد اهل شعر نیستم من میدونی که

انجام بدیاااااااااااااااا

123456

!__Miss__!
11-11-2017, 07:41 PM
ای کوفت امید با این جواب دادنت. نصفه سوالا رو شرمنده ای که.... :33::53:

!__Miss__!
11-11-2017, 09:27 PM
سلام امیدوووووو
خسته که نشدی؟شدی یا نشدی به من مربوط نیست سوالارو جواب بده.

1- درهفته چندساعت ورزش میکنی؟

2-اگه قرارباشه یه مهمونی بزرگ برگزار کنی کجا و چه زمانی برگزارش میکنی؟چی میدی به عنوان پذیرایی؟

3-اگه تو یه مهمونی رودربایستی دار غذایی که ازش متنفری جلوت بزارن چیکار میکنی؟

4-اگه اون شخصی که دوست داری رو بخوای برای باراول حضوری ملاقات کنی اولین واکنشت چیه دربرابرش؟

5-کودک درونت فعاله؟چقدر رو کارات تاثیر داره؟

6-به نظرت چرا وقتی باتری کنترل تلویزیون تموم میشه دکمخ هاشو محکمتر فشار میدیم؟

7-چرا اگه تو صورت سگها فوت کنی دیوونه میشن ولی وقتی باماشین میبریمشون بیرون دوس دارن سرشونو از پنجره بیارن بیرون؟

8-خودت رو تو یه جمله توصیف کن.

mohsen32
11-11-2017, 09:31 PM
از زندگیت راضی هستی؟

ارزو واقعیت چیه؟

چند تا دوست درست درمون خارج از نت داری

الگوت تو زندگی کیه

نظرت در مورد این شعر چیه
خیانت غیرت عشق است وقتی وصل ممکن نیست
چه اسان ننگ می خوانند نیرنگ زلیخا را

! OMID.M
11-11-2017, 10:11 PM
سلام امیدوووووو سلام میسیو
خسته که نشدی؟شدی یا نشدی به من مربوط نیست سوالارو جواب بده.

1- درهفته چندساعت ورزش میکنی؟در هفته 21 ساعت

2-اگه قرارباشه یه مهمونی بزرگ برگزار کنی کجا و چه زمانی برگزارش میکنی؟چی میدی به عنوان پذیرایی؟ سعی میکنم خرداد ماه تو یه باغ برگزار کنم و از بعد از ظهر تا شب ادامه داشته باشه و شیرینی و چلو سلطانی و برای اهل دل هم مایعات فراوان در نظر گرفتم لول

3-اگه تو یه مهمونی رودربایستی دار غذایی که ازش متنفری جلوت بزارن چیکار میکنی؟مجبوری میخورم

4-اگه اون شخصی که دوست داری رو بخوای برای باراول حضوری ملاقات کنی اولین واکنشت چیه دربرابرش؟توچشاش نگاه میکنم و باهاش دست میدم و احوالپرسی میکنم

5-کودک درونت فعاله؟چقدر رو کارات تاثیر داره؟نه زیاد فعال نیست تو کارام هم انچنان اثری که بگی نداره

6-به نظرت چرا وقتی باتری کنترل تلویزیون تموم میشه دکمخ هاشو محکمتر فشار میدیم؟والا من دلیل علمیشو نمیدونم اما یه کنترل دارم مال دستگاهه اونقدر زدمش منو میبینه میگه غلط کردم خودش کار میکنه :21:

7-چرا اگه تو صورت سگها فوت کنی دیوونه میشن ولی وقتی باماشین میبریمشون بیرون دوس دارن سرشونو از پنجره بیارن بیرون؟فکر کنم چون تصورش رو نمیکنه که یه دفعه به صورتش باد بخوره شکه میشه البته حدس میزنما

8-خودت رو تو یه جمله توصیف کن.یکمی عصبی و زود رنج و مغرور ولی سعی میکنم با کسی که بهم خوبی میکنه دو برابرش رو جبران کنم به قول معروف با دوست دوستیم و با دشمن دشمن .. ولی بدی ها رو زود از یاد میبرم و کینه نگه نمیدارم .

