PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افشین سیاهپوش به صحنه می‌رود

*Ava*
08-19-2015, 10:29 PM
http://www.honaronline.ir/Image/News/2015/8/60463_635755836556429781_l.jpg

سرویس موسیقی هنرآنلاین: افشین سیاهپوش، خواننده در گفت‌وگو با هنرآنلاین گفت: آلبوم "واسه دل خودم" که در مراحل نهایی قرار دارد به زودی روانه بازار موسیقی می‌شود.

این خواننده ادامه داد: این اثر موسیقایی قرار بود چندی پیش منتشر شود که بنا به دلایلی انتشار آن با تأخیر مواجه شد.

سیاهپوش تأکید کرد: این آلبوم شامل ۱۹ قطعه است و نام بعضی از قطعات آن دلم تنگ شده، نفس بکش، واسه دل خودم و…. است.

او در ادامه خاطرنشان کرد: رضا تاجبخش، انوشیروان تقوی، بابک مافی، حامد فولاد قلم، پویان اعتصامی، مسعود امامی، امین قباد آهنگسازی قطعات را بر عهده داشته‌اند.

سیاهپوش گفت: اشعار این اثر موسیقایی از مسعود امامی، شبنم حكیم هاشمی، ساناز كریمی، علی استیری، حامد صوفی‌پور است.
او افزود: همچنین قرار است پاییز بعد از انتشار این اثر به صحنه روم که در این کنسرت قطعات این آلبوم برای مخاطبان اجرا می‌شود.

این خواننده در پایان گفت: بعد از انتشار این آلبوم به سمت موسیقی تلفیقی می‌روم و می‌خواهم به جای خواندن ترانه از اشعار حافظ و مولانا استفاده کنم.