PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ذکری برای رفع اندوه

*Ava*
08-19-2015, 06:53 PM
رسول خدا حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و اله فرمودند: هر کس کارى او را اندوهگین و به خود مشغول کند و او با اخلاص براى خدا بسم اللّه‏ الرحمن الرحیم بگوید و با قلبش به سوى او (http://www.mihanfal.com/166587.html)رو کند، یکى از این دو براى او خواهد بود:
یا در دنیا به حاجتش مى‏‌رسد و یا حاجتش نزد پروردگار بوده و براى او ذخیره مى‏‌شود و آن براى مؤمنان ماندگارتر است.
متن حدیث:
مَن حَزَنَهُ أَمرٌ تَعاطاهُ فَقالَ بِسمِ اللّهِ الرَّحمنِ الرَّحیمِ و هو مُخلِصٌ لِلّهِ بِقَلبِهِ إلَیْهِ لَم یَنفَکَّ مِن إحدَى اثْنَتَینِ إمّا بُلُوغُ حاجَتِهِ فِى الدُّنیا و إمّا یَعدِلُهُ عِندَ رَبِّهِ و یَدَّخِرُ لَدَیهِ و أبقى لِلْمُؤمِنینَ.پینوشت: «التوحید، صفحه ۲۳۲»

mohsen32
08-19-2015, 07:20 PM
وقتی راهنمایی بودم
دبیر پرررشی یه حدیثی از یکی از معصومیین بزرگ وار بزرگوار گفتند به این موضوع

هر کس زمانی که از خانه بیرون میرود ده بار سوره ی قل هو الله را بخواند خداوند او را تا به خانه بر گردد حفظ می کند.
من از اون زمان که شاید 20 سال باشه این کارو می کنم و خد هم همیشه کمک کرده
البته من هم سوره حمد و هم قل هو الله را ده بار می خونم.

Scheitern
08-19-2015, 07:25 PM
وقتی راهنمایی بودم
دبیر پرورشی یه حدیثی از یکی از معصومیین بزرگ وار بزرگوار گفتند به این موضوع

هر کس زمانی که از خانه بیرون میرود ده بار سوره ی قل هو الله را بخواند خداوند او را تا به خانه بر گردد حفظ می کند.
من از اون زمان که شاید 20 سال باشه این کارو می کنم و خدا هم همیشه کمک کرده
البته من هم سوره حمد و هم قل هو الله را ده بار می خونم.

يبار هم ميگفتيد كافى بود ما متوجه مشيديم (٣بار)!!!:25:

mohsen32
08-19-2015, 07:28 PM
خواستم تعداد پستام زیاد بشه:33:

OKTAY
08-19-2015, 07:35 PM
محسن جان شما چقد ادم معتقدی هستین ادم خوشش میاد ازتون