جواب :21:

! OMID.M
11-11-2017, 10:17 PM
از زندگیت راضی هستی؟نه به اون صورت چون اون چیزی رو که میخواستم نشد ولی اکثرشو سعی کردم به دست بیارم

ارزو واقعیت چیه؟ارزوی واقعیم تشکیل یه خانواده خوب و خوشبخت و تا اونجا که میتونم در خدمت خانوادم باشم

چند تا دوست درست درمون خارج از نت داری؟ یه دونه اون هم رفیق صمیمیم بوده که در همه حال کنارم بوده اسمش هم میلاده

الگوت تو زندگی کیه؟داییم هستش

نظرت در مورد این شعر چیه؟محسن من که گفتم زیاد به شعر و شاعری علاقه ای ندارم هی ازم شعر بپرس :53:
خیانت غیرت عشق است وقتی وصل ممکن نیست
چه اسان ننگ می خوانند نیرنگ زلیخا را
123

! OMID.M
11-11-2017, 10:19 PM
ای کوفت امید با این جواب دادنت. نصفه سوالا رو شرمنده ای که.... :33::53:

خوب سوالای اسون تر بپرس دیگه الان من از کجا بدونم چرا به صورت سگ فوت میکنی عصبی میشه خخخ
در کل انتظار بیشتری داشتم دوستان بیشتری شرکت کنن نا امید شدم

!__Miss__!
11-11-2017, 11:43 PM
خوب سوالای اسون تر بپرس دیگه الان من از کجا بدونم چرا به صورت سگ فوت میکنی عصبی میشه خخخ
در کل انتظار بیشتری داشتم دوستان بیشتری شرکت کنن نا امید شدم

اره دوستان کم لطف شدن وزیاد به انجمن سر نمیزنن.
من از طرف همه شرمنده ام... خخخ

!__Miss__!
11-12-2017, 08:27 AM
امیدووو سلام دوباره...
1- بگو تا حالاظلمی شده بهت که نابخشودنی باشه؟باهاش چیکار کردی؟

2-بهترین درسی که از زندگیت گرفتی چیه؟

3-توزندگیت به چه کسی خیلی مدیونی؟

4-آخرین باری که دست پدر ومادرت رو ماچ کردی کی بود؟

5- وقتی ازدواج کنی و بچه دار بشی اولین و مهمترین آرزویی که برابچت داری چیه؟

6- به نظرت چرا بعضی آدما اینقدر آدمن؟

7-وقتی حسابی ناراحتی و دلت گرفته چطوری خودتو آروم میکنی؟

8- عمیقا احساس خوشبختی میکنی؟

! OMID.M
11-12-2017, 01:07 PM
امیدووو سلام دوباره...
1- بگو تا حالاظلمی شده بهت که نابخشودنی باشه؟باهاش چیکار کردی؟ظلم شده ولی واگذار کردم به خدا

2-بهترین درسی که از زندگیت گرفتی چیه؟اینکه گذشت و قدر تمام لحظات زندگیمون رو بدونیم

3-توزندگیت به چه کسی خیلی مدیونی؟ پسرعموم که باعث شد من به خواستم که کمکم کرد گواهینامه پایه یک رو بگیرم و باهاش کار کنم

4-آخرین باری که دست پدر ومادرت رو ماچ کردی کی بود؟ همین یه ساعت پیش

5- وقتی ازدواج کنی و بچه دار بشی اولین و مهمترین آرزویی که برابچت داری چیه؟خوشبختی و عاقبت به خیر شدن

6- به نظرت چرا بعضی آدما اینقدر آدمن؟مهم ذات ادما و تربیت درست خانواده هستش

7-وقتی حسابی ناراحتی و دلت گرفته چطوری خودتو آروم میکنی؟ میرم باشگاه بوکس کار میکنم

