PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جای ماهایا پطروسیان و هدیه تهرانی خالی است

*Ava*
08-25-2015, 03:04 PM
شراره رخام، بازیگر سینما و تلویزیون از جای خالی برخی بازیگران و دلایل کم‌کاری خود گفت.

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1394/6/3/3502031_805.jpg

شراره رخام، بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اینکه جای خیلی از بازیگران در عرصه سینما و تلویزیون خالی است، عنوان کرد: در سال‌های اخیر بسیاری از بازیگران موفق در سینما و تلویزیون کم کار شده‌اند، که به طور حتم برای این کم‌کاری و گزیده‌کاری دلایلی هم دارند، اما جای خالی‌شان در این عرصه احساس می‌شود. مثل ماهایا پطروسیان و هدیه تهرانی که از بازیگران موفق این عرصه هستند.

رخام در خصوص دلایل کم‌کاری خود در سال‌های اخیر اظهار داشت: مهمترین دلیل کم‌کاری من در مدت اخیر، نبود فیلمنامه خوب است که همین موضوع باعث شده در هشت ماه گذشته بیش از ده فیلمنامه را رد کنم، اما باز هم در این مسیر متوقف نشدم و یک فیلم سینمایی کار کرده‌ام که پانزدهم مهر اکران می‌شود.

وی در مورد تأثیر تحصیلات آکادمیک بر موفقیت بازیگران بیان کرد: بازیگری که با تحصیلات آکادمیک وارد این حیطه شود سطح علمی بالاتری هم نسبت به این عرصه خواهد داشت و به صورت حرفه‌ای و اصولی فعالیت می‌کند.

بازیگر «تلنگر» با اشاره به اینکه هنر و هنرمند محدودیتی ندارد، گفت: برای یک هنرمند محدودیتی در این عرصه وجود ندارد و چنانچه یک بازیگر توانایی فعالیت‌های دیگر هنری مثل اجرا، خوانندگی و ... را داشته باشد، می‌تواند موفق باشد.

رخام در پاسخ به این سؤال که راز مانایی یک بازیگر در این عرصه چیست، اظهار داشت: یک بازیگر برای ماندگاری باید در درجه اول انسانی شایسته باشد و از بعد اخلاقی و فرهنگی مشکلی نداشته باشد. همچنین باید سعی کند کمتر در کارهایی که کیفیت مطلوبی ندارند، فعالیت کند.

رخام در خصوص فعالیت‌های اخیر خود گفت: در یک فیلم سینمایی به کارگردانی داود اطیابی بازیگری کردم که پانزدهم مهر اکران خواهد شد، این کار که «مبارزان کوچک» نام دارد، یک فیلم رئال انیمیشن است و بازیگرانی چون مهران رجبی، نعیمه نظام‌دوست و یوسف صیادی در آن نقش‌آفرینی می‌کنند.

وی در پایان ضمن توصیه‌ای به علاقه‌مندان بازیگری اظهار داشت: علاقه‌مندان بازیگری به این حرفه به عنوان یک شغل نگاه نکنند و با مطالعه وارد این حیطه شوند.