PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراخوان افراد متخصص جهت همکاری در تالار های انجمن "یک پارس"

mohsen32
05-15-2015, 10:31 PM
فراخوان افراد متخصص جهت همکاری در تالار های انجمن "یک پارس"

الف) مقدمه

در راستای تصمیمات اتخاذ شده بمنظور توسعه کمی و کیفی محتوای انجمن "یک پارس" و ایجاد یک فضای پویا و تعاملی منطبق بر علم و اخلاق که پاسخگوی نیاز های عمومی و تخصصی مخاطبین در زمینه های مختلف علمی، ادبی ، مذهبی و ... باشد و با توجه به ازدیاد تعداد تالار های گفتمان و لزوم تامین محتوا، کنترل، نظارت و راهنمایی کاربران، پاسخگویی بروز و تخصصی و برنامه ریزی جهت اجرای طرح های متنوع در راستای موضوع تالار ها از کلیه علاقه مندان به همکاری با یک پارس در قالب مدیریت تالار خواهشمندیم درخواست خود را به همراه رزومه مختصر از سوابق تحصیلی، مهارتی و فرهنگی به ایمیل mahboob_hameh@yahoo.com جهت ارزیابی و اعلام نتیجه نهایی ارسال نمایند.

(اولویت با کاربرانی خواهد بود که تخصص متناسب با موضوع تالار مورد نظر دارند)

ب) شرایط داوطلبین

1-عضویت در سایت "یک پارس" یار همیشه همراه به منظور امکان فعالیت در سایت و بهره مندی از امتیازات
2-عمل در راستای قوانین فعالیت در انجمن بمنظور آشنایی و انجام بهینه وظایف و اخذ خط مشی فعالیت در انجمن و کسب امتیازات
3-داشتن تخصص، دانش، علاقه و انگیزه کافی در زمینه تالار یا تالار های مورد نظر بمنظور تامین محتوا، نظارت، پاسخگویی و هدایت آگاهانه و دانش محور مباحث،سئوالات،درخواست ها، کاربران و محتوای مطالب تالار ها
4-داشتن زمان جهت حضور نسبی در محیط انجمن بمنظور رسیدگی به امور مدیریتی

ج) اهم انتظارات از مدیران
1- تامین محتوای بروز، تخصصی، کاربردی و مورد نیاز و جستجوی مخاطبین در تالار
2- نظارت بر محتوای ارسالی کاربران به جهت تطابق با قوانین فعالیت در انجمن و ارسال پاسخ، نقل قول یا تشکر به آنها
3- ایجاد و پاسخگویی به تاپیک های انتقادات و پیشنهادات تالار، تاپیک های پرسش و پاسخ تخصصی پیرامون موضوع تالار
4- هدایت و راهنمایی کاربران جهت فعالیت قانونمند و هم راستا با اهداف تالار و مشارکت در مباحث، جذب کاربران جدید و شناسایی کاربران فعال و معرفی آنها به روابط عمومی جهت اعطای امتیازات تشویقی

5- ایجاد تاپیک های بحث، گفتگو و تبادل نظر پیرامون موضوع تالار و تشویق کاربران جهت شرکت در مباحث
6- برنامه ریزی جهت توسعه و ارتقاء سطح علمی و ضریب جذب و مشارکت کاربران در تالار، اجرای امور فوق برنامه و مخاطب پسند نظیر مسابقات متنوع، نظر سنجی و ...

7- اجرای سیاست گذاری ها و دستور العمل های ابلاغ شده از جانب روابط عمومی در تالار تحت مدیریت

HossEiN
05-15-2015, 10:47 PM
محسن سلام
حوصله كاربر جمع كردن واس انجمن خودمو ندارم پس ترجيه ميدم اينجا باشم پيش بچه ها.
اگه خواستي ميتونم در تالار هاي نرم افزار و سخت افزار مديريت كنم.اگرم خواستي مديريت كل لولتقديم شما:o

mohsen32
05-15-2015, 10:53 PM
محسن سلام
حوصله كاربر جمع كردن واس انجمن خودمو ندارم پس ترجيه ميدم اينجا باشم پيش بچه ها.
اگه خواستي ميتونم در تالار هاي نرم افزار و سخت افزار مديريت كنم.اگرم خواستي مديريت كل لولتقديم شما:o

داداش من به توانايي هاي تو ايمان دارم
پس محبت کن يه چند تا پست خوب تو همين بخشا بزار
در ضمن در خواستتو تو يه پست جدا گانه بزار

Scheitern
05-16-2015, 12:18 AM
با سلام به شما آدمين عزيز خسته نباشيدتقديم شما
بنده درخواست مديريت در تالار مباحث عمومى رو دارم با تشكر ددونه دونه

Scheitern
05-16-2015, 12:19 AM

عه يادم رفت تايپك جداگانه بزنم

mohsen32
05-16-2015, 07:24 AM

با سلام در خواست شما پذیرفته شد و شما هم اكنون مدیر انجمن در بخش تالار عمومی هستید
موفق باشید