8- عمیقا احساس خوشبختی میکنی؟تقریبا
جواب

~ Nazanin ~
11-12-2017, 01:09 PM
:1::22:امید منو چند تا دوس میداری

! OMID.M
11-12-2017, 01:29 PM
:1::22:امید منو چند تا دوس میداری؟ خودت که میدونی تو رو با چیزی نمیتونم مقایسه کنم چرا اینو میپرسی؟عایا ؟

123

~ Nazanin ~
11-12-2017, 01:32 PM
123

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSaX1b5g1BXfZppGEDFz_AHMOTXYms0D Kb6WnCDIekc8YnRv6Q54gدوستت دارمممممم

!__Miss__!
11-13-2017, 02:06 PM
ممنون از اینکه وقت گذاشتی...:12:

1-اگه بخواب به یک سفری بری که کسی که وجودش باعث ازارت هستش همسفرته چیکار میکنی؟

2- بهترین کتابی که خوندی و ازش درس گرفتی ؟

3- اگه مجبور بشی بین عقل و عشق یکی رو انتخاب کنی اولویت با کدومه ؟

4 - به سیاست علاقه داری ؟

5 - اگه روزی بهت پیشنهاد پست یکی از وزارتخانه ها بشه قبول میکنی یا نه ؟

! OMID.M
11-13-2017, 02:09 PM
ممنون از اینکه وقت گذاشتی...:12:

1-اگه بخواب به یک سفری بری که کسی که وجودش باعث ازارت هستش همسفرته چیکار میکنی؟ تحملش میکنم

2- بهترین کتابی که خوندی و ازش درس گرفتی ؟ بیشعوری

3- اگه مجبور بشی بین عقل و عشق یکی رو انتخاب کنی اولویت با کدومه ؟ عشق

4 - به سیاست علاقه داری ؟بله

5 - اگه روزی بهت پیشنهاد پست یکی از وزارتخانه ها بشه قبول میکنی یا نه ؟بله مخصوصا وزارت اطلاعات

134

!sh@yl!n!
11-14-2017, 10:44 AM
سلام اميد خان بابت صندلي داغ واقعا طولانيتون خسته نباشيد
چون خودتون دوس داشتين منم سوال ميپرسم

در جواب هر كلمه اسم يكي از بچه هاي چت رو بگو

مهربانترين
بداخلاق ترين
دوست داشتني ترين
زشت ترين
زيباترين
خوش اخلاق ترين
نچسب ترين
بي ادب ترين
مودب ترين
فعالترين
تنبل ترين
باشخصيت ترين
بي شخصيت ترين
شيطون ترين
خنده رو ترين
دروغگوترين

لطفا جلوي همه صفت ها مثبت اسم نازنين رو ننويسي،بزار به بقيه هم برسه،نترس نازي جون ناراحت نميشه از بقيه هم تعريف كني:))))))))

!__Miss__!
11-14-2017, 11:09 AM
خسته نباشی امید عزیز...

فرض کن تو یه اتاقی هستی که نه در داره نه پنجره هیچ کسم اونجا نیست دور تا دورتو نگاه میکنی دیواره چه کار میکنید ؟ چقد میتونی دووم بیاری اونجا

اگه یه بلیط بهت بدن که میتونی با هاش یه جای دنیا رو به انتخاب خودت بری کجا میری؟چرا ؟

دوست داشتی جای کدوم شخصیت مهم دنیا باشی چرا ؟

به نظرت ارتباط با جنس مخالف خوبه یا بده ؟ منطق شما در این خصوص چی میگه؟

آخرین دروغی که گفتی چی بوده؟

بدترین کادویی که گرفتی چی بوده؟ یعنی وقتی کادو رو باز کردی بدت اومده؟ بادم نیست و این حرفا قبول نیست.

