PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محدودیت تعداد پستها در هر روز

Anoosh
07-08-2019, 06:24 PM
با سلام به ادمین محترم با پوزش
میخواستم پیشنهاد کنم که علاوه بر دسته بندی مطالب در تاپیکهای مناسب و جمع و جور ، تعداد پستهای هر کاربر محدودیت داشته باشد و هر کس در ۲۴ ساعت مثلا بیش از پنج پست نتواند ارسال کند تا فرصت خواندن همه پستها و احیانا بحث در باره آنها از دست نرود و از طرف دیگر باعث میشود پستهای مفید تری ارسال گردد

mohsen32
07-08-2019, 06:50 PM
از حسن نظرتون تشکر می کنم
پیشنهاد خوبیه
حتما لحاظ میشه

Anoosh
07-08-2019, 06:55 PM
با تشکر بسیار از توجهتون

Anoosh
07-12-2019, 04:12 PM
متاسفانه بعلت پستهای اسپم بیشمار یکی از کاربران که باعث محو و عدم دسترسی به پستهای مفید سایر کاربران و جلوگیری از بحث و گفتگو میشود ادامه کار در این فروم را بی فایده و مختل کرده و پستهای سایر کاربران از صفحه اول بسرعت از دسترس سریع خارج و محو میشود .

Banoo-Asal
07-12-2019, 04:23 PM
سلام..میشه کادر برترین ارسال کننده هارو یا حذف کرد یا کوچک کرد..
کارد اخرین ارسال نصف بشه ..گنجایشش میشه حدودا 80 پست..ولی الانم 40 پست هستا.....

mohsen32
07-12-2019, 04:48 PM
فاصله ارسال بین دو پست به صورت موقت از 1 دقیقه به 5 دقیقه تغییر یافت

!!!SHAHIN!!!
07-12-2019, 05:16 PM
سلام داداش گلم اینجا اینقدر شلوغ نیست که این مقرراتو براش اعمال کنید همش عده کمی هستیم ایشالله شلوغ شد دیگه این همه نظر دادن درست نیست خواهش میکنم اولا بررسی کنید پستهای تکراری دوما تایپکتهایی که 50 درصد الان لینک دارند ضمنا برای هر تایپکت 5 دقیقه فاصله اصلا درست نیست پس بگو تایپکت نزنیم داداش محسن شما دو نفر مدیرو اینجا انتخاب کنید تجربه دار که بتونه انجمن رو ارنج کنه تاپکتها را //////////// تایپکت زدن خیلی اسونه باید کاری کنیم گوگل قبول کنه عنوانها عوض بشه تا رتبه انجمن بالا بره فقط کپی پست که نمیشه تایپکت
یا حق

Anoosh
07-12-2019, 06:00 PM
یه اشکال دیگه کار ایشون اینه که اگه تو تاپیکهاشون نظر بدیم میفرمایند برو برس بکارت تو تاپیکهای من چیزی ننو یس

Anoosh
07-12-2019, 06:18 PM
نمونه اش اینجا پست سوم

http://forum.yekpars.com/showthread.php?۹t=48921&p=92300&viewfull=1#post92300

!!!SHAHIN!!!
07-12-2019, 07:26 PM
یه اشکال دیگه کار ایشون اینه که اگه تو تاپیکهاشون نظر بدیم میفرمایند برو برس بکارت تو تاپیکهای من چیزی ننو یس
اقای محترم هر تایپکتی برای خودش ارزش داره تایپکتی که جامع هست بایدنظربدی نه هر پستی برای خودت یک داستان درست کنید اره گفتم و میگم به تایپکتهای من کاری نداشته باش

Anoosh
07-12-2019, 08:32 PM
اقای محترم هر تایپکتی برای خودش ارزش داره تایپکتی که جامع هست بایدنظربدی نه هر پستی برای خودت یک داستان درست کنید اره گفتم و میگم به تایپکتهای من کاری نداشته باش
اگر اینجور بود که شما میخواهی باید هر تاپیک بعد از پست اولش قفل بشه که دیگه کسی نتونه داخلش نظر بده .
مطابق مقررات این سایت شما نمیتونید بگید در تاپیک من چیزی ننویس .

!!!SHAHIN!!!
07-12-2019, 08:36 PM
من میگم برو به کاربرای دیگه هماهنگ باش من دوست ندارم به تایپکت من دست بزنید خواهش میکنم بحث نکن برو به محسن داداش گزارش بده عرفان خان

Anoosh
07-12-2019, 11:11 PM
من میگم برو به کاربرای دیگه هماهنگ باش من دوست ندارم به تایپکت من دست بزنید خواهش میکنم بحث نکن برو به محسن داداش گزارش بده عرفان خان
بحثی نیست
من دوست دارم در مورد مطالب تاپیکها مطابق مقررات نظر بدهم .
اگه مقصودتون از عرفان خان اینه که من مولتی یوزر هستم در اشتباهید و من انوش هستم .
در ضمن این جستار ها اسمشون تاپیک است نه تایپکت که شما بارها کلمه تایپکت را بکار برده اید که اوایل فکر میکردم اشتباه تایپی کرده اید
Topic به معنای موضوع و سرفصل که به آن جستار هم میگویند

