PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عمر تی‌شرت‌های‌تان را زیادتر کنید

**FERESHTEH**
08-25-2015, 01:56 AM
نگه‌داری تی‌شرت‌ تابستان فصل رونق تی‌شرت‌ است. در روزهای گرم تی‌شرت‌ ‌ها به کمک شما می‌آیند اما عمر تی‌شرت‌ها اغلب کوتاه‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. به آخر تابستان که می‌رسید، باید تی‌شرت‌ هایی را که همین امسال خریداری کرده‌اید، از دور خارج کنید و برای سال آینده فکر خرید تی‌شرت‌ ‌های نو باشید، اما اگر در نگه‌داری و شست‌وشوی تی‌شرت‌ها به ویژه تی‌شرت‌ ‌های سفید به روش زیر عمل کنید، عمر تی‌شرت‌ ‌های شما بیشتر خواهد شد.توصیه شده که تی‌شرت‌ ‌های خود را با آب سرد بشویید تا حالت خود را از دست ندهند اما مواد شوینده در آب گرم بهتر عمل می‌کنند، پس اگر تی‌شرت‌ ‌تان کثیف بود نیاز به شست‌وشوی قوی داشت و از آب گرم برای تمیز کردن آن استفاده کردید، بلافاصله بعد از تمام شدن مراحل شست وشو در ماشین لباسشویی تی‌شرت‌ را آویزان کنید تا بیشتر از این چروک نشود.برای اینکه تی‌شرت‌ های سفید به مرور زمان کدر نشوند و سفیدی خود را از دست ندهند، آنها را فقط همراه با لباس‌های کاملا سفید درون ماشین لباسشویی بریزید.

shahab
08-25-2015, 06:36 AM
من خودم یک تی شرت دارم ده ساله میپوشمش خیلی تی شرت نرم و خوبیه