برای اسامی زیر یک شخصیت کارتونی بگو. "" اینو دیگه اگه بگی شرمنده سخته دیگه خودت میدونی...:39:
mohsen.32

Ali (ADMIN)

yalda

!shima

Nazanin

master

Jesi

!_NiMa_!

*fateme

tarlan

Miss

! OMID.M
11-14-2017, 12:13 PM
سلام اميد خان بابت صندلي داغ واقعا طولانيتون خسته نباشيد
چون خودتون دوس داشتين منم سوال ميپرسم

در جواب هر كلمه اسم يكي از بچه هاي چت رو بگو

مهربانترين=علی ادمین
بداخلاق ترين= علی7243
دوست داشتني ترين= نازنین
زشت ترين=محسن32
زيباترين=نازنین
خوش اخلاق ترين=سحر1
نچسب ترين=علی ترک
بي ادب ترين=علی ترک
مودب ترين=یلدا
فعالترين=یلداو شیما
تنبل ترين=باکو
باشخصيت ترين=ترلان
بي شخصيت ترين=علی ترک
شيطون ترين=نازنین
خنده رو ترين= میسیو
دروغگوترين=...

لطفا جلوي همه صفت ها مثبت اسم نازنين رو ننويسي،بزار به بقيه هم برسه،نترس نازي جون ناراحت نميشه از بقيه هم تعريف كني:))))))))

123456

! OMID.M
11-14-2017, 12:23 PM
خسته نباشی امید عزیز...

فرض کن تو یه اتاقی هستی که نه در داره نه پنجره هیچ کسم اونجا نیست دور تا دورتو نگاه میکنی دیواره چه کار میکنید ؟ چقد میتونی دووم بیاری ؟والا اگه اینترنت باشه من ده ساعت هم میمونم

اگه یه بلیط بهت بدن که میتونی با هاش یه جای دنیا رو به انتخاب خودت بری کجا میری؟چرا ؟فرانسه چون دوست دارم
دوست داشتی جای کدوم شخصیت مهم دنیا باشی چرا ؟ترامپ علاقه شدیدی به سیاستاش دارم

به نظرت ارتباط با جنس مخالف خوبه یا بده ؟ منطق شما در این خصوص چی میگه؟عالی-

آخرین دروغی که گفتی چی بوده؟ دروغی نمیگم

بدترین کادویی که گرفتی چی بوده؟ یعنی وقتی کادو رو باز کردی بدت اومده؟ بادم نیست و این حرفا قبول نیست.همه کادو ها برام با ازشن بدترین نداریم. هیچوقت از هیچ کادویی بدم نمیاد

برای اسامی زیر یک شخصیت کارتونی بگو. "" اینو دیگه اگه بگی شرمنده سخته دیگه خودت میدونی...:39:
mohsen.32 کارگاه گجت

Ali (ADMIN) لوک خوش شانس

yalda سیندرلا

!shima خواهر سیدرلا

Nazanin سفید برفی

master تام گربه

Jesi جری موشه

!_NiMa_! بت من

*fateme آنا

tarlan الیسا

Miss حنا دختری در مزرعه

دوستان فقط این یه شوخیه امیدوارم ناراحت نشید قصد بدی ندارم :12:

!__Miss__!
11-16-2017, 11:45 AM
ممنون امید عزيز خسته نباشى :12:

آخرين سوالم انتظارت از يكپارس چيه ؟ (همه كاربرا يا ادمين)

منتظر دست خط زيبات هستيم در اخر لطفا عكس دست خط و امضا تو بزار :24:

موفق باشى و سربلند :12:

(لطفا بعد از پاسخ پست بسته شود)

پنج شنبه : 25 / آبان/1396

معصومه
06-05-2018, 12:56 PM
نفر بعدی صندلی داغ من باشم دمتوون گررررم

bahar*
06-05-2018, 01:08 PM
امید وجدانن سکوت میکنی 😆