*Arezoo*
07-13-2019, 08:39 AM
نظر دادن تا خراب کردن تاپیکا دو چیزه .
شما آقای انوش کلا هرکی مطلبی میذاره میرید
خراب میکنید من نمیدونم آیا شما در تمام زمینه ها
تخصص دارید که اینطور با قاطعیت حرف میزنید؟
نظر بدید اما زحمت دوستانو با نظرات بی منطقتون
از بین نبرید . این نیست که هیچکس هیچی نمیدونه
و فقط شما همه چی میدونید . ماشاالله تو همه
چی هم ادعا دارید . منم به شخصه اگر قراره
با نظرتون مطلب منو و تاپیک منو خراب کنید
دوست ندارم نظر بدید . شاید این انجمن عمومیه
اما اونی که تاپیک میذاره حقی روی تاپیکش داره

Anoosh
07-13-2019, 07:47 PM
نظر دادن تا خراب کردن تاپیکا دو چیزه .
شما آقای انوش کلا هرکی مطلبی میذاره میرید
خراب میکنید من نمیدونم آیا شما در تمام زمینه ها
تخصص دارید که اینطور با قاطعیت حرف میزنید؟
نظر بدید اما زحمت دوستانو با نظرات بی منطقتون
از بین نبرید . این نیست که هیچکس هیچی نمیدونه
و فقط شما همه چی میدونید . ماشاالله تو همه
چی هم ادعا دارید . منم به شخصه اگر قراره
با نظرتون مطلب منو و تاپیک منو خراب کنید
دوست ندارم نظر بدید . شاید این انجمن عمومیه
اما اونی که تاپیک میذاره حقی روی تاپیکش داره

با سلام
من کدام تاپیک را خراب کردم
دفاع از حق و مبارزه با جهل و خرافات مثل اعتقاد به جادوگری و جن گیری و دخالت بیمورد در سلامتی مردم با دادن دستورات غیر علمی خراب کردن تاپیک نیست .
وقتی کسی تاپیک زد هیچ حقی برآن ندارد و سایت مالک آنست و همه میتوانند در باره آن اظهار نظر کنند
اینطور نیست که یکی هر چه بخواهد بنویسد و کس دیگر حق نداشته باشد اظهار نظر کند .
اظهار نظر در مورد مطالب تاپیک ها صد در صد مطابق مقررات است
من کجا گفتم من همه چیزمیدانم و شما هیچ چیز نمیدانید . و چه ادعایی کردم .مطالب آنقدر واضح و ساده است که احتیاج به ادعا نیست و هر کس که منطق کمی هم داشته باشد میتواند اظهار نظر کند .

Banoo-Asal
07-13-2019, 08:56 PM
با سلام...دوستان عزیز همه با هم باید برای هر چه بهتر شدن و پیشرفت انجمن تلاش کنیم..بحثهای بدون نتیجه که باعث کدورت میشه،جز ناراحتی و عقب انداختن هدفمون چیزی نداره.دنبال تخریب هم نباشید.ممنون

!!!SHAHIN!!!
07-13-2019, 09:18 PM
با سلام
من کدام تاپیک را خراب کردم
دفاع از حق و مبارزه با جهل و خرافات مثل اعتقاد به جادوگری و جن گیری و دخالت بیمورد در سلامتی مردم با دادن دستورات غیر علمی خراب کردن تاپیک نیست .
وقتی کسی تاپیک زد هیچ حقی برآن ندارد و سایت مالک آنست و همه میتوانند در باره آن اظهار نظر کنند
اینطور نیست که یکی هر چه بخواهد بنویسد و کس دیگر حق نداشته باشد اظهار نظر کند .
اظهار نظر در مورد مطالب تاپیک ها صد در صد مطابق مقررات است
من کجا گفتم من همه چیزمیدانم و شما هیچ چیز نمیدانید . و چه ادعایی کردم .مطالب آنقدر واضح و ساده است که احتیاج به ادعا نیست و هر کس که منطق کمی هم داشته باشد میتواند اظهار نظر کند .

کارت درست نیست راست میگید دو مطلب زیبا بزن ما لذت ببریم نه همش خرابکاری کنید

Anoosh
07-19-2019, 04:41 PM
اگر به بررسی پستها بپردازیم متوجه میشویم اکثر پستها توسط کسی ( بجز گاهی کاربر ,,, ) خوانده نمیشود چون تعداد تاپیک های خسته کننده مثل تاپیک های لاک زدن ناخن و کفش پاشنه بلند و لباس و گل عروس و کیف بانوان و کاور ناخن و ..... پستهای تک شعر و از این قبیل آنقدر زیاد شده که کسی اصلا نگاهشون نمیکنه و اگر کاربران تک و توک پست مفیدی هم بزنند بسرعت توسط این پستهای فانتزی از صفحه اول سایت محو میشه . عملا این سایت شده تالار پست گذاری نه تالار گفتگو
به ادمین محترم پیشنهاد میکنم با محدود کردن ایجاد تاپیک های جدید به سه چهار تاپیک در روز برای هر کاربر و امکان دادن به بحث و گفتگو سطح علمی و تخصصی تالار را بالا ببرند در غیر اینصورت کاربران یکی بعد از دیگری از دست خواهند رفت
و من الله توفیق