PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جمشید مشیخی عارف میشود

!!yalda!!
08-23-2015, 08:23 PM
(http://media.mehrnews.com/d/2015/08/23/4/1804231.jpg)

http://media.mehrnews.com/d/2015/08/23/3/1804231.jpg

نماهنگ «عجب مست نگاهی» به کارگردانی امیرحسین محمدخانی به زودی در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود.
، کلیپ موسیقی «عجب مست نگاهی» به خوانندگی محمد رضا آقایی، کارگردانی امیر حسین محمدخانی و تهیه کنندگی پژمان بلورچی اواخر مرداد ماه در شبکه سینمای خانگی منتشر می شود.
جمشید مشایخی بازیگر سینمای ایران در ارتباط با چگونگی حضورش در این نماهنگ اظهار کرد: من به پیشنهاد پژمان بلورچی، بعد از شنیدن اثر «عجب مست نگاهی» بسیار راغب شدم تا در این کلیپ در نقش عارف تجربه جدیدی داشته باشم. در این موسیقی چندین نکته برای من بسیار جالب بود شعر عارفانه ای که در این کار خوانده شده است توسط یک زن سروده شده و این برای من بسیار جالب بود.
بازیگر فیلم «کمال الملک» ضمن ابراز خرسندی از همکاری با امیرحسین محمدخانی کارگردان این نماهنگ گفت: در مدت زمان فیلمبرداری هیچ گاه از وی در خصوص علت چگونگی حرکت ها و بازی ها سوالی نپرسیدم چراکه کارگردان این کلیپ با وجود سن کم تجربه بسیار خوبی در زمینه سینما و تصویر داشت.
امیرحسین محمدخانی کارگردان این کلیپ موسیقی که تاکنون فیلم های کوتاه، مستند و بلندی به نام های «گلومی»، «پک عمیق»، «میک آپ» و «کافه تعطیله» را کارگردانی و تهیه کرده نیز در خصوص روایت داستانی این اثر اظهار کرد: موسیقی کلیپ «عجب مست نگاهی» ترانه ای عاشقانه دارد که توسط هانا هنجنی سروده شده و عشقی زمینی را به تصویر می کشد. برای روایت داستان این کلیپ ترجیح دادیم که هم از عشق زمینی و هم از عشق الهی استفاده کنیم. عشق زمینی در این کلیپ به صورت خواب به تصویر کشیده شده و عشق حقیقی در بیداری نشان داده می شود. در واقع داستان دو قسمت دارد بخشی از آن در خواب و بخشی درگیر در واقعیت روی می دهد. از این رو به خاطر روحیات و پیشینه استاد مشایخی، وی برای ایفای نقش در این کلیپ انتخاب شد.
وی با اشاره به اینکه تصاویر این نماهنگ مفهومی است، عنوان کرد: سرمستی و سرگشتگی توامان با هم در این کلیپ به تصویر کشیده شده است. شخص سرمست از اینکه خوابی دیده است و این خواب او را به سوی حقیقت و کمال راهنمایی می کند و سرگشته از این نظر که نمی داند این خواب چه چیزی را می خواهد به او القا کند. تمام تلاشم در ساخت این کلیپ این بوده است که نزدیک شدن به حقیقت، عشق و کمال با شادی و سرمستی همراه شود.
محمدخانی که معتقد است کلیپ های خوب در تاریخ موسیقی ایرانی بسیار کم و انگشت شمارند بیان کرد: متاسفانه بنا به دلایلی همچون عدم بازگشت سرمایه کسی حاضر نمی شود تا کلیپ های با کیفتی تولید کند. امیدوارم شرایط تغییر کند و در آینده شاهد ساخت کلیپ های خوب و تاثیرگذاری در کشور باشیم.
کلیپ موسیقی «عجب مست نگاهی» هفته اول شهریور ماه به همراه فیلم سینمایی «از تهران تا بهشت» به کارگردانی ابوالفضل صفاری در سراسر کشور توزیع می شود