PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفت و شنود/ تقلب از روی دست بی‌بی‌سی!

**FERESHTEH**
08-29-2015, 09:37 PM
انتشار مقالات بی‌بی‌سی فارسی این بار در روزنامه اصلاح‌طلب «مردم‌سالاری»، سوژه گفت و شنود روزنامه کیهان شد. این روزنامه در ستون گفت و شنود خود می‌نویسد: گفت: چند سال قبل روزنامه مدعی اصلاحات «اعتماد»، مقاله‌های سایت فارسی بی‌بی‌سی را با تغییر نام نویسنده آن، به نام خودش چاپ می‌کرد. گفتم: خب؛ این خبر که مال چند سال قبل است و کیهان هم در همان زمان به آن پرداخته و انتقاد کرده بود. گفت: حالا روزنامه «مردم‌سالاری» که یک روزنامه مدعی اصلاحات دیگر است مقاله‌ای را که در بی‌بی‌سی چاپ شده بود با حذف نام نویسنده به نام خودش چاپ کرده است! گفتم: خب! وقتی قرار است همان مواضع بیگانگان را تبلیغ کنند، دیگر چرا به خودشان زحمت بدهند؟! گفت: پس استقلال رأی و مقابله با دشمنان مردم و... چه می‌شود؟ اگر قرار است مواضع بیگانگان را منتشر کنند باید اولا؛ منبع را بنویسند و ثانیا؛ آن مواضع را نقد کنند، نه اینکه.... گفتم: چه عرض کنم؟! یارو «پطروس فداکار» را با «دهقان فداکار» اشتباه گرفته بود، رفت انگشتش را در چشم راننده قطار فرو کرد!