!!yalda!!
05-16-2015, 07:25 AM
تقديم شماتقديم شماتقديم شماتقديم شماتقديم شماتقديم شماتقديم شما​بسيار خوبتقديم شما

Scheitern
05-16-2015, 01:10 PM
تقديم شماتقديم شماتقديم شماتقديم شماتقديم شماتقديم شماتقديم شما​بسيار خوبتقديم شما

ددونه دونهتشكر عزيزمممممددونه دونه

! !nIkRoOz! !
05-16-2015, 01:39 PM
با عرض سلام خدمت آدمین عزیز:
اینجانب درخواست مدیریت مالی یکپارسو دارم به عبارتی شر خری هر چی چک برگشتی و پول نشده داری من برات نقدش میکنم
لول
دولول
سه لول
و لولهای متعدد
یکم خواستم جو عوض بشه;);););)

**FERESHTEH**
05-16-2015, 01:43 PM
ensane layeghi hast vase in kar. movafagh bashid

**FERESHTEH**
05-16-2015, 01:47 PM
عيبي نداره

**FERESHTEH**
05-16-2015, 03:36 PM
Hala ma ye dafe khastim yeja modir shimaaa, hame talara raft ke raft.ey bekhoshki shans , pishooni maro koja mishooniiiiiiiعيبي نداره

Ali
05-16-2015, 03:44 PM
سلام.منم مدیر كنید.از اون مدیرای كله گنده

PEDR@M
06-28-2015, 11:04 AM
با عرض سلام به دوستان یک پارسی
بنده pedr@m هستم در یک پارس قبلی از صفر فعالیتم رو شروع کردم . یک پارس قبلی برای خیلی از ما ها باعث کسب تجربه های قشنگ بوده .
من در حال تحصیل تو رشته پر هیجان مهندسی کامپیوتر(نرم افزار ) هستم . خدا رو شکر علاوه بر درس هایی که تو دانشگاه یاد می گیریم فعالیت زیادی در برنامه نویسی تحت وب و طراحی و تحلیل سیستم های یک پارچه انجام دادم و در حال حاظر هم در حال پیشرفت تو این عرصه هستم .
خیلی دوست دارم بتونم به یک پارس کمک کنم
یک مسئله ای هم که هست یکی دوروزه که دارم روی یک قالب برای مجله اینترنتی یک پارس کار میکنم که امیدوارم یه کار خوب برای اولین بار تقدیم یک پارسی ها عزیز کنم .
بنده تو محتوای مربوط به رشته خودم تو مجله و انجمن می تونم کمک کنم.
ان شاالله که که همکاری خوبی باشه و با این همکاری ها از بزرگانی که در یک پارس هستند تجربه کسب کنم .
با ارزوی بهترین ها

ramtttttttttin
06-28-2015, 11:13 AM
با عرض سلام به دوستان یک پارسی
بنده pedr@m هستم در یک پارس قبلی از صفر فعالیتم رو شروع کردم . یک پارس قبلی برای خیلی از ما ها باعث کسب تجربه های قشنگ بوده .
من در حال تحصیل تو رشته پر هیجان مهندسی کامپیوتر(نرم افزار ) هستم . خدا رو شکر علاوه بر درس هایی که تو دانشگاه یاد می گیریم فعالیت زیادی در برنامه نویسی تحت وب و طراحی و تحلیل سیستم های یک پارچه انجام دادم و در حال حاظر هم در حال پیشرفت تو این عرصه هستم .
خیلی دوست دارم بتونم به یک پارس کمک کنم
یک مسئله ای هم که هست یکی دوروزه که دارم روی یک قالب برای مجله اینترنتی یک پارس کار میکنم که امیدوارم یه کار خوب برای اولین بار تقدیم یک پارسی ها عزیز کنم .
بنده تو محتوای مربوط به رشته خودم تو مجله و انجمن می تونم کمک کنم.
ان شاالله که که همکاری خوبی باشه و با این همکاری ها از بزرگانی که در یک پارس هستند تجربه کسب کنم .
با ارزوی بهترین ها

داداش من جات بودم بیخیال میشدم محسن خودش خدایه قالبه اصلان تو قالب بزرگ شده

mohsen32
06-28-2015, 11:23 AM
تشکر مي کنم از شما پدارم عزيز ما هم بسيار خوشحال ميشيم از افراد تحصيل کرده اي مثل شما در اين سايت کمک بگيريم اميد وارم بتونيم با کمک هم به اين مجموعه رونقي عظيم بخشيم

PEDR@M
06-28-2015, 12:05 PM
حتما این کار رو خواهیم کرد .امیدوارم که بهترین ها رو برای یک پارسی ها بوجود بیاریم.
مــــــــــــــــــــــــ ــــــا می توانیم

hamid.M
09-11-2015, 05:59 PM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان محترم
افرادی که در زمینه طراحی تخصص دارند
دعوت به عمل می آید که در زمینه طراحی برترین لوگوها را ارایه دهند.
به پاس سپاس از برترین لوگو جوایزی در نظر گرفتیم .
پ.ن : از سمت مدیریت یک پارس
از پیشنهادات و طراحی ها استقبال به عمل می اید .